Automjete

Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Renault
  Vetura

  Renault

  • Renault
  • Grand Scenic
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 12:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Opel Kadett 500 euro
  Vetura

  Shitet Opel Kadett 500 euro

  • Opel
  • Kadett
  • Benzin
  • 1988
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prizren Sot, 12:29
  500 €
 • 12 foto
  MERCEDES BENZ ML 350 CDI BlueTEC 4MATIC AMG EDITION DESIGNO
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 350 CDI BlueTEC 4MATIC AMG EDITION DESIGNO

  • Mercedes-Benz
  • ML 350
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet c class c220 super super gjendje
  Vetura

  Shitet c class c220 super super gjendje

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pogradec Sot, 12:28
  4.500 €
 • 8 foto
  BLEJM VETURA PA DOGANE????????
  Vetura

  BLEJM VETURA PA DOGANE????????

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2020
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF 6 TEAM HIGHLINE 1.6 TDI BLUEMOTION TECH INDIVIDUAL
  Vetura

  VW GOLF 6 TEAM HIGHLINE 1.6 TDI BLUEMOTION TECH INDIVIDUAL

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pjes per pasat B5
  Vetura

  Pjes per pasat B5

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Suzuki Ignis 1.3 Benzin/Gas 4x4
  Vetura

  Suzuki Ignis 1.3 Benzin/Gas 4x4

  • Suzuki
  • Ignis
  • Benzinë + Gaz
  • 2002
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 12:28
  1.650 €
 • 12 foto
  VW GOLF 6 PLUS STYLE HIGHLINE 1.6 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS STYLE HIGHLINE 1.6 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY

  • VW Volkswagen
  • Golf Plus
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:28
  7.800 €
 • 12 foto
  MERCEDES BENZ W212 E 220 CDI AMG BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE
  Vetura

  MERCEDES BENZ W212 E 220 CDI AMG BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2014
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 110 000 - 119 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 110 000 - 119 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  4x4

  • 1520
  Tiranë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Touran 2.0 nafte 2011
  Vetura

  VW Touran 2.0 nafte 2011

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 12:28
  7.999 €
 • 9 foto
  Volkswagen sharan 1.8 Benzin Gaz Viti 2005
  Vetura

  Volkswagen sharan 1.8 Benzin Gaz Viti 2005

  • VW Volkswagen
  • Sharan
  • Benzinë + Gaz
  • 2005
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fier Sot, 12:28
  4.100 €
 • 7 foto
  Shitet audi a4 super gjendje
  Vetura

  Shitet audi a4 super gjendje

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Sot, 12:28
  4.400 €
 • 0 foto
  fellne per audi 17 coll 049 214 990
  Autopjese dhe paisje

  fellne per audi 17 coll 049 214 990

  nga gjermania

  Mitrovicë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Lancia Ypsilon.1.4.Automat.Panorama.78.Mij.klm
  Vetura

  Lancia Ypsilon.1.4.Automat.Panorama.78.Mij.klm

  • Lancia
  • MUSA
  • Benzin
  • 2008
  • 75 000 - 79 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:28
  4.600 €
 • 10 foto
  Pjes per Mercedes Benz E-Class W212 2009-2016
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedes Benz E-Class W212 2009-2016

  ❌Pjes per Mercedes Benz E-Class W212 2

  Elbasan Sot, 12:28
  1 Lek
 • 6 foto
  Parakolp origjinal AMG 6.3 fabrike E-Class 2009-2012 W212
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp origjinal AMG 6.3 fabrike E-Class 2009-2012 W212

  Parakolp AMG 6.3 fabrike origjinal per E

  Elbasan Sot, 12:28
  250 €
 • 1 foto
  pjese jeep wrangler
  Autopjese dhe paisje

  pjese jeep wrangler

  shiten pjes per jeep wrangler 2008 motor

  Fier Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Suzuki Swift.1.3.Automat.07.??
  Vetura

  Suzuki Swift.1.3.Automat.07.??

  • Suzuki
  • Swift
  • Benzin
  • 2007
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:28
  5.500 €
 • 10 foto
  BMW X6
  Vetura

  BMW X6

  • BMW
  • X6
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz C180 Benzine+Gaz
  Vetura

  Mercedes Benz C180 Benzine+Gaz

  • Mercedes-Benz
  • C 180
  • Benzinë + Gaz
  • 1995
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Përmet Sot, 12:27
  2.200 €
 • 12 foto
  TOYOTA CORROLA 1.4 NAFTE. AUTO INGROSSO ??
  Vetura

  TOYOTA CORROLA 1.4 NAFTE. AUTO INGROSSO ??

