• Apartment / Banesa

  Papafingo me pamje anesore + garazh privat

  Papafingo me pamje anesore nga deti ne Sarande. Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te qete.

  Sarandë 22 tetor 16:29
  120.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 70m2 pamje anesore nga deti 55 000€

  Apartament 1+1 mbi rrugen Butrinti pak minuta distance nga plazhi. Prona Ka siperfaqe totale 70m2 es

  Sarandë 21 tetor 15:54
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande,Prona ndodhet ne nje zone te qete afer te gjitha sherbimeve.Eshte e

  Sarandë 21 tetor 13:19
  95.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 Pamje Ballore Nga Deti 55 000€

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti..Ne nje zone te preferuar te qytetit pran

  Sarandë 21 tetor 12:59
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me 3 dhoma gjumi,pamje ballore nga deti..Siperfaqe e pergjithshme 115m2 ndertim i

  Sarandë 10 tetor 16:32
  90.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 70m2 42000

  Apartament 1+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande..Zona me e preferuar nga shtetas te huaj,mundesi e mire

  Sarandë 10 tetor 12:49
  42.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 115m2 pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me dy dhoma gjumi,pamje ballore nga deti..Siperfaqe e pergjithshme 115m2 ndertim i

  Sarandë 10 tetor 12:31
  90.000 €
 • Apartment / Banesa

  Hotel me 17 dhoma ne shitje

  Hotel me 17 dhoma ne shitje në Sarandë .. Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose per te cak

  Sarandë 10 tetor 10:41
  770.000 €
 • Truall / Toke

  Toke Bujqesore Ne Fshatin Vrine 10000m2

  Shitet toke bujqesore me siperfaqe 10000 m2 ne fshatin Vrine ne afersi te liqenit Butrint.Na kontakt

  Sarandë 10 tetor 10:27
  30.000 €
 • Truall / Toke

  Toke bujqesore 12000m2 30000 Euro

  Shitet toke bujqesore me siperfaqe 12000 m2 ne fshatin Xarre ne afersi te liqenit Butrint.Na kontakt

  Sarandë 10 tetor 10:17
  30.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 i Mobiluar 50m Larg Plazhit

  Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje te mrekullueshme nga deti i ndodhur ne rrugën Bu

  Sarandë 9 tetor 14:30
  100.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Te Bougainville Bay Resort

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike ballore nga deti me nje siperfaqe totale prej 8

  Sarandë 9 tetor 12:58
  100.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 vija e pare ne det

  Apartament vija e pare ne det.. Vendosur në rrugën Mitat Hoxha ne nje ndertese cilesore me pamje të

  Sarandë 9 tetor 11:12
  200.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 i mobiluar vija e pare

  Apartament 1+1 i mobiluar vija e pare,mundesi e mire shfrytezimi per qeradhenie gjate sezonit turist

  Sarandë 8 tetor 15:24
  58.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me dy ballkone

  Shitet apartament 2+1 me dy ballkone ..Nje zone e qete prane te gjitha sherbimeve te nevojshme si ma

  Sarandë 8 tetor 14:28
  65.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 i mobiluar

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne rrugen Mitat Hoxha ..Nje zone e qete pak minuta larg plazheve me

  Sarandë 8 tetor 13:44
  43.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje nga deti..Ne nje zone te preferuar te qytetit prane te gji

  Sarandë 8 tetor 13:16
  47.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 80m2 43000€

  Shitet apartament 1+1 ne rrugen Mitat Hoxha ne Sarande..Nje zone e qete me plazhet me te preferuara

  Sarandë 8 tetor 12:53
  43.000 €
 • Apartment / Banesa

  Papafingo me pamje fantastike ballore Nga deti

  Shitet Papafingo prej 270 m2 e organizuar në 3 dhoma gjumi ,3 tualete, 3 ballkone, sallon dhe kuzhin

  Sarandë 30 shtator 11:27
  220.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande pajisur me certifikat pronesie..Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 esht

