Automjete
Devoll

Automjete në shitje në Devoll

 • 5 foto
  Jeep Nissan Terano
  Vetura

  Jeep Nissan Terano

  me dokumenta te paguara deri ne 2017 timon anglez motor 2.7

  Devoll Dje, 21:52
  3.500 €
 • 6 foto
  Cls
  Vetura

  Cls

  Shitet Mercedes-Benz CLS 550 4 Matic . AMG-Line nga fabrika - Viti: 2013 - Km. 120000 - 430hp shum e

  Devoll Dje, 16:10
  32.000 €
 • 2 foto
  Motor Aprilia
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Aprilia

  shes motor modeli aprilia me grup suzuki 100 cc motori eshte pa dokumenta eshte ne gjendje shum te m

  Devoll Dje, 05:35
  450 Lek
 • 0 foto
  Kamion Daf430
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Daf430

  Okazion.kamion+rimorke ne gjendje te mire.Viti 2003 Per info:0692040416

  Devoll 25 mars 20:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Nissan navara 2.5 turbo full opsion leather + navi
  Vetura

  Nissan navara 2.5 turbo full opsion leather + navi

  She’s Nissan navara Full option me liber servisi sherbimet te bera Austri dhe greqi klm origjinal

  Devoll 23 mars 19:51
  12.000 €
 • 4 foto
  Trajler Frigorifer SCHMITZ SL300
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Trajler Frigorifer SCHMITZ SL300

  Thermo King SL300 deri ne -20 Viti 2005 Me letra te paguara deri ne 3 mars 2021 dhe me siguracion nd

  Devoll 21 mars 21:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  peugeot partner
  Vetura

  peugeot partner

  Makina esht ne gjendje te mire kartat i mbarojne ne tetor 2019 me te gjitha sherbimet e bera .

  Devoll 16 mars 22:15
  1.800.000 Lek
 • 3 foto
  Renault Scenic Automatike Pjese
  Autopjese dhe paisje

  Renault Scenic Automatike Pjese

  Shiten pjese per Renault Scenic Automatike. motori 2000 benzin. viti 2001

  Devoll 9 mars 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë

  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë: [email protected] kredi nga 2.000 deri në 5,000,000

  Devoll 5 mars 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motor Jawa
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Jawa

  Shitet motor prodhim rus 2T dykohësh 175 cc gjendje pune

  Devoll 3 mars 19:09
  400 Lek
 • 0 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  Viti I prodhimit 1995 çdo qe eshte ne gjendje pune eshte pa letra dhe shitet per pjese

  Devoll 3 mars 00:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes C250 dizel
  Vetura

  Mercedes C250 dizel

  makina eshte e gatshme per cdo prove

  Devoll 26 shtator 15:37
  200.000 Lek
 • 1 foto
  makine
  Vetura

  makine

  makina eshte e gatshme per cdo prove

  Devoll 26 shtator 15:33
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Mercedes Benz 220 nafte
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 220 nafte

  Shes mercedes benz 220 nafte. Kamio automatike. Ne gjendje shume te mire. Dokumentat te paguara deri

  Devoll 21 shtator 20:12
  3.300 €
 • 0 foto
  Shitet:mercedes benz
  Vetura

  Shitet:mercedes benz

  Shitet:Mercedes benz Viti:2000 2001 Kilometera:260000 Forca motorike:220 Letra te prera per 1vit M

  Devoll 21 shtator 12:52
  3.300 €
 • 5 foto
  traktor
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  traktor

  ne gjendje te mir pune

  Devoll 20 shtator 21:04
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Yamaha majesty
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha majesty

  Shitet per arsye mosperdorimi Te gjitha sherbimet e kryera Me letra te rregullta

  Devoll 19 shtator 17:42
  800 €
 • 8 foto
  VW Volkswagen Touran 1.9 nafte
  Vetura

  VW Volkswagen Touran 1.9 nafte

  SHES VW Touran 1.9 nafte super gjendje.letrat te sapo prera.Per me shume info Nr tel 0697558859.

