Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  audi 1.8 benzin plin me atest viti 1990 rks10 muaj
  Vetura

  audi 1.8 benzin plin me atest viti 1990 rks10 muaj

  vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera qe 18 vite nje pronar regjistrim 10

  Viti 13 shtator 12:22
  1 €
 • 6 foto
  Shitet Omega Vauxhall Anglez 2.0 vp 2002
  Vetura

  Shitet Omega Vauxhall Anglez 2.0 vp 2002

  Shitet - ndrrohet Omega Vauxhall vp 2002 2.0 plin-benzin. Vetura asht tipit Anglez , regjistrim 5 m

  Viti 12 shtator 20:51
  1.400 €
 • 1 foto
  shes kerrin rks 7muj
  Vetura

  shes kerrin rks 7muj

  Polo 1.1 Benzin plin me regjistrim deri 15.Mars +38345547286

  Viti 11 shtator 23:11
  750 €
 • 1 foto
  Nisan primera benzine gaz Tirane
  Vetura

  Nisan primera benzine gaz Tirane

  Makina eshte per kolaudim dhe do siguracion. Shume ekonomike

  Viti 9 shtator 10:34
  800 €
 • 2 foto
  Polo 1.1 RKS Mars 2020
  Vetura

  Polo 1.1 RKS Mars 2020

  ne gjendje te mir shpenzimet shum te vogla regjistrim dej 15.03.2020 shes Ndrroi +38344250189 +3834

  Viti 2 shtator 18:20
  799 €
 • 7 foto
  Shitet Audi 80 B.
  Vetura

  Shitet Audi 80 B.

  shes Audi 80 B benzin dhe gaz me A test pronar i par dhe i vetem ne RKS, centrall, xhamat elektronik

  Viti 26 gusht 14:23
  1.050 €
 • 3 foto
  Audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG)
  Vetura

  Audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG)

  Shes audi 80 1.8 + benzin + gaz TNG. Vetura është në gjendje te rregull. 10 muj regjistrim.

  Viti 18 gusht 21:02
  850 €
 • 2 foto
  Shes audi 80
  Vetura

  Shes audi 80

  Urgjent shes audi ne gjendje shum te mir pune teper i fort tip top esht 1.9 gjitha serviset e kryer

  Viti 12 gusht 23:23
  880 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.6 benzin gaz
  Vetura

  Golf 4 1.6 benzin gaz

  Golf 4 1.6 bezine gaz inpjanti gazi sekuencjal makina eshte ne gjendjr te mire makina dispone xhama

  Viti 11 gusht 13:29
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG). Vetura është në gjendje të rregullt tip top. Refjistrim edh

  Viti 9 gusht 08:25
  880 €
 • 4 foto
  SHES OPEL VECTRA 1.6 REXHESTRIM
  Vetura

  SHES OPEL VECTRA 1.6 REXHESTRIM

  Shes Opel vectra asht pak e vrame aksitet 1.6 rexhestrim pot info 044-956-865

  Viti 7 gusht 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mazda 323 1.3 ndrrohet
  Vetura

  Mazda 323 1.3 ndrrohet

  323 mazda 1.3 16 v b-p rks i skadum emer timin bejm edbe ndrrim shtoj pare perparsi karavan e tjeter

  Viti 5 gusht 13:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Polo 1.1 Benzin (gas) Rks MARS 2020
  Vetura

  VW Polo 1.1 Benzin (gas) Rks MARS 2020

  shes Ndrroi polo 1.1 benzin plin. hargjime minimale e gjendje te mir +38344250189

  Viti 1 gusht 14:35
  850 €
 • 3 foto
  Shes golf 3
  Vetura

  Shes golf 3

  Shes golfin ne gjendje te rregull viti prodhimit 1992 benzin-plin me atest

  Viti 12 korrik 19:41
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet astra
  Vetura

  Shitet astra

  Shitet astra me krejt serviset ekryme 1 vit rks me atesyt plinit

  Viti 3 korrik 14:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford Mondeo benzin+gaz
  Vetura

  Ford Mondeo benzin+gaz

  Ford mondeo 2000 cc benzin plin ne gjendje te mir regjistrim.klim abs mundsi ndrrimi me vetur mate v

  Viti 17 qershor 18:15
  1.400 €
 • 2 foto
  Shitet BMW urgjent
  Vetura

  Shitet BMW urgjent

  Shitet BMW ne gjendje te rregullt 1.8 plin/benzin viti 1993, te interesuarit kontakt. +38349321007

