Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Kombi t4
  Vetura

  Kombi t4

  Shes kombi t4 Kombi i posedon 9 ulse ne liberz esht ne gjendje teper tmir i ka 11 mauj regjstrim.

  Viti 29 gusht 19:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Land Rover 2.0 dizel motor bmw 4x4 viti 2001 klim
  Vetura

  Land Rover 2.0 dizel motor bmw 4x4 viti 2001 klim

  Shitet ndrrohet Land Rover 2.0 dizel motor bmw viti 2001 Regjistrim i skadum posedon klim airbeg Se

  Viti 29 gusht 15:42
  3.200 €
 • 3 foto
  shotet golf 5 1.9 tdi 2008 rks
  Vetura

  shotet golf 5 1.9 tdi 2008 rks

  shes golf 5 1.9 tdi rks shum gjendje te mir shum ipaqt 044210760

  Viti 29 gusht 12:35
  1 €
 • 0 foto
  Audi Q7 3.0 TDI Viti 2010 S line 7 Ulse I zvicrres
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI Viti 2010 S line 7 Ulse I zvicrres

  Shitet Audi Q7 3.0 TDI viti 2010 s line me 7 ulse I ardhun nga zvicerra me Dogan Homologim me liber

  Viti 29 gusht 09:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes golf 4 1.9 tdi 4 muj rks 2003
  Vetura

  shes golf 4 1.9 tdi 4 muj rks 2003

  shes golf 1.9 tdi ne fund te 2002 posedon klim funksionale 4 muj regjistrim fellne me goma treja n

  Viti 28 gusht 20:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vw bora 1.9 tdi 1 vjet regjistrim urgjent
  Vetura

  vw bora 1.9 tdi 1 vjet regjistrim urgjent

  vw bora 1.9tdi pd di t kuqe gjendje perfekte per me shum informata :044688042

  Viti 28 gusht 17:50
  3.600 €
 • 4 foto
  1.600 Euro
  Vetura

  1.600 Euro

  Shitet Kombi Mercedes Espana Sa 110d Dizel Motorrin 2.3 Defekt Turbinen Nr Kontaktus +38345276273

  Viti 28 gusht 13:49
  1.600 €
 • 5 foto
  Shes t2 1.6 turbo diesel
  Vetura

  Shes t2 1.6 turbo diesel

  Shes t2 1.6 turbo diesel n gjendje shum te mir teknike registrim i skaduar

  Viti 27 gusht 20:54
  800 €
 • 7 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2002 Automatik Tiptronike RKS I Skaduar dhe permban te gjitha opsionet

  Viti 27 gusht 18:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes ose nderroj veturen Golf 5 plus
  Vetura

  Shes ose nderroj veturen Golf 5 plus

  Shes veturen golf 5 plus i cili eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte automatik. Poashtu e nderroj

  Viti 27 gusht 16:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ndrroj pezho 206 rks 24.08.2019 clima ac
  Vetura

  Shes ndrroj pezho 206 rks 24.08.2019 clima ac

  Vetura osht ne gjendje te mir teknike posedon clim gjama me rrym centrall e shtrengume trapa shum gj

  Viti 27 gusht 13:23
  1.550 €
 • 4 foto
  Shes gollf 3 1.9 Tdi me klim rks 8 muj
  Vetura

  Shes gollf 3 1.9 Tdi me klim rks 8 muj

  Vetura osht ne gjendje te mir teknike posedon klim motort Tdi per ma shum info +383/44/293/087 Vrejt

  Viti 27 gusht 13:23
  1.900 €
 • 9 foto
  Peugeot 206, vp 2005,disel, 110ps
  Vetura

  Peugeot 206, vp 2005,disel, 110ps

  ne shitje peugeot 206, disel, vp2005, 110ps, me 215000km te kaluara, i ardhur nga zvicrra (vet e kam

  Viti 26 gusht 22:22
  3.666 €
 • 4 foto
  shes gollf 2
  Vetura

  shes gollf 2

  shes gollf 2 ne gjendje te mir teknike 1.6 benzin .regjistrim i skaduar

  Viti 26 gusht 21:34
  650 €
 • 3 foto
  Shitet opel vectra benzin RKS URGJEND
  Vetura

  Shitet opel vectra benzin RKS URGJEND

  Shitet opel vectra benzin 1.6 benzin per ma shum mendeni me kontaktu dhe ne viber +383 44 854 479

  Viti 26 gusht 15:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Audi 80 B.
  Vetura

  Shitet Audi 80 B.

  shes Audi 80 B benzin dhe gaz me A test pronar i par dhe i vetem ne RKS, centrall, xhamat elektronik

  Viti 26 gusht 14:23
  1.050 €
 • 0 foto
  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 RKS 10 Muaj
  Vetura

