Vetura
Viti

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan
  Vetura

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 i sapoardhun ne gjendje shum trregullt me libra te servisit dhe sh

  Viti Dje, 17:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi 140 PS
  Vetura

  Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi 140 PS

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi i regjistruar 1 vit 140 Ps liber servisit dy qelsa

  Viti Dje, 17:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2009 Dogane Homologim
  Vetura

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2009 Dogane Homologim

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI i ardhun nga zvicrra me dogan homologim te kryer me te gjitha opsionet e duhu

  Viti Dje, 17:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes golf 6 dizell 2.0 viti2009
  Vetura

  Shes golf 6 dizell 2.0 viti2009

  Shes golf 6 dizell 2.0 viti 2009 posedon me klimatronike kamanda ne timon senzor parkingi para edhe

  Viti Dje, 15:45
  6.500 €
 • 10 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes VW Golf 6 tdi 2.0, viti 2009, km te kaluara 218.000 me liber servisi, ngyra hiri i mbyllt qmim

  Viti 3 nëntor 15:24
  6.700 €
 • 7 foto
  VW Golf 7
  Vetura

  VW Golf 7

  Golf 7 2.0, viti prodhimit 2012 ne fund, km 181.000, me liber servisi nga gjermania gjendja shume e

  Viti 3 nëntor 15:24
  9.600 €
 • 6 foto
  Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI

  Golf 6 2.0 TDI, viti 2009, km 240.000, me liber servisi ngjyra e zeze, 4 dyer gjendja shume e mire q

  Viti 3 nëntor 15:23
  6.800 €
 • 7 foto
  pjes Golf 4 1.6
  Vetura

  pjes Golf 4 1.6

  shes pjes per golf 4 interier shum te mir Genartion komplet

  Viti 1 nëntor 16:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golfi 4 1.4 Benxin viti 2002 RKS 5 Muaj
  Vetura

  Shitet Golfi 4 1.4 Benxin viti 2002 RKS 5 Muaj

  Shitet golfi 4 1.4 Benzin viti 2002 i regjistruar 5 Muaj me klime funksionale ulset me nxemje gjendj

  Viti 22 tetor 07:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 6 2.0 manul 2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 manul 2009

  Golf 6 2.0 manual 2009 dizel me tabela rks regjistrim deri 2020 me klime funksionale ne gjendje shum

  Viti 20 tetor 19:28
  7.700 €
 • 0 foto
  Golf 7 2013
  Vetura

  Golf 7 2013

  Golf 7 1.6 dizel 2013 rks +38344363891

  Viti 20 tetor 09:30
  9.900 €
 • 0 foto
  shes golf 5 dizell Automatik 8 muj rks viti 2007
  Vetura

  shes golf 5 dizell Automatik 8 muj rks viti 2007

  shitet golf 5 2.0 tdi me 1 bregasni ne fund te 2006 posedon klim atronik novigacion karrigat me nx

  Viti 15 tetor 18:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes golf 5 1.9 tdi dizell rks 4 muj reg viti 2004
  Vetura

  shes golf 5 1.9 tdi dizell rks 4 muj reg viti 2004

  shes golf 5 1.9 tdi dizell ne fund te 2004 posedon klim atronik navi te madh karrigat me nxemje 4 mu

  Viti 15 tetor 18:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet gfolf 6 2.0 tdi Automatik viti 2010
  Vetura

  shitet gfolf 6 2.0 tdi Automatik viti 2010

  shitet golfi 6 2.0 tdi ne fund te 2009 posedon Automatik tiptronik klim atronik shpejsit ne timon

  Viti 15 tetor 18:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes golf 4 1.9 tdi 4 muj rks viti 2003
  Vetura

  shes golf 4 1.9 tdi 4 muj rks viti 2003

  shes golf 4 1.9 tdi ne fund te 2002 posedon klim funksionale fellne me goma tmira ne gjendje tkekn

  Viti 14 tetor 17:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan

  Shitet Golf 6 2.0 TDI automatik DSG i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar me full paisje 044 3

  Viti 10 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 Manuel 6 shpejsi 81 Kw (110 Ps) Golfi esht i sapoardhun prej gjerma

  Viti 10 tetor 14:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Vetura Vw Golf 6 2.0 Tdi Viti 2009
  Vetura

  Shitet Vetura Vw Golf 6 2.0 Tdi Viti 2009

  Shitet vetura vw Golf 6 viti prodhimit 2009 2.0 Tdi me Dogan te paguar Vetura Eshte shum ne gjendje

