Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  MACBOOK AIR 13" I5 1.6GHz RAM 8GB SSD 128GB
  Kompjutera

  MACBOOK AIR 13" I5 1.6GHz RAM 8GB SSD 128GB

  MACBOOK AIR 13" EARLY 2015 DISPLAY 13" (1440 x 900) RAM 8 GB SSD 128 GB INTEL CORE I5 1.6GHz INTEL

  Tiranë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MACBOOK PRO RETINA 13'' EARLY 2015 RAM 8GB SSD 128
  Kompjutera

  MACBOOK PRO RETINA 13'' EARLY 2015 RAM 8GB SSD 128

  MACBOOK PRO RETINA 13'' EARLY 2015 INTEL CORE i5 2.70 GHz RAM 8 GB DDR3 GRAFIK INTEL IRIS 6100 1.5GB

  Tiranë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ACER TRAVELMATE P253, I3-GEN3 , RAM 4GB, HDD 500GB
  Kompjutera

  ACER TRAVELMATE P253, I3-GEN3 , RAM 4GB, HDD 500GB

  ACER TRAVELMATE P253 EKRANI 15.6" LED RAM 4GB HDD 500GB INTEL-CORE I3-3110M CPU 2.40GHz INTEL HD

  Tiranë Sot, 10:30
  30.000 Lek
 • 1 foto
  ACER ASPIRE E1/AMD A6-5200/CPU 4GHz/RAM 4GB/HDD1TB
  Kompjutera

  ACER ASPIRE E1/AMD A6-5200/CPU 4GHz/RAM 4GB/HDD1TB

  ACER ASPIRE E1-522 EKRANI 15.6" HD RAM 4GB HDD 1TB AMD A6-5200 RADEON CPU 2 GHz AMD RADEON HD 8400 (

  Tiranë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ASUS UX310U,I5-7200U,RAM 16GB,SSD 512GB,940MX 2GB
  Kompjutera

  ASUS UX310U,I5-7200U,RAM 16GB,SSD 512GB,940MX 2GB

  ASUS UX310U NOTEBOOK DISPLAY 13.3\" FULL HD ( 1920 x 1080 ), IPS RAM 16GB SSD 512GB M2 INTEL CORE I

  Tiranë Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DELL 5580, I5-7200U 2.5GHz, RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  DELL 5580, I5-7200U 2.5GHz, RAM 8GB, SSD 256GB

  DELL LATITUDE 5580 DISPLAY 15.6\" HD ( 1366 x 768 ) RAM 8GB SSD 256GB INTEL CORE I5-7200U 2.5GHz INT

  Tiranë Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP 450 G1, I5-4200M 2.5GHz, RAM 6GB, HDD 750GB
  Kompjutera

  HP 450 G1, I5-4200M 2.5GHz, RAM 6GB, HDD 750GB

  HP PROBOOK 450 G1 DISPLAY 15.6\" HD ( 1366 x 768 ) RAM 6GB, HDD 750GB INTEL CORE I5-4200M 2.5GHz IN

  Tiranë Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DELL INSPIRON 5570 , I7-8550U, RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  DELL INSPIRON 5570 , I7-8550U, RAM 8GB, SSD 256GB

  DELL INSPIRION 5570 (P75F) DISPLAY 15.6\" FULL HD ( 1290 x 1080 ) RAM 8GB, SSD 256 INTEL CORE I7-8

  Tiranë Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DELL E7450, I7-5600U 2.6GHz, RAM 16GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  DELL E7450, I7-5600U 2.6GHz, RAM 16GB, SSD 256GB

  DELL LATITUDE E7450 DISPLAY 14\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 16GB SSD 256 GB M2 INTEL CORE I7-5600U

  Tiranë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vollan frena dhe marshi Sony Play Station
  Lojra per PC / Videolojra

  Vollan frena dhe marshi Sony Play Station

  Shiten vollani frenat dhe marshi ne gjendje te mire perveq frenave jan funksionale por plastika esht

  Prizren Sot, 10:28
  20 €
 • 0 foto
  DELL 3567, I5-7200U, RAM 8GB,HDD 2TB, TOUCH SCREEN
  Kompjutera

  DELL 3567, I5-7200U, RAM 8GB,HDD 2TB, TOUCH SCREEN

  DELL INSPIRON 15-3567 TOUCH SCREEN DISPLAY 15\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 8GB DDR4 HDD 2TB INTEL

  Tiranë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP 250 G6, I3-6006U 2.0GHz, RAM 4GB, HDD 500GB
  Kompjutera

  HP 250 G6, I3-6006U 2.0GHz, RAM 4GB, HDD 500GB

  HP 250 G6 NOTEBOOK PC DISPALY 15.6\" HD ( 1366 x 768 ) RAM 4GB HDD 500GB INTEL CORE I3-6006U 2.0GHz

  Tiranë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APPLE iPAD AIR 2 MEMORIE 16GB SPACE GREY
  Kompjutera

