Vetura
Tropojë

Vetura në shitje në Tropojë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  Audi A6 1.9 nafte shum ekonomik ne gjendjen shum te mir sherbimet te bera te gjitha .vaj filtra te n

  Tropojë 31 mars 21:17
  3.500 €
 • 4 foto
  tropoj
  Vetura

  tropoj

  shitet ml 270 viti 2001 cmimi 3000.ero tel 0692087120

  Tropojë 30 mars 22:37
  3.000 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine

  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine \"CARSLOON\" Designo Fabrike 120.000 KM Origjinal

  Tropojë 27 mars 11:18
  18.000 €
 • 3 foto
  Mazda 6
  Vetura

  Mazda 6

  Shitet Mazda 6 Benzin, 2.3 me km 130000 e servisuar me rregull e ardhur nga CH gjendja tip top qmimi

  Tropojë 26 mars 13:53
  3.600 €
 • 5 foto
  Mercedes benz E 250 class W123
  Vetura

  Mercedes benz E 250 class W123

  Shitet E class shum I mbajtur letra te mbyllura shitet dhe pa letra, theksohet qe nuk shitet si maki

  Tropojë 24 mars 01:31
  1.000 €
 • 1 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  Shitet me letra te mbaruara

  Tropojë 22 mars 19:13
  999 €
 • 6 foto
  Benz w 203
  Vetura

  Benz w 203

  Shitet Benzi W203 per arsyje mosperdorimi , letrat i ka deri ne dhjetor te 2020 ne super gjendje .

  Tropojë 20 mars 18:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes 320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes 320 Bluetec

  Shes mercedes 320 bluetec evo sistem amerikan,sherbimet e bera gjitha në kohë sedile lekure full opt

  Tropojë 16 mars 14:14
  9.000 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha
  Vetura

  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha

  Volkswagen Golf4 Nafte 4x4 Motorri 1.9 Viti Prodhimit Fundi 2005. Te Gjitha Serviset e Kryera, Alumi

  Tropojë 13 mars 17:54
  3.499 €
 • 1 foto
  Toyota 4Runner
  Vetura

  Toyota 4Runner

  Toyota 4Runner 2.2 benzine në gjendje shum te mire

  Tropojë 7 mars 16:16
  3.000 €
 • 7 foto
  Golf 4 sdi 1.9 i sapo ardhur nga austria
  Vetura

  Golf 4 sdi 1.9 i sapo ardhur nga austria

  Shitet Golf 4 sdi 1.9 i sapo ardhur nga austria Vetura ne gjendje prefekte siq po e shini ne photo

  Tropojë 6 mars 21:22
  1.300 €
 • 9 foto
  Mercedes E 220 cdi led/ksenon
  Vetura

  Mercedes E 220 cdi led/ksenon

  Shitet ne gjendje extra te mir Viti i prodhimet 2014 model 2015 Per info ne numrin kontaktues + 383

  Tropojë 30 dhjetor 23:27
  15.500 €
 • 1 foto
  VW Golf 4 benzin
  Vetura

  VW Golf 4 benzin

  Shitet golfi 4 1.6 benzin ne gjendje te mir letrat e pagume per 1 vit bejm edhe nderrim me passat m

  Tropojë 26 nëntor 20:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Nissan Terrano V6
  Vetura

  Nissan Terrano V6

  Makina ka goma shume te mira dhe brenda eshte shume i ruajtur. Makina e ka te demtuar motorrin( arsy

  Tropojë 1 tetor 19:02
  900 €
 • 0 foto
  Furgon 8+1
  Vetura

  Furgon 8+1

  Furgon 8+1 funksionon por i mungon bateria Furgoni gjindet ne aprripe guri.

  Tropojë 26 shtator 15:15
  800 Lek
 • 0 foto
  Biznesi game !
  Vetura

  Biznesi game !

  Biznesi game pc . Nderrohet me Audi ose Benz . Viti 13-14 .

