Elektronikë
Skrapar

Elektronikë në shitje në Skrapar

 • 3 foto
  Tv lg 43 polsh
  Telefona celulare

  Tv lg 43 polsh

  Tv lg i ardhur nga germania 7 muaj i perdorur çmimi i diskutueshem

  Skrapar 11 nëntor 00:53
  50.000 Lek
 • 3 foto
  New MSI GV62 Gaming 15.6" Laptop Intel i5-8300H 256GB SSD 8GB RAM GTX 1060 3GB
  Kompjutera

  New MSI GV62 Gaming 15.6" Laptop Intel i5-8300H 256GB SSD 8GB RAM GTX 1060 3GB

  New MSI GV62 Gaming 15.6" Laptop Intel i5-8300H 256GB SSD 8GB RAM GTX 1060 3GB

  Skrapar 3 tetor 00:37
  700 €
 • 1 foto
  Falas 100%
  Pjese per kompjuter

  Falas 100%

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Skrapar 3 gusht 19:12
  30.000 €
 • 2 foto
  Ps4 me 2 leva dhe lojra.
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 me 2 leva dhe lojra.

  Ps4 i zi me dy leva :1-e zeze 2-e kuqe. Me 6 lojra;Fifa 2018 ,Pes 2017, Formula uno 2017, hello ne

  Skrapar 30 qershor 18:26
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB

  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB + 128GB, Intel Core i7 7th Gen) Karakteristikat shte

  Skrapar 22 qershor 17:59
  500 €
 • 2 foto
  PS4 me dy leva dhe 6 lojra,3 muaj I perdorur.
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 me dy leva dhe 6 lojra,3 muaj I perdorur.

  PS4 500 GB si I ri me dy leva origjinale dhe 6 lojra : \"Fifa 2018 Formula 1 Pes 2017 Fortnite Hell

  Skrapar 14 qershor 14:41
  33.500 Lek
 • 3 foto
  Anycast
  Telefona celulare

  Anycast

  Chromecast Anycast, mundeson transmetimin e imazheve lojrave cdo lloj gjeje nga telefoni juaj ne TV

  Skrapar 23 prill 15:53
  17 €
 • 1 foto
  Ps4 2 leva FIFA 18 pes 17 fortnite me 3 battle pas
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 2 leva FIFA 18 pes 17 fortnite me 3 battle pas

  Ps4 me 2 leva si te reja me FIFA 18 pes 17 fortnite me 3 battle pass 6,7,8 starter pack 4 dhe 2 skin

  Skrapar 4 prill 16:44
  30.000 Lek
 • 2 foto
  iPhone 7 me cmime okazion
  Telefona celulare

  iPhone 7 me cmime okazion

  iPhone 5s, 6, 6s dhe 7 me cmime okazion Kontakti ne WhatsApp. Ndodhemi ne durres

  Skrapar 3 prill 13:26
  111 €
 • 2 foto
  Anycast
  Audio / CD / Stereo

  Anycast

  Chromecast Anycast, mundeson transmetimin e imazheve lojrave cdo lloj gjeje nga telefoni juaj ne TV

  Skrapar 1 mars 23:16
  20 €
 • 2 foto
   Anycast
  Audio / CD / Stereo

  Anycast

  Chromecast Anycast, mundeson transmetimin e imazheve lojrave cdo lloj gjeje nga telefoni juaj ne TV

  Skrapar 12 shkurt 14:26
  20 €