Elektronikë
Lezhë

Elektronikë në shitje në Lezhë

 • 2 foto
  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER
  Audio / CD / Stereo

  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER

  SHITET SONY MDS-JE480 MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER NË GJENDJE SHUMË TË MIRË. KON

  Lezhë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Ace 2 I8160
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Ace 2 I8160

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pune...ka dy muaj qe ka ardhur nga Italia....dhe shitet ose

  Lezhë Sot, 06:48
  120 €
 • 11 foto
  Telefona per pjese
  Telefona celulare

  Telefona per pjese

  Shiten te gjithe per pjese, disa punojne

  Lezhë Dje, 19:17
  160 €
 • 3 foto
  Samsung 2 karta ooookazion
  Telefona celulare

  Samsung 2 karta ooookazion

  Shes telefonin samsung me dy karta ne gjendje shum te mire, bateri e re, tel vjen me karikuse dhe ku

  Lezhë Dje, 19:16
  40 €
 • 2 foto
  Samsung ne gjendje shum te mir
  Telefona celulare

  Samsung ne gjendje shum te mir

  Shes samsung me shin ne gjendhe te shkelqyer. I mungon kapaku mbrapa.

  Lezhë Dje, 19:16
  25 €
 • 4 foto
  Nokia 3310
  Telefona celulare

  Nokia 3310

  Telefoni eshte ne super gjendje. Mban 4 dite bateri eshte me kasa origjinale te bardha me butona gom

  Lezhë Dje, 19:15
  40 €
 • 2 foto
  Shes tel te thjeshte te ri ne kuti
  Telefona celulare

  Shes tel te thjeshte te ri ne kuti

  Shes tel te ri ne kuti me karikuse dhe bateri. Mbajne shum bateri 1 jav. Shiten 30 mileke te vjetra

  Lezhë Dje, 19:15
  30 Lek
 • 2 foto
  Nokia rh 18 shum i mbajtun OKAZION
  Telefona celulare

  Nokia rh 18 shum i mbajtun OKAZION

  Nokia rh 18 i mbajtun, super gjenje.

  Lezhë Dje, 19:14
  40 €
 • 3 foto
  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP
  Pjese per kompjuter

  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP

  Shes printer fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra te markes HP ne gjendje te shkelqyer shum pak asht

  Lezhë Dje, 19:07
  50 €
 • 3 foto
  SHES MACBOOKPRO 2015, 15\", 2.2 I7, 16 ram, 1 cikel
  Kompjutera

  SHES MACBOOKPRO 2015, 15\", 2.2 I7, 16 ram, 1 cikel

  Lap topi eshte i ri me 1 cikel baterie, i sapo ardhur nga amerika, dhe ka APPLE CARE DERI NE 2020..

  Lezhë Dje, 11:08
  1.070 €
 • 2 foto
  Iphone 6 / 16
  Telefona celulare

  Iphone 6 / 16

  Eshte me r sim

  Lezhë Dje, 09:11
  100 €
 • 2 foto
  kart grafike / nvidia geforce 9500 gt 1gb
  Pjese per kompjuter

  kart grafike / nvidia geforce 9500 gt 1gb

  Kart grafike NVIDIA GEFORCE 1024 MB DDR2, 550 mhz (stock) - 712 mhz (max overclock) hap cs go (60 fp

  Lezhë 20 maj 18:03
  20 €
 • 3 foto
  Bufer
  Audio / CD / Stereo

  Bufer

  Bufer i fuqishem shitet per arsye mospordorimi vetem per pak dit 150milek i diskutushem

  Lezhë 20 maj 14:03
  150 Lek
 • 6 foto
  salle lojerash
  Kompjutera

  salle lojerash

  6 kompjutera pc+1 pc qendror me programin handy caffe, deepfreeze, disa lojera te instaluara dhe gra

  Lezhë 20 maj 13:48
  3.000 €
 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë 20 maj 12:54
  100 €
 • 8 foto
  Vegla DJ
  Audio / CD / Stereo

  Vegla DJ

  2 boksa kollon te shoqeruar me aplifikator. 2 boksa te amplifikuar, 1 cibufer 1.500w, Mikeser, Me t

  Lezhë 17 maj 22:39
  1.000 €
 • 2 foto
  iPhone XS Max 64gb silver
  Telefona celulare

  iPhone XS Max 64gb silver

  Shes iPhone XS Max 64gb silver factory unlocked akull i ri ne kuti i bler ne apple store Liverpool m

