Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Shqipëri

 • 6 foto
  A3 SPORTBCK PANORAM
  Vetura

  A3 SPORTBCK PANORAM

  FULL FULL ne super gjendje shum e shpejt dhe e sigurt ne rruge. Shitet Ndrohet +/-

  Tiranë Sot, 08:00
  7.000 €
 • 5 foto
  Pompa uji ardhur nga Zvicra
  Makina dhe vegla

  Pompa uji ardhur nga Zvicra

  Shiten pompa uji te ardhura nga zvicra.pompat Jane keto ne foto. disponoj disa. Kush eshte I interes

  Tiranë Sot, 08:00
  7.000 Lek
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ E220 CDI ELEGANCE AUTOMAT 2002 FULL
  Vetura

  MERCEDES-BENZ E220 CDI ELEGANCE AUTOMAT 2002 FULL

  MERCEDES E 220 CDI NAFTE ELEGANCE,VITI 2002,KAMBJO AUTOMATIKE,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KLIMA

  Tiranë Sot, 08:00
  5.500 €
 • 9 foto
  Nissan 2019
  Vetura

  Nissan 2019

  Mberrijne se shpejti nga usa, Nissan versa 1.6l benzin automat viti 2019,mitsubishi mirage 1.2l benz

  Tiranë Sot, 08:00
  6.200 €
 • 10 foto
  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Automat

  Tiranë Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  disqe me lojra origjinale PS.10003
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe me lojra origjinale PS.10003

  shes disqe cd me lojra origjinale per ps3.kane ardhur nga gjermania.gjendja perfekte me prove.cmimi

  Tiranë Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION

  SHES PS3 SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP. ME LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME NJE LEVE DHE TRE FI

  Tiranë Sot, 08:00
  17.000 Lek
 • 8 foto
  GLK 4MATIC, AUTOMAT, VITI 2010
  Vetura

  GLK 4MATIC, AUTOMAT, VITI 2010

  Me dogane te paguar, e sapo ardhur

  Tiranë Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shes tufe me dele 100 krere me qingja cmimi i arsyeshem adresa fush kruje per cdo gje na kontaktoni

  Krujë Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedez Atego 1018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez Atego 1018

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 08:00
  22.000 €
 • 2 foto
  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi !
  Autopjese dhe paisje

  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi !

  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi ! vetem 123.000 km cel: 069 20 61 517

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FENERE BI-XENON W211 2005
  Autopjese dhe paisje

  FENERE BI-XENON W211 2005

  FENERE ORIGJINAL BI-XENON W211 NGA VITI 2002-2006

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FENERA S-KLASSI W221 2006-2009 BI-XENON
  Autopjese dhe paisje

  FENERA S-KLASSI W221 2006-2009 BI-XENON

  FENERA ORIGJINAL BI XENON S-KLASS 2006-2009

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI VITI 2013-2016
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI VITI 2013-2016

  SHITET MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI NAFTE VITI 2014- 2017 VETEM 15.000 KM !!!! SUPER GJENDJE

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parakolp B klassi 2005 2010 me sensore dhe larje
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp B klassi 2005 2010 me sensore dhe larje

  Parakolp B klass w245 me sensore parkimi dhe me larje feneresh 2005-2009 cel 0692061517

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES-BENZ W211 E270 CDI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES-BENZ W211 E270 CDI 2005

  MOTORR ME 178.000KM JEPET KOMPLET OSE I ZHVESHUR DISPONON : 5 INJATOR NAFTE KOLEKTOR I THITHJES

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 320d 2.0 NAFT
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 320d 2.0 NAFT

  SHES MOTORR BMW 2.0D VITI 2014 184HP I KOMPLETUAR INJATOR TURBO KAMBIO 9 MARSHA AUTOMATIK KA 75.0

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI
  Autopjese dhe paisje

  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI

  SET TURBINASH PER MERCEDES-BENZ ( Bi-TURBO ) VERSIONI ME 2 TURBO W204 c-CLASS - 220 CDI 250 CDI

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Shkollen e Baletit)
  Apartment / Banesa

  Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Shkollen e Baletit)

  Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Prane Shkolles te Baletit). 80 m2

  Tiranë Sot, 07:59
  40.000 Lek
 • 11 foto
  OPEL MERIVA 1.7 NAFT 2007
  Vetura

  OPEL MERIVA 1.7 NAFT 2007

  OPEL MERIVA MOTORR 1.7 CDTI I SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA NE GJENDJE PERFEKTE E GATSHME PER DOGAN

  Tiranë Sot, 07:59
  2.200 €
 • 2 foto
  KAMBIO ROBOTIKE TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2008
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO ROBOTIKE TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2008

  KAMBIO AUTOMATIKE ( ROBOTIKE) PER TOYOTA YARIS ME NAFTE 1.4 D4D VITI PRODHIMI 2005-2010 80.000 KM

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI

  NE GJENDJE PERFEKTE ! KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT VITI 2008 140.000KM 069 20 61 517

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT

  Shes Parakolp te kompletuar per BMW X5 E70 modeli 2011 Parakolpi eshte e kompletuar me dritat e mj

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE

  SHITET PER PJESE : MOTORRI MERCEDES BENZ 2.4 BENZINE V6 I KOMPLETUAR OSE I ZHVESHUR MOTORRI KA 150

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!

