Has
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Has

 • 0 foto
  Golf 5 DSG 2006
  Vetura

  Golf 5 DSG 2006

  Shitet Golf 5 Viti 2006 Automatik Timoni ne krah anglez Letrat te paguara deri ne prill 2020 Maki

  Has Dje, 19:11
  1 €
 • 2 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shitet opel corsa shm ekinomil 1.3 nafte cmimi 2.5ero vajber +41 76 520 81 82

  Has Dje, 15:02
  2.500 €
 • 1 foto
  Shitet Passat 1.9 tdi 2 te kuqe! 186 ps! 2500 euro
  Vetura

  Shitet Passat 1.9 tdi 2 te kuqe! 186 ps! 2500 euro

  Ne gjendje prefekte.tip top! 2500 Euro ! Me te gjitha dekomentat Sali Ukperaj 0692319662

  Has Dje, 09:06
  1 Lek
 • 5 foto
  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004
  Kamionë

  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004

  shitet kamjoncine, sprinter 313 cdi viti 2004, dopjo kabine me dekomenta deri ne qeshore, e cdoganu

  Has 18 gusht 21:01
  8.500 €
 • 2 foto
  Brand NEW Lenovo Thinkpad X1 carbon
  Kompjutera

  Brand NEW Lenovo Thinkpad X1 carbon

  Whatsapp Chat:: +1 (469) 751-7386 Product is brand new and original with complete accessories warra

  Has 18 gusht 01:13
  700 €
 • 3 foto
  Shitet: Sprinter 311 CDI viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet: Sprinter 311 CDI viti 2006

  Shitet: Sprinter 311 CDI viti 2006 I sapo ardhur nga Gjermania pa dogane cmimi 4000€

  Has 16 gusht 19:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Has 16 gusht 01:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Terrier F
  Kafshe shtepiake

  Terrier F

  Terrier F Qmimi sipas marrveshjes +32460217626

  Has 14 gusht 14:21
  1 €
 • 6 foto
  VW Crafter 2.5 TDI MAXI Viti 2009 i sa po ardhur
  Kamionë

  VW Crafter 2.5 TDI MAXI Viti 2009 i sa po ardhur

  Crafter 2.5 tdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mir Fugoni gjindet ne Gjakove per ma shu

  Has 14 gusht 13:10
  6.500 €
 • 8 foto
  PASSAT 2.0TDI 2013NAVIGATOR START/STOP etj
  Vetura

  PASSAT 2.0TDI 2013NAVIGATOR START/STOP etj

  passat 2.0tdi viti 2013 i sa po ardhur Me libra servisit te ne gjendje shum te mire klima karrikat

  Has 14 gusht 13:10
  8.200 €
 • 5 foto
  Sprinter 315 cdi viti 2008 me klim xenon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 315 cdi viti 2008 me klim xenon

  Sprinter 315 cdi viti 2008me klim dritat xenon karrikat menxemje pullat timon ne gjendje shum te mir

  Has 14 gusht 13:10
  6.500 €
 • 6 foto
  Sprinter 313CDI viti 2009 i sa po ardhur
  Vetura

  Sprinter 313CDI viti 2009 i sa po ardhur

  Sprinter 313 cdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per ma shum info kontakt viber dhe

  Has 14 gusht 13:10
  6.500 €
 • 9 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17
  Vetura

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 per ma shum info kontakt viber +377

  Has 14 gusht 13:09
  4.200 €
 • 9 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17
  Kamionë

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 per ma shum info kontakt viber Öse

  Has 14 gusht 13:09
  4.300 €
 • 7 foto
  Crafter Maxi 2.5TDI viti 2009 3 ose 6 ulse
  Kamionë

  Crafter Maxi 2.5TDI viti 2009 3 ose 6 ulse

  Crafter maxi 2.5 tdi i sa po ardhur viti2009 ne gjendje shum te mire mundesi 3 ose 6 ulse per ma sh

  Has 14 gusht 13:09
  6.480 €
 • 8 foto
  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6
  Vetura

  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6

  Crafter maxi 2.5 tdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire mundesi 3 ose 6 ulse per ma s

  Has 14 gusht 13:09
  6.480 €
 • 5 foto
  VW T51.9TDI Me Klime viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T51.9TDI Me Klime viti 2007

  VW T5 1.9TDI ME Klime me webasto me dy dyr te mesit me guma te mira ne gjendje te mire per ma shum

  Has 14 gusht 13:07
  5.000 €
 • 2 foto
  Vito 111CDI Viti 2008 6 ulse euro4 i sa po ardhur
  Kamionë

  Vito 111CDI Viti 2008 6 ulse euro4 i sa po ardhur

  Vito 111 cdi viti 2008 me 6 ulse euro 4 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kont

  Has 14 gusht 13:07
  5.200 €
 • 8 foto
  Vito 109 cdi viti 2004 maxi i sa po ardhur
  Kamionë

  Vito 109 cdi viti 2004 maxi i sa po ardhur

  Vito 109 cdi viti 2004 maxi ne gjendje shum te mir fugoni gjindet ne Gjakove per ma shum info kontak

  Has 14 gusht 13:06
  4.200 €
 • 1 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim
  Vetura

  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim

  Sprinter 211CDI 2.2 naft viti 2010 9 ulse me Klim i sa po ardhur fugoni per Ma shum Info Ko

