Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Skrapar

 • 0 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  Makina esht ne gjendje te mir motorrike goma te reja

  Skrapar Sot, 06:20
  6.000 Lek
 • 3 foto
  Tv lg 43 polsh
  Telefona celulare

  Tv lg 43 polsh

  Tv lg i ardhur nga germania 7 muaj i perdorur çmimi i diskutueshem

  Skrapar Dje, 01:53
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Skrapar 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes keca qumshti
  Kafshe ferme

  shes keca qumshti

  Shes keca qumshti per me shum info... Kontaktoni KTU 0697490446

  Skrapar 21 gusht 02:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë të bukur me qira siberiane
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur me qira siberiane

  Husen Siberian, ka nevojë për një shtëpi të dashur, temperamenti i tij është fantastik ai e do vëmen

  Skrapar 20 gusht 10:31
  1 €
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Skrapar 16 gusht 02:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makine foristrade.ne gjendje te mire
  Vetura

  Makine foristrade.ne gjendje te mire

  Makine ne gjendje te mire.e shese per arsye familjare.kontaktoni ne numer tel

  Skrapar 15 gusht 18:19
  1 Lek
 • 5 foto
  Pjes kembimi S clase 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi S clase 2006-2012

  Pjes Mercedes Sclase 2007 2008 Motorr 500 V8 2007 2008 Bmw 530 X5 X6 —Ridi Kosove,Mitrovice V

  Skrapar 14 gusht 21:25
  500 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Skrapar 13 gusht 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Skrapar 13 gusht 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshët e Boston Terrier për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e Boston Terrier për Shitje

  këlyshë të bukur të terrierit të bostonit për shitje nga prindërit e testuar shëndetësor. mamaja dhe

  Skrapar 13 gusht 11:17
  180 €
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihmë financiare për të gjithë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Skrapar 12 gusht 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Skrapar 10 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Skrapar 10 gusht 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Skrapar 9 gusht 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga sh
  Sherbime

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga sh

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Skrapar 9 gusht 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Skrapar 9 gusht 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  5 muaj Pomeraniani është në kërkim të një shtëpie
  Kafshe shtepiake

  5 muaj Pomeraniani është në kërkim të një shtëpie

  5 muaj Pomeraniani është në kërkim të një shtëpie të re, ai është një qenush shumë i lezetshëm, argë

  Skrapar 8 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION Shitet hyundai Coupe viti 1998 1.6 benzine
  Vetura

  OKAZION Shitet hyundai Coupe viti 1998 1.6 benzine

  Shitet hyundai coupe viti 1998 1.6 benzine ne gjendje shume te mire pune Vaj filtra ferrota te sapon

  Skrapar 7 gusht 12:29
  600 €
 • 5 foto
  okazion Mercedez benx avangard
  Vetura

  okazion Mercedez benx avangard

  Shitet makina ne gjendje perfecte , e gacme per cdo lloj prove . Servis i sapo bere goma te reja + v

  Skrapar 7 gusht 12:19
  3.800 €
 • 7 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  Shitet Seat Ibiza 1.2 benzin shum ekonomik ne gjendje shum te mir me letra te intersuarit te kontakt

  Skrapar 5 gusht 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen Haski
  Kafshe shtepiake

  Qen Haski

  Shes qenin Haski, gjinia femer, më date 5 Gusht mbush 2 muaj. Shum i paster, me liber, te gjitha vak

  Skrapar 5 gusht 15:23
  1 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Skrapar 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Falas 100%
  Pjese per kompjuter

  Falas 100%

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Skrapar 3 gusht 19:12
  30.000 €
 • 1 foto
  100% FALAS. .
  Anije dhe skutera per uje

  100% FALAS. .

