Vetura
Vushtrri

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Vushtrri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Golf 6 2.0 team viti 2009 ngjendje trregullt
  Vetura

  Golf 6 2.0 team viti 2009 ngjendje trregullt

  Golf 6 2.0 ngjendje trregullt per ma shum na kontaktoni ne nr 045980606 po ashtu edhe ne viber

  Vushtrri Dje, 21:38
  8.900 €
 • 11 foto
  GOLF VII 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF VII 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK

  ..

  Vushtrri Dje, 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW GOLF VI 2.0 TDI HIGHLINE DSG
  Vetura

  VW GOLF VI 2.0 TDI HIGHLINE DSG

  VW GOLF VI 2.0 TDI 2011 HIGHLINE 103KW - 140PS Automatik-DSG Vetura eshte ne gjendje shume te mir

  Vushtrri Dje, 14:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan
  Vetura

  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan

  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 Me dogan Per info 049-800-010

  Vushtrri Dje, 10:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet golf 4 1.9sdi 2004 rks
  Vetura

  Shitet golf 4 1.9sdi 2004 rks

  Shitet golf 4 gjendje prefekte serviset te kryera guma treja Klim funkcionale meni fjal vetura osh

  Vushtrri Dje, 08:14
  4.300 €
 • 11 foto
  GOLF 4 1.4 16v - Klima Funksionale - Super gjendje
  Vetura

  GOLF 4 1.4 16v - Klima Funksionale - Super gjendje

  ☎️ 044 610 612 SHES /NDRROJ GOLF 4 1.4 Benzin VITI PRODHIMIT 99 I REGJISTRUAR RKS NE GJENDJE S

  Vushtrri 15 nëntor 19:38
  2.850 €
 • 0 foto
  GOLF 6 GTD FULL OPASION LIBER SERVISI
  Vetura

  GOLF 6 GTD FULL OPASION LIBER SERVISI

  ☎️ +38344330332 044 330 332

  Vushtrri 15 nëntor 19:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GOLF 4 1.9 TDI 2004 4-Motion
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI 2004 4-Motion

  GOLF 4 1.9 TDI 2004 RKS DERI 07/2020 GJENDJE TE MIR HIPOTEK FREE KMIMATRONIK KM TE GARANTUME PER MA

  Vushtrri 15 nëntor 14:32
  4.800 €
 • 11 foto
  SHES GOLF 5 + 1.9 TDI --201 000 km TE GARANTUARA
  Vetura

  SHES GOLF 5 + 1.9 TDI --201 000 km TE GARANTUARA

  SHES GOLF 5 plus 1.9 TDI 77 KW VITI 12/2006 model 2007 I REGJISTRUAR DERI KORRIK 2019 KLIMA TRONI

  Vushtrri 12 nëntor 19:34
  6.350 €
 • 4 foto
  ULESE PER GOLF 5
  Vetura

  ULESE PER GOLF 5

  SHITEN KARRIKA PER GOLF 5 Jan te rujtne Nuk jan te demtune 044 610 612

  Vushtrri 12 nëntor 12:38
  77 €
 • 0 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Golf 4 Me [ i ] t kuqe n gjendje shum te mir

  Vushtrri 12 nëntor 06:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes golf 4
  Vetura

  shes golf 4

  shes golf 4 1.9 tdi viti i prodhimit fund 2001 esht ne gjendje te rregullt optike dhe teknike pres

  Vushtrri 11 nëntor 09:39
  3.850 €
 • 8 foto
  shitet golf 5 2.0 tdi bord kompioter extra i rujtu
  Vetura

  shitet golf 5 2.0 tdi bord kompioter extra i rujtu

  shitet golf 5 2.0 tdi serviset e kryera me rregull klim funkcionale fellne tmira goma tmira me rks t

