Vetura
Vushtrri

Vetura në shitje në Vushtrri

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG BMT
  Vetura

  PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG BMT

  AUTOSALLON”ELHAMI” Passat 2.0 TDI DSG BMT 2012 AUTOMATIK KLIM ABS ESP GJAMAT ME RRYME PASQURET ME R

  Vushtrri Sot, 14:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX 2011
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX 2011

  Shes opel corsa 1.3 ecoflex me gjendje te mir te kaluara ka 124.000 me liber servisi dy qelsa ulse m

  Vushtrri Sot, 14:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Caddy Maxi 1.9 TDI BMT 2010
  Vetura

  Caddy Maxi 1.9 TDI BMT 2010

  AutoSallon\"Elhami\" **Volkswagen **Caddy Maxi **1.9 TDI BMT **Manual SHITJE EDHE ME LEASING FINA

  Vushtrri Sot, 14:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OPEL CORSA B 1.5 DIZELL RKS 93
  Vetura

  OPEL CORSA B 1.5 DIZELL RKS 93

  SHES OPEL CORSA B 1.5 DIZELL RKS ne gjendje te mire teknike dhe optike.Nuk ka nevoj per asnje invest

  Vushtrri Sot, 14:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OPEL CORSA D AUTOMATIK TIPTRONIK ECOFLEX DIZELL
  Vetura

  OPEL CORSA D AUTOMATIK TIPTRONIK ECOFLEX DIZELL

  AutoSallon\"Elhami\" **Opel Corsa **S-D ** Automatik **Tiptronik **Klime **ABS **ESP **Gjamat me r

  Vushtrri Sot, 14:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW 530 E60 AUTOMATIK STARTSTOP
  Vetura

  BMW 530 E60 AUTOMATIK STARTSTOP

  ..

  Vushtrri Sot, 14:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PASSAT B7 TDI BMT MANUAL DIZELL 2011 KARAVAN
  Vetura

  PASSAT B7 TDI BMT MANUAL DIZELL 2011 KARAVAN

  AUTOSALLON”ELHAMI” **Passat 1.6 TDI BMT **2011 **KLIM **ABS **ESP **GJAMAT ME RRYME **PASQURET ME

  Vushtrri Sot, 14:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  CADDY LIFE 1.9 TDI BMT MANUAL DIZELL
  Vetura

  CADDY LIFE 1.9 TDI BMT MANUAL DIZELL

  AutoSallon”Elhami” **CADDY LIFE **1.9 TDI **BMT **MANUAL **DIZELL **5 ULSE **TIMON HIDRAULIK **M

  Vushtrri Sot, 14:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OPEL CORSA DIESEL 1.3 CDTI EPO SA ARDHUR ME DOGAN
  Vetura

  OPEL CORSA DIESEL 1.3 CDTI EPO SA ARDHUR ME DOGAN

  Shitet opel Corsa diesel 1.3 Cdti e po sa Ardhur me dogan ne gjemdje perfekte pa as ni vrejtje na ko

  Vushtrri Sot, 14:41
  5.200 €
 • 12 foto
  BMW GT 3.0 DIESEL FULL OPSJON E DOGANUAR RKS
  Vetura

  BMW GT 3.0 DIESEL FULL OPSJON E DOGANUAR RKS

  Shes veturen BMW GT diesel 3.0 Automatik rks full opsjon extra e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht na

  Vushtrri Sot, 14:41
  13.700 €
 • 12 foto
  AUDI A7 DIESEL 3.0 TDI QUATRO PA DOGAN GERMANYA
  Vetura

  AUDI A7 DIESEL 3.0 TDI QUATRO PA DOGAN GERMANYA

  Shes audi A7 diesel 3.0 Tdi quatro pa dogan e ardhur nga gjermania full opsjon shum e rujt na kontak

  Vushtrri Sot, 14:41
  19.300 €
 • 12 foto
  BMW X5 MODIFICAN DIESEL 3.0 AUTOMATIK RKS
  Vetura