  Ofertë falas 100% Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,

  Skrapar 3 gusht 08:33
  30.000 €
 • 0 foto
  Shiten 200
  Kafshe ferme

  Shiten 200

  Shiten 200 qengja per kurban barjam me pesh 20-30 kg te pa shenuar pa asnje shenje qengjat ndodhen n

  Skrapar 29 korrik 00:14
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe
  Kafshe ferme

  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe

  Paga shum e kenaqshme

  Skrapar 28 korrik 18:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Nderoj Mercedes B clas180
  Vetura

  Shes Nderoj Mercedes B clas180

  Mjeti eshte ne gjendje te mire makina ka 2 muaj qe ka hyre ne shqiperi sa i jane paguar te gjitha do

  Skrapar 25 korrik 18:51
  1 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Skrapar 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Shitet apartament i organizuar ne 4 dhoma me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje dhe nje kuzhine + 1 ba

  Skrapar 14 korrik 22:04
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe
  Kafshe ferme

  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe

  Te dije te mjeli edhe te jet korrekt,Paga shum e kenaqshme

  Skrapar 13 korrik 17:02
  600 Lek
 • 2 foto
  iveco daily 35c111
  Kamionë

  iveco daily 35c111

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Skrapar 8 korrik 12:40
  1.800 €
 • 0 foto
  Yamaha xt
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha xt

  Super gjendje... Okazion

  Skrapar 7 korrik 07:25
  1.500 €
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Skrapar 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ps4 me 2 leva dhe lojra.
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 me 2 leva dhe lojra.

  Ps4 i zi me dy leva :1-e zeze 2-e kuqe. Me 6 lojra;Fifa 2018 ,Pes 2017, Formula uno 2017, hello ne

  Skrapar 30 qershor 18:26
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Skrapar 26 qershor 02:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Skrapar 25 qershor 14:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per Golf 4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Golf 4

  1.9 nafte

  Skrapar 24 qershor 09:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Skrapar 23 qershor 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB

  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB + 128GB, Intel Core i7 7th Gen) Karakteristikat shte

  Skrapar 22 qershor 17:59
  500 €
 • 0 foto
  SHES DHI SHUM TE MIRA
  Kafshe ferme

  SHES DHI SHUM TE MIRA

  Shes 100 Krer DHI te shartuara me cjep alpin Per me shum kontaktoni ktu 0697804487 ju flm

  Skrapar 17 qershor 21:36
  90 Lek
 • 0 foto
  100 dhi vendi
  Kafshe ferme

  100 dhi vendi

  Shes 100 krer dhi rrac vendi jan te reja te shendeteshme arsyeja qen i shes esht largohem na fshati

  Skrapar 16 qershor 12:53
  90 Lek
 • 2 foto
  PS4 me dy leva dhe 6 lojra,3 muaj I perdorur.
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 me dy leva dhe 6 lojra,3 muaj I perdorur.

  PS4 500 GB si I ri me dy leva origjinale dhe 6 lojra : \"Fifa 2018 Formula 1 Pes 2017 Fortnite Hell

  Skrapar 14 qershor 14:41
  33.500 Lek
 • 6 foto
  Nissan
  Vetura

  Nissan

  Ne gjedje te shklqyer Polican Skrapar ne Qender

  Skrapar 14 qershor 00:39
  11 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Skrapar 11 qershor 02:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Skrapar 3 qershor 01:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Land Rover discovery
  Vetura

  Shitet Land Rover discovery

  Shitet land rover discovery vitit 1998.Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike. Makin

  Skrapar 30 maj 13:35
  3.500 €
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Skrapar 26 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Raki skrapari 250 litra
  Sherbime

  Raki skrapari 250 litra

  Shes raki rrushi Skrapari me 5 mij leke litri

  Skrapar 26 maj 09:15
  5.000 Lek
 • 2 foto
  bukur kittens ruse të gatshme për të shkuar për nj
  Kafshe shtepiake

  bukur kittens ruse të gatshme për të shkuar për nj

  bukur kittens ruse të gatshme për të shkuar për një shtëpi të re 5 kittens adorable kanë lindur natë

  Skrapar 25 maj 14:04
  Me Marrveshje