  Viti 14 qershor 12:04
  700 €
 • 9 foto
  Audi 80 benzin plin 1.8 viti 89 rks 3 miaj
  Vetura

  Audi 80 benzin plin 1.8 viti 89 rks 3 miaj

  Vetura eshte be gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera vetura ka gjamat pasqyret me rrym ce

  Viti 14 prill 14:58
  1 €
 • 3 foto
  Opel
  Vetura

  Opel

  Opel.kadet 1.4 b.plin. regjistrim. Deri fund gushtit

  Viti 7 prill 22:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Passat AUTOMATIK
  Vetura

  Passat AUTOMATIK

  Pasati ne gjendje te Mir 1.8 Benzin Plin ne dyat ban regjistrim ka 02.10.2019 Gjendje te mir +3834

  Viti 7 prill 20:41
  1.200 €
 • 4 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Shes urgjent audin 80 benzin plin punon ndy sistemet kerri o ne gjendje te rregullt per info kontakt

  Viti 6 prill 22:47
  450 €
 • 2 foto
  Urgjent audi 80
  Vetura

  Urgjent audi 80

  Shes urgjent audi 80 1.8 plin benzin punon ndy sistemet audia ntrapa a tip top antifriz 100% kushnic

  Viti 5 prill 15:02
  630 €
 • 11 foto
  Shitet opel vektra b
  Vetura

  Shitet opel vektra b

  Shes opel vektren B 2.0 Benxin-Plin matorrin ecotek hargjimet e vogla Vetura esht ne gjendje shum t

  Viti 5 prill 12:41
  1.499 €
 • 2 foto
  Urgjent
  Vetura

  Urgjent

  Shes ndrroj audi 80 1.8 benxin plin dy sistemet punon shum mir rks i skadum denim ska hipotek sosh

  Viti 5 prill 00:57
  630 €
 • 5 foto
  Shitet ML Ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shitet ML Ne gjendje shum te mir

  Shitet ML 3.2 benzin ne gjendje te rregullt shum i rujtun si mrena dhe jasht

  Viti 4 prill 01:46
  4.200 €
 • 4 foto
  Opel vectra 1.6
  Vetura

  Opel vectra 1.6

  Shes opel vectra 1.6 benzin.plin rexhistrim i skaduar ngjendje te rregullt fellne serviset e kryer

  Viti 3 prill 19:51
  650 €
 • 0 foto
  USHIT
  Vetura

  USHIT

  GYGHCFGYVF

  Viti 3 prill 14:02
  300 €
 • 1 foto
  Mazda 323 1.3 benzin plin rks
  Vetura

  Mazda 323 1.3 benzin plin rks

  Rks deri shkurt baj ndrim me Kerr ma te madh,Mercedes 190,200,250,vectra ,bmw etj

  Viti 3 prill 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lushnje
  Vetura

  lushnje

  e shes per arsye se dua te blej makin me te re. cmimi i diskutueshem??

  Viti 3 prill 12:20
  1.500 €
 • 3 foto
  Urgjent audi 80
  Vetura

  Urgjent audi 80

  Shes urgjent audi 80 1.8 benzin plin punon ne te dy sistemet audia ntrapa osht tip top matorr shum t

  Viti 3 prill 11:25
  730 €
 • 2 foto
  Urgjent audi 80 boj ndrrim
  Vetura

  Urgjent audi 80 boj ndrrim

  Shes audi 80 1.8 benzin plin dyat punon shum mir antifriz ntrapa tip top gumat e para dimrit kelly f

  Viti 3 prill 06:49
  600 €
 • 3 foto
  Opel Vectra 1.6 plin,benzin
  Vetura

  Opel Vectra 1.6 plin,benzin

  Shitet opel vectra 1.6 plin benzin rexhistrimi i skaduar fellne goma te veres 10vjet 1pronar punon m

  Viti 3 prill 06:18
  520 €
 • 3 foto
  Hyundai santa fe
  Vetura

  Hyundai santa fe

  Shitet gjipi hyundai 2002. Rks edhe 2 muaj I mirmbajtur me gjitha opsionet. Motorri defekt

  Viti 3 prill 05:57
  2.000 €
 • 2 foto
  Opel vecter
  Vetura

  Opel vecter

  Shes opel vekter vp91 benzin-plin me A-test automatik me 4guma tdimrit treja 4tveres treja abs centr

