• Shitet banesa 96.21m2 ne F.Kosove (ModelSlovenia) 48000€

  Shitet banesa 96.21m2 ne F.Kosove (ModelSlovenia) 48000€

  Shes Banesen 96.21m2 objekti 6 kati 4(ndertuesi - Model Slovenia) Banesa gjindet F.Kosove afer shkolles Mihail Grameno, Aztech marketit dhe Viva marketit ne rrugen Hajrullah Zymi , perball zyreve t

  48.000 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 06:33
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i pl

  1.500 €
  Gllogoc
  Dje, 23:28
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i pl

  1.500 €
  Klinë
  Dje, 23:27
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i pl

  1.500 €
  Malisheve
  Dje, 23:27
 • Banes Moderne me Qira ne Mat - Kodi 1012

  Banes Moderne me Qira ne Mat - Kodi 1012

  Banes me Qira ne Mat - Kodi 1012 Lokacioni: Rr. Enver Maloku Kompleksi MAB PROJECT Siperfaqe: 55 m2 Kati 7 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon:

  226 €
  Prishtinë
  Dje, 17:21
 • Leshoj Banesen me Qera

  Leshoj Banesen me Qera

  Leshoj banesen me qera ne katin e 6 te banimit objektin te hekurudha e Trenit apo objekti i Gorenjes Banesa esht ndertim i ri dhe ka nje infrastruktur te plot dhe me te gjitha kushtet per banim B

  200 €
  Pejë
  Dje, 17:08
 • Shitet shtepia ne lunder (Tirane)

  Shitet shtepia ne lunder (Tirane)

  Shitet shtepia 2 kateshe me siperfaqe 100m katrore per kat ,esht e paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese ,,ajo ndodhet ne lunder te tiranes 2 km nga qendra tregtare TEG

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 15:35
 • SHES 28.6 ARI LIRE DHE NE VEND TE MIRE

  SHES 28.6 ARI LIRE DHE NE VEND TE MIRE

  pershendetje juve ,shes toke me siperfaqe prej 28.6 ari ne mramor te prishtines per ata qe se din se ku gjendet eshte 13 min larg nga prishtina , ne foto e kini nr e parceles 04461-1 dhe mund ta shih

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:49
 • VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA EMSHIR

  VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA EMSHIR

  Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prsihtinë,lagje:Emshir,kati:I katërt (IV),sipërfaqja:82m2. Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,dy banjo dhe ballkon. Çmimi:350€ Tel: 04

  350 €
  Prishtinë
  Dje, 13:20
 • Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

  Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

  Shitet trualli me siperfaqe 647m2 (6.47ari) e pajisur me dokumentacion te rregullt ne emrin tim, shitja dhe perkthimi behet brenda dites. Bleres serioz, cmim i arsyeshem

  30.000 €
  Prishtinë
  Dje, 12:42
 • Shtepi,Vile ne Kroaci pronari shqiptar

  Shtepi,Vile ne Kroaci pronari shqiptar

  Shtepia gjendet në Kroaci në fshatin Badern 10 km bregdetin shtepia ka 2 dhoma te fjetjes 2 banjo dy terasa parking dy vetura kuzhine dhe pishineTrieshta. Tersti itali 45 klm rjeka 60

  145.000 €
  Prishtinë
  Dje, 10:06
 • Shitet banesa te shkolla Mihajl Grameno afer furres Vlora

  Shitet banesa te shkolla Mihajl Grameno afer furres Vlora

  Banesa eshte ndertim i ri me leje nga kompania Arditi kompleksi i pare afer shkolles Mihajl Grameno ,hyrja B kati 8.Banesa ka sallon te madh me kuzhin , dhome , koridor , banjo dhe ballkon te madh 6m

  35.000 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 08:18
 • Shitet Shtepia ne Gjilan

  Shitet Shtepia ne Gjilan

  Shitet Shtepia dy kateshe ne rrugen e Ferizajt afer OSCE , ku ka qen perpara afer Kosova Petrol . Shtepia posedon 6 dhoma, 2 banjo, dy koridore , 3 ballkona , bodrum dhe garazh. Shtepia esht e ba

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shtator 23:09
 • Shitet

  Shitet

  Shtepia ndollet ne lagjen 1 maji. Rruga Thimi tane afer shkolles Gac Karakash. Ka dhom e guzhin banjo koridor. Dhe oborr reth 60 m2. Shtepia ka nevoj per ristaurim pasi ka vite qe nuk jeto njeri

  Me Marrveshje
  Kuçovë
  20 shtator 21:19
 • SUPER OFERT - Banes me Qira ne Aktash - 170 EURO

  SUPER OFERT - Banes me Qira ne Aktash - 170 EURO

  SUPER OFERT - Banes me Qira ne Aktash - Kodi 0823 Lokacioni: Aktash 3 Siperfaqe 40 m2 Kati 2 Renditjet: - Dhom - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon: - Uj 24 H - Nxemje