  Sarandë 28 shtator 14:02
  70.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 110m2 totalisht i mobiluar

  Shitet apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar ne menyre moderne dhe cilesore.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë 25 shtator 13:19
  97.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande,ndodhet ne nje zone te qete afer te gjitha sherbimeve.Prona ka sipe

  Sarandë 25 shtator 11:36
  96.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ndertese cilesore

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande pajisur me certifikat pronesie..Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe

  Sarandë 25 shtator 11:25
  67.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne rruge kryesore pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 ne rruge kryesore pamje nga deti 50m larg plazhit..Ne nje zone te preferuar kr

  Sarandë 23 shtator 12:49
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 50 larg plazhit

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti ne rrugen Mitat Hoxha nje zone me plazhet me te pref

  Sarandë 23 shtator 12:03
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 42000€

  Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti siperfaqe e pergjithshme 76m2 i organizuar ne: 2 dho

  Sarandë 22 shtator 18:40
  42.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ndertim i ri

  Apartament 2+1 ne Sarande ne nje zone te preferuar, ndertim i ri dhe cilesor me siperfaqe te pergjit

  Sarandë 22 shtator 17:59
  90.000 €
 • Apartment / Banesa

  Papafingo Vija E Pare Pamje Ballore Nga Deti

  Shitet papafingo vija e pare ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga shtetas te hu

  Sarandë 22 shtator 12:26
  200.000 €
 • Shtepi / Vila

  Vile fantastike ne Dhermi

  Vilë fantastike për shitje në Dhërmi, ndërtesë tre katëshe. Sipërfaqe trualli 700m2, sipërfaqe ndërt

  Sarandë 22 shtator 11:30
  600.000 €
 • Apartment / Banesa

  Sarande Shitet Garsoniere 28000€

  Garsoniere e mobiluar ne shitje ne Sarande..Mund te perdoret per qeradhenie ne sezonin turistik.Sipe

  Sarandë 22 shtator 10:50
  28.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 50m Larg Plazhit Pamje Fantastike

  Shitet apartament fantastik ne zonen me te populluar dhe me te preferuar te qytetit ne rrugen Butri

  Sarandë 21 shtator 18:16
  76.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere me pamje nga deti ne Sarande

  Ofrojme studio per shitje ne Sarande.Prona ndodhet afer Bougainville Bay Resort, vetëm 50 metra larg

  Sarandë 21 shtator 13:02
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2+1 105m2 60.000€

  Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Sarande ne zone te preferuar te qytetit prane te gjitha sherb

  Sarandë 21 shtator 12:29
  60.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande

  Shitet Apartament 1 +1 me pamje nga deti , afër shëtitores kryesore. Prona ndodhet ne "rrugën Skende

  Sarandë 16 shtator 10:07
  64.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION apartament 2+1 115m2

  Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen butrinti ne Sarande.Prona ndodhet mbi rruge kryesore prane cdo sh

  Sarandë 16 shtator 10:07
  74.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne zonen e portit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ka siperfaqe

  Sarandë 16 shtator 10:06
  60.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti

  Prona ka një sipërfaqe totale prej 107 sq.metra, përbëhet nga dy dhoma gjumi, një dhomë të gjallë +

  Sarandë 16 shtator 10:05
  100.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 138m2 Pamje Ballore Nga Deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti. Prona ndodhet ne rrugen Gjergj Araniti n

  Sarandë 16 shtator 10:04
  97.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri

  Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande Kati i 3-te, ndertim i ri. Siperfaqe e pergjithshme 82m2 Pamje b

  Sarandë 16 shtator 10:04
  60.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shiten apartamente 1+1 ne Ksamil

  Shiten apartamente 1+1 ne Ksamil.. Ndertim i ri prane plazhit..Apartamentet kane siperfaqe te pergji

  Sarandë 16 shtator 10:04
  56.000 €
 • Shtepi / Vila

  Vile 3-katshe

  Vile 3-kateshe per shitje ne Ksamil ,.Sipërfaqe totale e truallit eshte 1200 m² nga te cilat 370m2 e

