Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lezhë

 • 9 foto
  Fors focus
  Vetura

  Fors focus

  Shitet ford focus 1.8 nafte e vitit 2004 Makina esht ne gjendje shum te mire me goma pothuajse te re

  Lezhë Sot, 05:51
  1.500 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000

  OKAZION, SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE - 160.000 EURO Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin

  Lezhë Sot, 05:15
  160.000 €
 • 11 foto
  ?OKAZION VW GOLF 1.6 TDI VITI 2012 I SAPO ARDHUR
  Vetura

  ?OKAZION VW GOLF 1.6 TDI VITI 2012 I SAPO ARDHUR

  📁GOLF 1.6 NAFT MANUALE I SAPO ARDHUR NE SHQIPRI ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT I-

  Lezhë Sot, 04:54
  8.200 €
 • 11 foto
  ?OKAZION FORD FOCUS 1.6 NAFT I SAPO ARDHUR..
  Vetura

  ?OKAZION FORD FOCUS 1.6 NAFT I SAPO ARDHUR..

  📁FOCUS 1.6 NAFT I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 NE SUPER

  Lezhë Sot, 04:54
  3.200 €
 • 10 foto
  ?OKAZION FIAT BRAVO 1.6 I SAPO ARDHUR NGA??
  Vetura

  ?OKAZION FIAT BRAVO 1.6 I SAPO ARDHUR NGA??

  📁FIAT 1.6 NAFT I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR I SAPO TARGUAR VITI 2012 NE SUPER GJENDJE 👌FUL

  Lezhë Sot, 04:54
  6.500 €
 • 11 foto
  ?OKAZION VW PASAT AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR ??
  Vetura

  ?OKAZION VW PASAT AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR ??

  📁PASAT AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 MODELi

  Lezhë Sot, 04:53
  4.500 €
 • 9 foto
  OKAZION TOYOTA RAV4 4x4 E SAPO ARDHUR NGA ??
  Vetura

  OKAZION TOYOTA RAV4 4x4 E SAPO ARDHUR NGA ??

  📁RAV4 2.2 NAFT 4x4 I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2008 SUPER

  Lezhë Sot, 04:53
  6.700 €
 • 0 foto
  ?OKAZION MERCEDES B180 CDI AUTOMAT I SAPO ARDHUR
  Vetura

  ?OKAZION MERCEDES B180 CDI AUTOMAT I SAPO ARDHUR

  📁MERCEDES B180 CDI AUTOMAT AVANGARD I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRO

  Lezhë Sot, 04:53
  5.200 €
 • 11 foto
  ?OKAZION LAND ROVER SPORT 2.7I SAPO ARDHUR..
  Vetura

  ?OKAZION LAND ROVER SPORT 2.7I SAPO ARDHUR..

  📁RANGE ROVER SPORT 2.7 VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM ..FULL OPSIO

  Lezhë Sot, 04:53
  12.900 €
 • 0 foto
  Shitet Renault Megane 1.5 2005
  Vetura

  Shitet Renault Megane 1.5 2005

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, eshte e perdorur vetem nga une ne itali. E sapo ardhur ne shq

  Lezhë Sot, 02:07
  2.700 €
 • 11 foto
  2010 Full Extra LooK 2015 AMG
  Vetura

  2010 Full Extra LooK 2015 AMG

  OKAZION Mercedes E-Class 220 Blueefficiency 2010 Full Extra LooK 2015 AMG Nr KontaktI Cel&Whatsa

  Lezhë Sot, 01:11
  15.999 €
 • 6 foto
  Mercedes S320 Look AMG
  Vetura

  Mercedes S320 Look AMG

  Shitet S320 2006 nafte, look AMG i 2012 Shum i paster si brenda dhe jashte , sherbime te kryera rre

  Lezhë Sot, 00:15
  15.000 €
 • 10 foto
  Audi A8 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte
  Vetura

  Audi A8 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte

  Shitet Audi A8 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike Letra Deri Ne Qershor 2020 Nr Cel:+35

  Lezhë Sot, 00:08
  3.600 €
 • 11 foto
   Mercedes C200 Kompressor BENZIN+GAZ
  Vetura

  Mercedes C200 Kompressor BENZIN+GAZ

  OKAZION Mercedes C200 Kompressor BENZIN+GAZ Kamio Automatike Viti 2003 I Ardhur Nga Zvicra Cmimi:36

  Lezhë Sot, 00:07
  3.600 €
 • 9 foto
  Audi A4 Automatike 2009 2.0 Nafte
  Vetura

  Audi A4 Automatike 2009 2.0 Nafte

  Shitet Audi A4 Automatike 2009 2.0 Nafte Makina Posedon: ->Fenera Inteligjente Me Lupa Qe Kthehen