  BMW X5 MODIFICAN DIESEL 3.0 AUTOMATIK RKS

  Shes Bmw x5 Modifikan diesel 3.0 Automatik rks Ventura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht p

  Vushtrri Sot, 14:40
  7.200 €
 • 12 foto
  PASAT 3C DIESEL 2.0 TDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS
  Vetura

  PASAT 3C DIESEL 2.0 TDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS

  SHES VETURAN PASAT 3C DIESEL 2.0 TDI MAUEL 6 SHPEJSI I DOGANUAR RKS OSE NDRROJM VETURA OSHT SHUM E R

  Vushtrri Sot, 14:40
  5.600 €
 • 8 foto
  MERCEDES A160 DIESEL 2.0 CDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS
  Vetura

  MERCEDES A160 DIESEL 2.0 CDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS

  SHES VETUREN MERCEDES A160 CDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS EXTRA E RUJT OSE NDRROJM VETURA OSHT SHUM E RUJT

  Vushtrri Sot, 14:40
  4.200 €
 • 8 foto
  GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI I PO SA ARDHUR ME DOGAN
  Vetura

  GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI I PO SA ARDHUR ME DOGAN

  SHES VETUREN GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI I PO SA ARDHUR ME DOGAN OSE NDRROJM VETURA OSHT SHUM E RUJT SI MB

  Vushtrri Sot, 14:39
  6.300 €
 • 8 foto
  SKODA FABIA DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS OSE NDRROJM
  Vetura

  SKODA FABIA DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS OSE NDRROJM

  Shes veturen skoda fabia diesel 1.9 Tdi Manuel rks me klim vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu

  Vushtrri Sot, 14:39
  3.600 €
 • 9 foto
  GOLF 6 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RSK
  Vetura

  GOLF 6 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RSK

  Shes veturen Golf 6 Diesel 2.0 Tdi automatik Dsg i regjistruar rks vetura posedon klima tronic abs e

  Vushtrri Sot, 14:39
  8.300 €
 • 8 foto
  Passat B7
  Vetura

  Passat B7

  Passat B7 2011 ✅ Automatik(DSG) 2.0 (140 PS) ✅Pulla n\'vollon ✅Komanda ne timon ✅Bluemotion(ekonim

  Vushtrri Sot, 14:37
  9.900 €
 • 8 foto
  Fiat stilo 1.6
  Vetura

  Fiat stilo 1.6

  Shitet fiati 1.6 benzin 4 dyr 16 ventillsh I ruajtur Gomat e mira Regjistrim tskaduar Ne dokumenta

  Vushtrri Sot, 14:32
  1.100 €
 • 10 foto
  Golf 6 1.6 tdi bluemotion
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi bluemotion

  Shitet Golf 6 1.6 tdi bluemotion i sapoardhur nga gjermanija me dogan te paguar ne gjendje shum te m

  Vushtrri Sot, 13:59
  7.300 €
 • 6 foto
  Shes kombin T2 T3 T4 kombi
  Vetura

  Shes kombin T2 T3 T4 kombi

  Shes kombin T4 2.5 TDI dizell inter kuller viti i prodhimit 98 9 muj regjistrim ks 8+1 ulse librez m

  Vushtrri Sot, 13:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 4 1.9 TDI 2000 RKS KLIMATRONIK TEMPOMAT
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI 2000 RKS KLIMATRONIK TEMPOMAT

  GJENDJE SHUM TMIR MOTORRIN E THJESHT PA TKUQE TRAPA TIP TOP KREJT NDRRUME GOMA TE REJA SERVISIN E KR

  Vushtrri Sot, 13:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 5 1.9 TDI 2006 RKS KLIMATRONIK BIG XENON
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI 2006 RKS KLIMATRONIK BIG XENON

  MOTORRIN SHUM GJENDJE TMIR QDO SEN FUNKSIONAL ME SENZORA DRITAT BIG XENON KARRIKA ME NXEMJE TEMPOMAT

  Vushtrri Sot, 13:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Audi A6 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A6 2.0 TDI

  Shitet vetura Audi a6 2.0 TDI manual 6+R ne gjendje shum te mire, viti i prodhimit 2005 vetura eshte

