Vetura
Tropojë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Tropojë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  VW Golf 4 benzin
  Vetura

  VW Golf 4 benzin

  Shitet golfi 4 1.6 benzin ne gjendje te mir letrat e pagume per 1 vit bejm edhe nderrim me passat m

  Tropojë 21 shtator 20:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet golfi i ardhur nga ch
  Vetura

  Shitet golfi i ardhur nga ch

  Shitet golfi i ardhur nga ch nr wp ose viber +38345449419

  Tropojë 9 gusht 00:04
  4.100 €
 • 9 foto
   Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008
  Vetura

  Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008

  Shitet Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008 Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Hapj

  Tropojë 25 qershor 10:36
  5.600 €
 • 10 foto
  golf 4?
  Vetura

  golf 4?

  golf 4 T-di te kuqe 🚘 -me letrat per nje vit -goma te reja verore dhe 1 par rezerv dimrore te reja

  Tropojë 24 qershor 16:42
  11 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha
  Vetura

  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha

  Volkswagen Golf4 Nafte 4x4 Motorri 1.9 Viti Prodhimit Fundi 2005. Te Gjitha Serviset e Kryera, Alumi

  Tropojë 29 maj 19:10
  3.499 €
 • 2 foto
  hi
  Vetura

  hi

  shes urgjentisht Golf 3 diesel viti 93 targa shqiptare ne gjendje te mir regjistrimi skaduar qmimi v

  Tropojë 2 maj 13:41
  700 €
 • 11 foto
  Golf 4 okazion
  Vetura

  Golf 4 okazion

  Golf 4 tdi i te kuqe makina posedon arbeg abs srs kondicioner xhama elektrik makina esht shum e shpe

  Tropojë 4 prill 11:39
  2.500 €
 • 6 foto
  Okazion golf 5 2005 1.6 benzine
  Vetura

  Okazion golf 5 2005 1.6 benzine

  Shitet folf 5 1.6 benzine super gjendje super ekonomike Makina eshte ne super gjendje sapo jan bere

  Tropojë 4 prill 08:48
  3.500 €
 • 7 foto
  VW Golf 4 super gjendje
  Vetura

  VW Golf 4 super gjendje

  Golf 4 Nafte 1.9 Manuale Super gjendje me dogane te paguar gati per targa

  Tropojë 4 prill 07:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Golf 4 bezin 1.4 16v ne gjendje perfekte 155 mi origjinal mundesi ndrrimi me mercedes c 220 cdi +

  Tropojë 4 prill 04:17
  3.300 €
 • 6 foto
  Shitet Golf IV viti 2003 TDI
  Vetura

  Shitet Golf IV viti 2003 TDI

  Shitet Golf IV TDI (I) e kuqe viti 2003. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike po as

  Tropojë 3 prill 17:15
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 3
  Vetura

  Shitet Golf 3

  Makina eshte ne gjendje te mire.Ka letrat e rregullta deri ne mes te dhjetorit.Punon shum mire dhe s

  Tropojë 3 prill 07:35
  1.000 €
 • 0 foto
  Golf3 letrat deri me 21.01.2020
  Vetura

  Golf3 letrat deri me 21.01.2020

  Te gjitha sherbimet e bjere goma75 perqind te reja8

  Tropojë 1 prill 16:11
  1.200 €
 • 3 foto
  Golf 5 GT
  Vetura

  Golf 5 GT

  Golf 5 gt 170 ps 2008 manual gjendje e mir ardhur nga zvicrra

  Tropojë 1 prill 12:21
  Me Marrveshje