Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | T1 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

T1

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  • VW Volkswagen
  • T1
  • Naftë
  • 2005
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë 19 qershor 2023 21:33
  1.500 €
 • 8 foto
  ? shitet touran 1.9 nafte 3300 euro me dogane dhe letra ?
  Vetura

  ? shitet touran 1.9 nafte 3300 euro me dogane dhe letra ?

  • VW Volkswagen
  • T1
  • Naftë
  • 2004
  • 50 000 - 54 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë 28 janar 2023 22:03
  3.300 €