Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  paisje kuzhinash
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash

  shesim paisje per kuzhina dhe restorante 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo

  Prishtinë Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per kuzhina dhe restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per kuzhina dhe restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC ,NE FERIZ

  Pejë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Invertar per Barnatore / Kozmetik
  Makineri dhe inventare

  Shitet Invertar per Barnatore / Kozmetik

  Shitet ose nderroj komplet Invertar per Barnatore ose Kozmetik. Invertari eshte ne gjendje shume te

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM KETO PAISJE SIQ SHIFEN NE FOTO 044 205 539

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjata nga materiali i melamines nuk thehen
  Makineri dhe inventare

  Pjata nga materiali i melamines nuk thehen

  Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves pjata nga materiali i melamines, ky material eshte shume i for

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Produkte Italiane për hotele
  Makineri dhe inventare

  Produkte Italiane për hotele

  Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves produkte per hotele. Te gjitha produktet jane Italiane. Keto

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Produkte per hotelin restorantin shtepine tuaj
  Makineri dhe inventare

  Produkte per hotelin restorantin shtepine tuaj

  Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves pjata per ushqime nga Linja Kristal. Te gjitha produktet jane

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritare

  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritareve nga druri 1.Cafi i vogel me prruge 2.Abrikter

  Fushë Kosovë Sot, 12:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CARPIGIANI dhe bejme servisin e tyre
  Makineri dhe inventare

  CARPIGIANI dhe bejme servisin e tyre

  Shes aprata per akullore CARPIGIANI dhe bejme servisimin e tyre me pjese te reja dhe te perdorura.Pj

  Prizren Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makinë e ngjyrosjes VENJAKOB
  Makineri dhe inventare

  Makinë e ngjyrosjes VENJAKOB

  Makine per ngjyrosjen e mediapanit,drurit e gjesendeve te ndryshme, etj Tipi: HGS-Z Viti i prodhimit

  Prishtinë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulli per kafe si i rii
  Makineri dhe inventare

  Mulli per kafe si i rii

  Shes mullirin oer kafe si i rii ne gjendje perfekte.Eshte i firmes me te njohur italiane"MAZZER".Per

  Prizren Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser 5 liter si i ri
  Makineri dhe inventare

  Mikser 5 liter si i ri

  Shes mikserin ne gjendje shume te mire pune.Eshte 5 litre.Eshte me 3 opsione.Po ashtu me 10 shpejtes

  Prizren Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Granitore ne gjendje te mire pune si e re
  Makineri dhe inventare

  Granitore ne gjendje te mire pune si e re

  Shes granitore ne gjendje perfekte si e re.Eshte italiane.Eshte ajo qe e shihini ne foto.Per me shum

  Prizren Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje te ndryshem
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshem

  Shiten paisjet te ndryshem ne gjendje te rregullt. Supermarket market cccc

  Prishtinë Sot, 12:44
  600 €
 • 5 foto
  Mbajtese per korneta te akullore te re
  Makineri dhe inventare

  Mbajtese per korneta te akullore te re

  Shes mbajtesen e kornetave te akullores te re ne gjendje perfekte me porosi.Per me shume info kontak

  Prizren Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llabi Carpigiani dhe pastelizator
  Makineri dhe inventare

  Llabi Carpigiani dhe pastelizator

  Shes llabo CARPIGIANI ne gjendje perfekte.Dhe pastelizatore eshte ne gjendje perfekte.Te dy jane ita

  Prizren Sot, 12:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vitrine ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje shume te mire pune

  Shes vitrinen ne gjendje shume te mire pune.Per me shume info kontaktoni ne nr:044149049 ose ne vibe

  Prizren Sot, 12:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llabo per akullore CATTABRIGA 5l si e reee
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore CATTABRIGA 5l si e reee

  Shes llabon per akullore5l ne gjendje perfekte si e ree.Eshte e firmes te njohur italiane\"CATTABRIG

  Prizren Sot, 12:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjese per Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Shes pjese per Carpigiani

  Shes pjese per Carpigiani.Kemi pjese te reja dhe te perdorura (MADE IN ITALY).Per me shume info kont

  Prizren Sot, 12:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per akullore"CARPIGIANI"
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore"CARPIGIANI"

  Shes aparatin per akullore ne gjendje shum te mir pune i firmes se njohur italiane "CARPIGIANI".Per

  Prizren Sot, 12:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per akullore "CARPIGIANI"
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore "CARPIGIANI"

  Shitet aparati per akullore i firmes se njohur italiane "CARPIGIANI" ne gjendje shum te mire poashtu

  Prizren Sot, 12:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per embelsira
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per embelsira

  Shes vitrinen per embelsira ne gjendje te mire pune si e ree.Per me shume info kontaktoni ne nr:0441

  Prizren Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per portokall
  Makineri dhe inventare

  Makina per portokall

  Shes makinen per portokall ne gjendje te mire pune.Per me shume kontaktoni ne tel:044159049 ose ne v

  Prizren Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vitrine per akullore ne gjendje perfekte
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per akullore ne gjendje perfekte

  Shes vitrinen ne gjendje shum te mire.I firmes se njohur italiani"ISA" me 10 tasa ftofjen me ajer ed

  Prizren Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per akullore ne gjendje perfekte CARPIGIANI
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore ne gjendje perfekte CARPIGIANI

  Shes aparat per akullore ne gjendje perfekte si i rii.Eshte i firmes me te njohur italiane:"CARPIGIA

  Prizren Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fonton per boz limonad ajron boronic
  Makineri dhe inventare

