Vetura
Vlorë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Vlorë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  VW Bora 1.6 tdi
  Vetura

  VW Bora 1.6 tdi

  Shitet wolsvagen bora 1.6 tdi ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike me letra te paguara shitet nu

  Vlorë 3 prill 01:04
  1.500 €