Patundshmeri
Has

Patundshmeri në shitje në Has

 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet apartment me hapesire 114 m2 Kati I 5 apartment eshte ne ndertim te ri Istalimet dhe punimet

  Has 4 prill 05:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament ne Has
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Has

  Shitet apartament ne Kukes 114 m2 me 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe sallon+guzhine dhe 2 ballkone Apartam

  Has 4 prill 03:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament ne kukes
  Apartment / Banesa

  Apartament ne kukes

  Shitet apartamenti me 2 dhoma gjumi guzhin+sallon ndenje.2 banjo 2 ballkone apartamenti ndodhet ne k

  Has 16 shkurt 19:04
  1 €