  APPLE iPAD AIR 2 MEMORIE 16GB SPACE GREY

  APPLE iPAD AIR 2 MODEL MGL12FD/A RAM 2GB MEMORIE 16GB GJENDJE PERFEKTE SI I RI AKSESORE ORGJINAL CT

  Tiranë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ACER E5 I3 4005U CPU 1.7GHz RAM 4GB HDD 500GB
  Kompjutera

  ACER E5 I3 4005U CPU 1.7GHz RAM 4GB HDD 500GB

  ACER E5 EKRANI 15.6" HD 1366x768 PIXEL RAM 4GB HDD 500GB INTEL-CORE I3-4005U CPU 1.7GHz INTEL HD GRA

  Tiranë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS P550L , I3-GEN4 1.70GHZ, RAM 4 GB, HDD 500GB
  Kompjutera

  ASUS P550L , I3-GEN4 1.70GHZ, RAM 4 GB, HDD 500GB

  ASUS P550L EKRANI 15.6" HD LED RAM 4 GB HDD 500 GB INTEL CORE I3-4010U CPU 1.70GHz INTEL HD GRAPHIC

  Tiranë Sot, 10:28
  279 €
 • 3 foto
  Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming 2GB
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming 2GB

  Powered by NVIDIA GeForce® GTX 950 GPU Integrated with 2GB GDDR5 memory and 128-bit memory interface

  Prishtinë Sot, 10:28
  100 €
 • 1 foto
  disqe me lojra origjinale PS.10003
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe me lojra origjinale PS.10003

  shes disqe cd me lojra origjinale per ps3.kane ardhur nga gjermania.gjendja perfekte me prove.cmimi

  Tiranë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PS3 SLIM 300 GB SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM 300 GB SUPER OKAZION

  SHES PS3 SLIM 300 Gb me lojra te instaluara brenda.me nje leve.dhe fishat perkatese.gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 10:27
  16.000 Lek
 • 6 foto
  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated
  Kompjutera

  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated

  Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Performancat jane: Core i5-5300U 2,30 GHz Vpro 256 SSD 4gb ram

  Prishtinë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LEVA KONTROLLER PS3 TE REJA SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA KONTROLLER PS3 TE REJA SUPER OKAZION

  SHES LEVA PS3 TE REJA NE KUTI.CMIMI 30 MIJE LEKE

  Tiranë Sot, 10:27
  3.000 Lek
 • 1 foto
  LEVA PS3 ORIGJINALE
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 ORIGJINALE

  SHES LEVA PS3 ORIGJINALE.GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 30 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Sot, 10:26
  3.000 Lek
 • 0 foto
  ACER E5-575, I5-7200U 2.5GHz, RAM 4GB, SSD 128GB
  Kompjutera

  ACER E5-575, I5-7200U 2.5GHz, RAM 4GB, SSD 128GB

  ACER ASPIRE E5-575-58LJ DISPALY 15.6\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 4GB SSD 128GB INTEL CORE I5-7200U

  Tiranë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP PROBOOK 450 G2, I5-4210U, RAM 4GB, HDD 1000GB
  Kompjutera

  HP PROBOOK 450 G2, I5-4210U, RAM 4GB, HDD 1000GB

  HP PROBOOK 450 G2 DISPALY 15.6\" D ( 1366 x 768 ) RAM 4GB, HDD 1000GB INTEL CORE I5-4210U 1.7GHz IN

  Tiranë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP NOTEBOOK, I5-7200U 2.7GHz, RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  HP NOTEBOOK, I5-7200U 2.7GHz, RAM 8GB, SSD 256GB

  HP NOTEBOOK 15-BS010NL DISPLAY 15.6\" ( 1366 x 768 ) RAM 8GB, SSD 256GB INTEL CORE I5-7200U 2.7GHz

  Tiranë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP OMEN GAMING PC, I5-7300HQ, RAM 16GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  HP OMEN GAMING PC, I5-7300HQ, RAM 16GB, SSD 256GB

  HP OMEN GAMING PC 15-AX244NZ DISPALY 15.6\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 16GB, SSD 256GB INTEL QUAD

  Tiranë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LENOVO THINKPAD L450, I5-5200U, RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  LENOVO THINKPAD L450, I5-5200U, RAM 8GB, SSD 256GB

  LENOVO THINKPAD L450 DISPALY 14\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 8GB SSD 256GB INTEL CORE I5-5200U 2.2G

  Tiranë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LENOVO G50-70, I5-4258U CPU 2.4GHz, 8 RAM, 500B
  Kompjutera

  LENOVO G50-70, I5-4258U CPU 2.4GHz, 8 RAM, 500B

  LENOVO G50-70 DISPLAY 15.6" ( 1366 x 768 ) RAM 8GB HDD 500GB INTEL CORE I5-4258U CPU 2.4GHz INTEL IR

  Tiranë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP PROBOOK 440 G5, 5-8250U , RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  HP PROBOOK 440 G5, 5-8250U , RAM 8GB, SSD 256GB

  HP PROBOOK 440 G5 DISPLAY 14\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 8GB SSD 256GB M2 INTEL CORE I5-8250U 1.