  Devoll 16 shtator 20:26
  4.500 €
 • 0 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Motorr piaggio 50cc ne gjendje jo shum te mir dhe me mungesen e paketes elektrike Cmim i diskutueshe

  Devoll 14 shtator 13:14
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor

  I gatshem per cdo lloj prove

  Devoll 4 shtator 21:50
  40.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet Mercedes e-class 220 evo
  Vetura

  Shitet Mercedes e-class 220 evo

  Mercedes e-class 220 evo

  Devoll 3 shtator 12:59
  6.200 €
 • 4 foto
  Shes Suzuki Vitara 4x4 1.6 Gaz-Benzine
  Vetura

  Shes Suzuki Vitara 4x4 1.6 Gaz-Benzine

  Shitet Suzuki Vitara 4x4. Viti 1998. 1.6 Gaz-Benzine. Dokumentat deri ne 15 nentor 2019. Shitet per

  Devoll 2 shtator 10:58
  2.700 €
 • 2 foto
  Nissan navara 2.5 nafte full option leather + navi
  Vetura

  Nissan navara 2.5 nafte full option leather + navi

  Full option me liber service ardhur nga Austria

  Devoll 27 gusht 14:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reno
  Vetura

  Reno

  Shitet super makine viti 2010 makina esht e gatshme per cdo dhoj prove,,per me sh kontaktoni ne num

  Devoll 25 gusht 21:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Shitet xhip super gjendje sh makin e paster dhe e shpejte,,sjitet per arsye emigrimi 0684369004

  Devoll 25 gusht 21:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes mushkri
  Autopjese dhe paisje

  Shes mushkri

  Shitet mushkria 25 vjecare per arsye ekonomike .. cmimi i diskutushem

  Devoll 19 gusht 09:46
  999 €
 • 11 foto
  Ford focus OKAZION
  Vetura

  Ford focus OKAZION

  Shes ford focus per arsye se kam tj makin dhe e kam t panevojshme kte, makina esht e vitit 2008 , 1.

  Devoll 17 gusht 10:30
  3.900 €
 • 7 foto
  Ford Fokus 1.6 TDCI nafte super ekonomike
  Vetura

  Ford Fokus 1.6 TDCI nafte super ekonomike

  Makina ne gjendje shume te mire mund ta kontrolloni ku te doni

  Devoll 16 gusht 16:01
  4.000 €
 • 2 foto
  Pjes kembimi
  Vetura

  Pjes kembimi

  Shiten pjes kembimi per e212 si dhe b clas 2008 atomat 200 nafte salone lekure amg

  Devoll 14 gusht 09:56
  3.000 €
 • 2 foto
  Mercedes 211 240 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes 211 240 benzin

  mercedes benz 211 i 2005 tavan panoramik sendile lekure me memorje

  Devoll 14 gusht 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Volvo V40
  Autopjese dhe paisje

  Volvo V40

  shes volvo v 40 benzin e vit 2000 te gjithen per pjes kembimi 600euro

  Devoll 14 gusht 09:54
  600 €
 • 2 foto
  She\'s motor
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  She\'s motor

  Shes motor loncini në gjendje super i gatshëm për çdo lloj prove e she\'s se kam tjtr

  Devoll 11 gusht 19:32
  450 Lek
 • 8 foto
  OKAZJON bjm dhe ulje
  Vetura

  OKAZJON bjm dhe ulje

  Shes opel korsa 1.3nafte me kondicjoner me celes origjinal me kasetafon te regullt makina eshte ne g

  Devoll 10 gusht 00:26
  2.700 €
 • 2 foto
  2016 bmw s 1000rr
  Motore (mbi 50 cc)

  2016 bmw s 1000rr

  whatsapp ... +12545234804 BMW S1000RR 2016 9050KMS Biçikleta është e papërlyer. Vjen me

  Devoll 1 gusht 23:20
  6.000 €
 • 4 foto
  Shitet:Suzuki Vitara 4x4 Benzin-Gaz. 1.6.
  Vetura

  Shitet:Suzuki Vitara 4x4 Benzin-Gaz. 1.6.