  Viti 7 tetor 09:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2001 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2001 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi me te gjitha opsionet e duhura dhe funksionale i re

  Viti 4 tetor 21:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 3 1.9 Dizell
  Vetura

  Golf 3 1.9 Dizell

  Malishevë golf3 dizell 1.9 gjendje prefekte rks deri me 20 Janar ndrrim.i munshum +38344265646

  Viti 2 tetor 15:32
  1.700 €
 • 10 foto
  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH
  Vetura

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 manual 6 shpejtsi i importuar nga Zvicrra vetura posedon klimatronik karr

  Viti 2 tetor 08:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes golf 5 1.9 tdi Automatik me rks viti 07
  Vetura

  shes golf 5 1.9 tdi Automatik me rks viti 07

  shes Golf 5 1.9 tdi ne fund te 2007 posedon Automatik klim atronik fellne me goma tmira ne gjendje

  Viti 27 shtator 10:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  GOLF 4 1.9 TDI 2000 RKS 2 MUJ
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI 2000 RKS 2 MUJ

  SHES GOLF 4 1.9 TDI 2000 NE GJENDJE SHUM TE MIR I PASTERT SI MRENA EDHE JASHT POSEDON KLIMA AC FUNKS

  Viti 26 shtator 11:03
  3.300 €
 • 7 foto
  SHITET GOLF 5 1.9 TDI 2005 AUTOMATIK RKS 1VIT
  Vetura

  SHITET GOLF 5 1.9 TDI 2005 AUTOMATIK RKS 1VIT

  shitet golf 5 1.9 tdi automatik regjisrrimi 1vjet ne gjendje shum tmir teknike dhe optike i ruishum

  Viti 25 shtator 15:31
  5.900 €
 • 7 foto
  GOLF 7 1.6 TDI 81KW VITI 2017 KM 129 PA DOGAN
  Vetura

  GOLF 7 1.6 TDI 81KW VITI 2017 KM 129 PA DOGAN

  GOLF 7 1.6 TDI 81 KW VITI 2017 KILOMETRA 129 ME LIBRA ,VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TE GJTHA SER

  Viti 24 shtator 16:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DZG Viti 2011 Me Dogan
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DZG Viti 2011 Me Dogan

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2011 Automatik DZG Ndrruesi me 7 Shpejsi me Dogan Homologim i ardhun pre

  Viti 21 shtator 15:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf IV 1.6 SR
  Vetura

  Golf IV 1.6 SR

  Golf IV 1.6 SR

  Viti 20 shtator 16:32
  1.200 €
 • 1 foto
  Shitet Golfi 4 1.9 TDI Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi
  Vetura

  Shitet Golfi 4 1.9 TDI Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi i regjistruar deri ne fund te vitit 2019 permban k

  Viti 20 shtator 10:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   GOLF 5 2.0 TDI 2005 RKS 7MUJ I SERVISUAR KOMPLET
  Vetura

  GOLF 5 2.0 TDI 2005 RKS 7MUJ I SERVISUAR KOMPLET

  shitet golf 5 2.0 tdi 2005 manuel 6Shpejtsi ne gjendje shum tmir i ruishum si mrena dhe jasht posedo

  Viti 19 shtator 14:11
  5.400 €
 • 7 foto
  golf 2 automatik
  Vetura

  golf 2 automatik

  shitet golf 2 automatic 1.6 benzin rks kosova i ruajtur siq po shihet goma t reja servisin r kryer e

  Viti 18 shtator 20:19
  650 €
 • 3 foto
  Shitet Golfi 6 1.6 TDI DZG 7 Shpejsi 105 PS 2011
  Vetura

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI DZG 7 Shpejsi 105 PS 2011

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI Automatik DZG 7 Shpejsi 105 PS i Ardhun nga zvicrra viti 2011 i regjistruar p

  Viti 18 shtator 17:39
  9.800 €
 • 6 foto
  shes golf 5 1.9 tdi dizell rks 7 mun viti 2005
  Vetura

  shes golf 5 1.9 tdi dizell rks 7 mun viti 2005

  shes golf 5 1.9 tdi dizell ne fund te 2004 posedon klim atronik navi te madh karrigat me nxemje

  Viti 18 shtator 14:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 full opcione
  Vetura

  Golf 5 2.0 full opcione

  Ngjendje shum tmir! ✅ Motorri 2.0 Dizel ✅ Marshi : 6 shpejtsi manual ✅ Ngjyra : bronz ✅ Gom

