Kategoria

Çmimi

Vendi

 • I RI Aparat per Akullore model i ri digjital

  I RI Aparat per Akullore model i ri digjital

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.7 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3 kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.700 €
  Prizren
  Sot, 19:30
 • E RE Makine per Akullore me garancion

  E RE Makine per Akullore me garancion

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.7 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3 kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.700 €
  Ferizaj
  Sot, 19:30
 • Makine e re per Akullore model i ri gjerman

  Makine e re per Akullore model i ri gjerman

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.7 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3 kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.700 €
  Klinë
  Sot, 19:30
 • RISI Makin e re per Akullore me garancion

  RISI Makin e re per Akullore me garancion

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.200 €
  Gjakovë
  Sot, 19:30
 • Makina per zdrukthtari

  Makina per zdrukthtari

  Shes makina per zdrukthtari dhe perpunimin e drurit dhe dyerve te ndryshme. Makinat qe jane ne dispozicion per shitje: -Pres, 2 cope -Abrigter, 1 cope -Dikt, 1 cope -Friz, 2 cope -Formatizerk e furrn

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:30
 • SHPORTA DORE PER MARKETE DHE KOZMETIK

  SHPORTA DORE PER MARKETE DHE KOZMETIK

  Shiten shportat modele te ndryshme mvarsisht prej kerkeses .Shportat jane shume te lehta per perdorim nga konsumatoret e te gjitha moshave dhe jane shume te qendrushme ndaj veprimtarive te perditshme

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 19:30
 • makina per Akullore e re gjermane

  makina per Akullore e re gjermane

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.200 €
  Prishtinë
  Sot, 19:30
 • Paisje per parukeri

  Paisje per parukeri

  Paisje per parukeri te kompletuara 2 pasqyra + banak me tre komodina 2 poltrone 1 raft 2 divane 1 Lavatest Te gjitha jane ne gjendje te shkelqyer. Presim telefonata serioze!

  130.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 18:53
 • Qadra per dyqane dhe ballkone

  Qadra per dyqane dhe ballkone

  shes qadren n gjendje shum t mir gjersia 4 metra me 3 metra prefekt per dyqane dhe ballkone flm pres blers serioz

  200 €
  Mitrovicë
  Sot, 18:29
 • FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER GASTRONOMI

  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER GASTRONOMI

  Shesim furra te pizzave te importura nga italia. Miksera te Brumit Miksera per Embelsira Furra per Embelsira Skara,shporet te plin me 4 dhe 6 Ringlla Tavolina pune Lavamana me nje fjal ta gjitha pai

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:28
 • Frez per rrafshim te kokes se motorrit

  Frez per rrafshim te kokes se motorrit

  Makina eshte e ardhur nga zvicrra, eshte ne gjenjde te rregullt.

  Me Marrveshje
  Rahovec
  Sot, 17:28
 • Furra Skara Frigorifera Shporeta Makine akullorev

  Furra Skara Frigorifera Shporeta Makine akullorev

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra, Skara, Miksera, Shporeta, Makina Mishi, Makine perimeve, Tavolina pune, Tavolina frigo, Hauba, Tostera, Ferteza... Gota, Pjata, Luge, Thika, Pirunj, Krypore etj

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 15:49
 • ORTOPAN-rentgen

  ORTOPAN-rentgen

  Shitet rentgeni per dhembe "ORTOPAN" . I ardhur nga Zvicra. Modeli".Trophy Orthoslice 1000". P:S:Me mundsi apgrejdimi me digipan(TROPHY TRO-TROPANO 01

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 15:28
 • Aparat akullorje

  Aparat akullorje

  Aparat akullorje qe prodhon 7kg per 1 ore plus frigoriferi me 7 tasa inoksi dhe 6 luge Te gjitha bashe 1800000 lek. I diskutushem. Ne gjendje te mire pune

  1.800.000 Lek
  Durrës
  Sot, 15:08
 • Frekuentore Elektrik Elektromotorra, etj

  Frekuentore Elektrik Elektromotorra, etj

  Frekuentore elektrik te ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire pune. Tek ne mund te gjeni edhe: Elektromotorra, Pompa Uji, Kompresora, Ventilatore, Aparate Saldimi, etj. Per me shume: 00 377 44 4

  Me Marrveshje
  Kukës
  Sot, 14:53
 • Kompresor

  Kompresor

  Dinamik Compressor 15-16 bar , me tharse.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:29
 • Aparat per kafe

  Aparat per kafe

  Shitet aparati per kafe vetëshërbyes, ka 16 lloje te pijeve te ngrohta, cmimi shume i volitshem 1020

  1.020 €
  Mitrovicë
  Sot, 14:28
 • Furre piceriee ne gjendje punee vetem me gaz

  Furre piceriee ne gjendje punee vetem me gaz

  Furre picerie kapaciteti 6pica ne gjendje pune shitet vetem me gaz centili pa korent ekonomike tull shamot e ne gjendje shum t mir

