Automjete
Shqipëri
Posto shpallje
 • PASSAT 3C 1.9 TDI I POSA ARDHUR PA DOGAN 2007!!!

  PASSAT 3C 1.9 TDI I POSA ARDHUR PA DOGAN 2007!!!

  VETURA GJINDET NE KOSOVË, SAKTËSISHT NE PRISHTINË PASSAT 3C 1.9 TDI COMFORTLINE MODEL I POSA ARDHUR PA DOGAN!!! SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHTË VITI I PRODHIMIT 26.10.2007 MODEL 200

  4.000 €
  Tiranë
  Sot, 22:08
 • E klas 220

  E klas 220

  Makina ne gjendje shume te mire avangard 220 manuale viti 2006 tapiseria meshin bezhe km originale i gatshem per cdolloj prove Goma 95% me dogane te paguar.

  6.200 €
  Lushnjë
  Sot, 22:07
 • TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - LEKURE BEZHE - 2010

  TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - LEKURE BEZHE - 2010

  TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2.2 DIEZEL - LEKURE BEZHE - NAVI I MADH ME ANDROID SYSTEM ( Bluetoth , Lidhje me internetin , Photo galelry , Kamera PARKIMI , Telephon etj ) NDEZJE E MAKINES ME GISHT ( STA

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 22:07
 • A clas automat 2005

  A clas automat 2005

  Super a clas 2005 kamio automatike avangarde motorr1.8 cdi. Dogane e paguar. Ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj provet

  4.600 €
  Shkodër
  Sot, 22:06
 • Scania R500

  Scania R500

  PERSHNETJE! SCANIA R 500 Viti 2005 dopjo Klima retarder/intarder komplet shpoler 2 serbator ne funksion Goma me 70% Profil,sh pjese te ndrruara nga sherbimet km sa eshte ne tahograf dogane e paguar

  15.900 €
  Tiranë
  Sot, 22:06
 • Golf 6

  Golf 6

  Shes golf 6 2.0 tdi eshte ne gjendje te mir me targa shqiptare eshte:ABS ka:butona ne timon cenzor parkingu para dhe mbrapa ESP radio/cd SEDILJE me ngrohje pomp per fryerjen e gomave dritare elektron

  9.800 €
  Tiranë
  Sot, 22:06
 • C 200 benxine.

  C 200 benxine.

  Benc c200 benxine ne gjendje shum te mir pune. Pjes xhenerike shume mbledhur nuk ka nevoj as per nje gomin. Mund te kontrrollohet ku te deshironi. Siguracjoni per nje vit. Taksat per dy muaj

  1.400 €
  Tiranë
  Sot, 22:06
 • Shitet mercedes benz c 200

  Shitet mercedes benz c 200

  Shes mercedes benz c 200 , ne gjendje te rregullt veq sa i ka ber 200 mij tkalume, me klim automatik, me 8 goma me fellne, goma te dimrit dhe te veres, i sapo ardhur nga Gjermania, Per qdo kontakt

  2.950 €
  Durrës
  Sot, 22:06
 • Mercedes Benz Actros 1843

  Mercedes Benz Actros 1843

  Shitet Mercedes Benz Actros 1843 viti 2004 me te gjitha gomat e reja . bashk me kazan veteshkarkus dopjo gome viti 2004 me jastek ajri aksi i pare pritet dhe ngrihet ,me mbulese me korent , gomat te

  30.000 €
  Durrës
  Sot, 22:05
 • Renault Laguna 2 sapotarguar

  Renault Laguna 2 sapotarguar

  Renault Laguna Nafte 1.9 DCI 120cv E sapo ardhur ne shqiperi! • Viti i prodhimit 2005 • 209.000 km • Klima Manuale dhe Automatike Tronic Dixhitale me ekran me 2 Zona • ABS tek te kater gomat â

  2.300 €
  Tiranë
  Sot, 22:04
 • Shkalla ALUMINI per mini skavatora DERI ne 7 TON

  Shkalla ALUMINI per mini skavatora DERI ne 7 TON

  super

  1.000 €
  Shkodër
  Sot, 22:03
 • Mazda Demio

  Mazda Demio

  Shitet Mazda Demio viti 2001 benzine motorri 1.5 benzine shitet per aresyje mosperdorimi

  2.000 €
  Fier
  Sot, 22:03
 • Toyota yaris 2005

  Toyota yaris 2005

  Manuale motorr 1.0 benzine me dogane te paguar ne gjendje te shkelqyer . E gatshme per cdo lloj provet