  Tropojë 23 shtator 17:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vladimir
  Vetura

  Vladimir

  Shitet Mercese Benz-C220.Makina eshte me letra dhe ne gjendje mund ta kontrolloni dhe ta provoni ku

  Tropojë 22 shtator 20:44
  4.000 €
 • 6 foto
  Subaru Forester 2.0 T 4WD
  Vetura

  Subaru Forester 2.0 T 4WD

  Shitet foristrada e tipit Subaru Forester 2.0 T 4 WD Vetura eshte benxins eshte shum ne gjendje te

  Tropojë 21 shtator 17:59
  2.600 €
 • 3 foto
  Shitet per mosperdorim
  Vetura

  Shitet per mosperdorim

  Shitet per arsye mosperdorimi sepse kam dy tjera ne perdorim. Makina eshte ne gjendje te mire motorr

  Tropojë 20 shtator 12:24
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes ose ndrroj
  Vetura

  Shes ose ndrroj

  Shes ose ndroj Toyota Rav 4

  Tropojë 18 shtator 16:02
  5.500 €
 • 10 foto
  Renault Scenic 2007 . 1.9Nafte Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Renault Scenic 2007 . 1.9Nafte Shitet/Nderrohet

  Te dhenat teknike Data e pare e regjistrimit.2007 Kilometra te pershkruara. 192000 Motorr: Nafte me

  Tropojë 18 shtator 11:17
  3.800 €
 • 1 foto
  shitet touareg okazion
  Vetura

  shitet touareg okazion

  shitet touareg okazion .motorr 2.5 naft makina esht 4x4 shum e sigurt ne rrug e pershtacme per cado

  Tropojë 16 shtator 22:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Fiat okazion
  Vetura

  Shitet Fiat okazion

  Shitet fiat vit prodhimi 2002 , dokumentat i ka deri ne gusht te 2020 , gomat i ka 70% te reja eshe

  Tropojë 13 shtator 16:03
  2.800 €
 • 0 foto
  Defender
  Vetura

  Defender

  Shitet Defender 90 2.5 300tdi ne gjendje super

  Tropojë 12 shtator 18:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  mercedez benz c220
  Vetura

  mercedez benz c220

  Mercedez benz c220 karburanti:Nafte kamio:Automatik (tip tronic +-) kilometrat :225000 sendilje m

  Tropojë 4 shtator 13:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet vetura gjendje shum tmir
  Vetura

  Shitet vetura gjendje shum tmir

  Shitet vetura BMW 525 regjistrim ka deri 30.12 1019 te gjitha opsionet ika

  Tropojë 2 shtator 10:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Toyota hilux 2004
  Vetura

  Toyota hilux 2004

  Shume gjendje te mire e 2004, 2,5 d4d motor. 2 balestra+2artimozator te ri rrezerv. Targa Angleze.

  Tropojë 26 gusht 21:11
  4.800 €
 • 3 foto
  AUDI Q7
  Vetura

  AUDI Q7

  Mundesi blerje me keste nga Mogo Albania

  Tropojë 19 gusht 13:27
  11.000 €
 • 5 foto
  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C
  Vetura

  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C

  Shitet Volkswagen Passat 2.0 me nje te kuqe TDI ne gjendje perfekte. Ka nevigation , drita anash, se

  Tropojë 18 gusht 13:55
  6.000 €
 • 3 foto
  Mercedes C240
  Vetura

  Mercedes C240

  Shitet Mercedes C240 Kombi. Gjendja eshte shume mir. Servicet gjithnje nga Mercedes ne Svicer.

  Tropojë 16 gusht 09:29
  2.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ
  Vetura

  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ

  OPSIONET -Ksenon dhe bi-kseno -Lupat e fenerve levizin sipas terenit majtas-djathtas lart-posht -Ser

  Tropojë 13 gusht 14:25
  8.400 €
 • 4 foto
  Shitet golfi i ardhur nga ch
  Vetura

  Shitet golfi i ardhur nga ch

  Shitet golfi i ardhur nga ch nr wp ose viber +38345449419

  Tropojë 9 gusht 00:04
  4.100 €
 • 9 foto
  Okazioooon
  Vetura

  Okazioooon

  Shitet c klass 220 kamjo automatic viti 2002 me letra shiptare Te paguara baxha xhama sedile elektri

  Tropojë 7 gusht 13:30
  3.300 €
 • 3 foto
  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte
  Vetura

  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte

  Shes VW Passat avant 1.9 TDI (pa te kuqe) me 212.000 kilometra origjinale ,kamjo automatike, me ta

  Tropojë 5 gusht 10:46
  3.300 €
 • 0 foto
  Shitet 190 D
  Vetura

  Shitet 190 D

  Shitet mercedes 190 D Super gjendje Letra deri ne qeshor 2020 Cmimi i pa diskutushem

  Tropojë 31 korrik 19:40
  1.500 €
 • 3 foto
  ?OKAZION FORD FOCUS ?
  Vetura

  ?OKAZION FORD FOCUS ?

