Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2015 me DOGAN
  Vetura

  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2015 me DOGAN

  Shitet Golf 7 1.6 TDI (DI- tkuqe) 110 PS Automatik DSG i vitit 2015 me Dogan te paguar me full pais

  Viti Sot, 07:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS
  Vetura

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 1

  Viti Sot, 07:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik 2004 Modifikant
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik 2004 Modifikant

  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik i vitit 2004 Modifikant RKS i skaduar me 4 fellne dhe goma dimri

  Viti Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Audi A4 2.7 TDI Automatik viti 2008 RKS
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.7 TDI Automatik viti 2008 RKS

  Shitet Audi A4 2.7 TDI Viti prodhimit 2008 Automatik Multitronic RKS 043 706 702 dhe 044 605 956 Au

  Viti Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Touran 2.0 TDI Viti 2008 DZG RKS 8 Muaj
  Vetura

  Shitet VW Touran 2.0 TDI Viti 2008 DZG RKS 8 Muaj

  Shitet Touran 2.0 TDI Viti prodhimit 2008 Automatik DZG I regjistruar perafersisht 8 Muaj me dy qels

  Viti Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI 2002 RKS Klimatronik
  Vetura

  Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI 2002 RKS Klimatronik

  Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI i vitit 2002 RKS i skaduar vetura posedon klimatronik cd-display tempomat

  Viti Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Mercedes A class 160 CDI 2010 me dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes A class 160 CDI 2010 me dogan

  Shitet Mercedes A 160 CDI i vitit 2010 manual me 6 shpejtesi me dogan e homologim te paguar i ardhur

  Viti Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Seat Leon 1.9 TDI 2010 me Dogan e Homologim
  Vetura

  Shitet Seat Leon 1.9 TDI 2010 me Dogan e Homologim

  Shitet Seat Leon 1.9 TDI i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar i ardhur nga zvicrra🇨🇭me full p

  Viti Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 6 Plus 1.6 TDI DSG Automatik 2010 RKS
  Vetura

  Shitet Golf 6 Plus 1.6 TDI DSG Automatik 2010 RKS

  Shitet Golf 6 Plus 1.6 TDI DSG Automatik 7+1 shpejtesi i vitit 2010 RKS 10 muaj ne gjendje shume te

  Viti Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Range Rover Evoque 2.2 TD4 viti 2015 RKS
  Vetura

  Shitet Range Rover Evoque 2.2 TD4 viti 2015 RKS

  Shitet Range Rover Evoque 2.2 TD4 i vitit 2015 RKS manual 6 shpejtesi me 150 PS me gjendje shume te

  Viti Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET AUDI A4 2.0 TDI 2008 MANUEL 6SHPEJTSI RKS
  Vetura

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI 2008 MANUEL 6SHPEJTSI RKS

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI 2008 MANUEL 6SHPEJTSI PER INFO 045 688 208

  Viti Dje, 21:10
  7.900 €
 • 4 foto
  Citroën nemo
  Vetura

  Citroën nemo

  Shitet citroën nemo rigjistrimi i par 12.09.2018 i ardhur nga franca arsyja e shitjes i vogel per pu

  Viti Dje, 16:40
  5.500 €
 • 6 foto
  Shes GOLF 2 1985 - 1.6 Benzin
  Vetura

  Shes GOLF 2 1985 - 1.6 Benzin

  Shes Golf 2 vitit 1985 1.6 Benzin REGJISTRIM deri me muajin Janar 2021 11 Vjet pronari i njejt i vet

  Viti Dje, 15:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel

  Shitet Range Rover 2.7 Diesel HSE sport paket i vitit 2005 vetura eshte komplet e servisuar ngjendje

  Viti Dje, 14:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LANDROVER DEFENDER 130 TDI; DHE 110 TDI ASHT SHIT
  Vetura

  LANDROVER DEFENDER 130 TDI; DHE 110 TDI ASHT SHIT

  TE DYTE JAN PREFEKTË TE MIRË 2,5TDI; DEFENDERI 130 ME RIMORKIO ASHTE 11500 EURO 110 PA RIMORKIO ASHT

  Viti Dje, 12:04
  8.500 €
 • 4 foto
  opel corsa
  Vetura

  opel corsa

  opel corsa 1.3 disel eco flex 223mi km, viti 2011, ne gjendje te mire rexhistrim deri ne gusht 2020

  Viti Dje, 11:39
  5.300 €
 • 2 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Shitet 1.9 viti 2000

