Automjete
Mallakastër

Automjete në shitje në Mallakastër

 • 3 foto
  Shitet pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet pomp nafte

  Shitet pomp nafte per kombanje fostritt me motor iffe. E ardhur nga italia ne gjendje shume te mire

  Mallakastër Dje, 20:00
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Reduktor misri
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Reduktor misri

  Shitet reduktor misri per kombanj forstrit 514 ne gjendje shume te mire pune, e sapoardhur nga Itali

  Mallakastër Dje, 19:59
  40.000 Lek
 • 1 foto
  a klas 1.7 naft okazion 1200 euro
  Vetura

  a klas 1.7 naft okazion 1200 euro

  ne gjendje pune me letra

  Mallakastër 16 nëntor 19:11
  1.200 €
 • 3 foto
  Parakopl per Opel Meriva 2004
  Autopjese dhe paisje

  Parakopl per Opel Meriva 2004

  Parakopl per Opel Meriva viti 2004 Ka vetem nje thyerje ne cep qe rriparohet shum kollaja nga ana e

  Mallakastër 21 tetor 19:35
  65 €
 • 5 foto
  Shes kamionin per arsye emigrimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamionin per arsye emigrimi

  Kamion scania ne gjendeje te shkelqyer jumbo voluminoz karroceria 8m x3m x2.55 m Kamjoni ivitit2005

  Mallakastër 21 shtator 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Volkswagen touran 1.9 cmimi diskutushem okazionn
  Vetura

  Volkswagen touran 1.9 cmimi diskutushem okazionn

  Shitet volkswagen touran 1.9

  Mallakastër 17 shtator 22:24
  4.500 €
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Kamionë

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Mallakastër 17 shtator 11:47
  2.555 €
 • 0 foto
  Shitet SL
  Vetura

  Shitet SL

  Makina ne gjendje te mir..me dekumenta te rregullta Te interesuarit te kontaktojn ne nr tel—069584

  Mallakastër 14 shtator 22:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitettt!!
  Vetura

  Shitettt!!

  Shitet makina Mercedez Benz 👉Trasmetuesi -Manual 4+R 👉Fuqia motorrike- 2000 👉Km - 182000 👉Karbura

  Mallakastër 13 shtator 12:02
  1.400 €
 • 4 foto
  Shiten fenere smarti
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fenere smarti

  Shiten fenere smarti te perdorur po ne gjendje shume te mire. Cmimi: 50€ Tel:0694008853

  Mallakastër 10 shtator 19:49
  50 €
 • 1 foto
  Sym 200cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Sym 200cc

  Shitet sym

  Mallakastër 10 shtator 14:47
  200 €
 • 2 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Wv bora 1.6 SR

  Mallakastër 10 shtator 12:05
  1.500 €
 • 6 foto
  Opel Corsa 1.3 naft e sapo ardhur
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 naft e sapo ardhur

  Opel Corsa 1.3 naft viti 2005 , 5 porta manuale e sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar . Maki

  Mallakastër 10 shtator 11:17
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet Audi A3
  Vetura

  Shitet Audi A3

  Makina është në gjendje shumë të mirë me shërbime të bëra, letra te prera deri ne 26.12.2019

  Mallakastër 8 shtator 19:18
  5.300 €
 • 8 foto
  Toyota Corolla dizel
  Vetura

  Toyota Corolla dizel

  Shitet Toyota Corrola viti prodhimit 2006 1.9 Nafte Makina disponon dokumenta te rregullta dhe po b

  Mallakastër 8 shtator 14:55
  3.700 €
 • 1 foto
  fiat 1.3 naft
  Vetura

  fiat 1.3 naft

  shitet makina fiat grande punto e sapo ardhur nga italia e sapotarguar me dokumenta per 1 vit ne sup

  Mallakastër 7 shtator 13:32
  3.000 €
 • 1 foto
  Fiat Grande Punto 1.3 naft
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.3 naft

  shitet makina fiat grande punto e sapo ardhur nga italia e sapotarguar me dokumenta per 1 vit ne sup

  Mallakastër 7 shtator 13:24
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet ww 1.9 naft
  Vetura

  Shitet ww 1.9 naft

  Viti 2002. Letrat te paguara deri ne janar. Motorr 1.9 naft. Makina esht e gatshme per cdo lloj prov

