Shkodër

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Makineri dhe inventare

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër Sot, 11:44
  1 Lek
 • 5 foto
  Vitrina pasticerie Italiane
  Makineri dhe inventare

  Vitrina pasticerie Italiane

  Shiten Vitrina Pasticerie aktualisht ne gjendje Pune me cmim minimal per kedo qe do te startoje nje

  Shkodër Dje, 22:21
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi
  Makineri dhe inventare

  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi

  Shiten vitrina pasticeri Italiane dhe banak bari aktualisht ne gjendje pune me nje cmim minimal.Idea

  Shkodër Dje, 22:21
  20.000 Lek
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Makineri dhe inventare

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 26 mars 07:21
  1 Lek
 • 5 foto
  Okazion 160 dele
  Kafshe ferme

  Okazion 160 dele

  shiten 160 dele+qingja

  Shkodër 25 mars 21:09
  150 Lek
 • 9 foto
  Paisje OCCASION!!!
  Makineri dhe inventare

  Paisje OCCASION!!!

  Shiten paisje te perdorura Makineri per Croissant marka Pitec e blere ne Zvicerr shitet 5,000€ Bru

  Shkodër 25 mars 20:32
  14.500 €
 • 2 foto
  ullinj per dekor
  Kafshe ferme

  ullinj per dekor

  shiten 45 rrenje ullinj per dekorim ose per riperdorim. Cmimi shume i leverdisshem. Cmim shumice dhe

  Shkodër 25 mars 20:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  EUROFRIGO
  Makineri dhe inventare

  EUROFRIGO

  Bejme arredime supermarketesh,kuzhina per restorante,kantine vere.Tek ne mund te gjeni frigorifere t

  Shkodër 25 mars 17:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Sobe me Gas dhe Korent
  Makineri dhe inventare

  Shitet Sobe me Gas dhe Korent

  Shitet Sobe e perdorur me Dy pllaka me gas dhe dy me korent,furra e pjekjes me korent.shitet per ars

  Shkodër 20 mars 10:22
  4.500 Lek
 • 3 foto
  Makineri Kafet
  Makineri dhe inventare

  Makineri Kafet

  2 makineri bluarje kafet 1 makineri pjekese per 12 kile kafe Dhe banaket te perfshire ne cmim + 2 ba

  Shkodër 20 mars 10:02
  4.000 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur biznesin os

  Shkodër 17 mars 08:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Inkubator
  Kafshe ferme

  Inkubator

  Shesm ikubator me kapacitet nga 56 deri ne 1056 vezë .Automatik me vetrrotullim vezesh me te gjith

  Shkodër 16 mars 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Shkodër 14 mars 12:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center 📐sip ndertimi 300m2 🎯Ndodhet ne

  Shkodër 10 mars 12:19
  1.500 €
 • 1 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin makineri kemi ne kosovo dhe slovaki

  Shkodër 9 mars 21:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune, restorant
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune, restorant

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune restorant i paisur me te gjitha gjerat e nevojs

  Shkodër 9 mars 14:57
  33.000 €
 • 0 foto
  Shitet lope bashk me vic
  Kafshe ferme

  Shitet lope bashk me vic

  Shitet lopa bashke me vic me prodhim 20kg qumesht Kush esht i intereduar ne mr kontakti 0672829578

  Shkodër 8 mars 08:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dhurim me çdo kusht
  Biznes ne shitje / me qera

  dhurim me çdo kusht

  Kam në plan të dhuroj 350,000 € ju lutem më kontaktoni me email për më shumë arsye Posta: besharaeb

  Shkodër 7 mars 20:05
  79 €
 • 1 foto
  Lop vendi ne shitje
  Kafshe ferme

  Lop vendi ne shitje

  Jan 7 lop rrac vendi 2 te pjedhura 5 pjedhin tani shpejt

  Shkodër 6 mars 20:34
  150.000 Lek
 • 4 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin, Shitet Komplete Seti i Makinerive

  Shkodër 5 mars 19:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  🏠 Shitet ose Jepet me qira prone me biznes te gatshem
  Lokale / Punetori / Magazina

  🏠 Shitet ose Jepet me qira prone me biznes te gatshem

  🏠 Shitet ose Jepet me qira prone me biznes te gatshem (Bar i gatshem per pune) 📍Ndodhet te komple

  Shkodër 4 mars 13:06
  1 €
 • 0 foto
  Karrige berberi
  Makineri dhe inventare

  Karrige berberi

  Karrige berberi e re e pa perdorur ne gjendje perfekte.