  Vushtrri Sot, 13:39
  5.750 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 Tdi manual pa dogan
  Vetura

  Audi A4 2.0 Tdi manual pa dogan

  Audi A4 2.0 Tdi manual pa dogan Vetura posedon : •Klim automatike •Startstop •Ulse me ngrohje

  Vushtrri Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUDI A8 DIESEL4.2 L LLONG VERSION FULL OPSJON RKS
  Vetura

  AUDI A8 DIESEL4.2 L LLONG VERSION FULL OPSJON RKS

  Shes Audi A8 diesel 4.2 L Tdi Automatik rks full ospsjon extra e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht boj

  Vushtrri Sot, 13:26
  9.700 €
 • 8 foto
  Mini Cooper 1.6 benzin RKS
  Vetura

  Mini Cooper 1.6 benzin RKS

  shitet ose ndrrohet Mini Cooper 1.6 benzin manuel 5 shpejtsi RKS i skaduar per ma shum info kontakto

  Vushtrri Sot, 13:25
  3.200 €
 • 10 foto
  MERCEDES C220 CDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS OSE NDRROJM
  Vetura

  MERCEDES C220 CDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS OSE NDRROJM

  Shes mercedesin Cklas 220 Cdi manuel 6Shpejsi rks vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht

  Vushtrri Sot, 13:24
  4.200 €
 • 7 foto
  PASAT DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG I DOGANUAR RKS
  Vetura

  PASAT DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG I DOGANUAR RKS

  Shes pasat diesel 2.0 Tdi Automatik Dsg i doganuar rks vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe

  Vushtrri Sot, 13:24
  1 €
 • 7 foto
  OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON
  Vetura

  OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

  Shes opel corsa benxin 1.4 rks Ventura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht per mashum na kon

  Vushtrri Sot, 13:22
  2.650 €
 • 8 foto
  TOURAN DIESEL 1.9 TDI I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT
  Vetura

  TOURAN DIESEL 1.9 TDI I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

  SHES VETUREN TOURAN DIESEL 1.6 TDI MANUEL 6 SHPEJSI I DOGANUAR RKS OSE NDRROJM VETURA OSHT SHUM E RU

  Vushtrri Sot, 13:22
  7.950 €
 • 9 foto
  VOLVO XC90 DIESEL 2.4 AUTOMATIK 7 ULSE RKS
  Vetura

  VOLVO XC90 DIESEL 2.4 AUTOMATIK 7 ULSE RKS

  Shes veturen volvo diesel 2.4 Automatik 7 ulse rks Ventura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jas

  Vushtrri Sot, 13:21
  5.600 €
 • 8 foto
  OPEL ASTRA DIESEL 1.9 RKS 11MUJ ME KLIM
  Vetura

  OPEL ASTRA DIESEL 1.9 RKS 11MUJ ME KLIM

  Shes opel astra diesel 1.9 rks Ventura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht per mashum na kon

  Vushtrri Sot, 13:21
  3.650 €
 • 12 foto
  SKODA OCTAVIA DIESEL 1.9 TDI RKS 8 MUJ BOJM NDRRIM
  Vetura

  SKODA OCTAVIA DIESEL 1.9 TDI RKS 8 MUJ BOJM NDRRIM

  Shitet skoda octavia diesel 1.9 TDI E regjistruat rks edhe 8 Muj vetura osht ne gjendje shum te mir

  Vushtrri Sot, 13:20
  5.700 €
 • 4 foto
  Fiat Punto 1.9 jtd
  Vetura

  Fiat Punto 1.9 jtd

  shitet Fiat Punto 1.9 jtd ne gjendje shum te mire serviset e kryera setin rrypin dhembezor dhe pumpe

  Vushtrri Sot, 13:09
  2.500 €
 • 3 foto
  Fellne 15 Coll per Pezho
  Vetura

  Fellne 15 Coll per Pezho

  Shes Fellne per Pezho shum te mira me goma Viber +38349717869 049717869

  Vushtrri Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorr 1.6 Turbo Dizel
  Vetura