  Sarandë 16 shtator 10:04
  390.000 €
 • Apartment / Banesa

  Garsoniere 65m2 ne shitje

  Shitet garsoniere e mobiluar 5 minuta distance nga plazhi . Rruga Butrinti prane Bougainville bay re

  Sarandë 16 shtator 10:03
  42.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet Garsoniere ma pamje nga deti e mobiluar. Prona ndodhet ne rrugen Butrinti ne katin e pare,50

  Sarandë 16 shtator 10:03
  46.000 €
 • Apartment / Banesa

  Garsoniere e mobiluar 5 min distance nga plazhi

  Shitet garsoniere e mobiluar me pamje anesore nga deti. Rruga Butrinti prane Bougainville bay resort

  Sarandë 16 shtator 10:03
  42.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 prane plazhit

  Apartament 1+1 mbi rrugen Butrinti pak minuta distance nga plazhi. Prona ndodhet ne katin e 3 kai si

  Sarandë 16 shtator 10:02
  43.000 €
 • Truall / Toke

  Truall per ndertim hoteli n e Sarande

  Shitet truall per ndertim hoteli ne rrugen Butrinti ne Sarande..Trualli ka siperfaqe totale 430m2 dh

  Sarandë 16 shtator 09:52
  150.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament Me 3 Dhoma Gjumi 141m2

  Shitet apartament 3+1 ne Sarande ne zonen e Marines. Apartamenti kai siperfaqe te pergjithshme prej

  Sarandë 16 shtator 09:52
  95.000 €
 • Shtepi / Vila

  Vile guri ne shitje Sarande

  Shitet Vilë me gurë në Sarandë. E vendosur në një zonë të qetë, Pozicioni i pronës jep mundësinë e

  Sarandë 16 shtator 10:09
  150.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 pamje ballore nga deti

  :Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike 50m larg plazhit.Prona ndodhet ne rrugen Mitat

  Sarandë 16 shtator 10:09
  110.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Sarande me pamje nga deti

  Shitet Apartament vija e pare ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 6-te ne nje ndertese te re.Ka sipe

  Sarandë 16 shtator 10:08
  77.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION apartament 1+1 i mobiluar vija e pare

  Shitet apartament 1+1 vija e pare me pamje fantastike, 50 m larg detit. Apartamenti ka siperfaqe te

  Sarandë 16 shtator 10:08
  66.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet Apartament vija e pare ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertese te re.Ka sipe

  Sarandë 16 shtator 10:08
  77.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te Santa Quaranta

  Shitet apartament 2+1 në zonën më të preferuar dhe të dëshiruar të qytetit, në rrugën butrinti pranë

  Sarandë 16 shtator 09:50
  105.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2+1 90m2

  Shitet apartament 2+1 afer policise Sarande, totalisht i mobiluar.Me certifikat pronesie,Siperfaqe t

  Sarandë 16 shtator 11:39
  60.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 i mobiluar prane plazhit

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne dhe cilesore ne vendodhje perfekte te rruga Butri

  Sarandë 16 shtator 11:38
  1.200 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande

  Shitet Apartament 1+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti.Prona ndodhet ne afersi te rruges Butrint

  Sarandë 16 shtator 11:46
  1.200 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Ndertim i ri me siperfaqe totale 66m2.Pro

  Sarandë 16 shtator 12:30
  48.000 €
 • Truall / Toke

  400 m2 Truall ne Shitje

  Shitet truall ne Sarande me pamje fantastike.I pershtatshem per vile,shtepi private etj. Trualli ka

  Sarandë 16 shtator 12:36
  45.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 i mobiluar

  Shitet apartament 3+1 ne Sarande në rrugën Mithat Hoxha nje zone e qete e qytetit pak metra distanc

  Sarandë 16 shtator 12:39
  90.000 €
 • Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 3+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 3+1 me pamje nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe te pergjithshme prej 108m2 dhe

