Vetura
Viti

Nissan | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Nissan Almera
  Vetura

  Nissan Almera

  Ne gjendje te rregullt, brenda dhe jashte shume i ruajtur.

  Viti 10 nëntor 11:13
  1.700 €
 • 3 foto
  Nissan terrano
  Vetura

  Nissan terrano

  Shitet nissan terrano me motorr 3.0 ne gjendje shum te mir micubish pajero toyota golf wolsf

  Viti 7 nëntor 17:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nisan primera benzine gaz Tirane
  Vetura

  Nisan primera benzine gaz Tirane

  Makina eshte per kolaudim dhe do siguracion. Shume ekonomike

  Viti 9 shtator 10:34
  800 €
 • 12 foto
  Super Xhipi- NisanPatrol 3.0Disel nga Ch,rexh-ks
  Vetura

  Super Xhipi- NisanPatrol 3.0Disel nga Ch,rexh-ks

  Shitet xhipi Nisan Patrol i ardhur nga Zvicra dhe i vozitur nje dore njeri vetum nga Pronari i cili

  Viti 10 gusht 21:01
  15.000 €
 • 10 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  ME impjant muzike

  Viti 4 gusht 11:18
  13.000 €
 • 6 foto
  Shitet Nisan Terrano 4x4 2.7 dizell viti 2003
  Vetura

  Shitet Nisan Terrano 4x4 2.7 dizell viti 2003

  Shitet vetura nissan terrano viti prodhimit 2003 2.7 dizell 4x4 Funksional Shum ne gjendje

  Viti 19 korrik 14:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire

  Shitet per arsyeje emigrimi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.

  Viti 8 korrik 17:23
  1.100 €
 • 6 foto
  Nissan Terrano dizel
  Vetura

  Nissan Terrano dizel

  shitet nissani ne gjendje shum te mir. posedon 7 ulse, shum i rujtun

  Viti 28 qershor 18:36
  5.500 €
 • 0 foto
  Nisan patrol 3.3 dizell
  Vetura

  Nisan patrol 3.3 dizell

  Nisan patrol 3.3 dizekk

  Viti 5 prill 01:16
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet nissan navara. 2007
  Vetura

  Shitet nissan navara. 2007

  Shitet nissan per arsye mos perdorimi

  Viti 4 prill 10:54
  10.000 €
 • 0 foto
  Patrol 4.2
  Vetura

  Patrol 4.2

  Shes nissan patrol

  Viti 4 prill 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitett combi nissan dizell
  Vetura

  Shitett combi nissan dizell

  Shitet combi nissan dizell rks i skakdum me guma dimri per mashumm inffo 044 309 958

  Viti 3 prill 05:55
  1 €
 • 0 foto
  Nisan patrol 3.3 dizel
  Vetura

  Nisan patrol 3.3 dizel

  Nisan patrol 3.3 dizel

  Viti 2 prill 23:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan Navara 4x4 2.5
  Vetura

  Nissan Navara 4x4 2.5

  shitet Nissan Navara 2.5 dissel viti i prodhimit ne fund te 2005. 4x4 klimatrinik . Regjisti

  Viti 2 prill 22:01
  7.000 €
 • 2 foto
  Pjese Nissan primera
  Vetura

  Pjese Nissan primera

  shes pjese per Nissan primera

  Viti 2 prill 21:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pjes Nissan micra
  Vetura

  pjes Nissan micra

  shes pjes per nissan micra

  Viti 2 prill 18:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Nissan Pathfinder 2.5 Dci LE4x4 1 vjet regjistrim
  Vetura

  Nissan Pathfinder 2.5 Dci LE4x4 1 vjet regjistrim

  shes nissan pathfinder i ardhur nga zvicrra shum i ruajtur posedon:klim elektronike,ulse me nxemje,x

  Viti 2 prill 14:19
  12.800 €