• Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti

  I pozicionuar në një nga zonat më të njohura dhe më të shtrenjta në Sarandë, ky apartament me siguri

  Sarandë 21 tetor 11:46
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet papafingo me pamje te plote nga deti ne Sarande

  Super papafingo ne shitje,ne vijen e pare ,1 min large detit dhe e pajisur me certifikate pronesie.P

  Sarandë 29 dhjetor 10:57
  190.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te pjesshme deti!

  Ky apartament është lyer në mënyrën më elegante të mundshme. Ndodhet vetëm 120 m larg detit dhe ka n

  Sarandë 29 dhjetor 10:57
  86.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet papafingo me pamje te plote nga deti

  Papafingo për shitje e pozicionuar në Koder, Sarandë. Kjo papafingo përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 2 tu

  Vlorë 19 dhjetor 13:02
  300.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shes studio 150 m2 larg plazhiht

  Shitet studio me hipoteke Okazion!Ndodhet vetem 150 m larg detit,e pershtatshme per tu kthyer ne nje

  Sarandë 17 gusht 19:32
  29.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament me dy dhoma gjumi afer detit

  I vendosur afër Bougainville Bay Resort, vetëm 200 m larg plazhit, ky apartament është i përsosur pë

  Sarandë 8 tetor 11:46
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament i arreduar

  Shitet apartament i mobiluar shumë afër zonës kryesore të qytetit, me pamje nga deti nga pjesa ballk

  Sarandë 29 dhjetor 10:57
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  E tërë ndërtesa për SHITJE

  Kjo ndërtesë është një nga më komodet dhe më të mirat që mund të hasni. Eshtë e mobiluar plotësisht,

  Sarandë 25 nëntor 12:49
  640.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament okazion

  Apartament ne SHITJE! Apartament komod për shitje në rrugën kryesore, me qasje të lehtë në qendër t

  Sarandë 1 nëntor 10:14
  43.000 €
 • Apartment / Banesa

  Apartament me pamje deti dhe ndricim te plote

  Ky apartament është i rehatshëm dhe ndërtim i ri. E ndërtuar në vitin 2021, kjo pronë ka rrezet e di

  Sarandë 1 shtator 11:33
  57.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet okazion godine ne Vlore!

  Ndërtesë në shitje me 3 kate, sipërfaqe ndërtimi 440 m2, sipërfaqe toke 155 m2. Kjo pronë nuk ka pë

  Sarandë 19 dhjetor 13:02
  170.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shiten OKAZION 2 apartamente +2 garazhe (te mobiluar)

  Ky apartament i bukur ndodhet në zonën kryesore të Sarandës me pamje nga ishulli i Korfuzit dhe Qyte

  Sarandë 16 tetor 10:46
  140.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shes dublex me pamje deti

  Apartment for sale Saranda - City (Saranda Region) - Sea view Dublex for sale Dublex for sale with

  Sarandë 22 dhjetor 11:34
  218.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande

  Shitet apartament modern i këndshëm dhe shumë komod me dy dhoma gjumi, dy banjo dhe 2 ballkone me pa

  Sarandë 28 shtator 09:57
  73.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament luksoz ,i mobiluar 150 m afar detit ne Sarande

  Shitet apartament shumë modern dhe i rehatshëm afër rrugës kryesore dhe vetëm 150 metra larg plazhit

  Sarandë 25 nëntor 12:47
  81.300 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet dubleks me pamje te plote nga deti ne Sarande

  Dublex for sale with front sea view internal stairs and two bedrooms 2 bathrooms. This property has

  Sarandë 29 dhjetor 10:59
  218.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande

  Sea view apartment for sale located close to the beach This apartment is located on Street “Kodra

  Sarandë 24 shtator 13:58
  95.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti

  Shitet apartament modern i këndshëm dhe shumë komod me një dhomë gjumi, një banjo dhe 1 ballkon me p

  Sarandë 12 nëntor 10:21
  94.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shes apartament me pamje te plote nga deti

  Shitet apartament modern i këndshëm dhe shumë komod me dy dhoma gjumi, dy banjo dhe 2 ballkone me pa

  Sarandë 29 shtator 09:49
  73.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 100 m larg detit

  Apartamenti ndodhet vetëm 100 metra larg plazhit në zonën Koder të Sarandës. Ky apartament është i m

  Sarandë 15 dhjetor 12:10
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet OKAZION Papafingo!

