Vetura
Viti

Subaru | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Bora erdhi per Subaru 4x4-2.0D-2010 kerr dimeror
  Vetura

  Bora erdhi per Subaru 4x4-2.0D-2010 kerr dimeror

  Vetur per bore e akull me gons tmira qe zvyn zingjir asniher pra ejani se sdo te zhgenjeheni!!! Vetu

  Viti 4 prill 23:33
  8.050 €
 • 6 foto
  Erdhe dimri per Subaru 2010 Rks-2.0Dizel 4x4
  Vetura

  Erdhe dimri per Subaru 2010 Rks-2.0Dizel 4x4

  Dimrin erdhi dhe Subaru nuk i vyn zingjir fare se ka goma exstra dhe nuk merr vesh boren dhe ngjitet

  Viti 2 prill 21:22
  8.000 €