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 RKS 10 Muaj

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI viti 2006 i regjistruar 10 Muaj me liber servisit dy qelsa me te gjitha servi

  Viti 26 gusht 13:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 7 Tdi
  Vetura

  Shitet Golf 7 Tdi

  Shes golf 7 i porsa ardhur nga jasht Ne gjendje te rregullt

  Viti 25 gusht 19:51
  9.900 €
 • 12 foto
  Renault
  Vetura

  Renault

  Shes Renault Kango viti prodhimit 2011 pa Dogan

  Viti 25 gusht 19:11
  4.400 €
 • 11 foto
  OPEL CORSA 1.4 BENZIN ME DOGAN+HOMLOGIM 2009 ??
  Vetura

  OPEL CORSA 1.4 BENZIN ME DOGAN+HOMLOGIM 2009 ??

  shitet opel corsa 1.4 benzin me dogan + homologim te pagume e ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte

  Viti 25 gusht 17:38
  4.750 €
 • 3 foto
  shitet Mercedes
  Vetura

  shitet Mercedes

  shitet Mercedes , i rujtun , komod. per me shume info.. kontakto Agim Beqiri , nr tel 044194079

  Viti 25 gusht 15:04
  2.400 €
 • 0 foto
  Shitet BMW 320 Dizel Automatik 2009 Me Dogane
  Vetura

  Shitet BMW 320 Dizel Automatik 2009 Me Dogane

  Shitet BMW 320 Dizel viti 2009 Automatik e ardhun nga zvicrra me Dogane Homologim me te gjitha opsio

  Viti 25 gusht 14:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golfi 6 1.6 TDI viti 2010 I zvicrres Dogan Homolog
  Vetura

  Golfi 6 1.6 TDI viti 2010 I zvicrres Dogan Homolog

  Shitet Golfi 1.6 TDI viti 2010 i ardhun nga zvicerra me Dogane Homologim te paguar me te gjitha opsi

  Viti 25 gusht 08:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 6
  Vetura

  VW Golf 6

  Golf 6 TDI, viti 2009 2.0, gjendja shume e mire 213000 km me liber servisi nga gjermania qmimi 6800

  Viti 24 gusht 17:52
  6.800 €
 • 9 foto
  Shes opell corza 1.3 dizell cdti viti 2006
  Vetura

  Shes opell corza 1.3 dizell cdti viti 2006

  Shes opell corza 1.3 dizell cdti viti 12.12.2006 rks edhe 1 muj me klim funksionale i paqt si mrena

  Viti 24 gusht 17:10
  3.250 €
 • 2 foto
  Kombi peugeot
  Vetura

  Kombi peugeot

  Shes Kombin urgjent , ka 2000 kb CTI , ka Navigation , full opsione , xhamat elektronik , me dogan t

  Viti 23 gusht 19:34
  2.499 €
 • 11 foto
  Shitet BMW x5 E53 3.0d
  Vetura

  Shitet BMW x5 E53 3.0d

  Per me shum informata rreth makines mundeni me kontaktu ne numer te telefonit ne viber ose whatsapp

  Viti 23 gusht 17:13
  6.350 €
 • 2 foto
  caddy 1.9 sdi
  Vetura

  caddy 1.9 sdi

  caddy 1.9 sdi viti 2000 regj. i skadum ne gjendje te mir

  Viti 23 gusht 10:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot 405
  Vetura

  Peugeot 405

  Shes peugot 405 dizell ngjendje shum te mir regjistrim edhe 4 muj

  Viti 22 gusht 18:41
  1.100 €
 • 9 foto
  OPEL CORSA 1.7 DIZEL ME KLIM RKS 6 MUJ
  Vetura

  OPEL CORSA 1.7 DIZEL ME KLIM RKS 6 MUJ

  Shes opel corsen ne gjendje shum te mir i rujshem si mrena edhe jasht posedon: klimatronic funksjona

  Viti 22 gusht 14:18
  2.900 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.8 BENZIN
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.8 BENZIN

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt Opel Astra 1.8 Benzin viti 2000 posedon klim si dhe regjistrim R

  Viti 22 gusht 10:09
  2.700 €
 • 5 foto
  shitet renoja ne gjendje perfekte
  Vetura

  shitet renoja ne gjendje perfekte

  info 049425333

  Viti 22 gusht 08:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  me frigo
  Vetura

  me frigo

  shes kombin me frigo dje i ardhur nga gjermonia ne gjendeje shim te mire 2.5 tdi me dogan te pagume

  Viti 21 gusht 17:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BMW 120 2.0 DIZEL 2007 MANUEL 6SHPEJTSI
  Vetura