  2.550 €
  Shkodër
  Sot, 22:02
 • Audi A6 Quattro S line

  Audi A6 Quattro S line

  Shitet audi A6 3.0 Dizel. Makina eshte 4x4 .Ne super gjendje.kambio automat (multitronic).sendile lekur te zeze me ngrofie.Sensor parkimi sensor shiu dhe drite.Feneret me leed para mbrapa.Goma te reja

  8.900 €
  Sarandë
  Sot, 22:02
 • VW TIGUAN •• AUTOMATIK •• NAVI •• NAFTE •• 2009

  VW TIGUAN •• AUTOMATIK •• NAVI •• NAFTE •• 2009

  VW TIGUAN - 2.0 TDI - 4 MOTION - AUTOMATIK - NAVIGATION SYSTEM ME EKRAN ME TOUCH - KAMERA PARKIMI - SENSORE PARKIMI - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL - KLIMA DIXHITALE - NGROHJE SEDILJESH - FENER ME XENON DHE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 22:02
 • Fiat iveco

  Fiat iveco

  Shitet fiat iveco ka 10 vite qe nk jane prere letrat shitet pa dokumenta ne gjendje pune

  1.000 €
  Kavajë
  Sot, 21:59
 • Ford Fiesta 1.4 tdci 5p

  Ford Fiesta 1.4 tdci 5p

  Shitet Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2006, me tvsh te paguar. sapo ardhur nga Siena Itali. cmimi 3400 euro.

  3.400 €
  Fier
  Sot, 21:56
 • Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde EVO

  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde EVO

  Shitet mercedes i sapo ardhur nga zvicra viti 2004 tapiceri lekure sedilje me ngrohje sensor parkimi navi + bagazhier me 6 cd disqe 17" 2 celsa. Motor evo. 215'000 km ne gjendje perfekte

  5.800 €
  Shkodër
  Sot, 21:55
 • Peugeot 206cc 1.6 Benzine 2002

  Peugeot 206cc 1.6 Benzine 2002

  Shitet Peugeot 206cc Cabrio Viti 2002 Dhjetor Makina eshte 1.6 Benzine 220.000 Km Makina Posedon: Sendilje Lekure Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Kasetofon Me Disk+Radio Sistem Audio I Integruar Ne

  2.000 €
  Elbasan
  Sot, 21:41
 • Opel Zafira 2.2 2003

  Opel Zafira 2.2 2003

  ⬇
📂 Shitet : Opel Zafira 2.2 nafte 2003 dokumenta deri ne dhjetor 2017
📂 Kilometra 184 mij, ne gjendje te mire pune.
📂 Numri celularit: 0699104416
📁

  Me Marrveshje
  Pukë
  Sot, 21:41
 • Mercedes C200 2008 Automatik

  Mercedes C200 2008 Automatik

  Mercedes C220 cdi Kamio Automatike Viti 2008 I Sapo Ardhur Me Dogane Te Paguar Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Ajo Interiore Makina Posedon:

  9.200 €
  Elbasan
  Sot, 21:40
 • Peugeot 308 1.6 Nafte 2008

  Peugeot 308 1.6 Nafte 2008

  Shitet Peugeot 308 1.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Eshte E Sapo Ardhur Ne Gjendje Super te Mire Me Dogane Te Paguar Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Nga Ana Vizuale Interiore Estetike Motorrike E Xhene

  4.200 €
  Elbasan
  Sot, 21:40
 • super okazion clio gjendje perfekte shum e paster

  super okazion clio gjendje perfekte shum e paster

  makina tani ka ardhur nga itali esht me dogan te paguar 1.4 benzine shum e mirmbajtur nuk ka nevoj per as gje esht akull cmimi okazion 150000 lek shitet per asye mos perdorimi

  150.000 Lek
  Lushnjë
  Sot, 21:39
 • Volgswagen Pasat / Automatike / Highline /

  Volgswagen Pasat / Automatike / Highline /

  Volgswagen Passat / Viti p. Dhjetor 2006 / Naft / Kambio Automatike + marshe ne timon (F1) / Klima Automatike Bi - zone / Sedile lekure + kamosh / Sedile me Ngrohje / Xhama te zinj orgjinale te fabri

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 21:38
 • Rover 114

  Rover 114

  Rover 114 1.9 naft 2003 Klima kondicioner 4 goma te reja 4 disqe Xhama electric Pasqyra me palosje Me dekumenta Nr0695660617

