• Sony PlayStation VR Launch Bundle kufje, Camera, Kontrollorët, lojë + Bonus lojë

  Sony PlayStation VR Launch Bundle kufje, Camera, Kontrollorët, lojë + Bonus lojë

  Përvoja VR Gaming Të rehatshme, kufje Adjustable 3D Teknologji Audio Prizë dhe luaj PlayStation Camera përfshira Dy Leviz Kontrollorët përfshira PlayStation VR Worlds lojë Disc përfs

  399 €
  Deqan
  Sot, 01:58
 • Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus  Game

  Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus Game

  Përvoja VR Gaming Të rehatshme, kufje Adjustable 3D Teknologji Audio Prizë dhe luaj PlayStation Camera përfshira Dy Leviz Kontrollorët përfshira PlayStation VR Worlds lojë Disc përfs

  399 €
  Deqan
  Sot, 01:51
 • NEW IN STORE !!! Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus  Game

  NEW IN STORE !!! Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus Game

  Experience VR Gaming Comfortable, Adjustable Headset 3D Audio Technology Plug-and-Play PlayStation Camera Included Two Move Controllers Included PlayStation VR Worlds Game Disc Inclu

  399 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 01:44
 • smartphone Alcatel pop 2

  smartphone Alcatel pop 2

  shitet alcatel pop 2 me ekran 5 inch. Android 5.1 lollipop. memoria 8Gb dhe ram 1 Gb. internet 4G lte dhe wi-fi micro sim. dy canera. 5 megapiksel dhe 2 megapiksel. cel.eshte me xham mbrojtes dh

  100 €
  Fier
  Dje, 14:06
 • 5D Mark II + 24-105mm + 50mm + 17-40mm

  5D Mark II + 24-105mm + 50mm + 17-40mm

  Interested add me on Whats-app: +2348179118107 brand new. Its comes with International Warranty. Hope to hear from you soon.

  599 €
  Mitrovicë
  Dje, 13:57
 • ps4 500GB

  ps4 500GB

  Interested add me on Whats-app: +2348179118107 brand new. Its comes with International Warranty. Hope to hear from you soon.

  200 €
  Mitrovicë
  Dje, 13:55
 • Apple Ipad4 Mini

  Apple Ipad4 Mini

  Interested add me on Whats-app: +2348179118107 brand new. Its comes with International Warranty. Hope to hear from you soon.

  480 €
  Mitrovicë
  Dje, 13:53
 • Alienware 17 R3 UHD-4K IPS-RGB-400nit

  Alienware 17 R3 UHD-4K IPS-RGB-400nit

  Interested add me on Whats-app: +2348179118107 brand new. Its comes with International Warranty. Hope to hear from you soon.

  720 €
  Mitrovicë
  Dje, 13:50
 • Microsoft Surface Pro4 CR3-00001 i5/8GB/256GB

  Microsoft Surface Pro4 CR3-00001 i5/8GB/256GB

  Interested add me on Whats-app: +2348179118107 brand new. Its comes with International Warranty. Hope to hear from you soon.

  500 €
  Mitrovicë
  Dje, 13:47
 • Microsoft Surface Pro 3 (Brand new, i7, 8gb ram, 256gb ssd)

  Microsoft Surface Pro 3 (Brand new, i7, 8gb ram, 256gb ssd)

  Interested add me on whatsApp: +2348179118107 SUPPLIED 1 x Microsoft Surface Pro 3 1 x power adapter and cable 1 x Surface Pro Keyboard 1 x Surface Pro Stylus pen

  320 €
  Mitrovicë
  Dje, 13:45
 • Samsung 30€

  Samsung 30€

  Shes ose e nderroj samsung galaxy s

  30 €
  Prizren
  25 shkurt 17:49
 • iphone 5s

  iphone 5s

  Shes iphone 5s space gray 16 gb ne gjendje shume te mire.Nuk ka asnje difekt dhe esht shume pak i perdorur.Eshte mbajtur me xham mbrojtes dhe cover.Shitet me karikues

  24.000 Lek
  Tiranë
  25 shkurt 16:15
 • New Apple Retina MacBook Pro 15 WhatsApp: 447452264959

  New Apple Retina MacBook Pro 15 WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! New Apple Retina MacBook Pro 15 WhatsApp: 447452264959 Hard Drive Kapacitet: 512GB SSD PCI Flash Product Family: MacBook Pro Retina

