Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Bejm Muzik me Dj si dhe Muzik Live

  Bejm Muzik me Dj si dhe Muzik Live

  Bejm Muzik Me Dj dhe Live Per Dasma dhe ahengje te ndryshme Familjare. Jepepim Tenda karrika ne sherbim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 00:41
 • KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecur

  1.200.000 €
  Dragash
  Sot, 00:06
 • KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecurin

  500.000 €
  Deqan
  Dje, 23:57
 • BÊJM ELEMINIMIN E BUBASHVABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  BÊJM ELEMINIMIN E BUBASHVABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Ins

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Dje, 23:38
 • Moler 0.50m²  ngjyrosje, rinovime etj..    ..

  Moler 0.50m² ngjyrosje, rinovime etj.. ..

  MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre , hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 22:43
 • Perkujdesje per mjedra

  Perkujdesje per mjedra

  Kerkoje nje te interesuar per perkujdesje per 2 hektar mjedra me fitim 50:50 %, derisa shpenzimet per blerjen e ushqimeve dhe mbrojtseve te ndyshem i hjeki une. Mjedrat jane ne fshatin Vukovc ( Llapu

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 22:42
 • MOLER NGJYROSJE 0.5m² +37744271219

  MOLER NGJYROSJE 0.5m² +37744271219

  OFROJM SHERBIME PROFESIONALE ME NJE STAF PROFESIONAL PER NGJYROSJE TE BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE DEPOVE ETJ. NUK KENI NEVOJ TE LESHONI BANESEN APO TI MBULONI MOBILET APO TI LARGONI ATO SEPSE

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 22:42
 • PASTRIMI I SHTEPIJAVE

  PASTRIMI I SHTEPIJAVE

  Kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' nga Gjilani kryen keta sherbime; 1] Bejm pastrimin e shtepive private ne menyr gjenerale me mjete,detergjente dhe puntoret tona. 2] Bejm parapergaditjen per

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 22:41
 • Metal punues TONI

  Metal punues TONI

  Punojmë të gjitha llojet e dyerve, gilinderave në terasa, shkallë, rrethoja të oborrit, ne mure etj. Gjithashtu merremi edhe me ndertimin e konstrukcioneve te ndryshme nga hekuri, e gjitha sipas desh

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 22:41
 • Bicikell TIGER

  Bicikell TIGER

  Bicikell TIGER Shitet ose Ndrrohet me TELEFON.

  60 €
  Gjilan
  Dje, 22:38
 • Frigorifer

  Frigorifer

  frigorifer red bull per biznes ne gjendje shume te mire pune

  12.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 21:53
 • Gjirime HD me Kran Foto per Dasma Ahenge Familjare

  Gjirime HD me Kran Foto per Dasma Ahenge Familjare

  Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per Gjirime kran Fotografi Montazh Audio Video photo shutter Bejm gjirime dhe Foto Full HD me kualitet te lart ne ter Kosoven sipas kerk

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:35
 • Autoshkolla Korona

  Autoshkolla Korona

  Autoshkolla Korona , pevec kurseve te kategorise "B" per veture ofron edhe praktike per persona qe kane patente dhe duan te rifreskojne njohurite. Momentalisht ky sherbim ofrohet vetem paradite. Ven

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 20:53
 • Hoverboard

  Hoverboard

  Hoverboardat jan te gjith te rije ejani edhe shikoni qe sbesoni jemi ne fush kosov Te dyqani NORI TEKSTIL NE ZBRITJE JAN KAN QEN 200 TANI JAN 170EURO

  170 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 20:29
 • BEJM ELEMINIMIN E INSEKTEVE DHE (BREJTESVE)

  BEJM ELEMINIMIN E INSEKTEVE DHE (BREJTESVE)

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne SHtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Ins

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 19:38
 • DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 muj garancijon

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 muj garancijon

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Ins

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 19:32
 • DJ BICA MUZIK

  DJ BICA MUZIK

  DJ -BICA ju froj muzik me di gjej muzik te fort

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 16:38
 • Ntn

  Ntn " KOPSHTI-BA" Shtime

  kryejm shum punë; mihje te ndryshme,transporte te ndryshume,ngjeshje me dilinder,hapje te kanaleve,instlime te kanalizimit,ujit,rrymes,ju fornizojm me te gjihta llojet e rërës si dhe betonit te gatshu

