Automjete
Skrapar

Automjete në shitje në Skrapar

 • 0 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  Makina esht ne gjendje te mir motorrike goma te reja

  Skrapar 12 nëntor 05:21
  6.000 Lek
 • 4 foto
  geuget
  Vetura

  geuget

  shitet peugeto pa letra 600 mij lek shum ne gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike shum ekonomike

  Skrapar 24 shtator 10:56
  6.000 Lek
 • 2 foto
  makina Volkswagen Golf E-GOLF
  Vetura

  makina Volkswagen Golf E-GOLF

  Mileage: 56,000 Ngjyra: gri Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë Fuqia: 115 HP Pesha1: 510

  Skrapar 23 shtator 17:56
  2.000 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi S clase 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi S clase 2006-2012

  Pjes Mercedes Sclase 2007 2008 Motorr 500 V8 2007 2008 Bmw 530 X5 X6 —Ridi Kosove,Mitrovice V

  Skrapar 19 shtator 22:18
  500 €
 • 6 foto
  Makine foristrade.ne gjendje te mire
  Vetura

  Makine foristrade.ne gjendje te mire

  Makine ne gjendje te mire.e shese per arsye familjare.kontaktoni ne numer tel

  Skrapar 15 gusht 18:19
  1 Lek
 • 4 foto
  OKAZION Shitet hyundai Coupe viti 1998 1.6 benzine
  Vetura

  OKAZION Shitet hyundai Coupe viti 1998 1.6 benzine

  Shitet hyundai coupe viti 1998 1.6 benzine ne gjendje shume te mire pune Vaj filtra ferrota te sapon

  Skrapar 7 gusht 12:29
  600 €
 • 5 foto
  okazion Mercedez benx avangard
  Vetura

  okazion Mercedez benx avangard

  Shitet makina ne gjendje perfecte , e gacme per cdo lloj prove . Servis i sapo bere goma te reja + v

  Skrapar 7 gusht 12:19
  3.800 €
 • 7 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  Shitet Seat Ibiza 1.2 benzin shum ekonomik ne gjendje shum te mir me letra te intersuarit te kontakt

  Skrapar 5 gusht 17:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  100% FALAS. .
  Anije dhe skutera per uje

  100% FALAS. .

  Ofertë falas 100% Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,

  Skrapar 3 gusht 08:33
  30.000 €
 • 3 foto
  Shes Nderoj Mercedes B clas180
  Vetura

  Shes Nderoj Mercedes B clas180

  Mjeti eshte ne gjendje te mire makina ka 2 muaj qe ka hyre ne shqiperi sa i jane paguar te gjitha do

  Skrapar 25 korrik 18:51
  1 €
 • 2 foto
  iveco daily 35c111
  Kamionë

  iveco daily 35c111

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Skrapar 8 korrik 12:40
  1.800 €
 • 0 foto
  Yamaha xt
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha xt

  Super gjendje... Okazion

  Skrapar 7 korrik 07:25
  1.500 €
 • 1 foto
  Pjese per Golf 4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Golf 4

  1.9 nafte

  Skrapar 24 qershor 09:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Nissan
  Vetura

  Nissan

  Ne gjedje te shklqyer Polican Skrapar ne Qender

  Skrapar 14 qershor 00:39
  11 €
 • 2 foto
  Shitet Land Rover discovery
  Vetura

  Shitet Land Rover discovery

  Shitet land rover discovery vitit 1998.Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike. Makin

  Skrapar 30 maj 13:35
  3.500 €
 • 9 foto
  Shes e class 270 cdi viti 2000
  Vetura

  Shes e class 270 cdi viti 2000

  Shes e class ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike viti prodhimit dhjetor 99 motorr 270 cdi t

  Skrapar 14 maj 12:38
  300.000 Lek
 • 11 foto
  Mercedes benz C250 Automat super Okazion
  Vetura

