Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | T4 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

T4

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO
  Vetura

  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO

  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2019 ME KM ORIGJINALE ME CDO SHERB

  Tiranë 21 tetor 18:06
  10.000 €
 • 0 foto
  shitet furgon volkswagen T4
  Vetura

  shitet furgon volkswagen T4

  Furgoni eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me shume info tel)))

  Tiranë 15 tetor 19:55
  320.000 Lek
 • 3 foto
  shitet furgon volkswagen
  Vetura

  shitet furgon volkswagen

  furgoni eshte ne gjendje shume te mire dhe letrat deri ne fund te vitit

  Tiranë 13 maj 20:20
  320.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet furgon carovello
  Vetura

  Shitet furgon carovello

  Shitet forgon carovello Me dokomenta te rregullta te sapo bera 7+1 Ne gjendje te mire motorrike dhe

  Tiranë 1 prill 15:49
  3.500 Lek