Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Mallakastër

 • 4 foto
  fiat
  Makineri dhe inventare

  fiat

  fiat

  Mallakastër 10 shkurt 17:06
  10.000 €
 • 2 foto
  Ephedrine BP crystal powder for sale: +27780038395,
  Biznes ne shitje / me qera

  Ephedrine BP crystal powder for sale: +27780038395,

  Ephedrine BP crystal powder for sale: +27780038395,You can watsup, (South Africa) We are one of the

  Mallakastër 6 shkurt 13:35
  765 €
 • 0 foto
  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.
  Kafshe shtepiake

  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε χρήματα ή χρηματοδότηση για τις δραστηριότητες και τις ανάγκες σας; Δεν έχετε

  Mallakastër 4 shkurt 12:21
  100 €
 • 4 foto
  SHITET Sharr e madhe(gader)
  Makina dhe vegla

  SHITET Sharr e madhe(gader)

  Shitet Sharra...Sherben per prerjen e trungjeve te pemve qe i ben drrasa ne dimesionin qe ju doni..k

  Mallakastër 29 janar 03:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.

  Καλημέρα. Είμαι ένα άτομο και δίνω ένα δάνειο για να βοηθήσω κάποιον καλό χαρακτήρα και ικανό να μο

  Mallakastër 27 janar 11:49
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makina dhe vegla

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Mallakastër 25 janar 10:27
  100 €
 • 4 foto
  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster
  Shtepi / Vila

  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

  Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier per

  Mallakastër 21 janar 20:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet pomp nafte

  Shitet pomp nafte per kombanje fostritt me motor iffe. E ardhur nga italia ne gjendje shume te mire

  Mallakastër 17 janar 08:47
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Reduktor misri
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Reduktor misri

  Shitet reduktor misri per kombanj forstrit 514 ne gjendje shume te mire pune, e sapoardhur nga Itali

  Mallakastër 17 janar 08:36
  40.000 Lek
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makineri dhe inventare

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Mallakastër 15 janar 16:15
  100 €
 • 1 foto
  PAIN/ANXIETY MEDS WITHOUT A PRESCRIPTION ONLINE.
  Sherbime

  PAIN/ANXIETY MEDS WITHOUT A PRESCRIPTION ONLINE.

  Buy Mdma Pills Buy LSD Blotters (500ug) VERY DISCRETE AND RELIABLE OVERNIGHT DELIVERY BELOW IS

  Mallakastër 13 janar 04:48
  300 €
 • 2 foto
  Këlyshë cilësore FranceBulldog
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë cilësore FranceBulldog

  Këlyshë cilësore FranceBulldog Këlyshët janë KC të Regjistruar me një model prej 5 gjenerash. Ata

  Mallakastër 9 janar 06:32
  200 €
 • 0 foto
  bulldogut francezë
  Kafshe shtepiake

  bulldogut francezë

  Puppies mahnitëse të bulldogut francezë Kc gati tani !! Këto foshnje janë rritur në një shtëpi fami

  Mallakastër 8 janar 12:10
  200 €
 • 2 foto
  Këlyshë të shquar të Dalmation
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të shquar të Dalmation

  Këlyshë të shquar të Dalmation Këlyshë të bukur dalmat, spote të zeza dhe të bardha. Nëna dhe babai

  Mallakastër 3 janar 11:12
  1 €
 • 0 foto
  Shitet biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes

  Shitet godine 3 katshe ne Ballsh. Kati i pare eshte Magazine, kati i dyre eshte Dyqan( ne gjendje pu

  Mallakastër 30 dhjetor 11:51
  80.000 €
 • 1 foto
  a klas 1.7 naft okazion 1200 euro
  Vetura

  a klas 1.7 naft okazion 1200 euro

  ne gjendje pune me letra

  Mallakastër 24 dhjetor 18:03
  1.200 €
 • 1 foto
  oferte falas,,
  Kafshe shtepiake

  oferte falas,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Mallakastër 25 nëntor 17:38
  30.000 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 15 "i7-7820HQ 16GB DDR3 512GB SSD Touch Bar 2017 - DS1175
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 15 "i7-7820HQ 16GB DDR3 512GB SSD Touch Bar 2017 - DS1175

  New Apple MacBook Pro 15 "i7-7820HQ 16GB DDR3 512GB SSD Touch Bar 2017 - DS1175 GARANCI 1 VITI ---

  Mallakastër 7 nëntor 23:25
  900 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max - 512 GB - i zi (Verizon)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512 GB - i zi (Verizon)

  Apple iPhone XS Max - 512 GB - i zi (Verizon) GARANCI 1 VITI --- 90 DITA POLITIKA E Kthimit.

  Mallakastër 7 nëntor 22:20
  456 €
 • 2 foto
   labradorit retriever
  Kafshe shtepiake

  labradorit retriever

  Këlyshja ime e bukur e labradorit retriever kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Z

  Mallakastër 6 nëntor 08:27
  1 €
 • 3 foto
  Parakopl per Opel Meriva 2004
  Autopjese dhe paisje

  Parakopl per Opel Meriva 2004

  Parakopl per Opel Meriva viti 2004 Ka vetem nje thyerje ne cep qe rriparohet shum kollaja nga ana e

  Mallakastër 21 tetor 19:35
  65 €
 • 3 foto
  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e re
  Kafshe shtepiake

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e re

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një qese me qenush

  Mallakastër 11 tetor 20:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Alaskan Malamute
  Kafshe shtepiake

  Alaskan Malamute

  Këlyshë Alaskan Malamute. Këlyshë të bukur malamute për shitje 2 djem të egër të zezë dhe të bardhë

  Mallakastër 4 tetor 22:57
  400 €
 • 4 foto
  ASUS ROG Strix GL531GT-AL018T notebook Black 39.6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixels
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL531GT-AL018T notebook Black 39.6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixels

