• Truall / Toke

  Shitet Trolli ne Kijeve

  Trolli gjindet afer rruges Prishtinë-Pejë (rruga e re), te vendi nga ku do të vazhdojë autostrada Ki

  Klinë Sot, 22:03
  2.500 €
 • Truall / Toke

  Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan

  Toka gjindet në mes të fshatrave Kijevë dhe Mleqan, përballë Villës së Latif Kryeziut dhe Pikës së D

  Klinë Sot, 22:03
  2.000 €