Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  shiten 2 foristrada
  Vetura

  shiten 2 foristrada

  • Nissan
  • Navara
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Sot, 00:28
  9.400 €
 • 8 foto
  shiten 2 foristrasa
  Vetura

  shiten 2 foristrasa

  • Nissan
  • Navara
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Sot, 00:20
  9.400 €
 • 4 foto
  Opel combo 1.3 tdci 5 ulse në librez boj ndrrim
  Vetura

  Opel combo 1.3 tdci 5 ulse në librez boj ndrrim

  • Opel
  • Combo
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 10/2009 RKS 1 VIT
  Vetura

  GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 10/2009 RKS 1 VIT

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet golfi 1.9 tdi me i te kuqe 3100€
  Vetura

  shitet golfi 1.9 tdi me i te kuqe 3100€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 18:33
  3.100 €
 • 4 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

  • Audi
  • A7
  • Benzin
  • 2012
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 18:15
  14.900 €
 • 12 foto
  Shitet NISSAN X-TRAIL 2.2 ~ NDRRIM ME VETURE
  Vetura

  Shitet NISSAN X-TRAIL 2.2 ~ NDRRIM ME VETURE

  • Nissan
  • X-Trail
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes ML250 Cdi 4Matic Full opsione??
  Vetura

  Mercedes ML250 Cdi 4Matic Full opsione??

  • Mercedes-Benz
  • ML 250
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 18:00
  17.000 €
 • 8 foto
  VW GOLF VI / 2.0 TDI Automatik DSG 140Ps
  Vetura

  VW GOLF VI / 2.0 TDI Automatik DSG 140Ps

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:44
  10.700 €
 • 0 foto
  Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG
  Vetura

  Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

  Chiptuning per te gjithe llojet e vetura

  Viti Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra
  Vetura

  PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

  • Renault
  • Avantime
  • Naftë
  • 2018
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra
  Vetura

  PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

  • Citroën
  • BX
  • Naftë
  • 2019
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Viti Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL
  Vetura

  Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

  • Audi
  • 200
  • Dizel / Naftë
  • 2019
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw opel etj
  Vetura

  Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw opel etj

  • Alfa Romeo
  • 8C
  • Benzinë
  • 2019
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI
  Vetura

  Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

  • Audi
  • 80
  • Dizel / Naftë
  • 2020
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:15
  1 €
 • 4 foto
  shes 4copa vollana GTD,PASSAT,GOLF7(F1)Audi -shiko fotot
  Vetura

  shes 4copa vollana GTD,PASSAT,GOLF7(F1)Audi -shiko fotot

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2019
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes per ESPACE 2.2 DCi 2.5DCi matorri edhe pjest tjera
  Vetura

  Pjes per ESPACE 2.2 DCi 2.5DCi matorri edhe pjest tjera

  pjes per espace 2.2 dci 2.5 dci matorri

  Viti Dje, 16:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra
  Vetura

  PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

  • Peugeot
  • 106
  • Naftë
  • 2019
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes passat 1.9
  Vetura

  shes passat 1.9

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 16:03
  1 €
 • 9 foto
  SEAT IBIZA 1.6 TDI 2012 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.6 TDI 2012 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

  • Seat
  • Ibiza
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW CADDY 2.0 SDI 2005 PA DOGAN
  Vetura

  VW CADDY 2.0 SDI 2005 PA DOGAN

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kombi T5 transporter 2013 ndrrim i mundur!
  Vetura

  Kombi T5 transporter 2013 ndrrim i mundur!