  Fonton per boz limonad ajron boronic

  Shitet fontona per pije me dy kazona ka 20L njona an asht me fryme njona asht met sjellme qmimi me m

  Gjakovë Sot, 12:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja
  Makineri dhe inventare

  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja

  Shes makinat e akullit ne gjendje perfekte si te reja.Jane te firmes me te njohur italiane"BREMA.Nje

  Prizren Sot, 12:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser itailian i rii 30l
  Makineri dhe inventare

  Mikser itailian i rii 30l

  Shes mikserin e rii te paperdorur.Eshte me tri operacione dhe me tri shpejtesi.Per me shume kontakto

  Prizren Sot, 12:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina akulli ne gjendje shum te mir
  Makineri dhe inventare

  Makina akulli ne gjendje shum te mir

  Shes makinat e akullit ne gjendje shum te mire si te reja.Nga 25 kg.Per me shume info kontaktoni ne

  Prizren Sot, 12:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vitrina ne gjendje perfekte si te reja
  Makineri dhe inventare

  Vitrina ne gjendje perfekte si te reja

  Shes vitrinen ne gjendje perfekte si te reja.Jane italiane(Made In Italy). eshte e madhe ashtu siq s

  Prizren Sot, 12:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan per qokollad te reja
  Makineri dhe inventare

  Fontan per qokollad te reja

  Shes fontan per qokollad te re italiane perfekte.Eshte si e ree.Nuk ka fjale.Eshte ashtu siq shihet

  Prizren Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 30 litra italian
  Makineri dhe inventare

  Mikser 30 litra italian

  Shes mikserin 30 litra italian(MADE IN ITALY).Eshte per 3 opcione.Per me shume info kontaktoni ne nr

  Prizren Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makine per zierjen e kafes turke me rërë
  Makineri dhe inventare

  Makine per zierjen e kafes turke me rërë

  Shes makinen per zierjen e kafes turke me rërë.Eshte shume pak e perdorur.Per me shume info kontakto

  Prizren Sot, 12:39
  100 €
 • 0 foto
  Aparat per akullore
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore

  Shitet aparati per akullore cattabrigo ne gjendje te rregullt pune qimi me marrveshje viber

  Prizren Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per akullore
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore

  Shitet aparati per akullore cattabrigo ne gjendje te rregullt qmimi me marrveshje viber +38349872871

  Gjakovë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fonton per pije me dy shishe
  Makineri dhe inventare

  Fonton per pije me dy shishe

  Shitet fontona me dy shishe (kazona) ka 20 litre njona asht me sjellme njona asht me fryme qmimi me

  Prizren Sot, 12:34
  250 €
 • 0 foto
  Fonton dyshe
  Makineri dhe inventare

  Fonton dyshe

  Shitet fontona dyshe ka 20litra njona asht me sjellme njona asht me frymje.

  Prishtinë Sot, 12:34
  250 €
 • 4 foto
  Shitet fontona
  Makineri dhe inventare

  Shitet fontona

  Shitet fontona 2she ka 20L njona fontona punon e firmes tekno qelik qmimi 230€ fontona gjindet ne Gj

  Prishtinë Sot, 12:33
  230 €
 • 2 foto
  Rafta, kaca per pare, meny per restorane
  Makineri dhe inventare

  Rafta, kaca per pare, meny per restorane

  Shesim artikuj te llojevevte ndryshme per biznese dhe shtepi Mundesi transporti ne krejt Kosoven Ko

  Fushë Kosovë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Meny per restaurante dhe kafiteri
  Makineri dhe inventare

  Meny per restaurante dhe kafiteri

  Shesim meny te ndryshme per restaurante dhe kafiteri Mundesi transporti ne krejt Kosoven Kontakti

  Fushë Kosovë Sot, 12:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Karrikat me Tavolina
  Makineri dhe inventare

  Shes Karrikat me Tavolina

  shes 6 tavolina
 16 karrika te perdorura qmimi per Tavolin 15 euro .

  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   rafta per lokale
  Makineri dhe inventare

  rafta per lokale

  Shiten raftat per markete te murit dhe te mesit , rafti I bukes , tavolina e kaces , viber +37744 23

  Gjilan Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim rafta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme, raftat jane shume te pershtatshem per lokale -

  Fushë Kosovë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim rafta te llojeve te ndryshme per lokale dhe shtepi. Transporti ne krejt Kosoven Kontakti +38

  Fushë Kosovë Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim Rafta te ndryshem per lokale dhe shtepi Material cilesor, qmim i volitshem Kontakti +383 44

  Fushë Kosovë Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet rafti per buk
  Makineri dhe inventare

  Shitet rafti per buk

  Shitet rafti per buk Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret mbrenda 24h kontakt :

  Gjilan Sot, 12:08
  90 €
 • 11 foto
  Rafta dhe produkte te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Rafta dhe produkte te ndryshme

  Shesim rafta dhe produkte te ndryshme per lokale dhe shtepi. Material cilesor qmim i volishem Konta

  Fushë Kosovë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta per lokale dhe shtepi
  Makineri dhe inventare

  Rafta per lokale dhe shtepi

  Shesim rafta metali me qmime shume te volitshme. Kemi rafta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshm

  Fushë Kosovë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  cnc per stiropor dekor model 2018
  Makineri dhe inventare

  cnc per stiropor dekor model 2018

  SHIKO KATALOGUN http://www.dunyaeps.com/dunyaeps2017.pdf http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.pd

  Prishtinë Sot, 12:04
  6.500 €