  Sarandë 19 shtator 09:43
  110.000 €
 • Shtepi / Vila

  KSAMIL Objekt 3-katesh ne shitje

  Shitet objekt 3 katesh ne Ksamil me dokumentacion te rregullt. siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe

  Sarandë 20 shtator 13:33
  680.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 vija e pare

  Në zonën më të preferuar te qytetit ne rrugën butrinti ofrojmë apartament 1+1 vija e pare me pamje

  Sarandë 16 shtator 12:17
  75.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Ofrojme per shitje Apartament me pamje ballore nga deti ne nje ndertese te re,pozicionohet ne rrugen

  Sarandë 16 shtator 10:19
  68.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje anesore nga deti

  Ofrojme per shitje Apartament me pamje anesore nga deti ne nje ndertese te re,pozicionohet ne rrugen

  Sarandë 16 shtator 10:29
  65.000 €
 • Truall / Toke

  Shitet Objekt 4-katesh me hipoteke

  Shitet ndërtesë me 4 kate dhe pamje të mrekullueshme ne rrugen Gjergj Araniti nje zone e qete dhe e

  Sarandë 16 shtator 12:41
  240.000 €
 • Truall / Toke

  Shitet Objekt Karabina 350m2

  Shitet objekt karabina në Sarandë pranë Bougainville Bay me sipërfaqe totale trualli prej 360m2 dhe

  Sarandë 16 shtator 11:47
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar

  Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar në Sarandë. Prona ndodhet në katin e 1-të në një zonë të

  Sarandë 6 maj 12:47
  50.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+2 & garazh,pamje ballore nga deti

  Ofrojmë apartament 2+1 me pamje të mrekullueshëm ballore , në rrugën Butrinti,Sarande. Prona ndodhet

  Sarandë 3 tetor 14:19
  150.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet Apartament me pamje nga deti ne Sarande,ne afersi te qendres 5 minuta distance me kembe larg

  Sarandë 20 shtator 13:37
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  Okazion Shitet Apartament i mobiluar 80 m2

  Shitet Apartament ne Sarande i mobiluar,me nje siperfaqe totale prej 80 m2 .Prona ndodhet ne katin e

  Sarandë 19 shtator 09:41
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande

  Apartament per shitje ne Sarande, me pamje nga deti ne rrugen "Idriz Alidhima" .Prona ndodhet ne kat

  Sarandë 19 shtator 09:42
  60.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 Me 2 Ballkone

  Shitet apartament me pamje nga deti në një zonë të qetë të qytetit prane Marines. Apartamenti ndodhe

  Sarandë 16 shtator 12:43
  65.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne Sarande i ndodhur ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri dhe cilesor ne rrug

  Sarandë 16 shtator 10:36
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  Papafingo fantastike ne Sarande

  Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te

  Sarandë 16 shtator 10:15
  190.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION shitet apartament 3+1 160m2 + garazh

  Shitet apartament me pamje te mrekullueshme nga deti në rrugën Gjergj Araniti. Apartamenti ndodhet n

  Sarandë 16 shtator 10:53
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 4-te t

  Sarandë 20 shtator 13:33
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne Sarande i ndodhur ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri dhe cilesor ne rrug

  Sarandë 16 shtator 10:29
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti ne Sarande

  Ofrojme per shitje Apartament 1+1 me pamje fantastike ballore nga deti ne Sarande.Prona ndodhet te

  Sarandë 16 shtator 09:51
  57.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 i mobiluar me pamje nga deti

  Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje nga deti në Sarandë i ndodhur ne rrugën Butrinti

  Sarandë 16 shtator 11:39
  100.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te prefe

  Sarandë 16 shtator 10:18
  92.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne

  Sarandë 16 shtator 10:34
  220.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande

  Ofrojme per shitje papafingo me pamje nga deti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 6-te ne rrugen Gj

  Sarandë 20 shtator 13:37
  175.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne rrugen Butrinti pak metra distance nga plazhi.Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë 16 shtator 09:50
  46.000 €
 • Truall / Toke