  Has 14 gusht 13:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim
  Kamionë

  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim

  Sprinter 211CDI 2.2 naft viti 2010 9 ulse me Klim i sa po ardhur fugoni per Ma shum Info Kontakt vib

  Has 14 gusht 13:06
  9.500 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.;
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.;

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Has 13 gusht 19:46
  5.000 €
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Has 13 gusht 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihmë financiare për këdo që mund të shlyejë
  Sherbime

  Ndihmë financiare për këdo që mund të shlyejë

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Has 13 gusht 09:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Dopellkabin Viti 2007 7 Ulse
  Kamionë

  Sprinter 211CDI 2.2 Dopellkabin Viti 2007 7 Ulse

  Sprinter 211 cdi 2.2 i sa po ardhur Dopellkabin viti2007 7 Ulse ne gjendje shum te mir per ma shum I

  Has 11 gusht 16:17
  7.200 €
 • 10 foto
  VW Crafter 2.5TDI 7Ulse isa po ardhur super gjendj
  Kamionë

  VW Crafter 2.5TDI 7Ulse isa po ardhur super gjendj

  VW Crafter 2.5 tdi 7 ulse viti 2006 165 mi Kilometera mundet te verifikohet edhe ne servis te autori

  Has 11 gusht 16:17
  6.700 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Has 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Has 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Passat me krah anglez
  Vetura

  Shitet Passat me krah anglez

  Shitet Passat 1.9 ne gjendje perfekt te gjitha sherbimet e kryera ne kohe letrat deri ne mars dy kop

  Has 9 gusht 19:25
  2.400 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Has 7 gusht 10:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Has 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota Land Cruiser prado
  Vetura

  Toyota Land Cruiser prado

  Shitet toyota 4600 ero me gjitha sherbimet e kryne

  Has 3 gusht 15:56
  4.600 €
 • 3 foto
  Puppies franceze bulldog
  Kafshe shtepiake

  Puppies franceze bulldog

  Puppies franceze bulldog Ne kemi një pjellë të bukur të Kupave bulldog franceze KC për shitje. Këta

  Has 1 gusht 10:25
  200 €
 • 4 foto
  Peugeot 406 04
  Vetura

  Peugeot 406 04

  Shitet makina ne gjendje sh te mire me dok te rregullta,sportive,sedile lekure ne gjendje perfekte,t

  Has 31 korrik 08:34
  2.500 €
 • 1 foto
  Akita e bukur amerikane Pups
  Kafshe shtepiake

  Akita e bukur amerikane Pups

  Akita e bukur amerikane Pups Një shitje shumë e ngadaltë, ajo është një race amerikane Akita e plotë

  Has 29 korrik 12:06
  160 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB
  Pjese per kompjuter

  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB

  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB   na kontakton

  Has 29 korrik 03:17
  320 €
 • 3 foto
  Shes furgon malli sprinter
  Vetura

  Shes furgon malli sprinter

  Shes sprinter malli ne gjendje shum te mire i gatshem per qdo lloj prove.

  Has 27 korrik 15:50
  5.000 €
 • 2 foto
  2012 Honda Gold Wing
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  2012 Honda Gold Wing

  The is still in good condition no accident for more information whatsapp +971528756519

  Has 27 korrik 02:36
  14.000 €
 • 0 foto
  Kerkojme airbag per Golf VI
  Autobus / Furgone

  Kerkojme airbag per Golf VI

  Airbag per timon Airbag per pasagjer Golf eshte i vitit prodhimit 2011

  Has 20 korrik 17:19
  1 €
 • 2 foto
   ngarkues me rrota Kramer 350
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ngarkues me rrota Kramer 350

  Orari i punës: 3.502 orë Viti i ndërtimit: 2008 Kramer 350 ngarkues me rrota Lloji: 350 Viti i ndër

  Has 17 korrik 23:42
  2.800 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Has 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karroceri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karroceri

  Shitet karroceri ne gjendje te mir

  Has 13 korrik 18:30
  450 Lek
 • 4 foto
  Krum Has
  Vetura

  Krum Has

  Makina shitet per arsye mos perdorimi Me te gjitha sherbimet e bera Eshte gati per cdo prov

  Has 12 korrik 22:51
  2.700 €
 • 1 foto
  Quadro ATV 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Quadro ATV 850

  Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Karburanti: Benzinë Transmetimi: automatik Ngjyra: jeshile

  Has 12 korrik 14:47
  1.500 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare 60euro
  Paisje per sport

  dyer dhe dritare 60euro

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banes

  Has 12 korrik 13:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Has 10 korrik 03:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Quadixo Stels ATV 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Quadixo Stels ATV 850

  Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Karburanti: Benzinë Transmetimi: automatik Ngjyra: jeshile

  Has 9 korrik 00:34
  1.200 €
 • 4 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera
  Vetura

  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera

  Fugoni 2.2 cdi viti 2003 120 mi Kilometer ne gjendje shum te mir goma te reja fugoni gjindet ne Gjak

  Has 6 korrik 20:07
  4.200 €
 • 4 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera
  Kamionë

  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera

  Fugoni 2.2 cdi viti 2003 120 mi Kilometer ne gjendje shum te mir goma te reja fugoni gjindet ne Gjak

  Has 6 korrik 20:06
  4.200 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Has 5 korrik 07:23
  Me Marrveshje