  Viti Dje, 11:30
  1.800 €
 • 4 foto
  Shes RAFIN PER CADDy
  Vetura

  Shes RAFIN PER CADDy

  Rafti per caddy

  Viti Dje, 09:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  T6 Vitit 2013 2.0TDI. Me Liber Servisi 205435km Sh
  Vetura

  T6 Vitit 2013 2.0TDI. Me Liber Servisi 205435km Sh

  VW T6 VITI 2013 2.0 TDI TRANSPORTER XHAMA ME PULLA PASQTYRET ME RRYM DRITA TE MJEGLLES RADIJEN FAB

  Viti Dje, 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Caddy 1.9 tdi viti 2007 me klim
  Vetura

  Caddy 1.9 tdi viti 2007 me klim

  Caddy. 1.9 TDI viti 2007 me klim xhamat me pulla pasqyret me rrym guma te mira M+S qmimi me marrve

  Viti Dje, 09:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Caddy viti 2007 2.0 me klim me liber servisi
  Vetura

  Caddy viti 2007 2.0 me klim me liber servisi

  Shes Caddy viti 2007 2.0 sdi me klim pssqyret me rrym xhamat me rrym muzik te mir 238 mi km me lib

  Viti Dje, 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes benz cdi
  Vetura

  Mercedes benz cdi

  shes mercedesin pack AMG C clas 220 CDI 120.000KM VITI 2011 GPS etj GJITH SERVISAT TE MERCEDESI .gje

  Viti Dje, 05:19
  19.000 €
 • 2 foto
  Shess xhipin
  Vetura

  Shess xhipin

  Shess xhipini ne gjendjee tee mir te rregulltt per me shumm infermacionee ju lutemm me kontaktonii n

  Viti Dje, 02:03
  22 €
 • 0 foto
  opel vecter.2.0 benzin plin
  Vetura

  opel vecter.2.0 benzin plin

  shitet vektra viti 95 regjistrim deri me 29.09.2020 posedon klim airbag abs ne gjendje te rregullt

  Viti 2 qershor 22:47
  1.300 €
 • 2 foto
  Opel kombo
  Vetura

  Opel kombo

  Opel kombo pa dogan

  Viti 2 qershor 20:20
  2.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz c220 2011
  Vetura

  Mercedes Benz c220 2011

  Shitet Mercedes Benz c220 2011 RKS deri Shtator ❗️Drita e pasme e thyer & Braniku i vrar pak

  Viti 2 qershor 18:02
  11.500 €
 • 3 foto
  Bmw e46
  Vetura

  Bmw e46

  Shitet bmw gjendje shum te mir 2.2 benzin

  Viti 2 qershor 14:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Citroen c3 1.4 dizel viti 2010 i sapo doganur
  Vetura

  Citroen c3 1.4 dizel viti 2010 i sapo doganur

  CITOREN C3 EXCLUSIVE 1.4 dizel viti 2010 100Mij km mund ti verifikoni \

  Viti 2 qershor 11:50
  6.100 €
 • 9 foto
  Opel Agila 1.4 benxin e sapo doganur viti 2010
  Vetura

  Opel Agila 1.4 benxin e sapo doganur viti 2010

  Shitje me Leasing 50% deri 100% Financim Opel agila benxin 1.4 viti 2010 130mij KM

  Viti 2 qershor 11:48
  5.200 €
 • 12 foto
  Bmw 116 pa dogan 2010 me Libra servisi ( Ndrrim )
  Vetura

  Bmw 116 pa dogan 2010 me Libra servisi ( Ndrrim )

  Bmw 116i pa Dogan e ardhur nga Zvicra,me gjitha librat e servisit km té garantuara,,e qlajmruar nè m

  Viti 2 qershor 10:32
  3.850 €
 • 6 foto
  Shitën veturat
  Vetura

  Shitën veturat

  Skoda 2009 1.4 tdi dizel Ford 2009 1.2 benzin Golf 6 1.6 2010 dizel Suzuki 1.3 2009 dizel Veturat ja

  Viti 2 qershor 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  audi
  Vetura

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti 2 qershor 02:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 308 2.0HDI 163 ps e ardh nga CH
  Vetura

  Peugeot 308 2.0HDI 163 ps e ardh nga CH

  Shes peugeot 308 2.0 hdi sport pack 120 kw 163 ps I doganuar ne rks 1 vit i ardhur nga pern zvicer

  Viti 1 qershor 17:04
  7.999 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 tdi united 2008 partikel
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi united 2008 partikel