  • VW Volkswagen
  • T5 Transporter
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 15:31
  11.000 €
 • 12 foto
  PASSAT 1.9 TDI-DI KUQE 74 KW VITI 2001 RKS 4 MUAJ
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI-DI KUQE 74 KW VITI 2001 RKS 4 MUAJ

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime
  Vetura

  Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

  • Citroën
  • C1
  • Benzinë
  • 2011
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes C Klase 220 CDI Viti 2009 Automatik RKS
  Vetura

  Mercedes C Klase 220 CDI Viti 2009 Automatik RKS

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Naftë
  • 2009
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 15:18
  8.300 €
 • 0 foto
  Mercedes E 250 CDI 4 Matic Viti 2014 Automatic
  Vetura

  Mercedes E 250 CDI 4 Matic Viti 2014 Automatic

  • Mercedes-Benz
  • E 250
  • Naftë
  • 2014
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Mercedes ML 320 CDI 4Matic 2006 RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes ML 320 CDI 4Matic 2006 RKS

  • Mercedes-Benz
  • ML 320
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG 2012 me Lleda me Dogan
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG 2012 me Lleda me Dogan

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2014 me Dogan
  Vetura

  Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2014 me Dogan

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Audi A4 2.0 TDI 2011 full Lled me Dogan e Homologim
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 TDI 2011 full Lled me Dogan e Homologim

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Me Dogane Gjermanis
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Me Dogane Gjermanis

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 40 D.M Paket 3.0 Dizel 306 PS Viti 2010
  Vetura

  BMW X5 40 D.M Paket 3.0 Dizel 306 PS Viti 2010

  • BMW
  • X5 M
  • Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 7 2.0 TDI DSG Automatik 2013 me Dogan
  Vetura

  Shitet Golf 7 2.0 TDI DSG Automatik 2013 me Dogan

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Audi A6 3.0 TDI Viti 2008 Quatro Automatik
  Vetura

  Shitet Audi A6 3.0 TDI Viti 2008 Quatro Automatik

  • Audi
  • A6
  Viti Dje, 15:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan
  Vetura

  Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan

  • BMW
  • 116
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Touran 2.0 TDI DSG 2012 me Dogan Homologim
  Vetura

  Shitet VW Touran 2.0 TDI DSG 2012 me Dogan Homologim

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Tiguan 2.0 TDI 2012 DZG 4X4 Me Dogan I Zvicrres
  Vetura

  Shitet VW Tiguan 2.0 TDI 2012 DZG 4X4 Me Dogan I Zvicrres

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 RKS 10 muaj Manual
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 RKS 10 muaj Manual

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim
  Vetura

  Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

  • Seat
  • Leon
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes ML 350 CDI 4Matic 2011 me Dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes ML 350 CDI 4Matic 2011 me Dogan

  • Mercedes-Benz
  • ML 350
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 15:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi T5 transporter 2013
  Vetura

  Kombi T5 transporter 2013

  • VW Volkswagen
  • T5 Transporter
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 15:10
  11.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Vito 111 2.2
  Vetura

  Mercedes Vito 111 2.2

  • Mercedes-Benz
  • Model tjetër
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 14:55
  4.500 €
 • 6 foto
  Passat 2.0 BlueMotion 2015
  Vetura

  Passat 2.0 BlueMotion 2015

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 14:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 14:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  opel zafira
  Vetura

  opel zafira

  • Opel
  • Zafira
  • Benzin
  • 2000
  • 120 000 - 129 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 13:53
  26 €
 • 2 foto
  Golf IV 1.9 TD(i) 2002
  Vetura

  Golf IV 1.9 TD(i) 2002

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 11:59
  4.500 €
 • 0 foto
  shes mercedes C200 automatik me dogan 2010
  Vetura

  shes mercedes C200 automatik me dogan 2010

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes golf 6 1.6 tdi me dogan te paguar 2012
  Vetura

  shes golf 6 1.6 tdi me dogan te paguar 2012

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes golf 6 2.0 tdi Automatik me rks 2010
  Vetura

  shes golf 6 2.0 tdi Automatik me rks 2010

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Viti Dje, 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes peugeot 308 1.6 hdi me dogan homologim 2010
  Vetura

  shes peugeot 308 1.6 hdi me dogan homologim 2010

  • Peugeot
  • 308
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Viti Dje, 11:44
  Me Marrveshje