  Shitet truall 6000 m2 me hipoteke

  Shitet truall me siperfaqe totale 6000 m2 e ndodhur në fshatin Shendelli i cili ndodhet 1 km nga qyt

  Sarandë 16 shtator 12:12
  50.000 €
 • Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 3+1 OKAZION

  Shitet apartament 3+1 ne Sarande ne nje zone te qete te qytetit,ne rrugen Mithat Hoxha.Apartamenti n

  Sarandë 19 shtator 09:42
  65.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande

  Shitet garsoniere 60m2 ne katin e 6 ne nje zone te qete te qytetit.Mund te konsiderohet dhe si inves

  Sarandë 16 shtator 12:53
  45.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel ne qender ne Sarande

  Sarande,Shiten 4 apartamente(2 apartamente 2+1 105m2 secili dhe 2 apartamente 1+1 75m2 secili) .Apar

  Sarandë 16 shtator 12:27
  324.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 ne qender te Sarandes,pajisur me certifikate pronesie ka siperfaqe totale 105

  Sarandë 20 shtator 13:33
  95.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Qender te Sarandes

  Shitet apartament 1+1 ne qender te Sarandes.Apartamenti ndodhet prane cdo sherbimi te nevojshem.Ndod

  Sarandë 20 shtator 13:37
  59.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2+1 120m2 ,pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 2+1 te Rruga Butrinti prane disco mango.Pozicionohet ne katin e trete te nje palla

  Sarandë 16 shtator 10:05
  98.000 €
 • Apartment / Banesa

  Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-

  Sarandë 20 shtator 13:37
  64.000 €
 • Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender

  Shitet apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande.Apartamenti ndodhet prane qendres ne rrugen o

  Sarandë 20 shtator 13:37
  82.000 €
 • Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ne Ksamil

  Shitet shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 120m2.Prona eshte

  Sarandë 16 shtator 11:43
  150.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande 106m2

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne je zone te preferuar te qy

  Sarandë 16 shtator 10:22
  85.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje te mrekullueshme.Apartamenti ndodhet ne nje zone te prefer

  Sarandë 17 shtator 13:39
  72.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar te qytetit dhe prane cd

  Sarandë 19 shtator 09:41
  58.000 €
 • Shtepi / Vila

  Shitet truall ne Ksamil

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 1100 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2.Ksamili eshte nje

  Sarandë 16 shtator 10:18
  230.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 700m2 nga ku 100m2 eshte siperfaqe ndertimi.Na kontakton

  Sarandë 16 shtator 11:37
  180.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha 10min ne kembe distance nga plazhi.Apartamen

  Sarandë 6 maj 13:14
  100.000 €
 • Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike nga deti,ne katin e 4 te nje ndertese te re dhe

  Sarandë 19 shtator 09:41
  160.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje ballore nga deti

  Shitet papafingo me pamje ballore nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe totale 150m2 dhe perbehet n

  Sarandë 20 shtator 13:36
  90.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 130 m2 ne Sarande pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ka siperfaqe totale 135m2 ndo

  Sarandë 16 shtator 12:26
  104.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne kat

  Sarandë 16 shtator 10:37
  350.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga te huajt.

  Sarandë 16 shtator 12:42
  64.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i org

  Sarandë 16 shtator 10:12
  82.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti

  Sarande shitet apartament 1+1 75m ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe me pamje ballore nga deti.

