Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Sharan | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Sharan 2004
  Vetura

  Sharan 2004

  Shes Volkswagen Sharan 2004 1.9 nafte sedilja e pasagjerit rrotullohet 360 grade Tapiceri eshte e

  Tiranë Sot, 19:34
  3.800 €
 • 4 foto
  VW SHARAN 1.9 NAFT AUTOMAT
  Vetura

  VW SHARAN 1.9 NAFT AUTOMAT

  SHITET SHARAN NEGJENJE TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE KAMJE AUTOMAT XHAMA ELEKTRIK PASQTA ELEKRIKE N

  Tiranë Sot, 19:31
  3.300 €
 • 6 foto
  Volkswagen Sharan
  Vetura

  Volkswagen Sharan

  Shitet Volkswagen Sharan Higline Viti 2008 Klima tronik Navigator i madh Gomandat ne timon Sensor pa

  Tiranë Sot, 19:09
  6.200 €
 • 11 foto
  Sharon 2015 naft 2.0 kovertim 127 km 16800 euro
  Vetura

  Sharon 2015 naft 2.0 kovertim 127 km 16800 euro

  Sharon viti 2015 naft 2.0 esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 127 km me liber sherbimesh te gji

  Tiranë Sot, 16:55
  16.800 €
 • 3 foto
  SHITET VW SHARAN
  Vetura

  SHITET VW SHARAN

  Shitet VW Sharan 1.9 TDI(I Kuqe)kamio automatike,ne gjendje shume te mire pune,nafte,dokumenta te rr

  Tiranë Sot, 16:26
  1.800 €
 • 5 foto
  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS
  Vetura

  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Tiranë Dje, 19:08
  5.500 €
 • 9 foto
  VW SHARAN T(DI) SL
  Vetura

  VW SHARAN T(DI) SL

  ****Shitet per arsye mosperdorimi! -Letra te paguara per 1 vit (Mars 2020) -Timon ne krahun e djath

  Tiranë 11 tetor 07:59
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet sharoni 2002
  Vetura

  Shitet sharoni 2002

  Shitet sharoni ne super gjendje me te gjitha dokomentat deri ne gusht 2020 makina ndodhet ne burrel

  Tiranë 8 tetor 12:11
  3.300 €
 • 4 foto
  Shitet Volkswagen sharan 2004,3200€ i diskutueshem
  Vetura

  Shitet Volkswagen sharan 2004,3200€ i diskutueshem

  Shitet Volkswagen sharan, 1.9 tdi me te kuqe nafte manuale me 6 marshe + R, viti dhjetor i 2003, 6+1

  Tiranë 3 tetor 18:52
  3.200 €
 • 3 foto
  makina sharan automatike 2003
  Vetura

  makina sharan automatike 2003

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni në viber;

  Tiranë 3 tetor 13:50
  2.550 €
 • 8 foto
  VW Sharan 1.9 Nafte 2006 Manuale 4+1
  Vetura

  VW Sharan 1.9 Nafte 2006 Manuale 4+1

  VW Sharan 1.9 Nafte 2006 Manuale 4+1 Motorr : 1.9 Nafte Viti : 29.08.2006 Kambio : Manuale Lenda Dje

  Tiranë 2 tetor 14:25
  3.999 €
 • 2 foto
  VW Sharan 1.9 tdi me 7 vende
  Vetura

  VW Sharan 1.9 tdi me 7 vende

  Shitet ose nderohet me makin te vogel. Makina eshte ne gjendje shum te mire. Kondicioner dhe sobe, x

  Tiranë 30 shtator 23:39
  2.500 €
 • 4 foto
  VW Sharan 2005
  Vetura

  VW Sharan 2005

  Shitet Volskwagen Sharan. Viti 2005. Motorr 1.9 Nafte. Atutomat full opsion. Letra deri ne netor 201

  Tiranë 29 shtator 12:18
  5.200 €
 • 11 foto
  VW SHARAN 1.9 TDI 6 MARSHA
  Vetura

  VW SHARAN 1.9 TDI 6 MARSHA

  Shesim : Sharan 1.9 TDI 6 marsha Viti 2005... Klima bizona... ESP... 7 Vende... 192221 Km.. Pasqyra

  Tiranë 21 shtator 10:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet per pun. Plus familjare 0696437892
  Vetura

  Shitet per pun. Plus familjare 0696437892

  Shitet wv sharon ..vitit 2000 .. kamjo automatike .. motorri 1.9 tdi.. makina ka nje muj qe esh be

  Tiranë 20 shtator 19:44
  2.500 €
 • 6 foto
  sharan nafte full
  Vetura

  sharan nafte full

  shitet sharan nafte makina esht full letrat deri ne 13 gusht 2020 qmimi 3200 ero pak i disk

  Tiranë 20 shtator 10:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet mjeti
  Vetura

  Shitet mjeti

  Makina shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 19 shtator 13:10
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet makina.
  Vetura

  Shitet makina.