  Motorr i kompletuar Mercedes benz E 220 w 212 viti 2015 vetem 18.000 km shum i paster

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016

  Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2013 55.000km 180 CDI nafte Motorr B-klass + kambio

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NAVI w164 w211 w219 w245 w169
  Autopjese dhe paisje

  NAVI w164 w211 w219 w245 w169

  navi ml w164 2006-2011 + modeli ri me kart memorje navi e klass w211 2002-2009 navi cls w2

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NAVI ML W164
  Autopjese dhe paisje

  NAVI ML W164

  NAVIGATOR DVD PER ML W164 2005-2008 CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat Panda
  Vetura

  Fiat Panda

  panda 2010 1.3 multijet . 2 çelsa 185 mi km Letra te sa po bera

  Tiranë Sot, 07:58
  3.500 €
 • 9 foto
  Opel Corsa • 1.3 Nafte • Automatike • 2008
  Vetura

  Opel Corsa • 1.3 Nafte • Automatike • 2008

  Opel Corsa • 1.3 Nafte • Viti 2008 • Kambio Automatike • Klima Automatike • Navigacion Sys

  Tiranë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010

  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010 1.0 vvt-i benzine E kompletuar me robotat CEL

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.7 CDTI I SAPO TARGUAR
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI I SAPO TARGUAR

  opel astra 1.7 naft 160 mij km me liber servisi i sapo targuar gjendje perfekte

  Kukës Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SPRINTER 7 VENDE!!!!! SUUUUPER OKAZION 7800
  Kamionë

  SPRINTER 7 VENDE!!!!! SUUUUPER OKAZION 7800

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE PUNE. Esht modeli Sprinter 311 cdi Makina nuk ka nevoj per as 1 in

  Tiranë Sot, 07:58
  7.800 €
 • 6 foto
  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011

  shitet motorr i kompletuar Mercedes-Benz 3.5 CGI benzine i pershtatshem per : E klass 211 EVO E klas

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 118i  1.8 BENZIN VITI 2008
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 118i 1.8 BENZIN VITI 2008

  SHES MOTORR BMW 1.8 BENZIN SERIA 1 I KOMPLETUAR VITI 2008 VETEM 110.000 KM CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010  35.000 KM !!!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010 35.000 KM !!!

  SHITET MOTORR VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI NAFTE SUPER GJENDJE SHITET PJES PJESE OSE I KOMPLETUAR 069

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jastek ajri w221 s-klassi
  Autopjese dhe paisje

  Jastek ajri w221 s-klassi

  Jastek ajri w221 s-klassi para +mbrapa 4matic dhe te thjeshte

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorra Mercedes benz ML w164  S w221  320& 350
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Mercedes benz ML w164 S w221 320& 350

  w164 ML 320 CDI 2006-2009 w164 ML 350 CDI Bluetec adblue 2009-2011 w 221 S 320 CDI 2006 -

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014

  Kroskot per mercedes benz CLA + GLA viti 2015- 2017 CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION - Shitet mercedes benz c220 - automatik
  Vetura

  OKAZION - Shitet mercedes benz c220 - automatik

  Okazion Shitet mercedes benz c220 cdi, nafte, automatik. Me targa shqiptare, letra te paguara per nj

  Tiranë Sot, 07:58
  7.950 €
 • 0 foto
  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz

  radiatora intercooleri per Mercedes-Benz w203 viti 2001-2005 w204 viti 2007- 2012 w205 viti 2014

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenera Sklass w221 Maskarino w221
  Autopjese dhe paisje

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221 Parakolp -Mbrapakolp kofano ml w164 kofano s klas w221 kofano

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012

  Jastek Ajri Para & Mbrapa BMW seia 5 & x5 2006-2012 origjinal BMW cel: 069 20 61 517

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM
  Autopjese dhe paisje

  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM

  Motorr M-benz B180 CDI VIti 2015 per pjese ka vetem 50.000 km !! i kompletuar ose i zhveshur

  Fier Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DISQE ALUMINI 17\" C KLASS 2008
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI 17\" C KLASS 2008

  DISQE ALUMINI 17 \" ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ C KLASS 2008 W 204 GOMA TE PERDORURA NE GJENDJE TE MI

  Fier Sot, 07:57
  330 €
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION

  Shitet sprinter 311, viti 2008 18 vende, tek gome e gjate, maxi Gjendje e mire, sherbime te kryera T

  Tiranë Sot, 07:57
  11.500 €
 • 1 foto
  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015

  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015 gjendja perfekte !! 55.000 km 069 20 61 517

  Fier Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë Sot, 07:57
  120.000 €
 • 2 foto
  MOTORR VOLKSWAGEN AUDI 2.0 TDI 2009- 2013
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR VOLKSWAGEN AUDI 2.0 TDI 2009- 2013

  MOTORR AUDI OSE VOLKSWAGEN 2.0 TDI I KOMPLETUAR GJENDJE PERFEKT VETEM 80.000 KM !!! SHITET I KOM

  Fier Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NAVIGATOR I C-KLASS W204 NGA VITI 2007-2011
  Autopjese dhe paisje

  NAVIGATOR I C-KLASS W204 NGA VITI 2007-2011

  NAVI C-KLASSI W204 HEKRAN I MADH CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 07:57
  Me Marrveshje