  Me Marrveshje
  Shtime
  Dje, 15:30
 • Program profesional për biznese të ndryshme

  Program profesional për biznese të ndryshme

  EMPsoft tani mund ta merrni me 12 këste pa kamat përmes StarCard-ës TEB! EMPsoft , është program profesional për kategori të ndryshme të bizneseve. - Nuk kërkohet të shkarkohet apo instalohet askund

  120 €
  Prishtinë
  Dje, 14:39
 • Nxemje Qendrore Punojmë në kosov dhe diaspor

  Nxemje Qendrore Punojmë në kosov dhe diaspor

  Oferta dimrore!!! Kontaktoni Kryejmë këto shërbime: -Instalimin e nxemjes qendrore me qymyr, dru, pelet, rrymë, ekonomike etj. Instalimet I bëjmë me gypa special inox. Poashtu edhe me bakër Punojm

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:28
 • FIRMA EMI ndertoe shepin me qelsa ne dore

  FIRMA EMI ndertoe shepin me qelsa ne dore

  Ndertojm shtepi me qelsa ne dore kryejm fasad izolim dekorime etj ndertimi vrazhde me matrial tonin 65 ero metra kurse veq ndertimi pun dore 12 ero metra kurse komplet me qelsa ne dore 280 ero metr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 13:40
 • Tenda me qera ZYM, GJoNAJ, RUMAJ etj

  Tenda me qera ZYM, GJoNAJ, RUMAJ etj

  Dpt ;ZOGAJ'' ju ofron tenda dhe tavolina me qira. Tendat dhe tavolinat tona jane orgjinale nga zvicra,jane te pajisura me llampa elektrike si dhe reflektor, Dimensionet e tendave 4x10, 8x10 , 4 x20 ,

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 13:29
 • 	Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 12:38
 • Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit

  Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit

  Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit si dh edhe skajoret {ansoret} KRYEZIU 2

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 11:33
 • Moler Profesionalsit / www.molerTaha.tk/

  Moler Profesionalsit / www.molerTaha.tk/

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjy

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 11:31
 • Rregullimi i oborreve. Me kubza te betonit

  Rregullimi i oborreve. Me kubza te betonit"kryeziu

  Bojm prodhimin dhe montimin e kubzave te betonit si dhe skajorve "KRYEZIU"2

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 11:30
 • Karrotrec 24h fushkruje

  Karrotrec 24h fushkruje

  Sherbim karrotreci ne cdo qytet Sherbim me vinxh Transportojm Vetura Furgon Autobuz Kamjoncina Mini ekskavator Zitora fadroma Kontenjer

  Me Marrveshje
  Krujë
  Dje, 10:54
 • TENDA  & tavolina   045, 592 443..

  TENDA & tavolina 045, 592 443..

  **Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , tavolinat jon te me mbulesa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:41
 • SHTORA .me tavolina dhe karrika drunit ne FERIZAJ

  SHTORA .me tavolina dhe karrika drunit ne FERIZAJ

  , , ,,,Ofrojm ne sherbim SHATORA tavolina dhe ulse te drunit .per dasma .dhe ahengje te ndryshme .tendat jon me dimenzine te ndryshme ,4x8 ,4x10.5x10,6x12 , TENDAT JON ME NDRIQIM,,, ME ZBUKU

  Me Marrveshje
  Shtime
  Dje, 10:39
 • Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket

  Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Renovime Suvatime Moler Glet Knauf Fasad Gur dekorativ Llajsne dekorative si dhe Prerje dhe thyerje te Betonit .Bejm dhe shtruarjen e dyshemeve me Laminat Parket Vynyl

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 09:42
 • Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong

  Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong

  Rexha-N Ofert speciale per ngjyrosje, ofrojm sherbime per ngjyrosjen e mureve te Banesave,Shtepive Lokaleve dhe Zyreve,jemi ekip shum e mir ,ne ngjyrosje punet i kryejm me perkushtim te lart ,dhe pune

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 09:41
 • Prevoz mehanizacije