  Mallakastër 5 shtator 15:18
  2.000 €
 • 3 foto
  Okazion ford fokus
  Vetura

  Okazion ford fokus

  Shitet ford fokus tetor 2003 letrat te sapo paguara cdo sherbime i kryer ne makin cmimi i diskutushe

  Mallakastër 24 gusht 16:26
  2.300 €
 • 1 foto
  vesppa 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  vesppa 50cc

  shitet vespa po ben koh pa perdorur dhe esht I cmontuar

  Mallakastër 22 gusht 22:03
  250 Lek
 • 0 foto
  Ford focus 1.6 naft kamjo automat
  Vetura

  Ford focus 1.6 naft kamjo automat

  Makina ne gjendje shum te mir 1.6 naft kamjo automat e 2005 me dekumenta te rregullta Cmimi 3000 eur

  Mallakastër 20 gusht 10:11
  3.000 €
 • 3 foto
  shitet Audi 80 gaz benzin
  Vetura

  shitet Audi 80 gaz benzin

  Audi 80 gaz benzin n gjendje t mir me letra

  Mallakastër 17 gusht 23:44
  800 Lek
 • 0 foto
  Pajero
  Vetura

  Pajero

  Makina eshte 4x4 ridodo . Motorr 2500 , 4 pistona , ekonomike . Ne gjendje shume të mirë .

  Mallakastër 10 gusht 12:28
  5.500 €
 • 1 foto
  Frez
  Autopjese dhe paisje

  Frez

  Frez japoneze per pjes 1.50cm ne gjendje pune

  Mallakastër 1 gusht 23:26
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Zgara makine
  Autopjese dhe paisje

  Zgara makine

  Shiten zgara per ford s max jane perdorur vetem 2 here jane origjinale te fordit

  Mallakastër 27 korrik 18:23
  50 €
 • 6 foto
  SHITET BENZ 220 CDI VITI 2000 ME LETERA TE PRERA
  Vetura

  SHITET BENZ 220 CDI VITI 2000 ME LETERA TE PRERA

  Shitet benz viti 2000 cdi 220 me letera te prera per nje vite makina eshte super ne gjendje me baxha

  Mallakastër 25 korrik 22:46
  2.500 €
 • 0 foto
  vespa
  Motore (mbi 50 cc)

  vespa

  Vespa 50 cc pa letra

  Mallakastër 22 korrik 11:36
  350 €
 • 11 foto
  Shitet Nissan Navara 2.5 dci 4X4 viti 2008
  Vetura

  Shitet Nissan Navara 2.5 dci 4X4 viti 2008

  Shitet Nissan Navara 2.5 dci 4X4 viti 2008 E blerë në Greqi me 0 km e përdorur vetëm nga një person

  Mallakastër 14 korrik 16:27
  16.000 €
 • 5 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shes 220 cdi viti 2000 nafte.kamjo manuale.makina eshte ne gjendje te mire.shitet per arsyeje mos pe

  Mallakastër 24 qershor 19:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BENZ KUPE CE VITI 1992 BENZIN GAZ
  Vetura

  BENZ KUPE CE VITI 1992 BENZIN GAZ

  SHITET BENZ KUPE CE VITI 92.BENZIN GAZ.KAMIO MANUALE.BAXHA.KONDICJONER.XHAMA ELEKTRIK.ME DISQE AMG N

  Mallakastër 1 qershor 21:47
  2.500 €
 • 1 foto
  Mercedes-benz Vito CDI 200
  Vetura

  Mercedes-benz Vito CDI 200

  Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera. Per me shume i

  Mallakastër 12 maj 20:29
  4.000 €
 • 8 foto
  Okazionnn Mercedes C250 dizel
  Vetura

  Okazionnn Mercedes C250 dizel

  Shiet Mercedes benz c class 250 viti 1995 me letra te pagura , pasqyra elektrike , xhama elektrik ma

  Mallakastër 3 maj 20:46
  1.440 €
 • 3 foto
  Peugeot 607 2.9 benzin
  Vetura

  Peugeot 607 2.9 benzin

  Makina sapo ardhur nga spanja. Dogan e paguar sendile ngrohje+ftohje. 250-mij km me liber sherbimesh

  Mallakastër 3 maj 15:20
  3.600 €
 • 3 foto
  Vw sharon
  Vetura

  Vw sharon

  Makina ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike motor 1.9 TDI per me shum info kontaktoni

  Mallakastër 23 prill 11:32
  1.500 €
 • 9 foto
  Bmw 530d Look M
  Vetura

  Bmw 530d Look M

  Shitet ose nderrohet.Makina eshte ne gjendje te mire.