  Shitet papafingo e vogel me pamje deti ne Sarande. Detajet e prones:1 dhome ndenjieje,1 dhome gjumi

  Sarandë 27 gusht 20:38
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  OkAZION!!!Shitet papafingo me pamje te ballore nga deti ne Sarande

  Shitet papafingo me pamje ballore deti dhe dokumenta te rregullta (certifikate pronesie )ne Sarande.

  Sarandë 29 dhjetor 10:55
  200.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande!

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore ,me pamje deti dhe i pajisur me certifikate

  Sarandë 4 gusht 12:34
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti ne Sarande

  Shitet partament i mobilur me pamje ballore nga deti . Detajet e prones:1 dhome gjumi,1 kuzhine,1tu

  Sarandë 29 dhjetor 10:59
  90.000 €
 • Shtepi / Vila

  Shitet dubleks me pamje deti ne Dhermi ,Vlore

  Shitet dubleks me pamje deti ne Dhermi.Shiten dy katet e siperme te nje vile, ne forme dubleksI,me s

  Sarandë 4 gusht 12:38
  150.000 €
 • Apartment / Banesa

  SHITET SUPER PAPAFINGO ME PAMJE BALLORE DETI!

  Penthouse for sale with sea view The apartment consists of : 4 bedrooms + living-room+kitchen + tw

  Sarandë 22 dhjetor 11:33
  270.000 €
 • Apartment / Banesa

  shitet papafingo emobiluar me pamje ballore deti

  Shitet super papafingo e mobiluar ne menyre bashkekohore,vija e pare ,me pamje ballore deti ,ne zone

  Sarandë 29 dhjetor 10:59
  250.000 €
 • Apartment / Banesa

  OKAZION!!!Shiten dy apartamente me pamje ballore deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 dhe nje studio me siperfaqe totale 103.5 m2 , vija e pare e ndertimit dhe pamj

  Sarandë 4 gusht 12:33
  115.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet papafingo dubleks me pamje ballore deti ne Sarande

  Super papafingo dublex per shitje me pamje ballore deti . Detajet e prones: 2 dhoma gjumi 2 tual

  Sarandë 29 dhjetor 10:58
  250.000 €
 • Shtepi / Vila

  Shitet vile dykateshe me pamje ballore deti ne Sarande

  Two floor sea view villa for sale This property is located in Saranda, one of the most beautifu

  Sarandë 29 dhjetor 10:58
  280.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet super papafingo me pamje fantastike deti

  Luxury Penthouse for sale with sea view The Penthouse consists of : 2 bedrooms + living-room+kitch

  Sarandë 29 dhjetor 10:59
  285.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande

  Apartment for sale with sea view The apartment consists of : 2 bedrooms + living-room+kitchen + on

  Sarandë 29 shtator 09:47
  67.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti

  Cozy and comfortable apartment for sale located on Street “Butrinti” , with easy access at the main

  Sarandë 15 nëntor 09:53
  65.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti ne Sarande

  Amazingly beautiful sea view apartment for sale in Sarande, Albania The property is 20 meters awa

  Sarandë 9 gusht 12:39
  62.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2 minuta large detit

  Cozy and comfortable apartment for sale located on Street “Butrinti” , with easy access at the main

  Sarandë 9 gusht 12:39
  70.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament i mobiluar me pamje ne Sarande

  This beautiful apartment is located in the main area of Saranda overlooking Corfu island and the Cit

  Sarandë 29 shtator 09:55
  160.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje ballore deti ne Sarande