  Prevoz mehanizacije

  Vrsim prevoz poljoprivredne i gradjevinske mehanizacije. Za vise informacije zvati na tel. 066\145-245 ili na viber +38166145245

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 09:28
 • OXHAK PASTRUES

  OXHAK PASTRUES

  N.SH.,,FANTEKS"-PRISHTINE BEJME PASTRIMIN E OXHAQEVE,KALDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE,KAMINAVE.POSEDOJME MJETE TE PERSOSURA, INFO:044 231 620

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 06:38
 • Bëj Bartjen e automjeteve me marimang 24h

  Bëj Bartjen e automjeteve me marimang 24h

  Bëj bartjen e automjeteve me marimang 24h numrat kontaktues 044165541/ 045676131 / 044292803 / 045676132

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 01:31
 • Bëjm Bartjen e Automjeteve 24/h SHITET KAMJANI

  Bëjm Bartjen e Automjeteve 24/h SHITET KAMJANI

  Bëjm Bartjen e Automjeteve 24/h Si dhe blejm vetura të Aksidentuara dhe me tab të huaja kontakto në Nr +37744292803;+37744165541;045686132;045676131

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 01:31
 • ofroj tenda karrika me tavolina 049591102

  ofroj tenda karrika me tavolina 049591102

  Ofro sherbime ne tere kosoven per dasma dhe evente te tjera

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 23:28
 • Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

  Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, ke

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:39
 • Moler

  Moler

  Ofrojm Sherbirne per ngjyrosje me polikollor Ne menyr profesinale si dhe rinovime dekorime dhe pun me dizajn sipas porosis ofrojm katalog ngjyrash gjendemi ne prishtin mob 044 296 933.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:38
 • SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizolim , Hidroizolim , Nivelizim , Knauf , Instalimin e Ujit , Hapjen e Kanalizimev , Qeramik , Par

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:29
 • SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizolim , Hidroizolim , Nivelizim , Knauf , Instalimin e Ujit , Hapjen e Kanalizimev , Qeramik , Par

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:28
 • ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:28
 • ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekt..

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekt..

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:28
 • ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:28
 • Mbajmë kurse të lëndës së Matematikës

  Mbajmë kurse të lëndës së Matematikës

  Mbajmë kurse të lëndës së Matematikës për shkollat fillore dhe te mesme. Kursi ofrohet për të interesuarit individualisht dhe në grupe. Posedojme pergaditje te larte profesionale. Gjendemi në Prish

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:38
 • Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime

  Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, ke

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:38
 • OXHAK PASTRUES

  OXHAK PASTRUES

  OXHAK PASTRUES PASTROJM : - OXHAQET, - KAMINAT. - KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE. PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRRA. PRONARI: SAMI SINANI. TEL 044 643 682 misam96@hotmail.com

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:36
 • Mjeshtri Mjeshter Mirmbajtes Shtepiak Moler

  Mjeshtri Mjeshter Mirmbajtes Shtepiak Moler

  Mjeshter Shtepiak, Punoj si mjeshter gjitha rreth shtepis Mirmbajtjes rregullues, Jam Besimtar dhe mundohem me kry punen ndershmerisht. Gjith ashtu edhe Lyej Moler me Polikollor banesat shtepiat etj,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:36
 • OXHAK PASTRUES PRISHTINË

  OXHAK PASTRUES PRISHTINË

  PASTROJM: - OXHAQET - KALLDAJAT - KAMINAT PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRA. TEL 044 643 682. Sami Sinani, oxhakpastruesi modern (Video) https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE

  1 €
  Prishtinë
  18 shkurt 20:33
 • OXHAK PASTRUES

  OXHAK PASTRUES

  >> S I N A T E K << N.SH.SINATEK - PRISHTINË. PASTROJM : - OXHAQET. - KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE. - KAMINAT. - BËJM EDHE DETEKTIMIN/KONTROLLEN E OXHAKUT ME KAMER (çmimi i veqant).

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:31
 • OXHAK PASTRUES.

  OXHAK PASTRUES.

  PASTROJM : - OXHAQET. - KAMINAT - KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE. PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRRA. PRONARI: SAMI SINANI. TEL 044 643 682. misam96@hotmail.com

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:31