  Sarandë 16 shtator 11:38
  54.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne Sarande

  Shitet apartament 3+1 prane qendres te policia ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka si

  Sarandë 20 shtator 13:33
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet penthouse vija e pare ne det me pamje fantastike

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse të mrekullueshëm në Sarandë,Sic mund te shikoni

  Sarandë 16 shtator 09:51
  260.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne distance te afert me plazhin ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne kati

  Sarandë 16 shtator 10:03
  66.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë 16 maj 14:14
  36.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen butrinti ne zonen qe preferohet me shume dhe nga t

  Sarandë 20 shtator 13:36
  66.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande vija e pare ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer

  Sarandë 16 shtator 10:36
  57.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me 2 ballkona Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha ne katin e 4 eshte i mob

  Sarandë 20 shtator 13:33
  69.000 €
 • Shtepi / Vila

  Godine 2-kateshe ne shitje ne Sarande

  Shitet godine 2-kateshe ne Berdenesh.Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte e nd

  Sarandë 16 shtator 12:52
  250.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti,ne nje zone te preferuar te qytet

  Sarandë 16 shtator 11:44
  58.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne nje zone te preferuar ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne k

  Sarandë 16 shtator 12:08
  105.000 €
 • Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti 100m larg plazhit.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë 16 shtator 11:46
  63.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne rrugen butrinti nje zone e preferuar prane te gjitha sherbimeve. Apartament

  Sarandë 6 maj 13:14
  39.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër

  Sarandë 16 shtator 12:26
  215.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet papafingo ne Sarande

  Një mundësi perfekte për të marrë një Penthouse me dy dhoma gjumi për shitje në Sarandë.Pak metra në

  Sarandë 16 shtator 12:43
  155.000 €
 • Shtepi / Vila

  Ndertese 3-kateshe ne Sarande

  Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga det

  Sarandë 16 shtator 12:19
  120.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me siperfaqe totale 80m2 me pamje fantastike.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë 16 shtator 12:18
  86.500 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne rrugen Butrinti ne zonen me te prefer

  Sarandë 19 shtator 09:42
  61.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar shume prane plazhit.Apartamenti

  Sarandë 16 shtator 12:44
  65.000 €
 • Shtepi / Vila

  Shitet ndertese 4-kateshe

  Shitet ndertese 4-kateshe e organizuar ne 8 apartamente 2+1 me siperfaqe ndertimi total 1200m2.Godin

  Sarandë 16 maj 13:24
  440.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbas

  Sarandë 16 shtator 12:27
  37.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë 20 shtator 13:33
  58.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 48000 euro. Apartamenti eshte i organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon me guzhi

  Sarandë 16 shtator 12:11
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje fantastike

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te

  Sarandë 16 shtator 10:35
  150.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne nje zone te qete te qytetin.Apartamenti eshte i o

  Sarandë 16 shtator 09:51
  45.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 3 te nje pallati te rri.Apartamenti ndodhet ne nj

  Sarandë 16 shtator 11:45
  46.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 me pamje Fantastike

  Shitet apartament 2+1 me hipoteke 88m2 i mobiluar,Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje zone te pr

  Sarandë 16 shtator 10:19
  71.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet hotel okazion ne Sarande

  shitet hotel okazion 1200 m2 ndertim organizuar ne 15 apartament 1+1 me hipoteke 660.000 euro xhiro

  Sarandë 16 shtator 12:19
  660.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR PAMJE FANTASTIKE

  Shitet apartament 2+1 96m2 ne Sarande ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 5 te nje pal

  Sarandë 16 shtator 12:39
  69.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 3+1 130m2 me pamje ballore nga deti ,totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Apart

  Sarandë 11 maj 13:23
  119.000 €
 • Apartment / Banesa

  shitet Apartament 2+1 mbrapa Hotel Butrintit

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti 90m2.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne R

  Sarandë 20 shtator 13:33
  77.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Sarande

  Shitet apartament ne rrugen butrinti.I organizuar ne 2 dhoma gjumi1 tualet 1 sallon me guzhine te pe

  Sarandë 16 shtator 10:15
  90.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon me guzhine te perbashket ndodh

  Sarandë 16 shtator 11:37
  60.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Sarande

  Shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje ndertese cilesore ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbeh

  Sarandë 16 shtator 10:38
  70.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 3+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti, ne rrugen Butrinti Sarande.Apartamenti n

  Sarandë 16 shtator 12:27
  160.000 €