  1.700 €
  Tiranë
  Sot, 21:38
 • Makine Hunday coupe

  Makine Hunday coupe

  Shitet per pjes kembimi makina n gjendje pune punon n rregull. Shitet vec per pjes

  Me Marrveshje
  Fier
  Sot, 20:56
 • Shes rimorkjo 2 tonshe me dekumenta te rregullta

  Shes rimorkjo 2 tonshe me dekumenta te rregullta

  Shes rimorkjo 2 tonshe e sapo ardhur .e pa punuar ne shqiperi .eshte me dogan te paguar .me sistem frenimi te 4 gomat me sinjalistik te rregullt .me mbulezen origjinale .gomat ja te reja .

  Me Marrveshje
  Fier
  Sot, 20:56
 • Benz-mercedez

  Benz-mercedez

  Shitet benz 250,nafte me kondicioner ,me taksa te paguara deri ne qershor 2018,te gjitha sherbimet e kryera dhe ne gjendje shume te mire ,motorrike dhe gjenerike.kamjo automatike

  230.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 20:56
 • Mercedes Benz c200 kompresor benzin gaz.

  Mercedes Benz c200 kompresor benzin gaz.

  Shitet c200 kompresor benzin gaz viti 2001. Dokumentat te paguara deri Shtator 2018. Gjendje shume te mire me sherbime te bera.

  4.200 €
  Berat
  Sot, 20:56
 • Tiku

  Tiku

  Audi A4 tdi 1.9 ne gjendje te Mir letrat i ka deri ne shkurt 2018

  1.500 €
  Mat
  Sot, 20:55
 • Makin

  Makin

  Shitet A170 naft automat(tiptronik) viti2001 gjendje shum e mir siguracion t ber letra ne rregull shitet 2400€ Nr cel ; 0692564577

  2.400 €
  Tiranë
  Sot, 20:55
 • Shitet / Nderrohet ML 320 4matic Prodhim Amerikan

  Shitet / Nderrohet ML 320 4matic Prodhim Amerikan

  Shitet / Nderrohet ML 320 4matic Prodhim Amerikan .. Viti fundi 2007 , Km 146 Milje , makina esht shum e mbajtur si nga jashte dhe nga brenda , baxho , ngjyre bezhe nga brenda , sherbime te bera te Me

  14.000 €
  Durrës
  Sot, 20:55
 • Okazion... VW Golf V 2005 1.4 Benzinë.

  Okazion... VW Golf V 2005 1.4 Benzinë.

  Makina është me klima, abs, kilometra origjinale. Shumë e pastër... E përshtatshme për impiant gazi. Makina është me doganë të paguar dhe gati për targa. Shitet për arsye familjare..

  3.700 €
  Vlorë
  Sot, 20:54
 • Focus 1.6 nafte

  Focus 1.6 nafte

  Shitet ford focus 1.6 nafte dhjetori 2005. . Me letra deri ne qeshor sensor parkimi makina eshte shum ne gjendje te mire si gjinerike dhe motorrike. 3700 euro i diskutueshem

  3.700 €
  Durrës
  Sot, 20:37
 • SUPER OKAZION

  SUPER OKAZION

  OKAZION...Shitet Wolsvagen Polo viti 2002 nafte 1.4 me letra te prera deri ne prill 2018 cmimi OKAZION 2.500 Euro

  2.500 €
  Tiranë
  Sot, 20:36
 • Nissan Navara 2001

  Nissan Navara 2001

  Shitet navara e 2001 me letra te prera deri ne 10 tetor 2018 makina eshte ne gjendje shume te mir me te gjitha sherbimet e kryera makina ka goma te reja dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim. Cmimi i d

  5.200 €
  Berat
  Sot, 20:36
 • Smart fortwo 600cc benzin

  Smart fortwo 600cc benzin

  Shitet smart fortwo ne gjendje te shkelqyer .te gjithe sherbimet e kryera e gateshme per cdo lloj prove. Shum ekonomike. 600cc benzine automatike

  1.700 €
  Elbasan
  Sot, 20:36
 • Ford Focus

  Ford Focus

  Makine super e mbajtur dhe ne super gjendje. Kasetofon touchscreen cd,mp3,mp4 etj.. Letra deri ne 2018 I kam nderruar per merak rrip motorri, rrip dianmoje me te gjitha pulexhat. Cdo gje e ka te re. K