  Shes golf 5 ne gjendje perfekte I doganuar ne rks Regjistrim i skaduar Liber servisi full histori

  Viti 1 qershor 17:04
  7.500 €
 • 11 foto
  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010
  Vetura

  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010

  BMW 520d M-paket optik facelift Vetura ka ulset lekur dhe me nxemje komandat ne timon navigacion t

  Viti 1 qershor 10:29
  9.690 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes 20 coll
  Vetura

  Fellne per Mercedes 20 coll

  Shiten fellnet per mercedes por i bajn edhe shum llojev t kerrev

  Viti 1 qershor 10:24
  540 €
 • 3 foto
  Opel vectra 2.0 dizel rks
  Vetura

  Opel vectra 2.0 dizel rks

  Shitet vetura opel vectra 2.0 dti motorr me zingjir , vetura esht ne gjendje shum te mir , motorr sh

  Viti 31 maj 19:49
  1.720 €
 • 4 foto
  Renaul twingo
  Vetura

  Renaul twingo

  Renault twingo

  Viti 31 maj 19:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bmw X3 3.0d mPacket
  Vetura

  Bmw X3 3.0d mPacket

  Shitet BMW X3 3.0d M\'packet mrenda jasht Viti 2012 I garantuar per aksidente asnjeher Km te gar

  Viti 31 maj 14:50
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET PASAT 3C 2.0 TDI 2006 RKS 2MUJ 6SHPEJTSI
  Vetura

  SHITET PASAT 3C 2.0 TDI 2006 RKS 2MUJ 6SHPEJTSI

  SHITET PASAT 3C 2.0 TDI 2006 RKS 2MUJ 6SHPEJTSI PER INFO 045 688 208

  Viti 31 maj 10:29
  5.200 €
 • 12 foto
  SHITET FIAT PUNTO EVO 1.3 DIZEL 2012 RKS
  Vetura

  SHITET FIAT PUNTO EVO 1.3 DIZEL 2012 RKS

  SHITET FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 2012 RKS I PAR GJENDJE PERFEKTE PER INFO 045 688 208

  Viti 31 maj 10:29
  4.900 €
 • 12 foto
  SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME LEDA RKS FULL OPSION
  Vetura

  SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME LEDA RKS FULL OPSION

  SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 RKS FULL OPCIONE PER INFO 045 688 208

  Viti 31 maj 10:28
  7.900 €
 • 12 foto
  SHITET GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 BLUEMOTION
  Vetura

  SHITET GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 BLUEMOTION

  SHITET GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK BLUEMOTION RKS I DOGANUAR NE GJENDJE PERFEKTE PER INFO 045 688 208

  Viti 31 maj 10:27
  11.300 €
 • 12 foto
  SHITET MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK RKS 5MUJ
  Vetura

  SHITET MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK RKS 5MUJ

  SHITET MERCEDES C220 CDI 2008 AUTOMATIK NE GJENDJE PERFEKTE PER INFO 045 688 208

  Viti 31 maj 10:24
  8.900 €
 • 7 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Pasati asht gjendje shum te mir me ni bre gasno shum I rujtun

  Viti 31 maj 09:39
  5.700 €
 • 5 foto
  Shes Golf 1.9
  Vetura

  Shes Golf 1.9

  Shes Golf 1.9 ne gjendje shum shum te mir ule filtera diska goma treja i sapo servisuar regjistrim d

  Viti 31 maj 09:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kombi t5
  Vetura

  kombi t5

  shitet kombin t5 1.9 tdi i ardhur nga zvicrra ne gjendeje shum te mire me liber te servisit

  Viti 30 maj 18:01
  4.200 €
 • 4 foto
  Opel aster
  Vetura

  Opel aster

  Shes opell astren ngjendje shum tmir 2.0 benzin me klim dhe airbag me regjistrim 2 muj.

  Viti 30 maj 11:56
  1.750 €
 • 8 foto
  URGJENT Renault Twingo GARAV 1149cc 16V
  Vetura

  URGJENT Renault Twingo GARAV 1149cc 16V

  Shitet Renault Twingo 1149cc 16v e gatshme per Gara... i pergaditur per kategorin e pare, grupa A,

  Viti 30 maj 10:47
  1.000 €
 • 2 foto
  Shitet Braniku Citroen C4 2014
  Vetura

  Shitet Braniku Citroen C4 2014

  shitet braniku citroen c4 2014 Pjes servis diagnoz branik braniku parakolp krill mask dekurus pjes

  Viti 30 maj 10:45
  Me Marrveshje