  170 €
  Prishtinë
  20 shtator 16:45
 • Lokal 68 m2

  Lokal 68 m2

  Lokali në kompleksin FOLEJA shitet urgjentisht me sipërfaqe: 68m2 në lagjen Mati I, Rr. "Malush Kosova", Prishtinë. VEÇORIT e lokalit: -I vetmi lokal në Kompleks, 60 banor, -I vetmi lokal me kush

  Me Marrveshje
  Podujevë
  20 shtator 14:18
 • AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME SUPER SUPER QMIM DHE PRESIM PER PAGES URGJENT SHITET NE PEJ U SHITTTTTTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME SUPER SUPER QMIM DHE PRESIM PER PAGES URGJENT SHITET NE PEJ U SHITTTTTTTTTTTTT

  SHESIM SHTEPIN KOMPLET E RENOVUAR ME SUPER SUPER QMIM ZBRITJE MARAMENDESE DHE PRESIM PER PAGES Vetem 25 mij ne dor per shumen tjeter presim Agjencioni per patundesheri HOME VIP shet shtepin ndertim

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shtator 13:32
 • AGENCY HOME VIP SHET URGJENT SHTEPIN PER VETEM 15 mij Euro ne PEJ te lagjeja e spitalit U SHITTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP SHET URGJENT SHTEPIN PER VETEM 15 mij Euro ne PEJ te lagjeja e spitalit U SHITTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP SHET URGJENT Per vetem 15mij Euro Shtepi ne Pej te spitali i Pejes. Shesim Shtepin me super qmim per vetem 15mij Euro Shtepija posedon 1ari troll Shtepija esht ne lagjen

  15.000 €
  Pejë
  20 shtator 13:31
 • Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP Shet Banesen ne katin e - 2 - me 65.m2 Dhe 11m2 Podrum dhe parging.

  Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP Shet Banesen ne katin e - 2 - me 65.m2 Dhe 11m2 Podrum dhe parging.

  Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP Shet Banesen ne katin e - 2 - me 65.m2 Dhe 11m2 Podrum dhe parging. Banesa gjindet te Stacioni i Atobusave per ball furres Flamuri apo te Greta-1 Ba

  40.000 €
  Pejë
  20 shtator 13:29
 • AGENCY HOME VIP SHET BANES Ndertim e siper Shesim banesen prej siperfaqes 85,55m2 Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert U SHITTTTTTTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP SHET BANES Ndertim e siper Shesim banesen prej siperfaqes 85,55m2 Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert U SHITTTTTTTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP SHET BANES Ndertim e siper Shesim banesen prej siperfaqes 85,55m2 Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert Apo kokretisht te ish servisi Ballkan mersedesi Banesa ka nje renditje shu

  650 €
  Pejë
  20 shtator 13:28
 • Agency Home VIP Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje U SHITTTTTTTTT

  Agency Home VIP Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje U SHITTTTTTTTT

  Agency Home VIP Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje qe ka nje ifrastruktur te plot Trolli posedon Uj Trolli posedon Rrym Tr

  25.000 €
  Pejë
  20 shtator 13:27
 • AGENCY HOME VIP shet Bnaesen 78.90m2 ne PUHOVC Banesa esht ne katin e -V- me lift U SHITTTTTTTTTTTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP shet Bnaesen 78.90m2 ne PUHOVC Banesa esht ne katin e -V- me lift U SHITTTTTTTTTTTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP shet Bnaesen 78.90m2 ne PUHOVC Banesa esht ne katin e -V- me lift Shesim banesen e re ne konpleksin e puhovcit ne Peje Kati V Posedon : 1,sallon. 1.kuzhine 2.dhoma gjumi. 2.

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shtator 13:24
 • AGENCY HOME VIP shet Urgjentisht Banesen 58m2 me Dy dhoma gjumi ne katin e 4- Qmimi shum i volitshem ESHTE SHITUR U SHITTTTTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP shet Urgjentisht Banesen 58m2 me Dy dhoma gjumi ne katin e 4- Qmimi shum i volitshem ESHTE SHITUR U SHITTTTTTTTTTTT

  AGENCY HOME VIP shet Urgjentisht Banesen 58m2 me Dy dhoma gjumi ne katin e 4- Qmimi shum i volitshem Shitet banesa moderne e punuar me standarte evropiane posedon lift dhe dhe esht po thujse e pe

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shtator 13:20
 • VR REAL ESTATE - SHTËPI ME QIRA TE DODONA

  VR REAL ESTATE - SHTËPI ME QIRA TE DODONA

  Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Te Dodona. Shtëpia posedon:tre dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,tre banjo,koridor,ballkon dhe garazhë. Çmimi:800€ Tel: 044 260 024 Tel:

  800 €
  Prishtinë
  20 shtator 13:07
 • Shes banes ne F.Kosove te Cima

  Shes banes ne F.Kosove te Cima

  Shes banes ne Fush Kosove . Lagjeja Dardania . Objekti Eliza . Ndertusi Cima construktion . Siperfaqe 90m2 kati 1 . Renditja . Sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi 2 ballkona 2 banjo . Qmimi 500 euro m2 .