  ASUS ROG Strix GL531GT-AL018T notebook Black 39.6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixels

  Mallakastër 3 tetor 00:30
  670 €
 • 0 foto
  Wufer
  Audio / CD / Stereo

  Wufer

  Wufer 1200w

  Mallakastër 25 shtator 16:57
  120 €
 • 0 foto
  apple iphone
  Telefona celulare

  apple iphone

  brand new original apple iphone xs max 256gb selling inbox coming with 1 year warranty whatsapp +919

  Mallakastër 23 shtator 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Mallakastër 21 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes kamionin per arsye emigrimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamionin per arsye emigrimi

  Kamion scania ne gjendeje te shkelqyer jumbo voluminoz karroceria 8m x3m x2.55 m Kamjoni ivitit2005

  Mallakastër 21 shtator 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Volkswagen touran 1.9 cmimi diskutushem okazionn
  Vetura

  Volkswagen touran 1.9 cmimi diskutushem okazionn

  Shitet volkswagen touran 1.9

  Mallakastër 17 shtator 22:24
  4.500 €
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Kamionë

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Mallakastër 17 shtator 11:47
  2.555 €
 • 1 foto
  Kotele Bengal
  Kafshe shtepiake

  Kotele Bengal

  Indie jonë e bukur ka prodhuar një tjetër pjellë përrallore prej kotele e të cilave do të jenë gati

  Mallakastër 16 shtator 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet SL
  Vetura

  Shitet SL

  Makina ne gjendje te mir..me dekumenta te rregullta Te interesuarit te kontaktojn ne nr tel—069584

  Mallakastër 14 shtator 22:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitettt!!
  Vetura

  Shitettt!!

  Shitet makina Mercedez Benz 👉Trasmetuesi -Manual 4+R 👉Fuqia motorrike- 2000 👉Km - 182000 👉Karbura

  Mallakastër 13 shtator 12:02
  1.400 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Mallakastër 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten fenere smarti
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fenere smarti

  Shiten fenere smarti te perdorur po ne gjendje shume te mire. Cmimi: 50€ Tel:0694008853

  Mallakastër 10 shtator 19:49
  50 €
 • 1 foto
  Sym 200cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Sym 200cc

  Shitet sym

  Mallakastër 10 shtator 14:47
  200 €
 • 2 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Wv bora 1.6 SR

  Mallakastër 10 shtator 12:05
  1.500 €
 • 6 foto
  Opel Corsa 1.3 naft e sapo ardhur
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 naft e sapo ardhur

  Opel Corsa 1.3 naft viti 2005 , 5 porta manuale e sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar . Maki

  Mallakastër 10 shtator 11:17
  2.500 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Teknik dhe paisje

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Mirëmëngjes! Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një p

  Mallakastër 9 shtator 19:34
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Okazioooooon  Rafte Italian
  Mobilje

  Okazioooooon Rafte Italian

  Shesim 10 ml rafte marketi cilesi shume e mire ,gjendje e shkelqyer . cmimi okazion (i kam blere me

  Mallakastër 8 shtator 19:39
  6.500 Lek
 • 6 foto
  Shitet Audi A3
  Vetura

  Shitet Audi A3

  Makina është në gjendje shumë të mirë me shërbime të bëra, letra te prera deri ne 26.12.2019

  Mallakastër 8 shtator 19:18
  5.300 €
 • 8 foto
  Toyota Corolla dizel
  Vetura

  Toyota Corolla dizel

  Shitet Toyota Corrola viti prodhimit 2006 1.9 Nafte Makina disponon dokumenta te rregullta dhe po b

  Mallakastër 8 shtator 14:55
  3.700 €
 • 0 foto
  Motherboard HP lga 1155
  Pjese per kompjuter

  Motherboard HP lga 1155

  Shes motherboard HP lga 1155 ne gjendje pune sapo e kam bler , per arsye se kam ble tjeter gjenerat

  Mallakastër 7 shtator 19:07
  2.500 Lek
 • 1 foto
  fiat 1.3 naft
  Vetura

  fiat 1.3 naft

  shitet makina fiat grande punto e sapo ardhur nga italia e sapotarguar me dokumenta per 1 vit ne sup

  Mallakastër 7 shtator 13:32
  3.000 €
 • 1 foto
  Fiat Grande Punto 1.3 naft
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.3 naft

  shitet makina fiat grande punto e sapo ardhur nga italia e sapotarguar me dokumenta per 1 vit ne sup

  Mallakastër 7 shtator 13:24
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet ww 1.9 naft
  Vetura

  Shitet ww 1.9 naft

  Viti 2002. Letrat te paguara deri ne janar. Motorr 1.9 naft. Makina esht e gatshme per cdo lloj prov

  Mallakastër 5 shtator 15:18
  2.000 €
 • 2 foto
  Galaxy S8 Plus
  Telefona celulare

  Galaxy S8 Plus

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +86135470

  Mallakastër 5 shtator 10:10
  410 €
 • 2 foto
  PS4 Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Pro

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +86135470

  Mallakastër 5 shtator 09:30
  245 €
 • 3 foto
  iphone 7 plus 128gb red unlocked
  Telefona celulare

  iphone 7 plus 128gb red unlocked

  KONTAKTONI TANI N ON WHATSAPP \\ EMAIL për të marrë Dmimet e ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +861

  Mallakastër 3 shtator 11:30
  291 €
 • 2 foto
  Macbook Pro 13-inch
  Kompjutera

  Macbook Pro 13-inch

  KONTAKTONI TANI N ON WHATSAPP \\ EMAIL për të marrë Dmimet e ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +861

  Mallakastër 3 shtator 11:30
  637 €