  Vushtrri 7 nëntor 12:31
  5.900 €
 • 3 foto
  Sharra husqvarna
  Vetura

  Sharra husqvarna

  Shes sharren husqvarna e re pa perdor osht e ardhur prej suedi

  Vushtrri 5 nëntor 21:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 1.9 TDI matorr i golf 4 me klim funksionale
  Vetura

  Golf 1.9 TDI matorr i golf 4 me klim funksionale

  Golf 1.9TDI klim funksionale matorr t golf4 hidrolik Shes golfin ose e ndrroj Posedon klim funksi

  Vushtrri 3 nëntor 16:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF VII 2.0 DTI GTD AUTOMATIK
  Vetura

  VW GOLF VII 2.0 DTI GTD AUTOMATIK

  SHITET VW GOLF VII 2.0 TDI GTD I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE

  Vushtrri 21 tetor 10:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI

  *Klima *Airbag *Abs *Esp *Fellne me goma te mira *Servisi i sapo kryer *Ne gjendje shum te mire Per

  Vushtrri 19 tetor 18:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Golf VII 1.6 TDI viti 2014
  Vetura

  Vw Golf VII 1.6 TDI viti 2014

  Vw Golf VII 1.6 TDI blumocion viti /11/2014 Me dogan paguar, homologim ne gjendje shum te mir per i

  Vushtrri 19 tetor 10:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES GOLF 6
  Vetura

  SHES GOLF 6

  044 264 888

  Vushtrri 18 tetor 19:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW golf 1.6 tdi Automatik DSG
  Vetura

  VW golf 1.6 tdi Automatik DSG

  *VW golf 6 *Motorri 1.6 TDI *Nderruesi Automatik Dsg *Kilometrat 305000 te garantuara me liber te s

  Vushtrri 16 tetor 09:15
  6.100 €
 • 6 foto
  Golf 7 dizell shitet Ndrohet
  Vetura

  Golf 7 dizell shitet Ndrohet

  Shitet Golf 7 dizell dhe Ndroohet Vetura eshte ne gjendje Perfekte me.4 goma te reja me.fellne

  Vushtrri 14 tetor 18:26
  1 €
 • 11 foto
   GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2009 ME DOGAN
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2009 ME DOGAN

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTU

  Vushtrri 11 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes golf 6 1.6 tdi autimatik po sa ardhur
  Vetura

  shes golf 6 1.6 tdi autimatik po sa ardhur

  shes golf 6 1.6 tdi automatik abs clim central 218 mi me liber servis 2 qelsa goma te mira

  Vushtrri 11 tetor 21:44
  6.600 €
 • 2 foto
  Shes mdrroj T5 1 vit rks me klim 1.9 TDi
  Vetura

  Shes mdrroj T5 1 vit rks me klim 1.9 TDi

  Shes ndrroj t5 1.9 TDI rks 1 vit rexhistrimin e dyt ne ns me klim fellne mira trapa porfet goma t mi

  Vushtrri 10 tetor 15:51
  3.700 €
 • 11 foto
  Shes - Golf 4 1.9 TDI       * 7 Muj RKS *
  Vetura

  Shes - Golf 4 1.9 TDI * 7 Muj RKS *

  Shes - Golf 4 1.9 TDI • Viti i Prodhimit 2002 • KlimaTronik • Xhamat Elektroni • Regjistri

  Vushtrri 9 tetor 19:01
  4.550 €
 • 11 foto
  Shes - Golf 4 1.9 TDI       - AUTOMATIK -
  Vetura

  Shes - Golf 4 1.9 TDI - AUTOMATIK -

  Shes - Golf 4 1.9 TDI * Viti i Prodhimi 20.12.2000 * KlimaTronik * Xhama Elektronik * Komanda Timo

  Vushtrri 9 tetor 18:57
  4.500 €
 • 11 foto
  GOLF VI MODELI TEAM-10
  Vetura

  GOLF VI MODELI TEAM-10

  Golf VI Viti i prodhimit 04/2010 Modeli TEAM I sapo ardhun nga Gjermania I doganuar Komanda ne timo