  Mercedes benz C250 Automat super Okazion

  Shitet mercedes benz C250 viti prodhimit tetor 1993 dale ne pune 1994, me nafte kamjo automatike, m

  Skrapar 3 maj 19:07
  1.840 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes Benz C250 Automat
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C250 Automat

  Shitet mercedes benz C250 viti prodhimit tetor 1993 dale ne pune 1994, me nafte kamjo automatike, me

  Skrapar 3 maj 19:04
  239.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet mitsubish L200 2004
  Vetura

  Shitet mitsubish L200 2004

  Shitet mitsubish L200 gjendje shum te mir per arsye mos perdorimi me letra te pa paguara nje vit

  Skrapar 25 prill 15:26
  3.000 €
 • 5 foto
  PASSAT FULL OPSION AUTOMAT
  Vetura

  PASSAT FULL OPSION AUTOMAT

  SHITET VW PASSAT TDI(DI TE KUQE) VITI PRODHIMIT 2002 KAMIO AUTOMATIKE SENDILJE ME NGOHJE, NAVIGATOR

  Skrapar 25 prill 15:26
  350.000 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES-BENZ UNIMOK 4X4
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ UNIMOK 4X4

  Shes unimok 4x4 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike viti i prodhimit eshte 1986 makina ka hyr

  Skrapar 12 prill 20:49
  20.000 €
 • 4 foto
  Lancia Lybra 2003 nafte
  Vetura

  Lancia Lybra 2003 nafte

  Lancia Lybra 2003 nafte meshine salloni letrat te sapopaguara per 1 vite ne gjendje te mire xhenerik

  Skrapar 7 prill 19:43
  1.500 €
 • 0 foto
  124
  Vetura

  124

  Jam merakci makine shes benzina per arsye emigrimi

  Skrapar 7 prill 12:40
  120.000 Lek
 • 5 foto
  Passat 1.9 tdi -02
  Vetura

  Passat 1.9 tdi -02

  Shitet passat 1.9 tdi, di te kuqe.Vit prodhimi dhjetor 2001. Gjendje perfekte xhenerike dhe elektrik

  Skrapar 4 prill 10:09
  2.300 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz c220 viti 2002
  Vetura

  Mercedes Benz c220 viti 2002

  Makina eshte ne gjendje perfekte e gacme per cdo lloj prove.abs ,air bag \'drita Led. navigator ,sen

  Skrapar 4 prill 05:34
  4.100 €
 • 0 foto
  Dayang
  Motore (mbi 50 cc)

  Dayang

  Dayang

  Skrapar 3 prill 23:43
  260 €
 • 5 foto
  Toyota Hygo 2009-2010
  Vetura

  Toyota Hygo 2009-2010

  3 porta 4 vende Ngjyre gri metalixato 138 000 km ,1000kw 4litra/km Ne gjendje shum te mire motorrik

  Skrapar 3 prill 22:56
  4.200 €
 • 9 foto
  Volkswagen Phaeton
  Vetura

  Volkswagen Phaeton

  Me mareveshje

  Skrapar 3 prill 15:11
  8.500 €
 • 5 foto
  Shes opel vectra
  Vetura

  Shes opel vectra

  Shes opel vectra viti 2005 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.letrat te mbyllura deri n

  Skrapar 3 prill 14:27
  3.000 €
 • 4 foto
  SHITET VOLVO C30
  Vetura

  SHITET VOLVO C30

  e sapo ardhur nga zvicra, gjendja shume e mire cmimi i diskutushrm

  Skrapar 3 prill 10:20
  6.800 €
 • 1 foto
  Disk,specidisk freksioni
  Autopjese dhe paisje

  Disk,specidisk freksioni

  Përshkrimi:shes specidisk per rover 414-si 1.4 benzin ne gjendje perfekte

  Skrapar 3 prill 08:06
  40 €
 • 0 foto
  pjes per Rover 414-si 1.4 benzin
  Autopjese dhe paisje

  pjes per Rover 414-si 1.4 benzin

  Përshkrimi:shes pjes per rover 414-si 1.4 benzine viti 98 pjes ne gjendje perfekte,si dinamo,bombin

  Skrapar 3 prill 08:06
  50 €
 • 0 foto
  Skuter per pjese
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter per pjese

  Nuk punon per pjese.

