Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në Parrucë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Parrucë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”. Ambi

  Shkodër Sot, 12:39
  1.100 €
 • 10 foto
  Jepet me qira Ambient Komercial
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira Ambient Komercial

  🆕Listim i ri!! 🏢Jepet me qira Ambient komercial i pershtatshem per shum biznese te ndryshme si El

  Shkodër Sot, 11:43
  1 €
 • 6 foto
  🤩🤩Shitet biznes Pizzeri ne Shkoder🤩🤩
  Biznes ne shitje / me qera

  🤩🤩Shitet biznes Pizzeri ne Shkoder🤩🤩

  📐Sip e objektit 70m2 😎Biznesi eshte i gatshem per pune! Vlera e shitjes si biznes 5000€ Vlera

  Shkodër Sot, 11:41
  5.000 €
 • 3 foto
  🏠 Jepet me qira super objekt
  Sherbime

  🏠 Jepet me qira super objekt

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira super objekt 📍Ndodhet: Buze Unazes veriore te qytetit te Shkoder

  Shkodër Sot, 11:41
  1 €
 • 5 foto
  Jepet me qira Ambient biznesit 40m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira Ambient biznesit 40m2

  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit sip 50m2 , I pershtatshem per Klinik Dentare , Agjensi Turistike

  Shkodër Sot, 11:39
  30.000 Lek
 • 9 foto
  🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2 🎯Ndodhen te Sheshi Isa Boletini Shkoder 🛁

  Shkodër Sot, 11:22
  35.000 Lek
 • 8 foto
  🏡Jepet me qira Kapanon 550m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira Kapanon 550m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Kapanon 550m2 ,kati 2 ,160m2 , me kushte bashkohore , i pershtatshe

  Shkodër Sot, 11:22
  1.500 €
 • 1 foto
  🔥Jepet me qira objekt komercial 🔥
  Biznes ne shitje / me qera

  🔥Jepet me qira objekt komercial 🔥

  🆕Listim i ri 🔥Jepet me qira objekt komercial 🔥 📍Ndodhet ne prane Sahatit , Shkoder 📐Sip 50m

  Shkodër Sot, 11:21
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Jepet me qera per biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera per biznes

  Jepet me qera Ambjent Biznesi Sip 55m2 📍 Ndodhet prane Argjendari Dragusha te Dollar

  Shkodër Sot, 10:56
  750 €
 • 4 foto
  🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2 🎯Ndodhen L.Xhabije, Shkoder 🛁 1wc 💶 cmimi

  Shkodër Sot, 10:51
  25.000 Lek
 • 13 foto
  🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥
  Biznes ne shitje / me qera

  🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥 ✅Objekti ndodhet ne qender te Pedonales 📐Sip ndertimi 450m

  Shkodër Sot, 10:41
  1 €
 • 12 foto
  🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune, restorant
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune, restorant

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune restorant i paisur me te gjitha gjerat e nevojs

  Shkodër Sot, 10:40
  33.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek Truma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Truma

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”.

  Shkodër Dje, 16:15
  110.000 Lek
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2
  Lokale / Punetori / Magazina

  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2 I pershtatshem per zyra , Klinike De

  Shkodër Dje, 12:56
  500 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektorati

  Shkodër Dje, 12:50
  420.000 €
 • 5 foto
  Okazion 160 dele
  Kafshe ferme

  Okazion 160 dele

  shiten 160 dele+qingja

  Shkodër 21 maj 22:09
  150 Lek
 • 9 foto
  Paisje OCCASION!!!
  Makineri dhe inventare

  Paisje OCCASION!!!

  Shiten paisje te perdorura Makineri per Croissant marka Pitec e blere ne Zvicerr shitet 5,000€ Bru

  Shkodër 21 maj 21:32
  14.500 €
 • 2 foto
  ullinj per dekor
  Kafshe ferme

  ullinj per dekor

  shiten 45 rrenje ullinj per dekorim ose per riperdorim. Cmimi shume i leverdisshem. Cmim shumice dhe

  Shkodër 21 maj 21:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet objekt biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet objekt biznesi

  ???Nje investim i zgjuar! ?Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne S

  Shkodër 21 maj 15:35
  119.000 €
 • 1 foto
   Jepet me qera Ambjent Biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera Ambjent Biznesi

  Jepet me qera Ambjent Biznesi Sip 40m2 📍Ndodhet prane Kinema Millenium 💶 Cmimi 30.000leke

  Shkodër 21 maj 15:35
  30.000 Lek
 • 10 foto
  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder
  Sherbime

  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder

  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder. 💡Objekti eshte ne prespektive qe 3 katet siper te k

  Shkodër 21 maj 15:31
  1 €
 • 11 foto
  🏠 Jepet me qira Biznes i gatshem
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠 Jepet me qira Biznes i gatshem

  🏠 Jepet me qira Biznes i gatshem (Strukture Hoteliere) Mund te sherbeje edhe per ndonje Shoqate!