  600 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:43
 • iPhone 7 / Iphone 6s WhatsApp: 447452264959

  iPhone 7 / Iphone 6s WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! iPhone 7 / Iphone 6s WhatsApp: 447452264959 Markë: Apple Rezoluta Kamera: 12.0MP MPN: MN4V2VC / A Status Lock: Factory Processor

  500 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:42
 • Samsung Galaxy

  Samsung Galaxy "S7 / S6 Edge WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Samsung Galaxy "S7 / S6 Edge WhatsApp: 447452264959 Markë: Samsung Screen Size: 5.5 inç Model: Galaxy S7 Edge Duos SM-G935V / S6 /

  450 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:36
 • Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959

  Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959 Të gjitha lojrat janë plotësisht ndër-compatible me PS4 & # 8482 dhe PS4 & # 8482 Pro, dh

  250 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:34
 • Nikon DSLR D4S WhatsApp: 447452264959

  Nikon DSLR D4S WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Nikon DSLR D4S WhatsApp: 447452264959 Kamera Nikon DS4 Digital SLR siguron përdoruesit me një përvojë immersive fotografisë. Ajo ka n

  550 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:32
 • Canon EOS 7D Mark II WhatsApp: 447452264959

  Canon EOS 7D Mark II WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Canon EOS 7D Mark II WhatsApp: 447452264959 Aparat fotografik dixhital SLR Canon EOS 7D Mark II është projektuar për të përmbushur kë

  500 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:31
 • Canon EOS 5D Mark IV EF 24-105mm WhatsApp: 447452264959

  Canon EOS 5D Mark IV EF 24-105mm WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Canon EOS 5D Mark IV Body Canon EF24-105mm F4L IS II USM Lens Zoom   Canon LP-E6N Lithium Ion Battery Pack Battery ngarkues Canon L

  1.000 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:30
 • Canon EOS 70D WhatsApp: 447452264959

  Canon EOS 70D WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Canon EOS 70D WhatsApp: 447452264959 Trupi Canon EOS 70D Digital Camera LP-E6 Rechargeable Lithium-Ion Battery Pack (7.2V, 1800mAh)

  500 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:29
 • Canon EOS 5D Mark III 24-105mm Lens EF WhatsApp: 447452264959

  Canon EOS 5D Mark III 24-105mm Lens EF WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Canon EOS 5D Mark III 24-105mm Lens EF WhatsApp: 447452264959 Canon 5D Mark III Digital Camera 24-105mm Canon F / 4L IS USM AF Lens

  700 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:27
 • Nikon D810 / D800 WhatsApp: 447452264959

  Nikon D810 / D800 WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Nikon D810 / D800 WhatsApp: 447452264959 markë Nikon Model D810 MPN 1542 Karakteristikat kryesore Camera Lloji Digital SLR Rez

  600 €
  Gllogoc
  25 shkurt 14:26
 • shitet USB 16GB me 2 Hyrje pc dhe Android e RE

  shitet USB 16GB me 2 Hyrje pc dhe Android e RE

  shitet usb e posaardhur e paperdorur origjinale kontakti : Viber 043920340

  15 €
  Prishtinë
  25 shkurt 13:45
 • 0688444150

  0688444150

  Shitet numer e thjesht Telekom. Ju lutem vetem me e-mail. Cmimi 5000 te reja.

  5.000 Lek
  Durrës
  25 shkurt 04:48
 • Factory Unlocked Apple iPhone 7 / 7 Plus

  Factory Unlocked Apple iPhone 7 / 7 Plus

  100% Satisfaction Guaranteed Support moreover All our products are brand new and original and comes with international warranty. Please note: This phone is fully Original unlocked and can be any of

  300 €
  Fushë Kosovë
  24 shkurt 07:19
 • Lenovo

  Lenovo

  Lenovo A916 4G LTE

  100 Lek
  Tiranë
  24 shkurt 00:26
 • iphone 7+ dubai

  iphone 7+ dubai

  shitet iphone 7+ black * 10/10 * pa asnje gervishtje * rom 128 gb * ram 1 g * made in dubai * per me shume info : 0695148212 cmimi : 160 euro i diskutueshem

