Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | T3 | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

T3

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Makina Me Qera
  Vetura

  Makina Me Qera

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme, Ekonomike Luksi, Makina 6+1 etj, Automatike Manuale Naf

  Tiranë 29 gusht 20:28
  15 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera 6+1
  Vetura

  Makina Me Qera 6+1

  Japim me qera makina ekonomike ,luksi,makina 7 vendeshe etj

  Tiranë 26 gusht 08:00
  17 €
 • 3 foto
  SHITET CARAVELLE
  Vetura

  SHITET CARAVELLE

  Shitet CARAVELLE ne gjendje perfekte . Arsyeja e shitjes mos perdorimi . Ka vetem 16.000 Km Nuk ka

  Tiranë 7 qershor 16:28
  17.000 €
 • 11 foto
  Volkswagen Transporter
  Vetura

  Volkswagen Transporter

  Shitet ose ndrrohet,Fugon Wolskwagen Transporter Ne Gjendje shum te mir motorrike dhe Xhenerike Kil

  Tiranë 1 prill 22:44
  3.500 €