  Shkodër 21 maj 15:23
  690 €
 • 5 foto
  OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit. Ambienti gëzon një sip

  Shkodër 21 maj 15:07
  180.000 €
 • 11 foto
  🏡Jepet me qira Dyqan 2 katesh
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira Dyqan 2 katesh

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Dyqan 2 katesh me sip totale 46m2 🎯Ndodhet te Sheshi Isa Boletin

  Shkodër 21 maj 15:03
  25.000 Lek
 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Makineri dhe inventare

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër 21 maj 10:33
  1 Lek
 • 4 foto
  Hydrographic paisje peër hydrographic
  Makineri dhe inventare

  Hydrographic paisje peër hydrographic

  Shes paisjet per hydrographic te cilat jane te punuara me nje cilesi te larte dhe shum kualitative.

  Shkodër 21 maj 01:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   🏠 Shitet dyqan me sip 22m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠 Shitet dyqan me sip 22m2

  🆕 Listim i Ri! 🏠 Shitet dyqan me sip 22m2 📍Ndodhet ngjitur me Shkollen'' Marin Barleti'' dhe D

  Shkodër 20 maj 15:54
  23.000 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira në Parrucë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Parrucë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë

  Shkodër 20 maj 14:36
  45.000 Lek
 • 10 foto
  🤩🤩🤩Zbritje Drastike Cmimit -19200 Euro
  Biznes ne shitje / me qera

  🤩🤩🤩Zbritje Drastike Cmimit -19200 Euro

  🏢Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne Shkoder ✅Objekti ka sip 92m

  Shkodër 20 maj 13:27
  99.800 €
 • 7 foto
  ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2
  Biznes ne shitje / me qera

  ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2

  Listim i Ri Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2 ?Ndodhet prane L.Parruce , Shkoder ✅Esh

  Shkodër 20 maj 11:41
  45.000 Lek
 • 6 foto
  Makina Qepëse
  Makineri dhe inventare

  Makina Qepëse

  Shesim makina qepëse të markës JACK Kemi sizator, linear, koloret, hekur, makinë bordoje edhe preres

  Shkodër 19 maj 18:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Makineri dhe inventare

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 19 maj 16:47
  1 Lek
 • 11 foto
  bejme punime
  Sherbime

  bejme punime

  bejme veshje kapote, grafiato , sovatime , fino , dhe shtrim pllakash , ndertim catie , armatura ,

  Shkodër 19 maj 16:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kosh per pizza
  Makineri dhe inventare

  Kosh per pizza

  Kosh per pizza, shitet per arsye te mbylljes se bisnesit

  Shkodër 19 maj 15:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Furre Buke

  Shitet furre buke me te gjitha paisjet. Brum gatuese 100 kg, makina e prerjes dhe dy dhoma fermentim

  Shkodër 19 maj 13:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes

  Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qen

  Shkodër 18 maj 17:19
  35.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

  Shkodër 18 maj 13:51
  185.000 €
 • 10 foto
  Biznes në shitje te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes në shitje te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1. Ambient

  Shkodër 18 maj 10:26
  217.000 €
 • 8 foto
  Manikina,etj me marrveshje
  Makineri dhe inventare

  Manikina,etj me marrveshje

  Kimi per te shitur manikina te #,dhe disa rafte.

  Shkodër 17 maj 17:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka

  Shkodër 17 maj 17:12
  300.000 €
 • 7 foto
  Ambient biznesi për shitje te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”. Ambient

  Shkodër 17 maj 15:19
  112.000 €
 • 2 foto
  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”,

  Shkodër 17 maj 11:11
  17.000 Lek
 • 3 foto
  Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator

  Gjenerator marka Lambordini Igea shum pak i perdorur , 14 Kw viti 2001 . cmimi i padiskutueshem . Ko

  Shkodër 16 maj 16:00
  135.000 Lek
 • 5 foto
  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2

  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2 🎯Ndodhet ne Kosmaç prane Autostrades ,

  Shkodër 16 maj 12:56
  200.000 €
 • 5 foto
  🆕Listim i ri!
  Biznes ne shitje / me qera

  🆕Listim i ri!

  🏠 Jepet me qira dyqan ne qender Siper Bankes Intesa San Paolo Shkoder. 📍Ndodhet ne qender , Shkod

  Shkodër 16 maj 12:06
  49.000 Lek
 • 1 foto
  Paisje Hidrogjeni Hho
  Makineri dhe inventare

  Paisje Hidrogjeni Hho

  Paisje Hidrogjeni Hho per pastrimin e karbonit me garanci 15 muaj per me shum info nr cel 0672022041

  Shkodër 16 maj 09:21
  2.500 €
 • 3 foto
  Shiten ambjente komerciale me cmim okazion!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten ambjente komerciale me cmim okazion!

  ? Listim i Ri ? Shiten ambjente komerciale ✅Ambjente komerciale per cdo lloj biznesi ?Ndodh

  Shkodër 15 maj 15:43
  1 €
 • 2 foto
  Reklame per klinike dentare
  Makineri dhe inventare

  Reklame per klinike dentare

  Reklame per klinike dentare 4m gjatesi dhe 90 cm lartesi shitet per arsye mosperdorimi 200 000 lek t

  Shkodër 15 maj 15:08
  200.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient Biznesi me qira tek Dollari
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira tek Dollari

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dolla

  Shkodër 15 maj 10:53
  1.200 €
 • 4 foto
  Shiten 55 krere dhi, rrace e kryqezuar me alpine.
  Kafshe ferme

  Shiten 55 krere dhi, rrace e kryqezuar me alpine.

  Dhit jane tegjitha te reja 3 dhe 4 vjeqare.

  Shkodër 14 maj 17:53
  Me Marrveshje