Sherbime
Ferizaj
 • 1 foto
  2.000 € deri 1.000.000 €
  Sherbime

  2.000 € deri 1.000.000 €

  ( [email protected] ) Sa keni nevojë për të ringjallur aktivitetet tuaja, projektet tuaja

  Ferizaj Sot, 06:11
  1 €
 • 2 foto
  Bejm transportin e mallrav
  Sherbime

  Bejm transportin e mallrav

  Bejm Transportin e mallrave apo gjësendëve te ndryshme në rajonin e Kosoves, Për më shum informata

  Ferizaj 20 tetor 21:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi pa protokoll
  Sherbime

  Kredi pa protokoll

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi apo personel, jeni të m

  Ferizaj 16 tetor 23:57
  5.000 €
 • 0 foto
  Tenda ne shitje
  Sherbime

  Tenda ne shitje

  tenda ne shitje me te gjitha paisjet prodhim gjerman 6x12 kjo ne foto tel 045 592 443

  Ferizaj 16 tetor 06:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kontaktoni me mua për kredinë tuaj sot
  Sherbime

  Kontaktoni me mua për kredinë tuaj sot

  Ne ofrojmë kredi Nëse jeni një sipërmarrës që kërkon të fillojë një biznes apo dikush që kërkon një

  Ferizaj 15 tetor 04:22
  100.000 €
 • 1 foto
  Shlep
  Sherbime

  Shlep

  Auto Bartĕs 24h Bĕjm bartjen e automjeteve me pesh deri nĕ 5t. Relacione; Kosovĕ. Shqipĕri. M

  Ferizaj 12 tetor 13:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shlep
  Sherbime

  Shlep

  Auto Bartĕs 24h Bĕjm bartjen e automjeteve me pesh deri nĕ 5t. Relacione; Kosovĕ. Shqipĕri. M

  Ferizaj 12 tetor 13:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shlep
  Sherbime

  Shlep

  Auto Bartĕs 24h Bĕjm bartjen e automjeteve me pesh deri nĕ 5t. Relacione; Kosovĕ. Shqipĕri. M

  Ferizaj 12 tetor 13:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Rezervar
  Sherbime

  Shes Rezervar

  Shes Rezervar 3mij litra ngjendje te rregullt +377 44 88 94 80 Viber

  Ferizaj 10 tetor 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2.000 € deri 1.000.000 €
  Sherbime

  2.000 € deri 1.000.000 €

  ( [email protected] ) Sa keni nevojë për të ringjallur aktivitetet tuaja, projektet tuaja

  Ferizaj 10 tetor 02:45
  1 €
 • 3 foto
  Bakllava me porosi
  Sherbime

  Bakllava me porosi

  Bejm pergaditjen e ballavave me porosi per ahengje te ndryshme familjare. Bakllavat jan me kualitet

  Ferizaj 9 tetor 16:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kreditangebot zwischen privat und seriös
  Sherbime

  Kreditangebot zwischen privat und seriös

  Unë kam kërkuar kredi për para për disa muaj, kam bërë një përpjekje për vetëvrasje, sepse kam pasur

  Ferizaj 5 tetor 23:44
  500 €
 • 1 foto
  oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim
  Sherbime

  oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi apo personel, jeni të m

  Ferizaj 5 tetor 07:25
  20.000 €
 • 1 foto
  2.000 € deri 1.000.000 €
  Sherbime

  2.000 € deri 1.000.000 €

  ( [email protected] ) Sa keni nevojë për të ringjallur aktivitetet tuaja, projektet tuaja

  Ferizaj 5 tetor 01:19
  1 €
 • 6 foto
  Shes Bandash per Gom Rezerv rea pa Perdor
  Sherbime

  Shes Bandash per Gom Rezerv rea pa Perdor

  Shes Bandash me gom Ri pa perdor njo osht me 4 shtrafa njo osht me 5 shtrafa shtrengus rea Pa Perodr

  Ferizaj 4 tetor 06:38
  35 €
 • 4 foto
  Kirjojm programe per firma te ndryshme ne android
  Sherbime

  Kirjojm programe per firma te ndryshme ne android

  Krijojme aplikacione te ndryshme per firma te ndryshme per te gjithe smartfonat android. Ne i krijoj

  Ferizaj 4 tetor 00:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto Bartje 24h Asistencë Rrugore
  Sherbime

  Auto Bartje 24h Asistencë Rrugore

  Sherbime me Shlep Ne te gjith territorin e kosoves Qmime Te lira Kontakt:+37745366430

  Ferizaj 3 tetor 20:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2.000 € deri 1.000.000 €
  Sherbime

  2.000 € deri 1.000.000 €

  ( [email protected] ) Sa keni nevojë për të ringjallur aktivitetet tuaja, projektet tuaja

  Ferizaj 3 tetor 04:49
  1 €
 • 1 foto
  2.000 € deri 1.000.000 €
  Sherbime

  2.000 € deri 1.000.000 €

  ( [email protected] ) Sa keni nevojë për të ringjallur aktivitetet tuaja, projektet tuaja

  Ferizaj 2 tetor 17:24
  1 €
 • 1 foto
  Seksi zhvillues
  Sherbime

  Seksi zhvillues

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Ferizaj 1 tetor 22:34
  1 €
 • 4 foto
  Instalim te UJIT dhe Ngjes PLLAKA
  Sherbime

  Instalim te UJIT dhe Ngjes PLLAKA

  bej instalim te ujit si dhe ngjitjen e pllakave me pergjegjsi te lart

  Ferizaj 30 shtator 14:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndihma financiare prej € 100,000
  Sherbime