  Lezhë 16 maj 20:15
  850 €
 • 2 foto
  ri Apple iPhone X me 256gb (i hapur)
  Telefona celulare

  ri Apple iPhone X me 256gb (i hapur)

  ri Apple iPhone X me 256gb (i hapur)

  Lezhë 15 maj 02:02
  465 €
 • 8 foto
  IPHONE XS MAX & X & XS & SAMSUNG S9+ - SUPER OFERT
  Telefona celulare

  IPHONE XS MAX & X & XS & SAMSUNG S9+ - SUPER OFERT

  SUPER EKSTREM OFERTE VETEM SOT.#NXITO Shesim IPHONE XS MAX , X , XS , SAMSUNG S9 +.! Blej nje iphone

  Lezhë 14 maj 16:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  i ri i Apple iPhone Xs Max me 512gb
  Telefona celulare

  i ri i Apple iPhone Xs Max me 512gb

  i ri i Apple iPhone Xs Max me 512gb

  Lezhë 11 maj 21:11
  600 €
 • 7 foto
  iphone 6
  Telefona celulare

  iphone 6

  iphone 6 ne gjendje te mire,vjen me kllef mbrojtes, eshte me r sim,punon shume mire

  Lezhë 3 maj 15:20
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Iphone 7+
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7+

  Iphone 7+ 32 gb, ka nevoj per nderrim xhami, 6 muaj i perdorur

  Lezhë 29 prill 14:57
  250 Lek
 • 3 foto
  i zi 256gb Apple iPhone 7 plus
  Telefona celulare

  i zi 256gb Apple iPhone 7 plus

  i zi 256gb Apple iPhone 7 plus

  Lezhë 28 prill 04:42
  250 €
 • 3 foto
  Gentjan
  Audio / CD / Stereo

  Gentjan

  Shes foni per dj 4 boksa opera db p15 pasiva 800 wat copa me gjith amlifikatorin e tyre dhe te te

  Lezhë 24 prill 21:46
  1.500 €
 • 1 foto
  Okazion super iphon 6 i ardhur nga amerika 10/10
  Telefona celulare

  Okazion super iphon 6 i ardhur nga amerika 10/10

  iphone 6 super gjendje Nuk ka asnje gervishtje i blere ne amerike ne kuti maujtur manjakisht

  Lezhë 20 prill 23:58
  120 €
 • 0 foto
  Shes iphone xs max
  Telefona celulare

  Shes iphone xs max

  Shes iphone xs max i perdorur bateria 100% me shenja te vogla perdorimi

  Lezhë 19 prill 21:32
  900 €
 • 4 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB

  Brand new and original Sony PlayStation 4 Pro 1TB with 2 controller and 2 free games Electronicsga

  Lezhë 19 prill 20:10
  300 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy s10
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy s10

  Brand new and original Samsung galaxy s10 Unlocked with Warranty Whatsapp +2348179804642

  Lezhë 19 prill 20:10
  500 €
 • 4 foto
  Samsung galaxy Note 9
  Telefona celulare

  Samsung galaxy Note 9

  Brand new and original Samsung Galaxy Note 9 Unlocked with Warranty Whatsapp +2348179804642

  Lezhë 19 prill 20:10
  400 €
 • 4 foto
  Samsung galaxy s10 plus
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s10 plus

  Brand new and original Samsung Galaxy s10 Plus Unlocked with Warranty

  Lezhë 19 prill 20:10
  600 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy s9 Plus
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy s9 Plus

  Brand new and original Samsung Galaxy s9 Plus Unlocked with Warranty Whatsapp +2348179804642

  Lezhë 19 prill 20:10
  400 €
 • 2 foto
  i ri Huawei Mate20 Pro me 128gb hapur
  Telefona celulare

  i ri Huawei Mate20 Pro me 128gb hapur

  i ri Huawei Mate20 Pro me 128gb hapur

  Lezhë 17 prill 11:59
  250 €
 • 0 foto
  Okazion shitet DJ
  Audio / CD / Stereo

  Okazion shitet DJ

  Shitet Dj per arsye moserdorimi Gjendja 10/10 Paisjet 4 boksa laney cx nga 500w secili 2 boksa rc

  Lezhë 13 prill 17:24
  1.900 €
 • 5 foto
  s6 edge
  Telefona celulare

  s6 edge

  shitet samsung s6 edge ne gjendje shume te mire...pa asnje gervishtje... 3gb/32gb 16mp/5mp camera

