Vetura
Viti

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  wv Caddy
  Vetura

  wv Caddy

  shitet Caddy ne gjendje te mir vet e kam ba doganen e tabela

  Viti Sot, 01:52
  3.500 €
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regj

  Viti Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes tauran 1.9 tdi Automatik 5 muj rks viti2009
  Vetura

  shes tauran 1.9 tdi Automatik 5 muj rks viti2009

  shes tauran 1.9 dizell ne fund te 2008 posedon Automatik shpejsit ne timon klim atronik karrigat me

  Viti Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime
  Vetura

  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime

  Shitet VW UP 1.0 Benzin viti Prodhimit 2013 manuel 5 shpejsi kilometra 120 mij me liber servisit dy

  Viti Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DZG HIGHLINE
  Vetura

  Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DZG HIGHLINE

  Shitet Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DZG Highline Bluemotion Teknology 103 kw-140 ps Permban kl

  Viti Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI 4Motion DSG 2011 me Dogan
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI 4Motion DSG 2011 me Dogan

  Shitet Passat 2.0 TDI DSG 4Motion i vitit 2011 me Dogan e homologim i importuar nga Zvicrra 044 343

  Viti Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj
  Vetura

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik i regjistruar perafersisht 8 Muaj kontakti 044 343 451 dhe

  Viti Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 RKS 10 Muaj
  Vetura

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 RKS 10 Muaj

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI viti 2006 i regjistruar 10 Muaj me liber servisit dy qelsa me te gjitha servi

  Viti Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan

  Shitet Golf 6 2.0 TDI automatik DSG i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar me full paisje 044 3

  Viti Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Polo 1.2 TDI 2011 me Dogan nga Zvicrra
  Vetura

  Shitet Polo 1.2 TDI 2011 me Dogan nga Zvicrra

  Shitet VW POLO 1.2 TDI e vitit 2011 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra me full paisje 044

  Viti Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 Manuel 6 shpejsi 81 Kw (110 Ps) Golfi esht i sapoardhun prej gjerma

  Viti Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan
  Vetura

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 i sapoardhun ne gjendje shum trregullt me libra te servisit dhe sh

  Viti Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI Viti 2009 Dogane Homol
  Vetura

  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI Viti 2009 Dogane Homol

  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI viti 2009 Me Dogane Homologim i Ardhun nga Zvicrra me libra servisit Dy

  Viti Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi 140 PS
  Vetura

  Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi 140 PS

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi i regjistruar 1 vit 140 Ps liber servisit dy qelsa

  Viti Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi me dy qelsa liber servisit kilometra te sakta 235 m

  Viti Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Golfi 6 1.6 TDI 105 PS Automatik DZG 2011
  Vetura

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI 105 PS Automatik DZG 2011

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI I Tkuqe 105 PS Automatik DZG viti prodhimit 2011 i ardhun nga zvicrra me libe

  Viti Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH
  Vetura

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 manual 6 shpejtsi i importuar nga Zvicrra vetura posedon klimatronik karr

  Viti Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DZG Viti 2011 Me Dogan
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DZG Viti 2011 Me Dogan

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2011 Automatik DZG Ndrruesi me 7 Shpejsi me Dogan Homologim i ardhun pre

  Viti Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 Pa Dogane
  Vetura

  Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 Pa Dogane

  Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 i posa ardhun pa dogan liber servisit dy qelsa goma treja gjendja

  Viti Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI DSG AUTOMATIK 130 MIJ TKALUN RKS
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI DSG AUTOMATIK 130 MIJ TKALUN RKS

  Shes golfin ne gjendje perfekte pa asni vrejtje me 130 mij tkalune tgarantume regjistrimi i 3t nkoso

  Viti Dje, 18:31
  7.500 €
 • 8 foto
  Golf 3  1.9 tdi rks 7 muj
  Vetura

  Golf 3 1.9 tdi rks 7 muj

  Golfi asht ne gjendje shum te mir . +383 44 194 002 hipotek nuk asht.bojm ndrrim.

