Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli".
  Apartment / Banesa

  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli".

  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli". ▪︎️️Ambjenti ndodhet në kat përdhe,

  Tiranë Sot, 22:16
  125.000 €
 • 13 foto
  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji"
  Apartment / Banesa

  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji"

  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji" ▪︎Apartamenti ndodhet në kati

  Tiranë Sot, 22:08
  600 €
 • 12 foto
  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë.
  Apartment / Banesa

  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë.

  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë. Një kompleks prestigjoz me siguri maksimale, me p

  Tiranë Sot, 21:29
  550.000 €
 • 8 foto
  SHITEN SHTEPITE NE PEJE
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPITE NE PEJE

  Shiten shtepite ne lagjen Dardania 2, rruga Ardian Krasnqi ne Peje. Ne afersi te shkolles fillore Da

  Pejë Sot, 20:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish PAM.
  Apartment / Banesa

  SHITEN: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish PAM.

  ▪︎Apartamentet kanë pamje mbi liqenin artificial të Tiranës, ofrojnë një vend të qetë, ajër të pas

  Tiranë Sot, 19:44
  1.300 €
 • 14 foto
  #SHITEN ; Apartamente 2+1/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”.
  Apartment / Banesa

  #SHITEN ; Apartamente 2+1/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”.

  ▪︎Apartamentet ndodhen në katin e I-rë, 5 & 7-të banim. ▪︎Apartamentet kanë sipërfaqe prej 109.8 m2

  Tiranë Sot, 19:36
  1.100 €
 • 14 foto
  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko
  Apartment / Banesa

  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko

  ▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në Kt e X-të dhe XI-të ba

  Tiranë Sot, 19:36
  950 €
 • 13 foto
  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”
  Apartment / Banesa

  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”

  ▪︎“Rezidenca "Alba", ndodhet pak metra larg qendrës së Tiranës, duke patur akses me të gjitha rrug

  Tiranë Sot, 19:18
  1.000 €
 • 13 foto
  SHITET: Apartament 2+1+2/ rruga: "Riza Cerova"/pranë shkollës së Kuqe.
  Apartment / Banesa

  SHITET: Apartament 2+1+2/ rruga: "Riza Cerova"/pranë shkollës së Kuqe.

  ▪︎Apartamenti organizohet në një sallon ndjenje & kuzhinë sëbashku, 2 dhoma gjumi me dalje në ball

  Tiranë Sot, 19:03
  112.000 €
 • 15 foto
  #SHITET: Apartament Duplex 3+1+ 2+ verandë/zona: Stadiumi Dinamo.
  Apartment / Banesa

  #SHITET: Apartament Duplex 3+1+ 2+ verandë/zona: Stadiumi Dinamo.

  ▪︎️Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m²+ 25m2 verandë, kati i IV & V- të banim. ▪︎I organizua

  Tiranë Sot, 18:55
  125.000 €
 • 12 foto
  #Jepet me qera: Apartament 2+1+2/Përballë Parlamentit.
  Apartment / Banesa

  #Jepet me qera: Apartament 2+1+2/Përballë Parlamentit.

  ▪︎Apartamenti ndodhet në katin e X-të banim, me një sipërfaqe prej 110m², pozicionim jug-perendim.

  Tiranë Sot, 18:33
  550 €
 • 7 foto
  JEPET ME QERA; Ambjent biznesi / QENDRA ” ETC📍
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA; Ambjent biznesi / QENDRA ” ETC📍

  #JEPET ME QERA : Ambjent biznesi: Qendra Tregtare #ETC️ ▪︎Sipërfaqe prej 80m2, një hapësirë e përba

  Tiranë Sot, 18:29
  1.300 €
 • 12 foto
  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut ▪︎Vila përbëhet nga dy kate banim, me sipërfaqe banimi

  Tiranë Sot, 18:19
  2.500 €
 • 9 foto
  JEPET ME QERA : Apartament 2+1 / "RING CENTER"
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA : Apartament 2+1 / "RING CENTER"

  🔹 Apartamenti ndodhet në katin e V- të banim, pallat i ri, me një sip. prej 115 m². 🔹Përbëhet nga n

  Tiranë Sot, 18:19
  800 €
 • 14 foto
  SHITET ; Apartament 3+1/" PETRO NINI "
  Apartment / Banesa

  SHITET ; Apartament 3+1/" PETRO NINI "

  🔹Apartamentet ndodhen në katin e 9-të banim. 🔹️Apartamentet kanë sipërfaqe prej 135 m2, nga këto 12

  Tiranë Sot, 18:18
  175.000 €
 • 13 foto
  SHITET: APARTAMENT 1+1 + DYQAN / " IRFAN TOMINI"
  Apartment / Banesa

  SHITET: APARTAMENT 1+1 + DYQAN / " IRFAN TOMINI"