  Mallakastër 10 prill 11:12
  4.500 €
 • 0 foto
  okazion 350€
  Vetura

  okazion 350€

  Shitet renaul clio letrat der dhjetor 2019 shitet per arsye se ka probleme ne marshin e pare riparim

  Mallakastër 7 prill 22:43
  350 €
 • 3 foto
  Sprinter 8+1.(U shit ) FLM merrjep.al.
  Kamionë

  Sprinter 8+1.(U shit ) FLM merrjep.al.

  Shitet sprinter. .makina eshte ne gjendje perfekte .Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike

  Mallakastër 4 prill 11:51
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Renault Scenic
  Vetura

  Renault Scenic

  Shitet automjet ne gjendje shume te mire. Sherbime te bera. Letrat deri ne nentor. 1.9 nafte. Cmim

  Mallakastër 4 prill 10:31
  1.530 €
 • 3 foto
   sprinter 413
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  sprinter 413

  esht ne gjendje shum te mir esht i gatshem per cdo prov kilometrat i ka t

  Mallakastër 4 prill 09:26
  16.000 €
 • 0 foto
  Ford fusion urgjent
  Vetura

  Ford fusion urgjent

  Shitet urgjent ford ne super gjendje

  Mallakastër 4 prill 08:50
  2.200 €
 • 1 foto
  Okazion DAYANG viti 2013 110cc .
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion DAYANG viti 2013 110cc .

  Okazion shitet motorr DAYANG viti2013 , 110 cc Ne gjendje te shkelqyere me dokumenta te rregullta d

  Mallakastër 4 prill 04:02
  650 €
 • 8 foto
  Shitet Skrep
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Skrep

  Shitet skrep Fai ne gjendje shum te mire pune I gatshem per cfardolloj prove

  Mallakastër 4 prill 03:28
  17.000 €
 • 2 foto
  avangarde
  Vetura

  avangarde

  me veshje me shin me dekumenta te prera per nje vit

  Mallakastër 4 prill 03:20
  1.500 €
 • 2 foto
  Mercedes C200 dizel
  Vetura

  Mercedes C200 dizel

  shitet benz c class 200 cdi ngjyra belu e erret shum ekonomik viti 2002 me letera te prera makina e

  Mallakastër 4 prill 03:15
  2.700 €
 • 4 foto
  shitet golf 4
  Vetura

  shitet golf 4

  shitet golf 4 viti 99-2000 ne gjendje shum te mir 1 vit po ben qe ka ardhur na gjermania me letra de

  Mallakastër 4 prill 01:47
  1.600 €
 • 0 foto
  Xhama per ML 270 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Xhama per ML 270 CDI

  Shiten xhama per ML 270 CDI. Cmimi 80 000 leke te vjetra Kontakt 0692723181

  Mallakastër 4 prill 01:41
  80.000 Lek
 • 3 foto
   Ford Focus 1.6 2006
  Vetura

  Ford Focus 1.6 2006

  Fordi eshte ne gjendje te mir.Dokumentat i mbarojne ne dhjetor te ketij viti.

  Mallakastër 4 prill 01:12
  3.500 Lek
 • 8 foto
  U shit flm.
  Vetura

  U shit flm.

  Shitet ML 270 CDI e vitit 2000. Gjendje super te shkelqyer motorike dhe xhenerike. I jane bere sherb

  Mallakastër 3 prill 22:32
  3.400 €
 • 7 foto
  Shitet Volvo V70 mundesi nderrimi me foristrad
  Vetura

  Shitet Volvo V70 mundesi nderrimi me foristrad

  Shitet Volvo V70 viti 2007 mundesi nderrimi me foristrad

  Mallakastër 3 prill 21:52
  5.000 €
 • 4 foto
  Shitet C4
  Vetura

  Shitet C4

  1.6 benzin gjendje perfekte motorrike sensor parkimi sensor shiu sensor drita

  Mallakastër 3 prill 20:48
  2.500 €