  500 €
  Prishtinë
  20 shtator 09:16
 • TOKE ARE

  TOKE ARE

  SHITET TOKE ARE ME ÇERTIFIKAT PRONESIE QE NDOLLET PRANE RR.TALE LEZHE DHE 2.3 KM NGA BREGDETI TALE.TOKA SHERBEN PER CDO LLOJ AKTIVITETI.INFO 00355 694137022

  40 €
  Lezhë
  19 shtator 21:50
 • Jap banes me qira Arber Dragodan

  Jap banes me qira Arber Dragodan

  Banes me qira dragodan afer ministris se shendetsis banesa ka 120 m kati i par me dy dhoma gjumi dy banjo shpajz taras dhom pritjes kuzhin e mobiluar.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shtator 18:13
 • Dhome me qera ( f ) , Lakrishte, Prishtine

  Dhome me qera ( f ) , Lakrishte, Prishtine

  Momentalisht kemi nje dhome te lire per nje ose dy persona, vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 45 euro+ rryma (per person) e cila pjestohet me banu

  45 €
  Prishtinë
  18 shtator 21:30
 • Kerkojmë bashlbanuese

  Kerkojmë bashlbanuese

  Kerjom bashkbanuese , banesa esht ne gjendje te rregullt dhe ne kushte te pershtatshme per banim . Banesa ka kete renditje: Dhomë gjumi Sallon me kuzhinë Shpajz Banjo

  43 €
  Prishtinë
  18 shtator 21:12
 • Jepet banesa me qera 45m2.

  Jepet banesa me qera 45m2.

  Jepet banesa me qera 45m2. Jepet banesa me qera ne qender te qytetit, afer Xhamise se madhe - Gjilan. Banesa eshte gasoniere, e mobiluar (foto). Salloni, kuzhina e ndare. Kati III. Cmimi sipas

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shtator 20:39
 • Shiten 5 Banesa ne Fush Kosov - Kodi 1011

  Shiten 5 Banesa ne Fush Kosov - Kodi 1011

  Shiten 5 Banesa ne Fush Kosov - Kodi 1011 Lokacioni: Perball Apollonis Mbrapa Rruges Dytsore Banesa 1: Kati 5 - Siperfaqe: 106.80 m2 Renditjet: - 3 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin -

  450 €
  Prishtinë
  18 shtator 15:34
 • Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 1.000€ deri 738.802.000€ në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në dispozicion

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  18 shtator 15:21
 • Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 1.000€ deri 738.802.000€ në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në dispozicion

  1 €
  Gllogoc
  18 shtator 15:12
 • Banes me Qira ne Lagje Spitali - Kodi 0559

  Banes me Qira ne Lagje Spitali - Kodi 0559

  Banes me Qira ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0559 Lokacioni: Te Eulexi Siperfaqe: 55 m2 Kati 5 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon: - Uj 24 H -

  195 €
  Prishtinë
  18 shtator 14:35
 • Banes me Qira te Sami Frasheri Afer Qendres - Kodi 1010

  Banes me Qira te Sami Frasheri Afer Qendres - Kodi 1010

  OFERT - Banes me Qira te Shk.M. Sami Frasheri - Kodi 1010 Lokacioni: Afer Qendres - Leshohet dhe Per Studenta Çmimi €180 Siperfaqe: 58 m2 Kati 5 Rendiejet: - Dhom Gjumit - Sallon me

  178 €
  Prishtinë
  18 shtator 14:21
 • Shiten dy banesa nga "VG Construction" ne Rrugen B

  Shiten dy banesa nga "VG Construction" ne Rrugen B

  Shes dy banesa te ndertuara nga "VG Construction" ne Rrugen "B" afer Max-it 24h. Banesat ndodhen ne katin e dyte me 60.80m2 dhe ne katin e katert me 71.30m2 dhe te dyja jane me pamje nga rruga kryesor

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shtator 12:53
 • MY HOME-Shitet Banesa / 96m2 Kati 1

  MY HOME-Shitet Banesa / 96m2 Kati 1

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e Rr Ali Pashë Tepelena në Ferizaj Banesa ka 96.55m2, Ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo. Banesa ka Pamje në Rrugën Kryesore Çmimi sipas marrëveshjes. Pë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shtator 12:44
 • Shitet banesa 72m2 ne dragodan ! Delta