  Shitet mjeti per arsye mos perdorimi. Cmimi i arsyshem.

  Tiranë 18 shtator 20:30
  2.800 €
 • 0 foto
  Automjet per shitje
  Vetura

  Automjet per shitje

  Shitet makina per arsye mos perdorimi.Cmimi i arsyeshem.2800€

  Tiranë 18 shtator 20:06
  2.800 €
 • 5 foto
  Sharan Automat full 2005--5800 EURO
  Vetura

  Sharan Automat full 2005--5800 EURO

  Mak eshte full,automat,navi,klima,cd me bagazhjer,sedilje me ngrohje,ekrane ke kokat,tavan me hapje,

  Tiranë 18 shtator 17:49
  5.800 €
 • 8 foto
  shitet SHARAN 97 , nafte , 4+1
  Vetura

  shitet SHARAN 97 , nafte , 4+1

  shitet SHARAN ngjyre gri 1.9 nafte , viti i prodhimit 1997, vende 4+1,kondicioner ,kilometra 293 mij

  Tiranë 18 shtator 11:29
  1.600 €
 • 0 foto
  Okazion ... Volswagen Sharan 1.9 naft 2001
  Vetura

  Okazion ... Volswagen Sharan 1.9 naft 2001

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.hiten per arsye mos perdorimi ..Cmimi

  Tiranë 18 shtator 06:09
  2.300 €
 • 8 foto
  shitet SHARAN 1997 ...1.9 nafte...4+1 sedilje
  Vetura

  shitet SHARAN 1997 ...1.9 nafte...4+1 sedilje

  shitet SHARAN ngjyre gri 1.9 nafte , viti i prodhimit 1997, vende 4+1,kondicioner ,kilometra 293 mij

  Tiranë 17 shtator 17:02
  1.600 €
 • 7 foto
  Sharon 1.9 nafte 99 okazion!!!!!!!!!
  Vetura

  Sharon 1.9 nafte 99 okazion!!!!!!!!!

  Sharon 1.9 nafte manual viti 1999 ne gjendje shum te mir me letra te sapo paguara cmimi 1900€ i disk

  Tiranë 16 shtator 20:58
  1.900 €
 • 6 foto
  Sharon per pjes super xhama te zi
  Vetura

  Sharon per pjes super xhama te zi

  Shitet sharoni per pjes me motorr super turbo kamjo te sapober disqe alumin 26 inc sendile dhe tapic

  Tiranë 12 shtator 22:51
  100 Lek
 • 0 foto
  sharan
  Vetura

  sharan

  sharan nafte clima tronic sensor para mbrapa sendilje me ngrohje dokumentat i skadojn ne 13 gusht 20

  Tiranë 11 shtator 18:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sharan 1.9 viti 98 full
  Vetura

  Sharan 1.9 viti 98 full

  Ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike.me baxha xhama te gjitha elektrike xhamat mbrapa te

  Tiranë 9 shtator 16:12
  2.100 €
 • 0 foto
  VW Sharan 1.9naft automatik i2000shit 4+1 n e
  Vetura

  VW Sharan 1.9naft automatik i2000shit 4+1 n e

  Shitet sharoni per sherbime te bera. Me letra sapo prera per nje vit ne gjendje shum te mir shitet

  Tiranë 9 shtator 15:35
  2.500 €
 • 6 foto
  Sharan DTi
  Vetura

  Sharan DTi

  Shitet Sharan ne gjendje shume te mire. Me 7 vende Motor me nafte 1.9 TDI (Di e duqe). Manual. Prodh

  Tiranë 9 shtator 14:20
  3.900 €
 • 5 foto
  VW Sharan 1.9
  Vetura

  VW Sharan 1.9

  Gjendje shum e mir. Sherbimet te gjitha te bera te Sharoni. Cmimi i diskutushem. 6+1.

  Tiranë 7 shtator 18:47
  3.200 €
 • 7 foto
  VW Sharan 1.9
  Vetura

  VW Sharan 1.9

  4+1 vende ulje. Radio + Cd. Look 2005-2006. Sensor parkimi para-mbrapa. Shum komode si ne qytet asht

  Tiranë 7 shtator 18:26
  3.500 €
 • 10 foto
  VW Sharan 1.9 2005
  Vetura

  VW Sharan 1.9 2005

  6+1 vende ulje. E porsa ardhur nga Gjermania.Me letra te paguara per 1 vit. Me Navi. Kamer parkimi m

  Tiranë 7 shtator 17:53
  5.500 €
 • 6 foto
  Volkswagen Sharan 1.9  6+1
  Vetura

  Volkswagen Sharan 1.9 6+1

  Sharan 1998 1.9 tdi 6+1 vende Te gjitha dokumentat te rregullta dhe te paguara: Siguracioni 20.05.20