  Viti 17 shtator 18:55
  5.200 €
 • 5 foto
  Golf 6 ,2.0 TDI
  Vetura

  Golf 6 ,2.0 TDI

  Golf 6,2.0 TDI ne gjendje shume te mire teknike,me senzore para mbrapa,tempomat,komandat ne vollan,v

  Viti 17 shtator 10:17
  8.100 €
 • 6 foto
  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 Automatik DZG
  Vetura

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 Automatik DZG

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 Automatik Dzg me libra servisit dy qelsa gomat e reja fellne shum t

  Viti 17 shtator 07:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Golf3 gjendje. Ne rregull
  Vetura

  Shes Golf3 gjendje. Ne rregull

  Per ma shum info. Tel045 944 770

  Viti 16 shtator 19:36
  1.350 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 4motion
  Vetura

  VW Golf 5 4motion

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt pune, regjistrim posedon deri me daten 18.12.2019

  Viti 13 shtator 20:51
  5.200 €
 • 9 foto
  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI Viti 2009 Dogane Homol
  Vetura

  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI Viti 2009 Dogane Homol

  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI viti 2009 Me Dogane Homologim i Ardhun nga Zvicrra me libra servisit Dy

  Viti 13 shtator 16:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI 140 PS 130 MIJ TKALUNE RKS
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI 140 PS 130 MIJ TKALUNE RKS

  Shes golfin ne gjendje perfekte pa asni vrejtje me 130 mij tkalune tgarantume regjistrimi i 3t nkoso

  Viti 10 shtator 19:58
  6.950 €
 • 0 foto
  Vw volsvagen
  Vetura

  Vw volsvagen

  Shes motorrin 1.6 dizell.

  Viti 10 shtator 14:31
  200 €
 • 0 foto
  shes golf 4 1.9 tdi 3 muj rks viti 04
  Vetura

  shes golf 4 1.9 tdi 3 muj rks viti 04

  shes golf 4 1.9 dizell ne fund te 2003 posedon klim funksionale rke 3 muj fellne me goma tmira ne g

  Viti 9 shtator 13:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 4 1.9 TDI(I) KUQE VITI 2002 RKS 10 MUJ
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 TDI(I) KUQE VITI 2002 RKS 10 MUJ

  Shes golfin ne gjendje shum te mir i rujshem si mrena edhe jasht posedon: klimatronic funksjonale, b

  Viti 9 shtator 13:03
  3.400 €
 • 1 foto
  Shitet Golfi 5
  Vetura

  Shitet Golfi 5

  shitet golfi 5 ne gjendje te rregullt

  Viti 8 shtator 15:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  UUUU SHIIIITTTTT FLM
  Vetura

  UUUU SHIIIITTTTT FLM

  Shes golfin ne gjendje shum te mir i servisum komplet posedon: klim funksjonale, bord computer, temp

  Viti 8 shtator 15:15
  4.600 €
 • 11 foto
  GOLF 5 1.9 TDI 77KW VITI 2004 RKS 11 MUAJ
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI 77KW VITI 2004 RKS 11 MUAJ

  GOLF 5 1.9 TDI 77 KW VITI 2004 RKS 11 MUAJ VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE QE 4 VITE NI PRONAR I GA

  Viti 8 shtator 08:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI DSG AUTOMATIK 130 MIJ TKALUN RKS
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI DSG AUTOMATIK 130 MIJ TKALUN RKS

  Shes golfin ne gjendje perfekte pa asni vrejtje me 130 mij tkalune tgarantume regjistrimi i 3t nkoso

  Viti 7 shtator 17:03
  7.500 €
 • 5 foto
  Golf 4TD(i) rks 1vit
  Vetura

  Golf 4TD(i) rks 1vit

  Golf 4 1.9 TD(i) Rks 1vit tplot Ne gjendje perfekte pa asni defekt. Me ulje me filtera te ndrrun par

  Viti 4 shtator 20:01
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi

  Shitet VW Golf 4 1.9 TDI Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi i regjistruar perafersisht 10 Muaj dhe permban k

  Viti 4 shtator 12:12
  4.300 €
 • 11 foto
  Shitet Vetura Vw Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim
  Vetura

  Shitet Vetura Vw Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim

  Shitet vetura vw Golf 6 2.0 Tdi viti prodhimit 2009 i sa po ardhur nga Gjermonia Me Doga

  Viti 3 shtator 10:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Golfi 6 1.6 TDI 105 PS Automatik DZG 2011
  Vetura

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI 105 PS Automatik DZG 2011

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI I Tkuqe 105 PS Automatik DZG viti prodhimit 2011 i ardhun nga zvicrra me libe

  Viti 31 gusht 21:03
  Me Marrveshje