  🔹️Apartamenti ka një sip. prej 73m², kati i I-rë banim, i një pallati ekzistues, mbrapa karburant Ve

  Tiranë Sot, 18:18
  75.000 €
 • 12 foto
  OKAZION; SHITET: GODINE BIZNESI-" INXHINIERIA NDERTIMIT"
  Shtepi / Vila

  OKAZION; SHITET: GODINE BIZNESI-" INXHINIERIA NDERTIMIT"

  🔹️Godina përbëhet prej tre katesh + bodrum, ka një sipërfaqe trualli prej 700 m² me oborr të madh i

  Tiranë Sot, 18:17
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  SHITET DUBLEX ; 4+1+2 KOMPLEKSI "DON BOSKO"
  Apartment / Banesa

  SHITET DUBLEX ; 4+1+2 KOMPLEKSI "DON BOSKO"

  ▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në Kt e X-të dhe XI-të ba

  Tiranë Sot, 18:17
  950 €
 • 11 foto
  Jepet me qera ; Super apartament 2+2+ post parkimi/ "QENDRA ETC"
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera ; Super apartament 2+2+ post parkimi/ "QENDRA ETC"

  🔹️ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim.

  Tiranë Sot, 18:16
  1.700 €
 • 15 foto
  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA " ETC-ja"
  Shtepi / Vila

  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA " ETC-ja"

  🔹️ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim.

  Tiranë Sot, 18:16
  2.000 €
 • 11 foto
  SHITET; SUPER VILE/ ZONA;
  Shtepi / Vila

  SHITET; SUPER VILE/ ZONA;

  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐕𝐢𝐥𝐞̈ 𝐈𝐈𝐈- 𝐤𝐚𝐭𝐞̈𝐬𝐡𝐞/𝐒𝐇𝐄𝐍𝐆𝐉𝐈𝐍 – 𝐙𝐎𝐍𝐀 𝐊𝐔𝐍𝐄📍 E përbërë vetëm nga tre apartamente, një apartamen

  Lezhë Sot, 18:16
  700 €
 • 14 foto
  SHITET; GODINE BIZNESI ;
  Shtepi / Vila

  SHITET; GODINE BIZNESI ;

  Objekti ndodhet në plan të parë të autostradës Mamurras- Milot, zonë industriale me biznese te ndrys

  Lezhë Sot, 18:13
  1.100.000 €
 • 10 foto
  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”
  Shtepi / Vila

  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”

  #OKAZION; SHITET BAR-KAFE/ Rruga; " Kavajes"📍 ▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëv

  Tiranë Sot, 18:12
  270.000 €
 • 13 foto
  OKAZION; SHITET HOTEL "SHENGJIN"
  Shtepi / Vila

  OKAZION; SHITET HOTEL "SHENGJIN"

  OKAZION; SHITET HOTEL 4 KT/ ZONA SHENGJIN ▪︎Godina përbëhet nga 4 kate, me një sipërfaqe trualli

  Lezhë Sot, 18:12
  1.200.000 €
 • 5 foto
  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës.
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës.

  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës. ▪︎️️Ambjenti ndodhet në qendër të Tiranës, mbrapa

  Tiranë Sot, 18:11
  950 €
 • 11 foto
  OKAZION ;SHITET HOTEL/ ZONA
  Shtepi / Vila

  OKAZION ;SHITET HOTEL/ ZONA

  #OKAZION; SHITET HOSTEL/ ZONA ” LAPRAKES” ▪︎Objekti përbëhet prej dy katesh, aktualisht në gjendje

  Tiranë Sot, 18:11
  200.000 €
 • 4 foto
  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga
  Shtepi / Vila

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga "Dibrës" Kompleksi " FARMACIA 10" ▪︎️Godina banimi, shërbimi &

  Tiranë Sot, 18:10
  85.500 €
 • 6 foto
  J𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"
  Apartment / Banesa

  J𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"

  𝐉𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"📍 🔸️Ambjenti ndodhet në qendër të Tiranës, nj

  Tiranë Sot, 18:10
  2.000 €
 • 10 foto
   Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)
  Apartment / Banesa

  Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)

  Japim dhoma me qera me hapsira te ndryshme, kombinime te llojllojshme: dhom +sallon me banjo dhe kuz

  Ferizaj Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma me qera
  Dhoma

  Dhoma me qera

  Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo t

  Ferizaj Sot, 14:18
  80 €
 • 4 foto
  Dhome me qera, ( cimere, bashkbanuese), Lakrishte
  Dhoma

  Dhome me qera, ( cimere, bashkbanuese), Lakrishte

  Kerkojme bashkbanuese. Adresa: ne Lakrishte, rruga "Viktor Majer" te Pro Credit banka, Qmimi 50 euro

  Prishtinë Sot, 14:14
  50 €
 • 12 foto
  Shitet Trolli në Kijevë
  Truall / Toke

  Shitet Trolli në Kijevë

  Pozicioni i trollit është afër autostradës Prishtinë-Pejë (rruga e re) pra afër vendit nga ku do të