  Tiranë 5 shtator 17:24
  2.600 €
 • 6 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Sharon benzin-gaz i vitit 1999 me letra 6+1 kondicioner te gjitha sherbimet e bera vaj filtra gom

  Tiranë 4 shtator 16:06
  1.500 €
 • 4 foto
  Sharan 2005--6200 Euro
  Vetura

  Sharan 2005--6200 Euro

  Mak eshte ne gjendje shum te mire,automat,navi,cd me bagazhjer,klima,sedilje me ngrohje,dy ekrane ke

  Tiranë 31 gusht 19:19
  6.200 €
 • 2 foto
  vw sharan nafte
  Vetura

  vw sharan nafte

  sharan nafte makina esht full letrat i skadojn ne gusht 2020 cmimi i disk

  Tiranë 28 gusht 08:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Volkswagen Sharan 1996
  Vetura

  Volkswagen Sharan 1996

  Shitet Volkswagen Sharan, Ngjyre e gjelber, viti prodhimit 1996. Makines sapo i jane kryer sherbime

  Tiranë 26 gusht 23:23
  3.000 €
 • 9 foto
  Sharan 2003
  Vetura

  Sharan 2003

  Shitet sharan viti 2003. Ngjyr e zez 1.9 nafte Dokumenta deri ne tetor 2019. Kamjo manuale 6 marsha

  Tiranë 26 gusht 20:31
  4.000 €
 • 7 foto
  VW Sharan 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK
  Vetura

  VW Sharan 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK

  OKAZION!!!!!             Makina ka punuar si DJ MUSIC Shes Volkswagen SHARAN 1.9 TDI me dy te kuqe,

  Tiranë 25 gusht 21:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ??VW SHARAN 6+1 2.8Benzin V6 Automat ,2006??
  Vetura

  ??VW SHARAN 6+1 2.8Benzin V6 Automat ,2006??

  💥5490€🇨🇭VW SHARAN 6+1 2.8Benzin V6 Automat ,2006 199mj km liber sherbimi,sapo ardhur mga zvicra🇨🇭me

  Tiranë 24 gusht 13:12
  5.490 €
 • 0 foto
  Shitet sharon 1.9naft automatik i2000shit
  Vetura

  Shitet sharon 1.9naft automatik i2000shit

  Shitet sharoni me letra sapo te prera me sherbime te bera per nje vit makina esh e 2000 shit 1.

  Tiranë 24 gusht 09:13
  3 Lek
 • 6 foto
  vw sharan
  Vetura

  vw sharan

  shitet vw sharan nafte me di te kuqe kamja manuale 6 marshe makina disponon clima tronic sendilje me

  Tiranë 22 gusht 16:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion VW Sharan benzin+gaz
  Vetura

  Okazion VW Sharan benzin+gaz

  Shitet wolksvagen Sharon 1.8 benzine Gaz dokumenta deri shkurt 2020 per arsye familjare I diskutuesh

  Tiranë 20 gusht 13:19
  1.999 €
 • 7 foto
  Sharan i sapo hardhur nga gjermania okazion
  Vetura

  Sharan i sapo hardhur nga gjermania okazion

  Shitet sharon super gjendje viti 2007 me dogane te paguar gati per tarka mororr 2 mish me tek boshte

  Tiranë 20 gusht 12:14
  5.300 €
 • 10 foto
  Volkswagen Sharan 2.0 TDI, 7 vende, full optins
  Vetura

  Volkswagen Sharan 2.0 TDI, 7 vende, full optins

  Shes Volkswagen Sharan Bluemotion 2.0 TDI, e prodhuar ne 11/2008 e perdorur vetem nga nje pronar, me

  Tiranë 19 gusht 10:21
  5.650 €
 • 4 foto
  sharan
  Vetura

  sharan

  sharan tdi .me te gjitha sherbimet e bera,me dokumenta deri ne dhjetor,mund edhe te nderohet.

  Tiranë 16 gusht 14:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Shitet sharani benzin gaz te shenuar ne leje qarkullimi ne gjendje shum te mire.

  Tiranë 15 gusht 12:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZJON SHARON super gjendje sapo ardhur
  Vetura

  OKAZJON SHARON super gjendje sapo ardhur

  Shitet makina me te gjitha sherbimet e kryera ne koh ne super gjendje fizike dhe motorrike motorr 1.

  Tiranë 11 gusht 16:00
  5.400 €
 • 2 foto
  sharan di e kuqe
  Vetura

  sharan di e kuqe

  shitet vw sharan vitit 2003 opsionet sensor para mbrapa drita xeno te fabrikes me larje sendilje lek

  Tiranë 10 gusht 19:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Makina eshte ne gjendje shum te mire pune , sherbimet e bera te gjitha , ne gjendje te shkelqyer , m

  Tiranë 10 gusht 15:07
  2.700 €