  Vushtrri 7 tetor 08:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4. Td-i. 2002 1.9dizel
  Vetura

  Golf 4. Td-i. 2002 1.9dizel

  ✍🏻 Shes veturen ne gjendje shum te mir . 👉🏻 Td(i) 1.9 dizel 👉🏻Viti prodhimiti ne fund te 2002 👉🏻

  Vushtrri 4 tetor 18:25
  3.550 €
 • 11 foto
  Audi a6 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Audi a6 2.0 tdi automatik

  Shes audi a6 2.0 tdi automatik ne gjendje shume te mire PA DOGAN . Per me shume info. 049643444 dhe

  Vushtrri 4 tetor 13:15
  7.500 €
 • 11 foto
  Shes - Golf 4 1.6 Benzin
  Vetura

  Shes - Golf 4 1.6 Benzin

  Shes - Golf 4 1.6 Benzin Plin * Viti i Prodhimi 20.10.2001 * KlimaTronik * Xhamat Elektronik * Reg

  Vushtrri 4 tetor 11:54
  2.999 €
 • 7 foto
  SHES NDRROJ GOLF 5 DIZEL 2.0 TDI GT AUTOMATIK RKS
  Vetura

  SHES NDRROJ GOLF 5 DIZEL 2.0 TDI GT AUTOMATIK RKS

  Golf 5 GT automatik rks Full opsjon na kontaktoni nr 044878355 049878355 045213809

  Vushtrri 4 tetor 09:10
  6.700 €
 • 7 foto
  ?Rent A Car Prince?
  Vetura

  ?Rent A Car Prince?

  Vetura me qira me qmime shum te volitshme duke filluar nga 19.99

  Vushtrri 3 tetor 20:10
  20 €
 • 6 foto
  SHES NDRROJ GOLF 6Plus DIZEL 2.0 TDI IDOGANUAR RKS
  Vetura

  SHES NDRROJ GOLF 6Plus DIZEL 2.0 TDI IDOGANUAR RKS

  Golf 6plus dizel 2.0 Tdi. I doganuar rks na kontaktoni nr 044878355 045213809 049878355

  Vushtrri 3 tetor 15:46
  7.700 €
 • 0 foto
  GOLF 6 -2.0 TDI FULL OPSION
  Vetura

  GOLF 6 -2.0 TDI FULL OPSION

  ☎️ +38344330332 044 330 332.

  Vushtrri 3 tetor 15:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 4 1.9 TDI - 2001 *Edition Model
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI - 2001 *Edition Model

  ☎️ 044 610 612 SHES /NDRROJ GOLF 4 1.9 TDI ( i thjesht 66 kw - 90 ps ) I REGJISTRUAR RKS VITI

  Vushtrri 2 tetor 13:24
  3.900 €
 • 11 foto
  xx
  Vetura

  xx

  Golf 4 tdi pacifik 2003 me servisim te kryer ne gjendje perfekte

  Vushtrri 2 tetor 07:53
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes - Golf 5 1.9 TDI BLUEMOTIONE
  Vetura

  Shes - Golf 5 1.9 TDI BLUEMOTIONE

  Shes - Golf 5 1.9 TDI * Viti i Prodhimi 2009 * I Doganura para 4 Muj * Servisin Te Krym me Rryp vaij

  Vushtrri 1 tetor 19:53
  6.900 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 5 1.9
  Vetura

  Shitet Golf 5 1.9

  Shes Golf 5 1.9 dizell viti 2007 me liber servisit, Kilometrat e garantuar 232.200,servisin e perfun

  Vushtrri 1 tetor 11:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes ndrroj Golf 5 Dizel 1.9 Tdi manuel rks
  Vetura