  900 €
  Tiranë
  Sot, 14:08
 • Shitet Grafik studio me gjitha elementet percjelle

  Shitet Grafik studio me gjitha elementet percjelle

  Shitet Grafik studio me gjitha elementet percjellese Shitet fotokopje xerox 7235 ne gjendje te rregullt 4 drumat rreth 90% 2 ngjyrat mbi 80% 1 ngjyre rreth 40% Ngjyra zeze reeth 0% Furra e spo nderr

  750 €
  Prishtinë
  Sot, 13:29
 • Paisje. Të Autolarjes te gjitha

  Paisje. Të Autolarjes te gjitha

  Shes te gjitha paisjet karsher me shtypje te fort e Ardhur nga Austria shum pak e perdorur dhe boca kompresor te rij me dy fshisa bolero ruba qetka reklama te Autolarjes te gjitha 600€

  600 €
  Ferizaj
  Sot, 13:28
 • MOBILJE PER BAR

  MOBILJE PER BAR

  Bar Tres Jolie ne Durres ofron : A: 40 sete me tavolina druri dhe stola te larte (1 set = 5000 leke te reja, nese merren te gjitha bashke cmimi shkon 150000 Leke te reja) B: Tenda /Çadra Italiani

  Me Marrveshje
  Durrës
  Sot, 12:53
 • Peshore Elektronike per Markete

  Peshore Elektronike per Markete

  Bejm Shitjen e peshoreve si dhe Servisim e tyre Peshore Elektronike per markete me kapacitet 6 kg 15 kg 30 kg Mund te mermorojn deri 250 artikuj Punojn ne temperature -10°C ~ +40°C Bateri deri ne 40h

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 10:53
 • Peshore Elektronike per Markete.

  Peshore Elektronike per Markete.

  Bejm Shitjen e peshoreve si dhe Servisim e tyre Peshore Elektronike per markete me kapacitet 6 kg 15 kg 30 kg Mund te mermorojn deri 250 artikuj Punojn ne temperature -10°C ~ +40°C Bateri deri ne 4

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 10:38
 • OKAZION Frigorifer Restoranti

  OKAZION Frigorifer Restoranti

  SHITET FRIGORIFER RESTORANTI FRESKUS NGRIC 9 MUAJ I PERDORUR TRANSPORTI FALAS 🚚

  1.000 €
  Sarandë
  Sot, 09:09
 • Kondicioner Kollone

  Kondicioner Kollone

  Kondicioner kollone Maselino 48.000btu 3fazor eshte ne gjendje pune shume te mire , dhe nuk eshte perdorur shume. kondicioneri ka dhe tubot e bakrit+kabllot eshte i kompletuar . punon me gas R410a ç

  999 €
  Korçë
  Sot, 08:53
 • Inventari për parukeri, kozmetikë, manikyr

  Inventari për parukeri, kozmetikë, manikyr

  Shitet komplet Inventari për parukeri /kozmetikë /manikyr, në gjendje shumë të mirë, i perdorur vetëm në një sezonë (verore) 4 pasqyre per Frizere 4 karriga per Frizere 4 dollapa per Frizere 1 tavol

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 03:28
 • Shitet inventari per Grafik Studio

  Shitet inventari per Grafik Studio

  Përshkrimi: Shitet Grafik studio me gjitha elementet percjellese Shitet fotokopje xerox 7235 ne gjendje te rregullt 4 drumat rreth 90% 2 ngjyrat mbi 80% 1 ngjyre rreth 40% Ngjyra zeze rreth 0% Furr

  600 €
  Prishtinë
  Sot, 01:28
 • Friz vitrin

  Friz vitrin

  Shitet frizi i ri shum pak i perdorur 3 muj asht ne gjendje te rregullt Per meshum kontaktoni edhe viber +37744222274

  800 €
  Prizren
  Sot, 01:28
 • Shes invertarin per frizer

  Shes invertarin per frizer

  Shes invertarin per frizer (m) Qmimi sipas marrveshjes Per info me te hollsishme na kontaktoni ne: +38649884379

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:10
 • Vinxh me elektromotorr

  Vinxh me elektromotorr

  Shitet vinxh me elektromotorr, me kapacitet deri ne 1 ton, 200 kg. Mund ta gjeni te Magazina Ofertave. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave.