  Lezhë 12 prill 00:22
  220 Lek
 • 7 foto
  s6
  Telefona celulare

  s6

  ne gjendje shume te mire....pa as1 gervishtje.. 3gb/32gb

  Lezhë 11 prill 15:41
  180 €
 • 1 foto
  shitet iPhone 7plus 32 gb\n
  Telefona celulare

  shitet iPhone 7plus 32 gb\n

  super gjendje

  Lezhë 11 prill 13:42
  420 Lek
 • 2 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Accessory Pac
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Accessory Pac

  1x kufje stereo Sony Stereo 2.0 (duke përfshirë kabllon audio dhe paketim 3.5mm)       1x Sony PlayS

  Lezhë 10 prill 23:57
  200 €
 • 0 foto
  Amplifikator
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator

  Shitet amplifikator per makine ne gjendje shume te mire i blere ne gjermani 150€. Shitet per arsye m

  Lezhë 10 prill 22:49
  50 €
 • 6 foto
  iPhone XS Max 64gb gold
  Telefona celulare

  iPhone XS Max 64gb gold

  Shes iPhone XS Max 64gb gold factory unlocked i ri ne kuti i pa hapur kutia i bler ne apple store Lo

  Lezhë 9 prill 23:04
  890 €
 • 2 foto
  Shiten hp6000 pro
  Kompjutera

  Shiten hp6000 pro

  Shitet hp pro 6000 ,4 gb ram ,250 gb hdd ,license windows 10+ mause+tastiere+ekran 19\" cmimi 15000

  Lezhë 9 prill 14:42
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Hp 8560p elitebook
  Kompjutera

  Hp 8560p elitebook

  Laptop ne gjendje 10/10 Procesor core i5 2.8 Ram 8gb Hdd 1tb Karte grafike Ati 1 gb shared 3 gb

  Lezhë 7 prill 18:11
  280 Lek
 • 2 foto
  Samsung J6+
  Telefona celulare

  Samsung J6+

  Samsung galaxy j6+ 32Gb/3gb ram, dual sim dhe 100% europian ne gjendje te shkelqyer eshte pothujse i

  Lezhë 6 prill 15:16
  220 Lek
 • 3 foto
  XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.

  Shes XBOX360 SLIM me 16 lojra 4 leva dhe 2 timona çmimi esht pak i diskutueshem lojrat jan ne foto d

  Lezhë 4 prill 10:58
  150 €
 • 0 foto
  OKAZION PS3 120 mij Lek
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION PS3 120 mij Lek

  i ardhur nga italia. Shitet per arsye mosperdorimi 120 mij Lek te vjetra, nuk ka çmim tjeter

  Lezhë 4 prill 10:15
  12.000 Lek
 • 0 foto
  KUFJE WIRELESS ACORCE SI TË REJA
  Shtesa per telefon celulare

  KUFJE WIRELESS ACORCE SI TË REJA

  SHES KUFJE ME BLUETOOTH ACORCE SI TË REJA.KUFJET JANË ME KARIKIM,MBAJNË BATERI 6 ORË DUKE DËGJUAR MU

  Lezhë 4 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pioneer ddj sb2
  Audio / CD / Stereo

  pioneer ddj sb2

  shitet controller ddj sb2 ka 3 muj i bler esht perdor vetem ne 8 ore pune gjithsej. shitet per arsye

  Lezhë 4 prill 06:19
  400 Lek
 • 5 foto
  Super telefon Huawei 3 gb ram , 32 gb memorie
  Telefona celulare

  Super telefon Huawei 3 gb ram , 32 gb memorie

  Shitet huawei p10 lite black, 3 gb ram, 32 gb memorie . Viti i prodhimit 2017 . Eshte super telefon,

  Lezhë 4 prill 04:49
  230 €
 • 1 foto
  Shitet Laptop Sony VPCEH2N1E
  Kompjutera

  Shitet Laptop Sony VPCEH2N1E

  Laptopi eshte gati i ri, shume pak i perdorur i ardhur na italia, sapo i kam instaluar Win 10, ----

  Lezhë 4 prill 04:20
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet nrrohet me iphon
  Telefona celulare

  Shitet nrrohet me iphon

  1 muj ka se esht bler i ri 500 mi lek

  Lezhë 4 prill 02:02
  500 Lek
 • 2 foto
  Urgjentt !! Okazion ...
  Telefona celulare

  Urgjentt !! Okazion ...

  Shitet samsung galaxy s8 2 muaj i perdorur , pa asnje shenje perdorimi . Me te gjitha aksesoret ...

  Lezhë 4 prill 01:53
  385 €