  Shkodër 2 mars 22:50
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Sherbim karrotreci Shkoder Lezh
  Sherbime

  Sherbim karrotreci Shkoder Lezh

  Ofrojm sherbim karrotreci 24h brenda dhe jasht vendi .cel 0672749833

  Shkodër 2 mars 22:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biznes për shitje ne Shkoder
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes për shitje ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron për shitje biznes FARMACI në qëndër të qytetit të Shkodrës. Ka një sipërfaqe p

  Shkodër 26 shkurt 17:20
  1 €
 • 9 foto
  🏢Jepet me qira Ambjent komercial sip 160m2 🏢
  Biznes ne shitje / me qera

  🏢Jepet me qira Ambjent komercial sip 160m2 🏢

  🏢Jepet me qira Ambjent komercial sip 160m2 🏢 📍Ndodhet prane Tregut te Zdrales te Stadiumi Loro Bo

  Shkodër 15 shkurt 13:55
  1 €
 • 1 foto
  MONEY SPELL TO BANISH DEBTS CALL ON +27631229624 CLEAR DEBT SPELLS THAT REALLY WORKS IN Zambia- Swaziland
  Sherbime

  MONEY SPELL TO BANISH DEBTS CALL ON +27631229624 CLEAR DEBT SPELLS THAT REALLY WORKS IN Zambia- Swaziland

  MONEY SPELL TO BANISH DEBTS CALL ON +27631229624 CLEAR DEBT SPELLS THAT REALLY WORKS IN Zambia-

  Shkodër 9 shkurt 23:44
  50 €
 • 13 foto
  🔥🔥🔥Shitet biznes i gatshem🔥🔥🔥
  Biznes ne shitje / me qera

  🔥🔥🔥Shitet biznes i gatshem🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Shitet biznes i gatshem🔥🔥🔥 🔺Investimi fillestar rafta + manikina 1300$ 🔺Vlera e rrobave cmim

  Shkodër 8 shkurt 15:45
  1 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Shkodër 4 shkurt 11:59
  100 €
 • 4 foto
  Mace
  Kafshe ferme

  Mace

  Reszervoni kotelet e bukura Persjane Aristokrate, shum argetuese , disponojmè gjith kohèn e pranvere

  Shkodër 3 shkurt 11:41
  250 €
 • 3 foto
  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje
  Makineri dhe inventare

  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje

  Çisterne industriale per pije ose lengje ushqimore 130 Hekto/liter (13000 litra ose 13 ton), Diametr

  Shkodër 2 shkurt 20:17
  5.200 €
 • 2 foto
  mace
  Kafshe ferme

  mace

  Rezervoni Macen e bukur Aristokrate e races Persiane, nga mujai Mars -Prill i gjeni te disponueshme

  Shkodër 30 janar 22:08
  250 €
 • 4 foto
  Mace Persjane
  Kafshe ferme

  Mace Persjane

  Rezervoni macen e races Persiane , kemi ne gjendje deri nga muaji Pril l2020, na telefononi ne nr e

  Shkodër 29 janar 22:00
  230 €
 • 10 foto
  Mace persiane
  Kafshe ferme

  Mace persiane

  disponojmè mace (kotele) te races sè pastèr Persiane , na kintaktoni çdo her nè çdo koh per macen tu

  Shkodër 29 janar 07:55
  250 €
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2
  Lokale / Punetori / Magazina

  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2 I pershtatshem per zyra , Klinike De

  Shkodër 28 janar 15:55
  500 €
 • 8 foto
  🏡Jepet me qira Kapanon 550m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira Kapanon 550m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Kapanon 550m2 ,kati 2 ,160m2 , me kushte bashkohore , i pershtatshe

  Shkodër 25 janar 12:34
  1.500 €
 • 15 foto
  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira , per pune restorant i paisur me te gj

  Shkodër 25 janar 11:41
  33.000 €
 • 3 foto
   Agjensia extra Shpall Konkurs!!
  Punesime

  Agjensia extra Shpall Konkurs!!