  1.6 nafte Dokumente 2020 shkurt Super 👍 GJENDJE SKA NEVOJE PER REKLAM Kush eshte i interesuar le te

  Tropojë 29 korrik 19:57
  2.700 €
 • 4 foto
  She\'s nisan 2.2 naft
  Vetura

  She\'s nisan 2.2 naft

  She\'s nisan x trail 2.2 naft

  Tropojë 20 korrik 12:23
  2.500 €
 • 3 foto
  SHITET BUSI 2.4 DIZEL
  Vetura

  SHITET BUSI 2.4 DIZEL

  Busi ika 1.vit regjistrim osht tip top Nuka nevoj per as ni ce nt viber +38344528606 kombi osht ne G

  Tropojë 18 korrik 18:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte
  Vetura

  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte

  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike 245.000 Km Origjinale Nr cel:+3556998

  Tropojë 18 korrik 02:56
  2.500 €
 • 2 foto
  makina volkswagen
  Vetura

  makina volkswagen

  Viti i ndërtimit: 2012 Ngjyra: e bardhë Transmetimi: manual Rrotat me rrota: Të gjitha makinat me rr

  Tropojë 17 korrik 21:58
  2.000 €
 • 3 foto
  Ford Galaxy dizel -04
  Vetura

  Ford Galaxy dizel -04

  1.9 disel 7 ulse shum ekonomike. kamjo automatik. viti prodhimit 2004

  Tropojë 16 korrik 21:38
  4.000 €
 • 7 foto
  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ
  Vetura

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ Nje Form Te Vjeter Por Qe Vjen Me Prodhimin E Ri Te Vitit 200

  Tropojë 9 korrik 01:38
  3.999 €
 • 12 foto
  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE
  Vetura

  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4800 Euro I Diskutueshem Nr Kontakti:+355693632032 Ma

  Tropojë 29 qershor 11:19
  4.799 €
 • 9 foto
   Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008
  Vetura

  Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008

  Shitet Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008 Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Hapj

  Tropojë 25 qershor 10:36
  5.600 €
 • 4 foto
  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8
  Vetura

  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8

  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8 Kamio Automatike Full Options Makina Posedon: ->Sallon

  Tropojë 25 qershor 10:27
  5.200 €
 • 12 foto
  S500 AMG FULL EXTRA
  Vetura

  S500 AMG FULL EXTRA

  Mercedes S500 Gaz+Benzine Full Extra (PRESIDENT LINE) 2005 LooK Cmimi:3500 Euro Nr cel:+355693632032

  Tropojë 25 qershor 10:26
  3.500 €
 • 10 foto
  golf 4?
  Vetura

  golf 4?

  golf 4 T-di te kuqe 🚘 -me letrat per nje vit -goma te reja verore dhe 1 par rezerv dimrore te reja

  Tropojë 24 qershor 16:42
  11 €
 • 10 foto
  Bmw 530i
  Vetura

  Bmw 530i

  Seria 5 530i vit prodhimi 2004. Super gjendje Makina eshte me timon ne krah te djathte. Nuk ka nevo

  Tropojë 20 qershor 01:22
  4.000 €
 • 3 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  shitet makina L200 2.5 naft turbo viti 1996 gjendje te rregullt motorrike dhe gjenerike te gjitha sh

  Tropojë 6 qershor 19:41
  2.700 €
 • 7 foto
  OKAZION!!! FIAT BRAVO 1.4 2008 71m km (3.5euro)
  Vetura

  OKAZION!!! FIAT BRAVO 1.4 2008 71m km (3.5euro)

  Makina esht blere 0 km e perdorur nga 1 person . Super e bukur dhe sportive e fabrikes me opsion spo

  Tropojë 4 qershor 19:54
  3.500 €