Makineri dhe inventare në shitje në Lezhë

 • 5 foto
  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!
  Makineri dhe inventare

  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!

  Shitet pompë suvatimi e markës "Fassa Bortolo" në gjendje fabrike me vetëm 72 orë punë.

  Lezhë 19 tetor 16:25
  7.500 €
 • 3 foto
  Pipa per pirjen e lepujve
  Makineri dhe inventare

  Pipa per pirjen e lepujve

  Shes pipa per te pire uje lepujt, 5 euro copa

  Lezhë 17 tetor 09:15
  5 €
 • 3 foto
  Mulli kafe OOOOOOOKAZION
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe OOOOOOOKAZION

  Shes mullirin e kafes, eshte trefazor

  Lezhë 17 tetor 09:14
  250 €
 • 4 foto
  kombinat druri
  Makineri dhe inventare

  kombinat druri

  cmim i arsyeshem per me shum ne tel.

  Lezhë 6 tetor 19:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  60% ulje
  Makineri dhe inventare

  60% ulje

  Makin wahl profesionale amerikane shawer per ferfundimin e qethjes super 0....ka nje muaj e pak qe e

  Lezhë 26 shtator 09:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Solar ne gjendje shume te mire
  Makineri dhe inventare

  Shitet Solar ne gjendje shume te mire

  Shitet solar ne gjendje shum te mire pune, model ne kembe. Cdo gje te rregullt me timer te sapo nder

  Lezhë 19 shtator 15:22
  1.200 €
 • 10 foto
  Shiten pajsje berberi 1 muaj te perdorur
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajsje berberi 1 muaj te perdorur

  Shiten pajsje te perdorura pothuase te ri as nje muaj perdorim 80000 te reja pa asje diskutim flm

  Lezhë 10 shtator 18:55
  80.000 Lek
 • 2 foto
  APARAT AKULLORE ME BUTONA
  Makineri dhe inventare

  APARAT AKULLORE ME BUTONA

  Aparat per prodhimin e akullores, marka italiane. Eshte me BUTONA jo me leva. Prodhon 2 ngjyra nikoh

  Lezhë 3 gusht 22:06
  2.000 €
 • 2 foto
  Peshore elektronike
  Makineri dhe inventare

  Peshore elektronike

  Peshore elektronike me siperfaqe 130 me 130 me peshe mbajtse 1.5 ton.

  Lezhë 26 korrik 20:07
  600 €
 • 11 foto
  Tavolina edhe karrika
  Makineri dhe inventare

  Tavolina edhe karrika

  Shes tavolina edhe karrika prej drurit te that cilsia:Aa Qmimi sipas madhesis te tavolinav. Marojm m

  Lezhë 11 korrik 00:22
  250 €
 • 3 foto
  Kondicioner dhome
  Makineri dhe inventare

  Kondicioner dhome

  Shes kondicioner dhome kam 2 cop

  Lezhë 20 qershor 14:26
  100 €
 • 3 foto
  Paisje mjeksie e dentare
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksie e dentare

  Shes te gjitha se bashku te sapo ardhura nga danimarka

  Lezhë 18 qershor 13:20
  250 €
 • 1 foto
  Lavatest
  Makineri dhe inventare

  Lavatest

  Lavatest vetem paki perdorur shitet me nje cmim te arsyeshem

  Lezhë 30 maj 11:42
  1 €
 • 2 foto
  Pop corn
  Makineri dhe inventare

  Pop corn

  She's makiñeri Pupagjela Çmimi pak i diskutueshëm

  Lezhë 26 maj 19:48
  200 €
 • 4 foto
  Makin per prodhim akullore
  Makineri dhe inventare

  Makin per prodhim akullore

  Makin per prodhim akullore deri ne 3kg .me frigorifer per 2 vasketa ose 4 te vogla.monofaze ne gjend

  Lezhë 25 maj 18:25
  1.200 €
 • 1 foto
  ups-matrapik--kompresor-..
  Makineri dhe inventare

  ups-matrapik--kompresor-..

  shitet ups-inverter me bateri 10kva, 3kva, 1.5kva, 700va. -----.kompresor 3 fazor, matrapik benzine,

  Lezhë 5 prill 12:10
  100 €
 • 1 foto
  Makine qepse dhe hekur avulli
  Makineri dhe inventare