  160 €
  Elbasan
  23 shkurt 21:28
 • Iphone 5s. 32G

  Iphone 5s. 32G

  Shitet 250lek

  250 Lek
  Tiranë
  22 shkurt 21:34
 • Apple iPhone 6s Original Unlocked Phone (128GB)

  Apple iPhone 6s Original Unlocked Phone (128GB)

  Apple iPhone 6s Original Unlocked Phone (128GB) Specifikim SIM Lloji Single SIM Rrjeti 2G: GSM 850/900/1800/1900 3G: HSDPA 850/900 / AWS / 1900/2100 4G: FDD-LTE 700/800/850/900 / AWS / 1800

  234 €
  Mallakastër
  22 shkurt 14:58
 • Samsung Galaxy S7 Edge Lexuara Original Phone

  Samsung Galaxy S7 Edge Lexuara Original Phone

  Samsung Galaxy S7 Edge Lexuara Original Phone Pikat kryesore - Ujë dhe prova pluhur - 13MP kamera pa stuttering - Ekran ekran ultra HD - karakteristika të zgjuar telefon me sy dhe të përbal

  234 €
  Malësi e madhe
  22 shkurt 14:55
 • Apple mac book pro with retina display

  Apple mac book pro with retina display

  Gjendja: New Markë: Apple Processor Speed: 3.6GHz Screen Size: 15.4 " Memory: 16GB Hard Drive Kapacitet: 512GB Hard Drive Kapaciteti (GB): 512 Processor Type: Intel Core i7 6 Gen

  806 €
  Graçanicë
  22 shkurt 11:50
 • Apple iphone 7 plus 128 gb

  Apple iphone 7 plus 128 gb

  origjinale krejt të re e mbyllur në kutinë

  616 €
  Graçanicë
  22 shkurt 10:59
 • IPHONE 5 I BARDHE 16GB MEMORJE

  IPHONE 5 I BARDHE 16GB MEMORJE

  IPHONE 5 I BARDHE MEMORIE 16GB MODEL: MD654LL/A AKSESORE KARIKUES ORIGJINAL, KUFJE GOMINE, XHAM MBROJTES CTS (Computer Telecommunication Solutions) Rr. Petronini Luarasi(Mihal Grameno), 50m mbi Sh

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 18:19
 • MACBOOK PRO

  MACBOOK PRO

  Shes Macbook Pro. Ne gjendje shume te mire. Eshte si i ri. Specifikat Teknike: Prodhimi 2009 Intel Core 2 Duo Ram: 8 GB HD: 500 GB Ky laptop ka nje vecanti sepse ka dy sistemet Operative Origjinale:

  330 €
  Lezhë
  21 shkurt 18:19
 • SONY XPERIA Z

  SONY XPERIA Z

  Shitet ne gjendje te perkryer sic duket dhe ne foto,per cdo informacion tjeter ne tel

  10.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 18:19
 • SAMSUNG GALAXY TAB 2 WIFI + 3G /16GB MEMORJE

  SAMSUNG GALAXY TAB 2 WIFI + 3G /16GB MEMORJE

  SAMSUNG GALAXY TAB 2 WIFI + 3G MODEL GT-P5100 DISPLAY 10.1 INCH MEMORIE E BREDSHME 16GB 1 GB RAM VEND PER KART MICRO SD DERI NE 32GB KARTE SIM MICRO AKSESORE KIARIKUES,KUFJE CTS (Computer Telecommuni

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 18:19
 • APPLE IPAD AIR 2 WIFI  64GB SILVER  GJ.PERFEKTE

  APPLE IPAD AIR 2 WIFI 64GB SILVER GJ.PERFEKTE

  APPLE IPAD AIR 2 WIFI Display: 9.7" MODEL: A1566 (MGKM2B/A) NGJYR SILVER MEMORJE 64 GB I RI NE KUTI TE PAHAPUR CTS (Computer Telecommunication Solutions) Blv. Petro Nini Luarasi(Mihal Grameno), 50m

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 18:19
 • Samsung Galaxy j3 2016

  Samsung Galaxy j3 2016

  Shitet Samsung galaxy j3 2016 ne gjendje super me kuti dhe gjith aksesoret(karikues,kufje,xham, mbrojtese)i blere ne dyqan 170 euro para 3 javesh shoqerohet dhe me flete garancie 1 vjecare,,,shitet pe