  🎯Agjensia Extra shpall konkursin per 4 vende te reja pune ne pozicionin 🔑Konsulent/e per ndermjet

  Shkodër 25 janar 11:36
  1 €
 • 6 foto
  🔥Shitet Biznes🍺🍸🍹 Bar Kafe ne 🌊☀️Velipoje
  Lokale / Punetori / Magazina

  🔥Shitet Biznes🍺🍸🍹 Bar Kafe ne 🌊☀️Velipoje

  🆕Lisitm i ri! 🔥Shitet Biznes🍺🍸🍹 Bar Kafe ne 🌊☀️Velipoje ✅Biznesi eshte me leje Shfrytezimi per

  Shkodër 23 janar 15:21
  24.700 €
 • 6 foto
  mace
  Kafshe ferme

  mace

  shiten kotele persjane

  Shkodër 20 janar 23:33
  250 €
 • 7 foto
  🏡Shitet objekt biznesit Market sip.108 m2 Shitet me te gjith investimin $ 1
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Shitet objekt biznesit Market sip.108 m2 Shitet me te gjith investimin $ 1

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet objekt biznesit Market sip.108 m2 Shitet me te gjith investimin 🎯Ndod

  Shkodër 20 janar 14:58
  250.000 €
 • 3 foto
  🏠 Jepet me qira super objekt
  Sherbime

  🏠 Jepet me qira super objekt

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira super objekt 📍Ndodhet: Buze Unazes veriore te qytetit te Shkoder

  Shkodër 20 janar 14:14
  1 €
 • 4 foto
  kotele persjane
  Kafshe ferme

  kotele persjane

  shitet kotele persjane

  Shkodër 18 janar 19:23
  250 €
 • 3 foto
  🏠Jepet me qira dyqan sip 90m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠Jepet me qira dyqan sip 90m2

  🆕Listim i ri!! 🏠Jepet me qira dyqan sip 90m2 ✅Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj aktivit

  Shkodër 18 janar 10:16
  49.800 Lek
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makineri dhe inventare

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Shkodër 15 janar 16:20
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Shkodër 15 janar 16:12
  100 €
 • 3 foto
  Shiten ambjente komerciale me cmim okazion!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten ambjente komerciale me cmim okazion!

  ? Listim i Ri ? Shiten ambjente komerciale ✅Ambjente komerciale per cdo lloj biznesi ?Ndodh

  Shkodër 14 janar 12:34
  1 €
 • 11 foto
  bejme punime
  Sherbime

  bejme punime

  bejme veshje kapote, grafiato , sovatime , fino , dhe shtrim pllakash , ndertim catie , armatura ,

  Shkodër 27 dhjetor 07:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  🏡Jepet me qira objekt komercial
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira objekt komercial

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira objekt komercial 📐sip ndertimi 40m2 🎯Ndodhet ne qender, Shkod

  Shkodër 26 dhjetor 12:00
  30.000 Lek
 • 15 foto
  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira , per pune restorant i paisur me te gj

  Shkodër 26 dhjetor 09:34
  33.000 €
 • 1 foto
  mundësi për të rindërtuar jetën tuaj
  Biznes ne shitje / me qera

  mundësi për të rindërtuar jetën tuaj

  Një organizatë fetare që u ofron njerëzve mundësinë për të rindërtuar jetën e tyre ose të përmirësoj

  Shkodër 5 dhjetor 20:16
  100 €