Vetura
Vlorë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Vlorë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  Volswagen Touran 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Volswagen Touran 2.0 TDI DSG

  VOLSWAGEN TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2004 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Blu Kamjo......: Automa

  Vlorë 12 shkurt 18:47
  4.800 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touran 1.9 TDI
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 TDI

  Volkswagen Touran 1.9 TDI , Viti 2006 . Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorike dhe x

  Vlorë 8 tetor 23:04
  4.800 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran 2.0 naft
  Vetura

  Volkswagen touran 2.0 naft

  Volkswagen touran 2.0 naft viti 2004 serdile lekur xhama te zinj original goma te reja makina esht n

  Vlorë 16 shtator 10:17
  4.900 €
 • 6 foto
  Ogazion volkswagen touran 4400
  Vetura

  Ogazion volkswagen touran 4400

  Volkswagen touran 2.0 tdi e ardhur na gjermani me rug toksore dogan te paguar super ekinomike 186mij

  Vlorë 11 gusht 18:52
  4.400 €
 • 4 foto
  Volkswagen Touran Full -06
  Vetura

  Volkswagen Touran Full -06

  Volkswagen Touran 12/05 Full option , kambio automatike dsg, xhama te zinj ,timonin me butona,sedilj

  Vlorë 23 qershor 23:10
  5.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touran
  Vetura

  Volkswagen Touran

  I diskutushem!!!

  Vlorë 1 qershor 13:19
  5.500 €
 • 6 foto
  Wolkswagen Touran 2.0 Diesel Viti 2006 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
  Vetura

  Wolkswagen Touran 2.0 Diesel Viti 2006 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

  Shitet Volkswagen Touran viti 2006 motori 2.0 nafte Kambio manual Letra të paguara Goma të reja Ki

  Vlorë 19 maj 17:17
  3.500 €
 • 7 foto
  Okazion VW TOURAN 2009
  Vetura

  Okazion VW TOURAN 2009

  Shitet VW Touran 1.9 nafte, prodhim i 2009, kambio automatike DSG 7 marsha, konsum shume te ulet te

  Vlorë 29 prill 14:38
  7.400 €
 • 3 foto
  1.9
  Vetura

  1.9

  shum ekonomike

  Vlorë 4 prill 14:15
  4.500 €
 • 4 foto
  Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG

  Shitet Volkswagen Touran, makina eshte full options dhe ne gjendje shume te mire. 155.000 km, kamio

  Vlorë 4 prill 08:38
  4.700 €
 • 3 foto
  VW Volkswagen
  Vetura

  VW Volkswagen

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 nafte eshte ne gjendje te mire me letra te paguara ne maje 2019.Makina

  Vlorë 3 prill 23:37
  3.800 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 TDI Automat
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automat

  Shitet VW Touran 2.0 TDI Automat DSG 6+1 vende Makina eshte e ardhur nga Hollanda 1 vit i perdorur

  Vlorë 3 prill 12:46
  5.500 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran 1.9 tdi 4500€
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 tdi 4500€

  Shitet Touran 1.9 tdi 6 marsha I 2004 I ardhur nga Gjermania condicioner automatik. Xhama te zinje o

  Vlorë 3 prill 08:08
  4.500 €
 • 8 foto
  Touran 2.0 tdi
  Vetura

  Touran 2.0 tdi

  Shes touran 2.0 tdi dsg automatik ne gjendje perfekte serviset e kryera regjistrim 7 muaj hjilan kos

  Vlorë 2 prill 09:19
  6.000 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 2.0 nafte Automat full opsion
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 nafte Automat full opsion

  Shitet Volkswagen Touran. Viti 2009 motor 2.0 nafte kambio automatike navi ekran me prekje sedile me

  Vlorë 2 prill 05:13
  9.400 €
 • 4 foto
  Shitet VW touran per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet VW touran per arsye mosperdorimi

  Shitet volkswagen touran i ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire dhe i gatshem per cfardollo

  Vlorë 2 prill 03:52
  4.700 €
 • 7 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  shitet ose nderohet! VW Touran 2.0 TDI 6+1 vende me letra te sapo paguara. te gjitha sherbimet te kr

  Vlorë 2 prill 03:45
  4.750 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  Chosse your car!!!

  Vlorë 2 prill 02:15
  13.000 €
 • 9 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  Chosse your car!!!

  Vlorë 2 prill 01:46
  6.800 €
 • 8 foto
  Touran 2.0 Tdi Automat full opt
  Vetura

  Touran 2.0 Tdi Automat full opt

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer , sherbime te sapobera , xhama te zinj origjinal , dokumenta te

  Vlorë 1 prill 13:18
  4.400 €
 • 4 foto
  Okazion !!!
  Vetura

  Okazion !!!

  Super gjendje ka ardhur nga Belgjika letra te paguara .Mundesi nderrimi.

  Vlorë 1 prill 09:58
  3.700 €
 • 4 foto
  SHITET- Volksvagen 2006 / 7 vendesh
  Vetura

  SHITET- Volksvagen 2006 / 7 vendesh

  Shes Wolksvagen TOURAN 2006. 7 vendësh , shumë e mbajtur, me ekstra , marshat automatike i ndëroh

  Vlorë 1 prill 07:23
  5.000 €