Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | T2 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

T2

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shitet super okazion
  Vetura

  Shitet super okazion

  Shitet ne gjendje prefekte ber me komisjon 4plus nje letrat e paguara per nje vit.0692055308

  Tiranë 2 qershor 11:41
  3.500 €
 • 0 foto
  vw T2 kombi bus
  Vetura

  vw T2 kombi bus

  Pjese per Volkswagen T2 dhe T2b 1972-1979. Pjese trupi llamarine originale nga Germania per Volkswag

  Tiranë 3 prill 09:46
  Me Marrveshje