  130 €
  Elbasan
  21 shkurt 18:19
 • Shitet Iphone 6

  Shitet Iphone 6

  Shitet Iphone 6 me kuti dhe aksesoret e tij ne gjendje shume te mire. Cmimi 499 euro

  499 €
  Tiranë
  21 shkurt 18:19
 • ASUS/ CORE i5-GEN6 / GT920MX 2GB/ RAM 12GB/ 500GB

  ASUS/ CORE i5-GEN6 / GT920MX 2GB/ RAM 12GB/ 500GB

  ASUS F556U DSIPLAY 15.6" Intel CORE i5-6200U CPU 2.40 GHz Intel HD GRAPHICS 520 (6GB) NVIDIA® GeForce® GT 920MX (2GB DEDIC DDR3 RAM 12 GB HDD 500 GB USB 3.0 ,VGA ,CARD READER ,HDMI,VGA KARIKUES OR

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 18:19
 • APPLE iPad 4 WiFi + 4G / 32 GB I BARDHE

  APPLE iPad 4 WiFi + 4G / 32 GB I BARDHE

  APPLE iPad 4 WiFi + 4G Display 9.7" ( I BARDHE ) MODEL: (MD526TY-A) Memorje 32 GB Aksesore: KARIKUS ORIGJINAL GJENDJE PERFEKTE CTS (Computer Telecommunication Solutions) Blv. Petro Nini Luarasi(Miha

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 18:19
 • Shiten 6 Playstation 4 bashk me televizor 40 polsh

  Shiten 6 Playstation 4 bashk me televizor 40 polsh

  Shitet sall playstation 4 ... 6 ps4 ... 6 tv telefunken 40inch 16 leva ... ps4 shiten dhe tek e tek 300 euro nje bashk me 2 leva

  3.500 €
  Fier
  21 shkurt 18:19
 • İphone 6 gold 64 gb

  İphone 6 gold 64 gb

  Okazion iphone 6 gold 64gb si iri ne gjendje perfekte nga 10/9 shitet per arsye se kam mare iphone 7 shoqerohet me tigjitha aksesoret si dhe me fatur blerje 390€ i diskıtueshem...

  390 €
  Tiranë
  21 shkurt 18:18
 • iPhone 5 white & silver 16Gb i ardhur nga USA

  iPhone 5 white & silver 16Gb i ardhur nga USA

  Shes iPhone 5 16Gb, i ardhur nga amerika dhe shume pak i perdorur. Telefoni eshte mbajtur gjithnje me qese mbrojtese dhe cover silikoni. Shitet sepse kam dy celulare. Cmimi 200 mij leke i disk.

  200 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 18:18
 • Llaptop

  Llaptop

  Display: 15.6 HD LED (1366x768) CPU: INTEL CORE i5-5200U 2.2GHZ RAM: 4GB HDD: 500GB OS: WINDOWS 10 home I perëdorur vetëm 10 ditë.

  300 €
  Gjakovë
  21 shkurt 18:18
 • Iphone 6 plus 128GB perfect!!!!!!

  Iphone 6 plus 128GB perfect!!!!!!

  Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer, nuk ka asnje defekt, shume pak i perdorur ashtu sikursw shihet ne foto (fotografite jane origjinale)

  415 €
  Prizren
  21 shkurt 18:17
 • Haier P5

  Haier P5

  Shitet celular Haier i ri ne kuti. Ne gjendje funksionale me te gjitha pajisjet.I Prodhuar nga kompania Haier ne vitin 2003.

  100 €
  Tiranë
  21 shkurt 17:41
 • Samsung Galaxy Note 2 AMERIKAN me 4G!!!!!

  Samsung Galaxy Note 2 AMERIKAN me 4G!!!!!

  Shitet Samsung Galaxy Note 2 Prodhim AMERIKAN me 4G,16 Gb hapsire,12mp 2.2 front.Shum i mir dhe i shpejte.Ne gjendje perfekte pa asni defekt te mundshem.

  100 €
  Prizren
  21 shkurt 17:35
 • iPhone 6s ar

  iPhone 6s ar

  Add us for price and how to buy on our contact info

  300 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 17:35
 • Nokia i rri 045616787 20€

  Nokia i rri 045616787 20€

  Nokia i rri i paperdorum vjen me adapter , çmimi 20€ per ma lir mos thirni

  20 €
  Pejë
  21 shkurt 17:34