  Tiranë Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION

  SHES PS3 SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP. ME LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME NJE LEVE DHE TRE FI

  Tiranë Sot, 10:25
  17.000 Lek
 • 0 foto
  DELL LATITUDE 5590, I5-8250, RAM 8GB, SSD 500GB
  Kompjutera

  DELL LATITUDE 5590, I5-8250, RAM 8GB, SSD 500GB

  DELL LATITUDE 5590 DISPALY 15.6\" FULL HD (1920 x 1080 ) RAM 8GB, SSD 500GB INTEL CORE I5-8250 1.6GH

  Tiranë Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LENOVO THINKPAD L470, I5-7200U, RAM 8GB, SSd 256gb
  Kompjutera

  LENOVO THINKPAD L470, I5-7200U, RAM 8GB, SSd 256gb

  LENOVO THINKPAD L470 DISPALY 14\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 8GB SSD 256GB INTEL CORE I5-7200U 2.5

  Tiranë Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung galaxy A6+
  Telefona celulare

  Samsung galaxy A6+

  Samsung galaxy A6+ 32GB Ngjyr Gold Me kret paisjet komplet Me garancjo e jap tel Vrejte ndrim jo

  Prizren Sot, 10:23
  250 €
 • 0 foto
  2 mobila
  Telefona celulare

  2 mobila

  shes dy mobila

  Gjilan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Hp elitebook 840 14inch HD kamer/migrofon Core i5 2.50 Ghz up

  Prishtinë Sot, 10:22
  295 €
 • 3 foto
  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++
  Pjese per kompjuter

  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++

  AntMiner S9 13.5 TH/s sebashku me kutine dhe ushqyesin APW3++ AntMiner eshte perdorur per rreth 4 m

  Durrës Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD
  Kompjutera

  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD

  Dell-Vostro-3568 intel core i7-7500U 4GB ram Radeon-R5-M420X W10

  Durrës Sot, 10:18
  299 €
 • 4 foto
  Power Supply per PC
  Pjese per kompjuter

  Power Supply per PC

  Shes power supply HP 300Wat origjinal ne gjendje perfekte, qmimi per copë 10 Euro Tel: 046161368 Vi

  Prishtinë Sot, 10:17
  10 €
 • 5 foto
  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook
  Pjese per kompjuter

  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook

  Çante lekure origjinale bellroy per macbook ose laptop deri ne 14 inc

  Durrës Sot, 10:17
  49 €
 • 0 foto
  Apple Watch 4 44mm Celular
  Shtesa per telefon celulare

  Apple Watch 4 44mm Celular

  Apple Watch 4 44mm Celular thuj se e re me adapter orginal 2 rrypa paket flet garancionin e bler ne

  Gjilan Sot, 10:14
  500 €
 • 11 foto
  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri
  Kompjutera

  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri

  Vrejte pres vetem blers ( serioz ) faleminderit per mirkuptim. Performancat HP probook 6560b ek

  Prishtinë Sot, 10:12
  275 €
 • 2 foto
  Cd origjinal per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd origjinal per PS4

  Shiten 4 Cd origjinal per soni PS4,qmimi per cope osht 40€

  Ferizaj Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Medion Akoya 15.6 inch
  Kompjutera

  Medion Akoya 15.6 inch

  Ne shitje laptop Medion Akoya 15.6 inch nga Zvicra Procesor i3 2.13ghz 4GB Ram 600 GB HDD Camera Wi

  Prizren Sot, 10:07
  140 €
 • 11 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

  INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: G

  Durrës Sot, 10:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05

  BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 OSE ME TE ULET ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRA si

  Durrës Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  10 kompjutera core 2 duo
  Kompjutera

  10 kompjutera core 2 duo

  Shiten 10 kompjutera ne gjendje të rregullt me tavolina karrika

  Ferizaj Sot, 10:04
  1.200 €
 • 8 foto
  SHITET OKAZION
  Telefona celulare

  SHITET OKAZION

  Shitet kamera dixhitale 25 mega pixel me te gjitha aksesoret . Kamera esht nga me te mirat dhe me e

  Tiranë Sot, 10:02
  18.000 Lek
 • 6 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....

  Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 500gb hdd 4gb ram memory 15.6inch kamer/migrofon Adapter

  Prishtinë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes basin
  Audio / CD / Stereo

  shes basin

  shes basin per me.shum tel 045637204

  Podujevë Sot, 10:02
  50 €
 • 2 foto
  Shes Radio Navigation
  Audio / CD / Stereo

  Shes Radio Navigation

  Radio navigational per golf audi 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 10:01
  370 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 10:01
  320 €