  SHITET BMW 120 2.0 DIZEL 2007 MANUEL 6SHPEJTSI

  shitet bmw 120 2.0 dizel 2007 ne gjendje shum tmir teknike dhe optike e rujtne si mrena dhe jasht po

  Viti 21 gusht 09:00
  5.900 €
 • 7 foto
  shes mercedes B 180 cdi Automatik 9 muj rks 2009
  Vetura

  shes mercedes B 180 cdi Automatik 9 muj rks 2009

  shes mercedes bklas 180 cdi ne fund te 2009 posedon Automatik klim funksionale 9 muj regjistrim ne

  Viti 20 gusht 23:17
  6.900 €
 • 5 foto
  Shitet Serra 15x6x2.8
  Vetura

  Shitet Serra 15x6x2.8

  Shitet serra me gjatsi 15m gjeresi 6m dhe lartsi 2.8m

  Viti 20 gusht 22:15
  225 €
 • 8 foto
  OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN AUTOMATIK 99 RKS 5 MUAJ
  Vetura

  OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN AUTOMATIK 99 RKS 5 MUAJ

  SHES OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN AUTOMATIK 99 NE GJENDJE PERFEKTE E PASTERT MRENA DHE JASHT POSEDON REX

  Viti 20 gusht 18:42
  2.100 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj
  Vetura

  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj

  Shitet Mercedes E 300 Sh dizel viti 1999 i regjistruar RKS perafersisht 11 muaj klimen funksionale e

  Viti 20 gusht 14:36
  2.950 €
 • 6 foto
  opel combo me klim me 5 ulese
  Vetura

  opel combo me klim me 5 ulese

  shes opel combo ne gjendeje te mire me 5 ulese me klim central abees etj viti 2003

  Viti 20 gusht 14:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet kamjoneta e sa po ardhur nga zvicrra

  Viti 20 gusht 12:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW 320 2.0 DIZEL REGJISTRIM 5 MUJ
  Vetura

  BMW 320 2.0 DIZEL REGJISTRIM 5 MUJ

  Shes bmw ne gjendje shum te mir i rujshem maksimalisht serviset e kryne posedon: klimatronic, bord c

  Viti 20 gusht 10:45
  5.900 €
 • 8 foto
  Audi Q5 Quatro s\'line
  Vetura

  Audi Q5 Quatro s\'line

  Shitet Vetura Audi Q5 3.0Tdi Quatro Sline ▶️Vetura eshtë ne gjendje teper te mire e

  Viti 19 gusht 21:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 2.0 HDI Viti 2004 RKS 6 Muaj
  Vetura

  Shitet Peugeot 2.0 HDI Viti 2004 RKS 6 Muaj

  Shitet Peugeot 2.0 HDI viti 2004 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar 6 muaj liber servisit dy qelsa sh

  Viti 19 gusht 12:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2002 KLIM FUNKSIONALE
  Vetura

  SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2002 KLIM FUNKSIONALE

  SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN NE GJENDJE PERFEKTE SHUM E RUISHME SI MRENA DHE JASHT POSEDON KLIM FUNK

  Viti 19 gusht 09:24
  3.100 €
 • 11 foto
  SHITET GOLF 4 1.9 TD(i) 2003 RKS 9MUJ KLIMATRONIK
  Vetura

  SHITET GOLF 4 1.9 TD(i) 2003 RKS 9MUJ KLIMATRONIK

  shitet golf 4 1.9 td(i) tkuqe 2003 rks 9muj ne gjendje shum tmir per info p 045 688 208

  Viti 19 gusht 09:23
  4.300 €
 • 11 foto
  BMW 320d Touring high complectation.
  Vetura

  BMW 320d Touring high complectation.

  for sale (driven with OSCE diplomatic plates, not customs cleared). High complectation with 184 HP.

  Viti 19 gusht 07:53
  15.000 €
 • 3 foto
  Audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG)
  Vetura

  Audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG)

  Shes audi 80 1.8 + benzin + gaz TNG. Vetura është në gjendje te rregull. 10 muj regjistrim.

  Viti 18 gusht 21:02
  850 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet makina Peugeot 206 2.0 Nafte 180.000 km origjinale (mund ta kontrrolloni ku te doni) Dokumen

  Viti 18 gusht 20:32
  17.000 €
 • 3 foto
  T5 shitet 10500
  Vetura

  T5 shitet 10500

  Shitet t5 viti 2014 dizel tash asht paguar dogana dhe i regjistrum nji vit 10500 ero viber +38345

  Viti 18 gusht 16:22
  10.500 €
 • 5 foto
  BMW E61 525D M
  Vetura

  BMW E61 525D M

  Shes BMW 525 ne gjendje shum te mir Ska nevoj per as nje investim Çmimi me marrveshje

  Viti 18 gusht 12:02
  5.800 €