Vetura
Viti

Hyundai | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Hyundai
  Vetura

  Hyundai

  Hyundai Trajet 2.0 CRDI Viti 2005 7 ulse Nga viti 2007 nje pronar ne zvicerr dhe kosov regjistr

  Viti 20 tetor 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hyundai Galloper 2.5
  Vetura

  Hyundai Galloper 2.5

  Shitet gjipi

  Viti 29 qershor 23:02
  2.700 €
 • 5 foto
  Hyundai Tuscon 2.0 dizel
  Vetura

  Hyundai Tuscon 2.0 dizel

  Shes honday tocson 2.0 v.p 2005 ne gjendje te rregullt pa dogan e ardhur nga austria per info kontak

  Viti 3 prill 21:18
  4.300 €
 • 3 foto
  Hyundai santa fe
  Vetura

  Hyundai santa fe

  Shitet gjipi hyundai 2002. Rks edhe 2 muaj I mirmbajtur me gjitha opsionet. Motorri defekt

  Viti 3 prill 05:57
  2.000 €