  Viti Dje, 18:19
  1.900 €
 • 0 foto
  shes golf 5 dizell Automatik 8 muj rks viti 2007
  Vetura

  shes golf 5 dizell Automatik 8 muj rks viti 2007

  shitet golf 5 2.0 tdi me 1 bregasni ne fund te 2006 posedon klim atronik novigacion karrigat me nx

  Viti Dje, 13:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Passat 1.9 tdi regji.5 muj viti 03
  Vetura

  VW Passat 1.9 tdi regji.5 muj viti 03

  shes passat 1.9 dizell ne fund te 2002 posedon klmi atronik 5 muj rks 4goma te reja te dimrit ne gj

  Viti Dje, 13:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet gfolf 6 2.0 tdi Automatik viti 2010
  Vetura

  shitet gfolf 6 2.0 tdi Automatik viti 2010

  shitet golfi 6 2.0 tdi ne fund te 2009 posedon Automatik tiptronik klim atronik shpejsit ne timon

  Viti Dje, 13:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes pollo 1,2 tdi 9 muj regjistrim viti 2010
  Vetura

  shes pollo 1,2 tdi 9 muj regjistrim viti 2010

  shes polo 1,2 dizell ne fund te 2010 posedon klim funksionale navigacion te madh karrigat me nxemje

  Viti Dje, 13:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  T6 Vitit 2012 2.0TDI. Me Liber Servisi 189000km
  Vetura

  T6 Vitit 2012 2.0TDI. Me Liber Servisi 189000km

  VW T6 VITI 2012 2.0 TDI TRANSPORTER XHAMA ME PULLA PASQTYRET ME RRYM DRITA TE MJEGLLES RADI ME C

  Viti Dje, 13:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET GOLF 4 1.9 TD(i) 2003 RKS 9MUJ KLIMATRONIK
  Vetura

  SHITET GOLF 4 1.9 TD(i) 2003 RKS 9MUJ KLIMATRONIK

  shitet golf 4 1.9 td(i) tkuqe 2003 rks 9muj ne gjendje shum tmir per info p 045 688 208

  Viti Dje, 12:15
  4.300 €
 • 7 foto
  GOLF 7 1.6 TDI 81KW VITI 2017 KM 129 PA DOGAN
  Vetura

  GOLF 7 1.6 TDI 81KW VITI 2017 KM 129 PA DOGAN

  GOLF 7 1.6 TDI 81 KW VITI 2017 KILOMETRA 129 ME LIBRA ,VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TE GJTHA SER

  Viti Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pjes polo 4
  Vetura

  pjes polo 4

  shes pjes per polo 4 ne gjendje shum te mir

  Viti Dje, 09:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  pjes Golf 4 1.6
  Vetura

  pjes Golf 4 1.6

  shes pjes per golf 4 interier shum te mir Genartion komplet

  Viti Dje, 09:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 6 ,2.0
  Vetura

  Golf 6 ,2.0

  Golf 6,2.0 confortabël ne gjendje shume te mire teknike ,tempomat senzora para mbrapa,komandat ne ti

  Viti Dje, 09:09
  8.500 €
 • 0 foto
  shitet w cady 1.9 1997
  Vetura

  shitet w cady 1.9 1997

  shes w cady ne gjendje te rregullt teknike dhe optike ni vjet rks guma treja 1.9 dizel me radi tmir

  Viti 16 gusht 15:32
  1.450 €
 • 8 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES

  Shitet Tiguan 2.0 TDI Viti 2008 i Ardhun Prej Zvicrres me Dogan dhe Homologim te paguar permban libe

  Viti 16 gusht 13:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  UUUU SHIIIITTTTT FLM
  Vetura

  UUUU SHIIIITTTTT FLM

  Shes golfin ne gjendje shum te mir i servisum komplet posedon: klim funksjonale, bord computer, temp

  Viti 16 gusht 12:16
  4.600 €
 • 11 foto
  Shitet Vetura Vw Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim
  Vetura