  Viti 3 prill 05:34
  1.350 €
 • 5 foto
  Opel vectra
  Vetura

  Opel vectra

  Shes opel vectra ne gjendje te rregull regjistrimi valid deri me 09.01.2020 Posedon edhe goma te di

  Viti 3 prill 04:39
  1.050 €
 • 3 foto
  Golf 2 320€
  Vetura

  Golf 2 320€

  Golfi osht ne gjendje te mir

  Viti 2 prill 23:51
  320 €
 • 3 foto
  shes bmw 318
  Vetura

  shes bmw 318

  shes bmw 318 viti 1992 ngjendje temir fellne gomat e reja hipotek nuk osh perkthehet meniher sefer r

  Viti 2 prill 23:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  opell vectra automatik
  Vetura

  opell vectra automatik

  opell vectera 2.0 automatik regjistrim benzin plin ndrrim I munshem me dizel nese mkonvenon

  Viti 2 prill 23:25
  1.400 €
 • 7 foto
  shes espase
  Vetura

  shes espase

  shes renault espase gjendje shum te mir 7 ulse regjistrim ka edhe 8 muj plin gas per info lajrmohuni

  Viti 2 prill 20:42
  1.500 €
 • 7 foto
  Shitet urgjent Opel Astra G
  Vetura

  Shitet urgjent Opel Astra G

  Shitet Opell Astra 1.8 Benxin Gaz Te Montuar Para 2 muajve Punon Prefekt Serviset Komplet. Te Ndrrum

  Viti 2 prill 16:07
  2.550 €
 • 9 foto
  SHES RENO ESPACE 7 ULËSE
  Vetura

  SHES RENO ESPACE 7 ULËSE

  Shes Renault Espace 1999 me 7 ulëse në gjendje shumë të mirë Benzin/Plin i regjistruar RKS deri në m

  Viti 2 prill 14:30
  2.200 €
 • 5 foto
  Shes Renaukt Espace 7 Ulëse Rks
  Vetura

  Shes Renaukt Espace 7 Ulëse Rks

  Shes Renault Espace 1999 me 7 ulëse në gjendje shumë të mirë Benzin/Plin i regjistruar RKS deri në m

  Viti 2 prill 14:30
  2.200 €
 • 7 foto
  Golf 2 automatik
  Vetura

  Golf 2 automatik

  shitet golf 2 automatic 1986 regjistrim i skaduar servisin e kryer shum i rujshem per me shum info n

  Viti 1 prill 00:42
  900 €
 • 7 foto
  Opel vektra B
  Vetura

  Opel vektra B

  Shitet vetura ne gjendje te regullt .Eshtt 4 dyreshe shitet edhe ndrrohet me dizel qmimi sipas marrv

  Viti 31 mars 21:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi 80 1.8
  Vetura

  Audi 80 1.8

  Shitet vetura Audi 80 1.8 ne gjendje te rregullt,benzin-plin. Viber +38344723917

  Viti 31 mars 18:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mazda 323 1.3 16v
  Vetura

  Mazda 323 1.3 16v

  Benzin plin punon mire motor komfor te mire jasht kapak e vrame ka kapak korozion shitet ose ndrohet

  Viti 31 mars 12:19
  500 €
 • 8 foto
  Astra
  Vetura

  Astra

  Opel Astra G 1.8 Benzin Plin , Plinin e ka ne Dizne ,Abs Klim funksionale ,Centrall Armotizerat i k

  Viti 31 mars 11:52
  1.900 €
 • 4 foto
  Shes urgjent
  Vetura

  Shes urgjent

  Shes audin 80 1.8 plin benzin ne gjendje te rregullt per me shum info nr viber +37745458384

  Viti 31 mars 11:05
  450 €
 • 4 foto
  Passat Automatim. KS dej 10Muj
  Vetura

  Passat Automatim. KS dej 10Muj

  pasati Benzin Plin esht ne gjendje shum te mir punon dyat fellne me me goma dimer ver Regjistrim de

  Viti 30 mars 18:31
  1.300 €
 • 2 foto
  Renault Espace benzin plin
  Vetura

  Renault Espace benzin plin

  Shes Renaultin ne gjendje shume te mire,nuk hargjon ule servisin e kryer,punon ne benzin dhe ne plin

  Viti 30 mars 17:54
  800 €