  Lezhë Sot, 00:07
  9.270 €
 • 11 foto
   Bmw 325Ci M//DESIGN Gaz+Benzin 2002
  Vetura

  Bmw 325Ci M//DESIGN Gaz+Benzin 2002

  Bmw 325Ci M//DESIGN Gaz+Benzin 2002 Kamio Manuale Nr Cel:+355692948888 Makina Posedon Keto Opsione:

  Lezhë Sot, 00:07
  3.800 €
 • 11 foto
  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte
  Vetura

  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte

  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike 245.000 Km Origjinale Nr cel:+3556998

  Lezhë Sot, 00:07
  2.499 €
 • 7 foto
  Mercedes ML320 Gaz+Benzin Automatike
  Vetura

  Mercedes ML320 Gaz+Benzin Automatike

  Okazion Mercedes ML320 Gaz+Benzin Automatike E Vitit 2000 Cmimi:3500 Euro Nr Kontakti Whatsapp Viber

  Lezhë Sot, 00:07
  3.499 €
 • 12 foto
  S500 Gaz+Benzine Full Extra (PRESIDENT LINE)
  Vetura

  S500 Gaz+Benzine Full Extra (PRESIDENT LINE)

  Mercedes S500 Gaz+Benzine Full Extra (PRESIDENT LINE) 2005 LooK Cmimi:3500 Euro Nr cel:+355688239819

  Lezhë Sot, 00:05
  3.500 €
 • 6 foto
  Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale
  Vetura

  Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale

  Shitet Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure

  Lezhë Sot, 00:05
  3.000 Lek
 • 9 foto
  Audi S8 5.2 V10 E Vitit 2006
  Vetura

  Audi S8 5.2 V10 E Vitit 2006

  Shitet Audi S8 5.2 V10 E Vitit 2006 Super Mjet Per Llojin E Saj Pervec Opsioneve Qe I Disponon Te Gj

  Lezhë Sot, 00:05
  11.000 €
 • 6 foto
  Shitet Audi A6 I Vitit 2002
  Vetura

  Shitet Audi A6 I Vitit 2002

  Shitet Audi A6 I Vitit 2002 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike Makina Posedon Keto Opsione: ->Kl

  Lezhë Sot, 00:05
  2.200 €
 • 11 foto
  Porsche 4.5 Gaz+Benzin Automat Full
  Vetura

  Porsche 4.5 Gaz+Benzin Automat Full

  Shitet Ose Nderrohet Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005 Nr Cel:‭+355697424037â€

  Lezhë Sot, 00:05
  9.999 €
 • 10 foto
  Opel Insignia 1.6 Benzin+Gaz I Vitit 2010
  Vetura

  Opel Insignia 1.6 Benzin+Gaz I Vitit 2010

  Shitet Ose Nderrohet Me Fuoristrad BMW X5,VW,TOUAREG,PORSCHE CAYENNE,MERCEDES ML TE VITIT 2005 E LAR

  Lezhë Sot, 00:05
  6.999 €
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013

  Shitet Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013 140.000 Km Origjinale Cmimi:24.500 Euro Nr Cel:+3556

  Lezhë Sot, 00:05
  24.500 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes C300 Automatike 2008
  Vetura

  Shitet Mercedes C300 Automatike 2008

  Shitet Mercedes C300 Benzine (Pa Takse Luksi) Viti 2008 Cmimi:8500 Euro I Diskutueshem ✔ Nr Cel:+

  Lezhë Sot, 00:05
  8.600 €
 • 11 foto
  E220 Nafte Automatik Viti 2004 EVO//LooK
  Vetura

  E220 Nafte Automatik Viti 2004 EVO//LooK

  Shitet (Nuk Nderrohet) Mercedes E220 Nafte Automatik Viti 2004 EVO//LooK Cmimi:5300 Euro Nr cel:+355

  Lezhë Sot, 00:05
  5.299 €
 • 0 foto
  Bmw 320 per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 320 per pjese

  Shiten pjese per bmw 320 nafte, makines jane shit disa pjese, shitet edhe e gjitha por edhe pjese p

  Lezhë Dje, 23:07
  1 €
 • 1 foto
  Stopa BMW seria 5
  Autopjese dhe paisje

  Stopa BMW seria 5

  Shes stopat e BMW sera 5 i vitit 2003-2009

  Lezhë Dje, 23:07
  110 €
 • 2 foto
  Disqe BENZI R16 OOOOOOOKAZION
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BENZI R16 OOOOOOOKAZION

  Shes disqet R16 per cdo lloj benzi.