  Prishtinë Sot, 13:05
  2.500 €
 • 12 foto
  Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan
  Truall / Toke

  Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan

  Toka shtrihet në mes të fshatrave Kijevë dhe Mleqan, përballë Villës së Latif Kryeziut dhe Pikës së

  Prishtinë Sot, 13:05
  2.000 €
 • 11 foto
  SHITET HOTEL; ZONA; "Freskut" 📌
  Shtepi / Vila

  SHITET HOTEL; ZONA; "Freskut" 📌

  Godina është sapo e përfunduar, kati 0 ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, 1kuzhinë

  Tiranë Sot, 12:48
  550.000 €
 • 13 foto
  OKAZION; Shitet Vilë 2 KT / Rruga " Qemal Stafa 📌
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet Vilë 2 KT / Rruga " Qemal Stafa 📌

  #SHITET: Vilë 2KT/ rruga: "Qemal Stafa" ▪︎️Vila aktualisht funksionon për banim, ndodhet buzë rruge

  Tiranë Sot, 12:47
  115.000 €
 • 12 foto
  Jepet me qera; HOTEL 4 KT" Fresku"
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera; HOTEL 4 KT" Fresku"

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚; 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 𝟒 𝐊𝐭/ 𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐅𝐫𝐞𝐬𝐤𝐮𝐭📍 🔹️Godina është 4 Kt, dhe sapo e përfunduar. 🔹️Kati I-rë k

  Tiranë Sot, 12:47
  2.500 €
 • 11 foto
  JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ; 2+1 "DELIJORGJI"
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ; 2+1 "DELIJORGJI"

  Jepet me qera: Super apartament 2+1/zona: "Kompleksi Delijorgji" ▪︎Apartamenti ndodhet në katin e

  Tiranë Sot, 12:46
  600 €
 • 12 foto
  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/ " BLLOKU"
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/ " BLLOKU"

  🔹Apartamenti ndodhet në katin e IV- të banim, me një sip. prej 100m², pranë Tiki -Bar. 🔹Përbëhet ng

  Tiranë Sot, 12:44
  600 €
 • 7 foto
  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈.
  Apartment / Banesa

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈.

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈. Pallat i ri, vendndodhja qendër pranë C

  Tiranë Sot, 12:35
  550 €
 • 8 foto
  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë
  Dhoma

  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë

  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë, rruga: "Gjergj Legisi" ▪︎Pallat i ri, me 2 ashensor

  Tiranë Sot, 12:35
  450 €
 • 8 foto
  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚
  Apartment / Banesa

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚" 𝐊𝐚𝐯𝐚𝐣𝐞̈𝐬" 📍 Pallat i ri, mbrapa kishës katolike, me 2 ashenso

  Tiranë Sot, 12:34
  600 €
 • 1 foto
  Toke ne qenar qeshme /arberia
  Truall / Toke

  Toke ne qenar qeshme /arberia

  Shiten 4 ARI Pjesa e madhe eshte shitur, kane mbetur edhe 4 Ari. (pjesa afer drurit eshte shitur)

  Gjilan Sot, 11:55
  50 €
 • 15 foto
  SHTEPIJA SHITJE PRISHTIN 650 m 2 OBORR  GJELBRIM
  Shtepi / Vila

  SHTEPIJA SHITJE PRISHTIN 650 m 2 OBORR GJELBRIM

  SHTEPIT KAN KET RENDITJE SALLON KUZHIN DHOM BANJO KORIDOR TARAS PODRUM SHTEPIJA TJETR K

  Prishtinë Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet apartament sp 56 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 56 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 56 m2. Adresa: Shkoz .Tirane. Cmimi 33.000 Euro

  Tiranë Sot, 09:26
  33.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament sp 132 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 132 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 132 m2 Adresa: Afer 21 dhjetorit .Tirane. Cmimi

  Tiranë Sot, 09:26
  151.800 €
 • 6 foto
  Shitet apartament sp 101 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 101 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 101 m2. Adresa: Rr. Jordan Misja .Tirane. Cmimi

  Tiranë Sot, 09:25
  95.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qera apartament sp 76 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 76 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 76 m2 Adresa: Afer Vilave Gjermane. Tirane. Cmimi 172

  Tiranë Sot, 09:25
  172 €
 • 1 foto
  Shitet apartament sp 250 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 250 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 250 m2. Adresa: Afer Liqenit artificial. Tirane.

  Tiranë Sot, 09:24
  325.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament sp 87 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 87 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 87 m2. Adresa: Afer KESH-it .Tirane. Cmimi 81.00

  Tiranë Sot, 09:24
  81.000 €
 • 1 foto
  Jepet me qera apartament sp 107 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 107 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 107 m2. Adresa: Afer fushes Ali Demi .Tirane. Cmimi 2

  Tiranë Sot, 09:24
  245 €