  Motorr 1.6 Turbo Dizel

  Shes Motorr 1.6 Turbo Dizel komplet me Boshpump Dizne Turbine Viber +38349717869 049717869

  Vushtrri Sot, 13:05
  120 €
 • 9 foto
  Shes Pjes per Fiat Punto qmim e te Volitshme
  Vetura

  Shes Pjes per Fiat Punto qmim e te Volitshme

  Shes Fiat Punto 1.2 Benzin matorrin defekt per pjese Shes Pjest Pasqyret karrikat Tapacirat bandash

  Vushtrri Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti
  Vetura

  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti

  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti Viber +38649717869 049717869

  Vushtrri Sot, 13:03
  1.650 €
 • 12 foto
  Shitet Ford KA 1.3Benzin viti2000 RKS Full Extra
  Vetura

  Shitet Ford KA 1.3Benzin viti2000 RKS Full Extra

  Ford Ka ështe 23500mi km me garancion Largësia: 23500mi km Zhvendosja: 1300cc Fuqia: 73 kW (99 kf)

  Vushtrri Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot206+ 160mi km me garancion rexhistrimi RKS
  Vetura

  Peugeot206+ 160mi km me garancion rexhistrimi RKS

  Peugeot 206+ 160mi km me garancion rexhistrimi par 2012 Largësia: 160mi km Zhvendosja: 1.4 cc Fuqia

  Vushtrri Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4 AUTOMATIK
  Vetura

  OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4 AUTOMATIK

  ☎️ 044 610 612 ☎️ 045 401 196 SHES / NDRROJ OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4 I REGJISTRUAR RKS I AR

  Vushtrri Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 6 2.0 TDI / Dogan Homologim 2010
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI / Dogan Homologim 2010

  ☎️ 044 610 612 ☎️ 045 401 196 SHES / NDRROJ GOLF 6 2.0 TDI 103 kw - 140 ps - 6 Shpejsi MODEL H

  Vushtrri Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SEAT IBIZA 2.0 TDI FR 140 ps
  Vetura

  SEAT IBIZA 2.0 TDI FR 140 ps

  ☎️ 044 610 612 ☎️ 045 401 196 SHES /NDRROJ SEAT IBIZA FR 2.0 TDI 103 kw / 140 ps ( Motor go

  Vushtrri Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 4 1.9 TDI
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI

  ☎️ 044 610 612 ☎️ 045 401 196 SHES /NDRROJ GOLF 4 1.9 TDI 66 kw - 90 ps I REGJISTRUAR RKS VI

  Vushtrri Sot, 12:30
  3.099 €
 • 12 foto
  POLO 1.4 Benzin AUTOMATIK 168 mi KM
  Vetura

  POLO 1.4 Benzin AUTOMATIK 168 mi KM

  ☎️ 044 610 612 ☎️ 045 401 196 SHES / NDRROJ VW POLO 1.4 Benzin AUTOMATIK VITI PRODHIMIT 11/2

  Vushtrri Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2006
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2006

  ☎️ 044 610 612 ☎️ 045 401 196 SHES /NDRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI ( 8 ventila 1 Bregasni ) 103 kw

  Vushtrri Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI / 2005 Manual
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 TDI / 2005 Manual

  ☎️ 044 610 612 ☎️ 045 401 196 SHES /NDRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI 103 kw - 140 ps - 1 Bregasni VITI

  Vushtrri Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 4 -1.9 TDI 2002 KLIMATRONIK SHIBER
  Vetura

  GOLF 4 -1.9 TDI 2002 KLIMATRONIK SHIBER

  ☎️ +38344330332 ☎️ 044 330 332 SHES NDRROJ GOLF 4 - 1.9 TDI PA TE KUQE 66 KW 90 PS HARGJIME SH

  Vushtrri Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 6 GTD FULL OPASION LIBER SERVISI
  Vetura

  GOLF 6 GTD FULL OPASION LIBER SERVISI

  ☎️ +38344330332 044 330 332

  Vushtrri Sot, 12:28
  Me Marrveshje