Vetura
Viti

Infiniti | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Infinit Q50 2017
  Vetura

  Infinit Q50 2017

  Shitet infiniti Q50 2017 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.. eshte full options Ska ne

  Viti 3 prill 21:11
  22.500 €