  Shes ndrroj Golf 5 Dizel 1.9 Tdi manuel rks

  Golf 6 dizel 1.9 na kontaktoni nr 044878355 045213809 049878355

  Vushtrri 29 shtator 18:23
  6.300 €
 • 9 foto
  GOLF V 1.9 TDI GT-SPORT RKS VITI 2008 MODEL UNITED
  Vetura

  GOLF V 1.9 TDI GT-SPORT RKS VITI 2008 MODEL UNITED

  Golf V 1.9 TDI GT SPORT manual viti i prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir I DOGANUAR DHE REGJISTRU

  Vushtrri 29 shtator 15:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf IV/ 4*4, VITI 2000
  Vetura

  Golf IV/ 4*4, VITI 2000

  Automjeti eshte i markes Golf IV, eshte 4*4, eshte i vitit 2000, REGJISTRIM KA DERI NE MAJ 2020,

  Vushtrri 29 shtator 06:36
  3.700 €
 • 5 foto
  golf 6 2.0 tdi
  Vetura

  golf 6 2.0 tdi

  golf 6 2.0 tdi manual 6 shpejtsi viti i prodhimit fund 2008 full ekstra klim dyzonale ulse me nxemje

  Vushtrri 28 shtator 16:16
  1 €
 • 11 foto
  Golf 4 1.9 TDI PACIFIC 10 muj rks
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI PACIFIC 10 muj rks

  Golf 4 1.9 TDI 2003 10 muj regjistrim ne emer tem Automatik tiptronik Climatronic Karrika me nxemj

  Vushtrri 28 shtator 09:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF VI PLUS AUTOMATIK
  Vetura

  VW GOLF VI PLUS AUTOMATIK

  SHITET VW GOLF VI PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK I PO S AARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME

  Vushtrri 28 shtator 09:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 6 -2.0 TDI FUND 2009 LIBER SERVISI
  Vetura

  GOLF 6 -2.0 TDI FUND 2009 LIBER SERVISI

  ☎️ +38344330332 ☎️ 044 330 332 SHES GOLF 6 -2.0 TDI POSA ARDHUN NGA JASHT VITI PRODH

  Vushtrri 27 shtator 16:45
  5.800 €
 • 9 foto
  GOLF 2 1.9 TURBO DIZEL RKS HIDROLIK
  Vetura

  GOLF 2 1.9 TURBO DIZEL RKS HIDROLIK

  GJENDJE SHUM TMIR MOTORRIN PREJ TMIRVE EC MIR DHEZ MIR TRAPA NUK NIHET SHUM I SHTRENGUM GOMA TE MIRA

  Vushtrri 27 shtator 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 3
  Vetura

  VW Golf 3

  Shes Golf 3 Dizel 1.9 Gjithe Dizel Ka 11 Muj Regjistrim Karrika te Golf 4 Dritat model te ri Gomat e

  Vushtrri 26 shtator 20:57
  1.650 €
 • 7 foto
  Bashkim
  Vetura

  Bashkim

  Shes gollf 2 ne gjendje shum te mir me fellna posedon goma te reja karrike gollf 4 vollon golf 4 mot

  Vushtrri 26 shtator 20:18
  1.800 €
 • 4 foto
  SHES GOLF 2 DIZELL FABRIKISHT RKS NUK KA
  Vetura

  SHES GOLF 2 DIZELL FABRIKISHT RKS NUK KA

  SHES GOLF 2 DIZELL 1.6 TURBO DIZELL NE XHENDJE SHUM TE MIR PUNON MIR EC MIR KORIZJON SKA QYSH SHIHE

  Vushtrri 26 shtator 17:33
  580 €
 • 4 foto
  Shes ndrroj golf 4 1.9 TDI rks 5 muj
  Vetura

  Shes ndrroj golf 4 1.9 TDI rks 5 muj

  Shes ndrroj golf 4 -.9 tdi rks 5 muj me xhendje shum te mir me xhdo servis te krym me klim funksiona

  Vushtrri 25 shtator 16:42
  3.400 €