  Beautiful front sea view apartment for sale in Saranda,Albania located on Street “Kodra” , with easy

  Sarandë 1 nëntor 10:13
  125.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet papafingo me pamje deti ne Sarande

  Amazingly beautiful sea view penthouse for sale in Sarande, Albania The property is 100 meters aw

  Sarandë 29 dhjetor 10:58
  130.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet super papafingo me pamje ballore deti ne Sarande

  Amazingly beautiful sea view penthouse for sale in Sarande, Albania The property is 200 meters aw

  Sarandë 29 dhjetor 10:58
  220.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti

  Amazingly beautiful sea view apartment for sale in Sarande, Albania The property is 20 meters awa

  Sarandë 22 dhjetor 11:33
  80.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet OKAZION Papafingo me pamje ballore deti ne Sarande

  Furnished and close to the beach Penthouse for sale with amazing sea view from the balcony and livi

  Sarandë 15 nëntor 09:54
  250.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande

  Front sea view close to the beach apartment for sale large balcony and living room ,bedroom area.The

  Sarandë 28 gusht 11:21
  100.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament i mobiluarme pamje deti ne Sarande

  Apartment close to the main road of the entry of the city .Located on th 5th floor of a newly contra

  Sarandë 13 gusht 12:59
  115.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande

  Apartment close to the main road of the entry of the city .Located on th 5th floor of a newly contra

  Sarandë 9 gusht 12:38
  115.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet super papfingo me pamje ballore deti ne Sarande

  Amazingly beautiful sea view penthouse for sale in Sarande, Albania The property is 200 meters aw

  Sarandë 29 dhjetor 10:54
  270.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande

  Cozy and comfortable apartmentwith front sea view for sale located close to the beach, with easy acc

  Sarandë 15 dhjetor 12:10
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti

  Apartament i mrekullueshëm me pamje detit! Ndërtesa përfundon me çelësat në dorë, me specifikimet

  Sarandë 29 dhjetor 10:56
  90.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2 minuta larg detit

  Ky apartament me pamje te plote deti ndodhet ne Rrugen "Butrinti" ne Sarande, Prona vjen e pajisu

  Sarandë 25 gusht 19:38
  109.000 €
 • Apartment / Banesa

  'OKAZION

  Overlooking Corfu island ,this beautiful apartment is located close to the beach in a very touristic

  Sarandë 21 tetor 11:43
  55.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti

  Located close to “Butrinti” road this apartment is part of a very luxury and well constructed buildi

  Sarandë 7 gusht 10:57
  85.000 €
 • Shtepiza

  Shitet shtepi private ne Gjashte,Sarande

  Located 2 km away from Saranda center this property is ideal for big families who like to relaxation

  Sarandë 25 nëntor 12:48
  110.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet partament me pamje deti ne Sarande

  Shitet apartament me pamje te plote deti ne sarande.Apartamenti ndodhet ne Rrugen "Butrinti"nje zone

  Sarandë 18 nëntor 11:01
  85.000 €
 • Apartment / Banesa

  Okazion ! Shitet Studio me hipoteke buze detit Sarande

  Studio for sale 50 meters away from the sea . Property details: Side sea view property Loca

  Sarandë 27 gusht 20:38
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet partament me pamje deti ne Sarande

  Shitet apartament me pamje deti ne Sarande dhe vetem 2 min large tij. Detajet e prones:pamje e plo

  Sarandë 9 gusht 12:38
  85.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet studio me pamje deti ne Sarande

  Shitet studio me pamje deti,vetem 50m large tij. Detajet e prones:Ndertese e re,1 ballkon,1 tualet,

  Sarandë 25 gusht 19:44
  48.000 €
 • Apartment / Banesa

  Shitet apartament i mobiluar me pamje deti

  Located on the 5th floor of a new building with amazing sea view. This property is perfect for th

  Sarandë 29 dhjetor 10:57
  110.000 €