  Makine qepse dhe hekur avulli

  Kemi per te shitur nje makine qepse industriale dhe nje hekur avulli ne gjendje te mire pune Secila

  Lezhë 4 prill 13:34
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Krevat
  Makineri dhe inventare

  Krevat

  Kemi per te shitur nje krevat depilimi / masazhi Cmimi : 15000 leke Tel:0698975791

  Lezhë 4 prill 13:34
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Kase parmanent
  Makineri dhe inventare

  Kase parmanent

  Kemi per te shitur nje kase permanent Cmimi 10000 leke I diskutueshem Tel:0698974791

  Lezhë 4 prill 13:34
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shitet frigorifer kollon me permasa 1.2m gjersi dhe 1.45m lartsi , esht ne gjendje shum te mir vetem

  Lezhë 4 prill 11:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pajisje Fabrike Mielli / Elektromotorra
  Makineri dhe inventare

  Pajisje Fabrike Mielli / Elektromotorra

  Pajisje te ndryshme per fabrike mielli. -Rrypa transportieri. -Kova Elevator Gruri. -Elektromotorra

  Lezhë 4 prill 03:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje Marketi
  Makineri dhe inventare

  Paisje Marketi

  Shiten paisje Marketi ne Lezhe -Frigorifer Freskues Mural 500 Euro -Banak per kase 500 Euro -Banak p

  Lezhë 4 prill 03:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prerese djathi dhe sallami
  Makineri dhe inventare

  Prerese djathi dhe sallami

  Shitet prerese djathi dhe sallami ne gjendje perfekte shum pak e perdorur

  Lezhë 3 prill 22:02
  15 €
 • 3 foto
  Paisje Marketi
  Makineri dhe inventare

  Paisje Marketi

  Shiten Paisje Marketi -Frigorifer Freskues Mural 500 Euro -Banak per Kase 500 Euro -Banak per Kase 5

  Lezhë 3 prill 19:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet triror per ventilimin e fares grurit.
  Makineri dhe inventare

  shitet triror per ventilimin e fares grurit.

  triror per tririmin e grurit me kater dalje.200-300 kg/ore.

  Lezhë 3 prill 11:25
  170.000 Lek
 • 1 foto
  Okazion pop corn pupagjela e re
  Makineri dhe inventare

  Okazion pop corn pupagjela e re

  Super oferte mos humbni rast

  Lezhë 2 prill 04:18
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Furre buke , pasticerie Zucchelli, frigorifere
  Makineri dhe inventare

  Furre buke , pasticerie Zucchelli, frigorifere

  Shitet Furre buke dhe pasticerie Zucchelli, me gaz me kapacitet 50 buke ne ore, me tre karroca. Ne g

  Lezhë 1 prill 06:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  POMPE LAVAZHI , DHE THITHSE PLUHURASH
  Makineri dhe inventare

  POMPE LAVAZHI , DHE THITHSE PLUHURASH

  -Pompa eshte me nafte dhe energji , gjithashtu nxen dhe ujin deri ne 120 grad . -Pompa ka fuqi 150 B

  Lezhë 1 prill 01:25
  800 €
 • 2 foto
  PASTERIZATOR PER AKULLORE ETJ.
  Makineri dhe inventare

  PASTERIZATOR PER AKULLORE ETJ.

  Pasterizator 30 litra, paisja eshte kjo qe shikoni ne foto, eshte sjelle nga Italia.

  Lezhë 5 mars 20:53
  700 €
 • 0 foto
  Siemens 250
  Makineri dhe inventare

  Siemens 250

  Shitet cels parket 250 a -160 a - 60 a

  Lezhë 24 shkurt 18:53
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet frigorifer për pije
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer për pije

  Shitet frigorifer i përdorur në gjëndje shumë të mirë. Mund të përdoret për Bare dhe Restorante. Çm

  Lezhë 4 shkurt 15:53
  40.000 Lek
 • 8 foto
  Furre buke me te gjitha paisjet
  Makineri dhe inventare

  Furre buke me te gjitha paisjet

  Shitet furre buke me kto paisje ne foto

  Lezhë 29 janar 18:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pajisje per mjeksi Eko
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per mjeksi Eko

  Shitet Eko barku me 4 sonda , Sonde cardiache , sonde te indeve te buta, sonde abdominale dhe sonde

  Lezhë 27 janar 12:08
  3.000 €