  • Toyota
  • Corolla
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES GOLF 3 BENZIN PLIN 1.4 VITI 1997 PA DOGAN
  Vetura

  SHES GOLF 3 BENZIN PLIN 1.4 VITI 1997 PA DOGAN

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzinë + Gaz
  • 1997
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Prishtinë Sot, 12:27
  1 €
 • 7 foto
  SHES AUDI A6 DIZEL 2.5 AUTOMATIK VITI 2001
  Vetura

  SHES AUDI A6 DIZEL 2.5 AUTOMATIK VITI 2001

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 20 000 - 24 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 12:27
  1 €
 • 12 foto
  MAZDA 2.  AUTO INGROSSO ??
  Vetura

  MAZDA 2. AUTO INGROSSO ??

  • Mazda
  • 2
  • Benzinë + Gaz
  • 2009
  • 140 000 - 149 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PEUGEOT 307 1.6 NAFTE. AUTO INGROSSO ??
  Vetura

  PEUGEOT 307 1.6 NAFTE. AUTO INGROSSO ??

  • Peugeot
  • 307
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE. AUTO INGROSSO ??
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE. AUTO INGROSSO ??

  • Toyota
  • Yaris
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE. AUTO INGROSSO ??
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE. AUTO INGROSSO ??

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 60 000 - 64 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz E 200 BlueTEC Ju Garantojme per kilometra. mun
  Vetura

  Mercedes-Benz E 200 BlueTEC Ju Garantojme per kilometra. mun

  • Mercedes-Benz
  • E 200
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Prishtinë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mitsubishi Outlander AWD 2.4 Benzine+Gaz Automat
  Vetura

  Mitsubishi Outlander AWD 2.4 Benzine+Gaz Automat

  • Mitsubishi
  • Outlander
  • Benzinë + Gaz
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  5.500 €
 • 6 foto
  CITROEN-C1-BENZIN-100CC-MANUAL-VITI-2008
  Vetura

  CITROEN-C1-BENZIN-100CC-MANUAL-VITI-2008

  • Citroën
  • C1
  • Benzin
  • 2008
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 12:27
  2.000 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA ME DEFEKT
  Vetura

  ?BLEJM VETURA ME DEFEKT

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Elektrikë
  • 2020
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ford C - MAX
  Vetura

  Ford C - MAX

  • Ford
  • C-Max
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  shes t5 1.9 tdi 2007
  Vetura

  shes t5 1.9 tdi 2007

  • VW Volkswagen
  • T5 Kombi
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Ferizaj Sot, 12:27
  3.200 €
 • 12 foto
  SHITET - TOYOTA AURIS 1.6 BENZIN GAZ - AUTOMAT - 2007 FULL
  Vetura

  SHITET - TOYOTA AURIS 1.6 BENZIN GAZ - AUTOMAT - 2007 FULL

  • Toyota
  • Auris
  • Benzinë + Gaz
  • 2007
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Polo 1.2 Benzine Viti 2004
  Vetura

  VW Polo 1.2 Benzine Viti 2004

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Benzin
  • 2004
  • 140 000 - 149 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET - E CLASE 280 CDI EVO - 2006 - AUTOMAT - AVANGARD
  Vetura

  SHITET - E CLASE 280 CDI EVO - 2006 - AUTOMAT - AVANGARD

  • Mercedes-Benz
  • E 280
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Corsa 2011 1.3 Nafte Manual
  Vetura

  Opel Corsa 2011 1.3 Nafte Manual

  • Opel
  • Corsa
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 12:27
  2.900 €
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Volvo S60 2.4 Benzine+Gaz Automat
  Vetura

  Volvo S60 2.4 Benzine+Gaz Automat

  • Volvo
  • S60
  • Benzinë + Gaz
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  4.500 €
 • 12 foto
  VW Polo 1.2 Benzine+Gaz 2005
  Vetura

  VW Polo 1.2 Benzine+Gaz 2005

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Benzinë + Gaz
  • 2005
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  3.100 €
 • 0 foto
  guma veres
  Autopjese dhe paisje

  guma veres

  guma veres 1.goma 195/ 65/ 15 veres 4 c

  Mitrovicë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99
  Vetura

  RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

  • VW Volkswagen
  • Jetta
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 15 000 - 19 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 12:27
  5.900 €
 • 11 foto
  CHEVROLET CAPTIVA 2.0 Nafte.AUTO INGROSSO ??
  Vetura

  CHEVROLET CAPTIVA 2.0 Nafte.AUTO INGROSSO ??

  • Chevrolet
  • Captiva
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Durrës Sot, 12:27
  Me Marrveshje