  Lezhë Dje, 23:06
  120 €
 • 4 foto
  Disqe R16 per cdo lloj benzi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R16 per cdo lloj benzi

  Shes 4 disqe benzi numer 16 i bejn cdo lloj benzi. Jane te pa defermuar dhe te pa salduar, super gje

  Lezhë Dje, 23:05
  100 €
 • 2 foto
  Disqe Benzi R15 super OOOOKAZION
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi R15 super OOOOKAZION

  Shes disqe benzi origjinal numer 15 ne gjendje te shkelqyer. Cmimi fix80 euro

  Lezhë Dje, 23:05
  80 €
 • 5 foto
  Goma motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma motorri

  Goma motorri te perdorura

  Lezhë Dje, 22:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE MADE IN USA KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë Dje, 22:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER
  Audio / CD / Stereo

  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER

  SHITET SONY MDS-JE480 MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER NË GJENDJE SHUMË TË MIRË. KON

  Lezhë Dje, 22:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  audi a3 s line 2 liter 140 hp f1
  Vetura

  audi a3 s line 2 liter 140 hp f1

  makines i jan ber taksa dhe siguracjon deri me 4 qershor 2020 vaj kamjes dhe filter i nderruar per 6

  Lezhë Dje, 22:18
  7.000 €
 • 0 foto
  Imac 21 2011
  Kompjutera

  Imac 21 2011

  Okazion Imac 21 Core i 5

  Lezhë Dje, 22:12
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Apple Watch
  Telefona celulare

  Apple Watch

  Shes ore Apple shum pak e perdorur 42 mm me kuti dhe karikus cmim 250€ Fotot jane originale te ores

  Lezhë Dje, 22:06
  250 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu

  Okazion Fantastik, Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Club Alcatraz, Sh

  Lezhë Dje, 21:44
  160.000 €
 • 8 foto
  E 350 Amg Coupe Nderrohet
  Vetura

  E 350 Amg Coupe Nderrohet

  Mercedes-Benz E350cdi Shitet & Nderrohet Cel : 068 51 31 803

  Lezhë Dje, 21:21
  15.000 €
 • 0 foto
  shitet truall
  Truall / Toke

  shitet truall

  shes 1 dynym toke afer fabrikes se birres lezhe,afer hidrovorit ,toka eshte me certifikate pronesie

  Lezhë Dje, 20:32
  22.000 €
 • 1 foto
  Parachute
  Paisje per sport

  Parachute

  Shitet parachute qe terhiqet me skaf ne det

  Lezhë Dje, 20:15
  500 €
 • 1 foto
  Shitet GPS per makine
  Vetura

  Shitet GPS per makine

  Shitet gps per gjurmimin e makines tuaj.Tregon vendodhjen e sakte te makines tuaj drejt e ne telefon

  Lezhë Dje, 20:07
  80 €
 • 5 foto
  Shitet E320 4matic i 2009
  Vetura

  Shitet E320 4matic i 2009

  Shitet E class 320 i 2009.Nuk perfshihet nga taksa e lluksit sepse eshte 2895cc.Makina ka navigator

  Lezhë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shite ose Nderrohet.0694325805
  Vetura

  Shite ose Nderrohet.0694325805

  Makina disponon letrat deri ne prill 2020. Shum e paster e ekonomike. Nderrim me vler te ksaj

  Lezhë Dje, 19:32
  1.400 €
 • 9 foto
  Bmw 320d 01 AUTOMATIKE super gjendje (NDRRIM)
  Vetura

  Bmw 320d 01 AUTOMATIKE super gjendje (NDRRIM)

  Shes bmw me letra deri ne tetor. 2.0 nafte super ekonomike. Vitit 2001. Me abs,srs,esp, klima. Kamjo

  Lezhë Dje, 19:03
  2.700 €
 • 10 foto
  OKAZION!! Mercedes E320 EVO v6- pa takse luksi
  Vetura

  OKAZION!! Mercedes E320 EVO v6- pa takse luksi

  Mercedes-Benz E320 CDI EVO nuk e kap taksa e luksit. Makina eshte super full. Business edition avang

  Lezhë Dje, 18:55
  7.300 €
 • 3 foto
  Shitet Makina
  Vetura

  Shitet Makina

  Makina eshte ne gjenjde shume te mire xhenerike , tapiceri shum te paster , sensor shiu , drita auto

  Lezhë Dje, 18:49
  4.700 €
 • 5 foto
  Ford C-Max 1.6 TDCI
  Vetura

  Ford C-Max 1.6 TDCI

  -Ford C-Max 1.6 TDCI -Motorr 1.6 diesel -Kambio manuale -Km 222.000 -Viti 2005 -Cmimi 💥MUNDESI PAGE

  Lezhë Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz B 200 CDI VITI 2007
  Vetura

  Mercedes Benz B 200 CDI VITI 2007

  -Mercedes Benz B 200 CDI -Motorr 2.0 CDI -Kambio automatike -Viti 2007 -Km 234.000 -Cmimi 💥MUNDESI

  Lezhë Dje, 17:41
  Me Marrveshje