• Apartment / Banesa

  Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

  shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te

  Tiranë 25 qershor 20:00
  109.000 €
 • Truall / Toke

  Okazion shtepi + toke 1000 rrenje ullinje ( pemtari )

  Shitet Shtepia edhe Toka (Pemtari) Shtepia: Siperfaqa e Truallit te stepise eshte 300 m2 e cila es

  Lushnjë Dje, 20:00
  139.000 €