  Shitet Vetura Vw Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim

  Shitet vetura vw Golf 6 2.0 Tdi viti prodhimit 2009 i sa po ardhur nga Gjermonia Me Doga

  Viti 16 gusht 12:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  crafter
  Vetura

  crafter

  shes kombin crafter ne gjendeje shum te mire viti 2010 central abes pasqyret me rrym dritaret me rry

  Viti 16 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kombi me frigo
  Vetura

  Kombi me frigo

  Shes kombin me frigo me minus temperature i inportuar nga gjermania me dogan te pagume ndrrim i mun

  Viti 16 gusht 09:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  me frigo
  Vetura

  me frigo

  shes kombin me frigo dje i ardhur nga gjermonia ne gjendeje shim te mire 2.5 tdi me dogan te pagume

  Viti 16 gusht 09:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI RKS
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI RKS

  Shes golfin ne gjendje shum te mir i servisum komplet posedon: klim funksjonale, bord computer, temp

  Viti 15 gusht 12:27
  4.600 €
 • 4 foto
  Vw Touran 2.0 dizell
  Vetura

  Vw Touran 2.0 dizell

  shes VW Tauran 2.0 dizell 2006 shum ne gjendje te mir.246000 km regjistrim deri maj 2020.Vetura ka 6

  Viti 15 gusht 10:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes raftat per kombi
  Vetura

  Shes raftat per kombi

  Bajn edhe shum lloje te kombave T5-T6-Renault-vitio

  Viti 15 gusht 10:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  t5 me klim
  Vetura

  t5 me klim

  shitet kombi t5 isapo ardhur nga zvicrra 1.9 tdi me klim

  Viti 14 gusht 19:46
  3.600 €
 • 3 foto
  VW Touran 2.0 dizell
  Vetura

  VW Touran 2.0 dizell

  shes VW Tauran 2.0 dizell 2006 shum ne gjendje te mir.246000 km regjistrim deri maj 2020.Vetura ka 6

  Viti 14 gusht 17:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 dizel
  Vetura

  VW Touran 2.0 dizel

  shes VW Tauran 2.0 dizell 2006 shum ne gjendje te mir.246000 km regjistrim deri maj 2020.Vetura ka 6

  Viti 14 gusht 17:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes pasat 1.9 dizell ne dy kuqe viti 2003
  Vetura

  Shes pasat 1.9 dizell ne dy kuqe viti 2003

  Shes pasat 1.9 dizell me dy te kuqe viti2003 rigjistrim edhe 11 muj me klim atronike gjamat me rrym

  Viti 13 gusht 15:15
  3.950 €
 • 5 foto
  vw passat 2.0 tdi highline 2010 nga zvicrra
  Vetura

  vw passat 2.0 tdi highline 2010 nga zvicrra

  shes vw passat 2.0 tdi highline full opsion extra posaardhur nga zvicrra viti i prodhimit 2010 pose

  Viti 13 gusht 15:09
  7.900 €
 • 7 foto
  vw passat 2.0 TDI comfort line 2011
  Vetura

  vw passat 2.0 TDI comfort line 2011

  shes vw passat 2.0 tdi i ardhur nga zvicrra gjendje perfekte libra te servisit rryp motorri te servi

  Viti 13 gusht 15:08
  8.300 €
 • 2 foto
  Golf. 7
  Vetura

  Golf. 7

  Shes Golf 7. 1.4 Benzin viber+41 78 883 25 33

  Viti 13 gusht 13:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes VW Golf 6 tdi 2.0, viti 2009, km te kaluara 218.000 me liber servisi, ngyra hiri i mbyllt qmim

  Viti 13 gusht 12:58
  6.700 €
 • 7 foto
  VW Golf 6
  Vetura

  VW Golf 6

  Golf 6 TDI, viti 2009 2.0, gjendja shume e mire 213000 km me liber servisi nga gjermania qmimi 6800

  Viti 13 gusht 12:58
  6.800 €