  Shitet banesa 72m2 ne dragodan ! Delta

  Shes urgjent banesen me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, 72 metra, e mobiluar komplet. Shitet me te gjitha paisjet. Banesa gjindet ne Dragodan ne villat e Dumnices ne katin e trete Për më shum

  53.700 €
  Prishtinë
  18 shtator 11:45
 • Banes ne Shitje Dragodan/Arberi

  Banes ne Shitje Dragodan/Arberi

  Banes ne Shitje Dragodan/Arberi Kati II tek Meridiani Banesa posedon Dy dhoma gjumi Kuzhine sallon Koridor Banjo Ballkon Banesa ka nje siperfaqe prej 99 m2 Çmimi per m2 : 1010 € Çmimi ne Total : 100

  100.000 €
  Prishtinë
  18 shtator 11:38
 • Ringa(Shitet Banesa Te Kinemaja e Re)343/17

  Ringa(Shitet Banesa Te Kinemaja e Re)343/17

  Shitet banesa te Kinemaja e Re ne Lagje te Re. Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka 64m2. Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine dhe banjo. Banesa eshte e gatshme per banim. Banesa ka Dokumentacion te rre

  35.000 €
  Ferizaj
  18 shtator 11:35
 • shitet shtepia

  shitet shtepia

  shitet hyrje pallati kati i 2 ne lagjen 4 rruga Stefan Kotelli, pjeserisht e mobiluar. 3dhoma gjumi, 2 banja, sallon ndenjeje, kuzhine, 3 ballkone nga te cilet 2 jane te mbyllur me duralumin.

  58.000 €
  Korçë
  18 shtator 11:22
 • MY HOME-Shitet Banesa / 68.20m2 Kati 2

  MY HOME-Shitet Banesa / 68.20m2 Kati 2

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Ali Pashë Tepelena në Ferizaj Banesa ka 68.20m2, Ka 1 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,1 Banjo. Banesa ka Pamje në Rrugën Kryesore Çmimi sipas marrëveshjes. Pë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shtator 10:44
 • Banesa 63m2. 2 dhoma gjumi. Kati 5. BREGU I DIELLI

  Banesa 63m2. 2 dhoma gjumi. Kati 5. BREGU I DIELLI

  Posedon 2 dhoma gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Pamjen ne perendim. Behet e gatshme ne janar 2018.

  800 €
  Prishtinë
  18 shtator 08:32
 • Banesa 89m2. Te CAPAT NE RRUGEN B. Kati 8. 2+1.

  Banesa 89m2. Te CAPAT NE RRUGEN B. Kati 8. 2+1.

  Posedon 2 dhoma gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Ballkon. Banjo. Wc. Depo. Pamjen kah rruga B.

  850 €
  Prishtinë
  18 shtator 07:33
 • shes dy shtepi ne terzimahall

  shes dy shtepi ne terzimahall

  shes dy shtepi ne lagjen terzimahall.gjithsej ka 3 ari vend njera shtepi ka kuzhine sallon dhe 4 dhoma ndersa tjetra ka 4 dhoma

  Me Marrveshje
  Prizren
  18 shtator 06:53
 • Piktura 1+1 GRATIS

  Piktura 1+1 GRATIS

  Piktura moderne 1+1 GRATIS per dekorimin e baneses suaj. Viber +38649386052

  50 €
  Prishtinë
  18 shtator 02:32
 • Shtëpi dhe puntori çmim i volitshem

  Shtëpi dhe puntori çmim i volitshem

  Shes shtepin ë rinovuar në vitomric 10×10 dy dhoma sallon kuzhin banjo shtëpia ka nje podrum 4×3.. shtëpia Gjindet ne reonin e 2.. 100 metra larg domit posedon shup qe ter mish shup për dru plus 2.

  35.000 €
  Pejë
  18 shtator 00:32
 • Shtepia ne shitje

  Shtepia ne shitje

  Shitet shtepia ndertim i ri , shtepia posedon uj rrym kanalizim , shtepia gjindet ne rrugen qarkore afer tregut te veturave . Per informata shtes kontaktoni ne ket numer telefoni 045926443

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shtator 00:32
 • Leshohet Banesa me qera afer Parkut te Qytetit

  Leshohet Banesa me qera afer Parkut te Qytetit

  Banesa leshohet me qera vetem per Familjar ose Studente . Banesa gjindet tek parku i qytetit, eshte ndertim i ri dhe banesa eshte me mobilje te reja dhe ka nxejme qendrore Banesa ka : 2 Dhoma Gjumi S

  320 €
  Prishtinë
  18 shtator 00:32
 • Shitet shtepia +500 m toke TIRANE

  Shitet shtepia +500 m toke TIRANE

  Shitet shtepia +500 m toke ne Paskuqan(TIRANE) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel...Shtepia esht ne proces legalizimi...

  25.000 €
  Tiranë
  18 shtator 00:12