  Skrapar 3 prill 03:21
  1 Lek
 • 6 foto
  Tuareg v10 5.0 shitet ose nderrohet
  Vetura

  Tuareg v10 5.0 shitet ose nderrohet

  makina eshte ne gjendje perfekte shitet ose nderrohet sherbimet te sapo bera letrat te prera per 1 v

  Skrapar 2 prill 15:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes 200 manual shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Mercedes 200 manual shitet per arsye emigrimi

  i diskutueshem

  Skrapar 2 prill 14:07
  3.500 €
 • 1 foto
  Makin
  Vetura

  Makin

  Shiete makina gjendje te mir pune

  Skrapar 2 prill 09:20
  1.000 €
 • 3 foto
  Makina esht e gatshme per Qdo lloj kontrodhi
  Vetura

  Makina esht e gatshme per Qdo lloj kontrodhi

  Marka👉fod ka Forca mottorrike👉1.2 Lloji i kambjos 👉Manuale Karburanti👉Benzin Viti i prodhimit👉2001 K

  Skrapar 1 prill 21:43
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  SHITET ML 280 CDI ne gjendje te shkelqyer,targim i ri,full opsion 10,999€

  Skrapar 1 prill 16:41
  10.999 €
 • 0 foto
  Motociklet per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Motociklet per pjes

  Përshkrimi.Shitet motorr per pjes motorri nk mer mir marshet dhe ka djegur bombin do 50 mijlek te b

  Skrapar 1 prill 14:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Toyota hiluix d4d 2.5 dizel
  Vetura

  Toyota hiluix d4d 2.5 dizel

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer ,goma te sapo vendosura te reja,kondicioner funksional te gjit

  Skrapar 1 prill 14:20
  6.500 €
 • 0 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Marka : G class Viti prodhimit : 1981 Kambio : manuale Cmimi : 5 miljon leke (i diskutueshem) Nr Ce

  Skrapar 1 prill 11:56
  5.000.000 Lek
 • 0 foto
  G class
  Vetura

  G class

  Shitet G class 3.0 benzine 5 miljon leke

  Skrapar 1 prill 11:56
  5.000.000 Lek
 • 8 foto
  Honda VITEC 1.6 Gaz/Benzin
  Vetura

  Honda VITEC 1.6 Gaz/Benzin

  Makine Honda Ngjyre e Zene Ne gjendje te mire. Makine eshte gaz/benzine me motorr 1.6. Cmimi I disk

  Skrapar 1 prill 10:07
  3.500 €
 • 0 foto
  Daewoo musso
  Vetura

  Daewoo musso

  Daewoo musso motor benzi 2.5 turbo.Te gjitha sherbimet e bera

  Skrapar 1 prill 09:48
  4.000 €
 • 0 foto
  Audi A4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi A4

  Shite vetem pr pjes kembimi

  Skrapar 1 prill 08:20
  1.000 €
 • 10 foto
  Shitet Land Rover Disvovery 2
  Vetura

  Shitet Land Rover Disvovery 2

  Shitet land rover discovery 2 i vitit 1998. Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.

  Skrapar 1 prill 07:35
  3.500 €
 • 0 foto
  125c
  Motore (mbi 50 cc)

  125c

  Shes motorr per arsye mos perdorimi

  Skrapar 6 mars 15:35
  250 Lek
 • 0 foto
  Mercedez 250 turbo avngart
  Vetura

  Mercedez 250 turbo avngart

  Makina i ka dokumentat te sapoprera per 1 vit Kater goma te reja te sapovendosura , ferrotat te rej

  Skrapar 3 janar 18:55
  1.800 Lek