  Ndihma financiare prej € 100,000

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Ferizaj 29 shtator 13:46
  666 €
 • 1 foto
  Gama e kredisë: 2.000 € deri 1.000.000 €
  Sherbime

  Gama e kredisë: 2.000 € deri 1.000.000 €

  ( [email protected] ) Sa keni nevojë për të ringjallur aktivitetet tuaja, projektet tuaja

  Ferizaj 28 shtator 00:59
  1 €
 • 7 foto
  XHIRIME FOTOGRAFI DASMASH ME KAMERA PROFESIONALE
  Sherbime

  XHIRIME FOTOGRAFI DASMASH ME KAMERA PROFESIONALE

  --Bejm xhirime dhe fotografime me kamera dhe aparate profesionale me qmime shume te volitshme , jemi

  Ferizaj 26 shtator 20:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda shum moderne 044 904 994
  Sherbime

  Tenda shum moderne 044 904 994

  japim ne sherbim tenda shum moderne dhe stabile me kushte shum te mira .karrika dhe tavolina .

  Ferizaj 25 shtator 04:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sherbime Funerale Ttasportin e Kufomave
  Sherbime

  Sherbime Funerale Ttasportin e Kufomave

  Bejm transportin e kufomave nga shtetet perendimore si dhe ne gjith Kosoven POSEDOJM ARKIVOLE

  Ferizaj 21 shtator 17:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  oferta e kredive midis individëve privatë
  Sherbime

  oferta e kredive midis individëve privatë

  Unë jam një individ i cili ofron një rang pozitiv prej € 1000 deri në € 10,000,000. Kush është me të

  Ferizaj 21 shtator 11:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  Zyre Juridike "Professional", kryen këto Shërbime: - Konsulenca Profesionale në lëmin Juridike - Shë

  Ferizaj 18 shtator 09:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL, kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL, kryen keto sherbime

  Zyre Juridike "Professional", kryen këto Shërbime: - Konsulenca Profesionale në lëmin Juridike - Shë

  Ferizaj 18 shtator 09:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime

  Zyre Juridike "Professional", kryen këto Shërbime: - Konsulenca Profesionale në lëmin Juridike - Shë

  Ferizaj 18 shtator 09:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  Zyre Juridike "Professional", kryen këto Shërbime: - Konsulenca Profesionale në lëmin Juridike - Shë

  Ferizaj 18 shtator 09:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  Sherbime

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 17 shtator 08:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHPIMI I BUNARAVE ME DIMENSIONE TE NDRYSHME
  Sherbime

  SHPIMI I BUNARAVE ME DIMENSIONE TE NDRYSHME

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 17 shtator 08:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  Sherbime

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 17 shtator 08:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  Sherbime

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 17 shtator 08:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  Sherbime

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 15 shtator 08:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Sherbime Funerale Ferizaj Arkivoli 99e
  Sherbime

  Sherbime Funerale Ferizaj Arkivoli 99e

  Bejm transportin e kufomave brenda dhe jasht vendit I kryem te gjitha sherbimet e vorrimeve Kemi

  Ferizaj 15 shtator 01:28
  99 €
 • 0 foto
  Bëjm eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjm eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Ferizaj 13 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda shatora
  Sherbime

  Tenda shatora

  ofrojm tenda moderne te pershtatshme per qfar do kohe. me tavolina drunit jo pllastik qmimi volitshe

  Ferizaj 12 shtator 23:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i huasë për të zgjeruar projektin tuaj
  Sherbime

  Financimi i huasë për të zgjeruar projektin tuaj

  Përshëndetje, zonja dhe znj   Unë Znj. Marie Antoinette Sibiril një pazar praktikuar në disa f

  Ferizaj 12 shtator 03:05
  111 €
 • 0 foto
  tavolina per shitje
  Sherbime

  tavolina per shitje

  shes 30 cop tavolina te pllastikes per dasma .jon te perdorura por te mira .shiten me qmim te volits

  Ferizaj 8 shtator 22:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  qymyr
  Sherbime

  qymyr

  qymyr per nxemje qendrore i terur ne thase

  Ferizaj 5 shtator 18:28
  1 €
 • 1 foto
  Punojm me porosi
  Sherbime

  Punojm me porosi

  Punojm me porosi, shtreter, gilindera, dyer, ulese etj,

  Ferizaj 5 shtator 18:28
  1 €
 • 11 foto
   Permendore
  Sherbime

  Permendore

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendor

  Ferizaj 5 shtator 06:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Permendore mermer dhe granit
  Sherbime

  Permendore mermer dhe granit

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendor

  Ferizaj 5 shtator 06:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Punim i Përmendoreve
  Sherbime

  Punim i Përmendoreve

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendor

  Ferizaj 5 shtator 06:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaj

  Ferizaj 4 shtator 17:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta kredi
  Sherbime

  Oferta kredi

  Oferta kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,0

  Ferizaj 4 shtator 04:06
  7.501 €
 • 5 foto
  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne SHTEPIT, BANESAT DHE Dhe LOKALET Afariste Duke Perdorur Pr

  Ferizaj 2 shtator 22:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda shatora 044 286 167 ne FERIZAj
  Sherbime

  tenda shatora 044 286 167 ne FERIZAj

  Ofrojm tenda per dimer me dimenzione 4x10 dhe 5x10 me kushte te mira kjo qe esht ne foto.te varreza

  Ferizaj 2 shtator 10:40
  Me Marrveshje