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 20:51
 • Sobe +Tost

  Sobe +Tost

  Soba = 150 € Makineria qe ben tost = 150 € jan te ardhura nga italia.. Shum pak te perdorura

  150 €
  Durrës
  Dje, 20:28
 • Lojra Fati

  Lojra Fati

  (1) Gara me Qen Ka Shum Mundesi Fitimi Mund te Luash Vendin E 1-2 Si Dhe Kombinimet Cift Tek Posht Lart Posedon bonus 2x Dhe 3x. Dhe Xhekpot Mundet te Ndryshohet % ësht Shum Terheqes Per Lojtaret. De

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 19:54
 • inventar për shitore dhe ëmbëltore

  inventar për shitore dhe ëmbëltore

  shes inventar komplet per shitore raftat kaca monitor dhe friz per pije dhe mish ne ëmbëltore jan 6 tavolina me nga 4 karrige shanku friz per pije frizi per embelsira mulli per blurje te kafes apara

  Me Marrveshje
  Shtime
  Dje, 19:11
 • Toster profesional

  Toster profesional

  Toster profesional, per restorant ose fast food

  100 €
  Prizren
  Dje, 17:33
 • Okazion Makin Qepse Rrugica dhe mbajtse tapetash

  Okazion Makin Qepse Rrugica dhe mbajtse tapetash

  Shitet nje makin qepse rrugica tapete dhe nje mbajtse tapeteshme shina thuajse te pa perdorura !cmimi i diskutueshem !

  2.500 €
  Tiranë
  Dje, 16:47
 • Karrike zyre rrotulluese

  Karrike zyre rrotulluese

  Shitet karrike zyre rrotulluese. Mund t'a gjeni te Magazina Ofertave per vetem 8 000 lek. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!

  8.000 Lek
  Durrës
  Dje, 15:18
 • Makineri Akulli

  Makineri Akulli

  Makine akulli firma Brema

  200 €
  Tiranë
  Dje, 14:37
 • Linje Riciklimi Plastike

  Linje Riciklimi Plastike

  Shitet linje granulimi per PE dhe PP, linja eshte prodhim i 2016 dhe ka kapacitet 400kg/h. Per me shume informacion na kontaktoni . Faleminderit...

  Me Marrveshje
  Elbasan
  Dje, 14:26
 • Arke Casio

  Arke Casio

  Casio CE 6100 Versatile, convenient and upgradeable, the CE-6100 has a free function keyboard layout and 45mm dot matrix printer. Casio CE-6100 45mm wide two-station dot matrix printer Large Display C

  80 €
  Vushtrri
  Dje, 14:25
 • Vignola Kafe KAFE PER ZYRA

  Vignola Kafe KAFE PER ZYRA

  Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra

  30 Lek
  Elbasan
  Dje, 14:14
 • Banak frigorifer per lokale

  Banak frigorifer per lokale

  Banak frigorifer per lokale

  500 €
  Tiranë
  Dje, 14:13
 • FURRA PER PIZZA DHE MIKSERA PER GASTRONOMI.

  FURRA PER PIZZA DHE MIKSERA PER GASTRONOMI.

  Kompanija gastro24 eshte e specialezume per shitje e paisjeve per:Pizzeri,Restorante, Fastfood, dhe pasticeri. Kompanija gastro24 shet paisjet furra te pizzave furra per pasticeri miksera te brumit m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 04:54
 • Paisje per Gastronomi furre per pizza

  Paisje per Gastronomi furre per pizza

  Furre pizza prodhim Italian Napoli dy katshe me kapacitet prej 8 pizzave.

  750 €
  Prishtinë
  Dje, 04:53
 • Shes 5 Shankerica

  Shes 5 Shankerica

  Shes 5 Shankerica, krejtesisht te reja, cmimi 120 Euro, kontakto ne viber +37744578020

  120 €
  Prishtinë
  26 mars 23:24
 • Shes Tavoline Muri

  Shes Tavoline Muri

  Shes Tavolin Muri, e ndertuar nga hekrat dhe ivericat, cmimi 100 Euro, kontakto ne viber +37744578020

  100 €
  Prishtinë
  26 mars 23:22
 • Makineri paketimi shitet ose nderrohet

  Makineri paketimi shitet ose nderrohet

  Kam per te shitur 2 makineri te reja paketimi ne bustina nga 5-200 gr. makinerite jane te paperdorura.

  3.800 €
  Shkodër
  26 mars 22:26
 • Makine akullore

  Makine akullore

  Makineri akullore e tipit labo e markes bravo, 6-8 kg makineria eshte ne gjendje shume te mire pune dhe estetike. Permban dhe pasterizuesin e qumshtit, ftohjen e ben me uje dhe procesi i berjes se ak

  3.200 €
  Durrës
  26 mars 22:15
 • Makineri per akullore

  Makineri per akullore

  capriani italiane ne gjendje te shkelqyer ..L.20 SHUM EKONOMIKE MONOFAZ .

  1.100 €
  Tiranë
  26 mars 22:10
 • inventar

  inventar

  Shes 9 tavolina me karrika te gjitha jan te mira po thuajse te reja +37744157252

  1.150 €
  Gjilan
  26 mars 21:29
 • Shes dorzat e CARPIGIANIT

  Shes dorzat e CARPIGIANIT

  Shes dorzat e CARPIGIANIT ne gjendje perfekte si e re ashtu si e shihni ne foto.Nuk ka fjal per te.Per me shume info kontaktoni ne mr:044149049 ose ne viber:+37744149049

  Me Marrveshje
  Prizren
  26 mars 19:45