Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | up! | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

up!

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  *44.000KM * VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION-12
  Vetura

  *44.000KM * VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION-12

  VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR

  Tiranë Dje, 08:06
  5.800 €
 • 5 foto
  Shes Makine VW UP!
  Vetura

  Shes Makine VW UP!

  Shes Makine VW UP! E blere te VW Classic, makina eshte blere me \"0\" km dhe eshte perdorur vetem ng

  Tiranë Dje, 07:11
  8.500 €
 • 2 foto
  Makina ime
  Vetura

  Makina ime

  Shes makine,viti 2013,automatike. Ne gjendje shume te mire,me liber servisi,sherbimet vjetore te kry

  Tiranë 21 tetor 02:14
  5.500 €
 • 3 foto
  OKAZIONNNNN !!!!! VW UP!
  Vetura

  OKAZIONNNNN !!!!! VW UP!

  shitet ose nderrohet vw up viti 2013 ne gjendje perfekte me dogane te paguar ka 3 dit qe ka ardhur 0

  Tiranë 29 shtator 10:18
  6.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen UP 8,000 euro
  Vetura

  Volkswagen UP 8,000 euro

  Shitet Volkswagen UP 8,000 euro i ri Viti 2018, KM 500, me garanci te koncesionari Benzine, Manual,

  Tiranë 25 shtator 19:07
  8.000 €
 • 11 foto
   VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12
  Vetura

  VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

  VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL  -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO  -VITI DHJETOR

  Tiranë 11 shtator 10:06
  5.600 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12
  Vetura

  VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

  VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL  -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO  -VITI DHJETOR

  Tiranë 9 shtator 09:43
  5.800 €
 • 2 foto
  Volkswagen up 0 (ZERO) KM, I RI
  Vetura

  Volkswagen up 0 (ZERO) KM, I RI

  Volkswagen up, I RI, 0 (ZERO) KM, E KUQE, fituar ne shorteun “Bli dhe Fito” te 23 qershorit. Kam

  Tiranë 14 gusht 14:56
  9.400 €
 • 3 foto
  Shitet volkswagen UP
  Vetura

  Shitet volkswagen UP

  Shitet volkwagen UP Cmim “OKAZION” kambio Automatike 1.0 benzine per me shume info 0694094515 wh

  Tiranë 1 korrik 11:40
  7.000 €
 • 5 foto
  Vw up 2015
  Vetura

  Vw up 2015

  Shitet vw up 2015,1.0 benzin ,automat,37000 km te vetat,ne gjendje perfekte,cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 22 qershor 11:09
  7.500 €
 • 2 foto
  Shitje okazion
  Vetura

  Shitje okazion

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike,shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë 19 maj 11:45
  5.500 €
 • 4 foto
  shitete komplet
  Vetura

  shitete komplet

  Shitet Golf 3 i 97 me portobagazh 1.9naft .Per pjese . Letrat per 1 vit . Motori i pa demtuar . Shi

  Tiranë 3 prill 23:07
  600 Lek
 • 4 foto
  Volkswagen UP!
  Vetura

  Volkswagen UP!

  Shitet volkswagen UP! Viti 2018 benzine . Cilindrata 1000 cc. Me 4 dyer. Perfekte vetem me 5000 km.

  Tiranë 3 prill 11:41
  7.999 €