  3.000 €
  Durrës
  Sot, 20:36
 • BMW 116 Benzin+Gaz

  BMW 116 Benzin+Gaz

  BMW 116 viti 2004 benzin+gaz me letra te paguara ardhur nga gjermania ne maj te 2017 ne gjendje shum te mir pune e gacme per cdo lloj Ndezje start+stop clima xeno fner me lup larje feneresh senosor p

  Me Marrveshje
  Durrës
  Sot, 20:35
 • ALFA ROMEO. 147. MOTORI 1.9 NAFTE. VITI 2004

  ALFA ROMEO. 147. MOTORI 1.9 NAFTE. VITI 2004

  ALFA ROMEO 147. E SAPO ARDHUR NGA ITALIA. ME DOGANE TE PAGUAR. MOTORI 1.9 NAFTE. NE GJENDJE PERFEKTE. SHUME E PASTER. CMIMI 2300 EURO. whotsap viber 0693178265

  2.300 €
  Fier
  Sot, 20:35
 • Ford Focus 1.6 diesel euro 4

  Ford Focus 1.6 diesel euro 4

  Mjeti esht ne super gjendje I mirmbajtur sapo ka ardhut nga gjermani me dogan te paguar kilometra origjinale 155000. Navi klima radio cd abs srs esp xhama elektrik makina esht super ekonomike cmimi di

  3.700 €
  Elbasan
  Sot, 20:35
 • Audi A4 , 2.0 Tdi , Avant. 2008

  Audi A4 , 2.0 Tdi , Avant. 2008

  Audi A4. 2.0 Tdi.Avant multitronik. 2008. Full options. Nafte , Sensore parkimi ,Kambio Automatike , Navigator te madh me te gjithe hartat e Europes me 3 disqe origjinale. Karikator me 6 cd origjinal.

  Me Marrveshje
  Durrës
  Sot, 20:07
 • Mercedes C 220

  Mercedes C 220

  Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike, mund te kontrolloni tek servisi juaj i besuar. Km origjinale me liber sherbimi. Goma te reja te sapo vena. Dokumenta te paguara deri ne Maj 2018. Shitet pe

  10.300 €
  Korçë
  Sot, 19:54
 • c220 2006

  c220 2006

  Mercedes-Benz c220 Diesel ,Viti Prodhimit Fundi 2006 me 215.000 km ,kambio automatike tip tronic , sallon lekure , sedilje elektrike , , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale , disqe alumini goma

  5.200 €
  Fier
  Sot, 19:47
 • Mercedez benc

  Mercedez benc

  She makin Mercedez benc klasi c 200 cdi kmbio atomat makina esht shum ne gjendje xhenerike dhe motorrike gati per cdo prov cmimi i pa diskutushem

  3.000 €
  Fier
  Sot, 19:44
 • Smart

  Smart

  Shes smart ne shum te mir motorrike dhe xhenerike me letra te paguara dri ne prrill 2018 mokina ka motor te ri te sapo ardhur nga gjermania

  1.500 €
  Fier
  Sot, 19:44
 • Super bmw

  Super bmw

  Nuk ka nevoj per reklama. I ka te gjitha opsionet ekstra. Dogana e paguar gati per ti ber letrat. Pranoj nderrim me makina te viteve 50 60

  3.400 €
  Tiranë
  Sot, 19:37
 • Toyota Corolla Verso

  Toyota Corolla Verso

  Toyota Corolla Verso... Viti i prodhimit 2005, manuale, 2.0 nafte, ngyra gri metalizato, me xhama te zinj, 6+1 me dy sedilje te palosshme, 2 celsa, me buton ndezje start/stop, me dogane te paguar, mak

  4.500 €
  Tiranë
  Sot, 19:35
 • Toyota Corolla Verso 2004,manual,2.0 nafte,4500 €

  Toyota Corolla Verso 2004,manual,2.0 nafte,4500 €

  Shitet Toyota Corolla Verso (monovolum), viti 2004, kambio manuale, 2.0 nafte D4D, 5 porta, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, kasetofon original + navi, xhama-pasqyra elektrike, 170.472 k

  4.500 €
  Tiranë
  Sot, 18:57
 • A4 3.0 tdi quatro automat

  A4 3.0 tdi quatro automat

  E sapo ardhur dhe e sapo targume super gjendje dhe shum e veqant full full cmimi i diskutushem mundesi nderrimi

  5.500 €
  Shkodër
  Sot, 18:51