  Shitet Suzuki Vitara 4x4. Viti 1998. 1.6 Gaz-Benzine. Dokumentat deri ne 15 nentor 2019. Shitet per

  Devoll 31 korrik 16:19
  2.700 €
 • 3 foto
  Ford Transit
  Vetura

  Ford Transit

  Shitet ford transit per arsye emigrimi te interesuarit te kontektojne ne nr e tel

  Devoll 30 korrik 19:15
  300.000 Lek
 • 7 foto
  BMW 316 BENZIN GAZ
  Vetura

  BMW 316 BENZIN GAZ

  BMW 1.6 BENZIN GAZ ... TE GJITHA SHERBIMET E BERA ... FOMA TE REJA ... DISQE ALUMIN 16 ... KLIMA ...

  Devoll 28 korrik 21:34
  1.800 €
 • 5 foto
  Okazion!!
  Vetura

  Okazion!!

  Shitet Audi A4 ne gjendje perfekte. E mbajtur shum mir. Goma te reja. Sherbimet te sapo kryera. Kart

  Devoll 27 korrik 22:55
  4.000 €
 • 0 foto
  Yamaha Virago 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Virago 125

  Shitet per arsye mosperdorimi OKAZIONNN

  Devoll 27 korrik 13:05
  30.000 Lek
 • 5 foto
  Opel Corsa 2004
  Vetura

  Opel Corsa 2004

  Shitet Opel Corsa 2004, 1000cc benzine, tre pistoneshe. Makina eshte shum ekonomike e paster si bren

  Devoll 21 korrik 07:24
  2.300 €
 • 0 foto
  Fshes tapicerie 170 lel
  Vetura

  Fshes tapicerie 170 lel

  2000 vat e kompletuar 170

  Devoll 20 korrik 10:34
  170 Lek
 • 4 foto
  Shitet autoveture
  Vetura

  Shitet autoveture

  Shitet A class tek dere, 180 nafte, viti 2006, kamjo manuale me 6 marshe, goma 90% te reja, 173 000

  Devoll 18 korrik 19:06
  4.400 €
 • 3 foto
  Golf 5 2.0 nafte pjese kembimi
  Vetura

  Golf 5 2.0 nafte pjese kembimi

  Shes pjeset e golfit 5 2.0 nafte ose komplet 2300€

  Devoll 18 korrik 11:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vetura volkswagen 2,0 tdi
  Vetura

  vetura volkswagen 2,0 tdi

  Viti i ndërtimit: 2012 Ngjyra: e bardhë Transmetimi: manual Rrotat me rrota: Të gjitha makinat me rr

  Devoll 17 korrik 21:46
  2.000 €
 • 1 foto
  Ekskavator jcb 80180
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ekskavator jcb 80180

  Modeli: 8018 Kushti: përdoret Viti: 2009 Orë: 1314 h Pesha: 1.6 T

  Devoll 8 korrik 13:08
  2.000 €
 • 3 foto
  Shitet dajang 80 c
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet dajang 80 c

  Shitet motor dajang ne gjendje shum te mire viti I prodhimit 2014 motori eshte 80 c me letra eshte r

  Devoll 1 korrik 14:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet C class 270
  Vetura

  Shitet C class 270

  Mercedes benz C class 270 viti 2003 . Sensor parkimi Sallon meshini Avangart Sedilje me ngrofje dh

  Devoll 30 qershor 10:25
  4.000 €
 • 2 foto
  SHITET MERCEDES BENZ 200D W124 -90
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ 200D W124 -90

  Shitet mercedes benz 200 diesel 1990 ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Makina esht e paster

  Devoll 29 qershor 19:54
  600 €
 • 3 foto
  Shitet motor
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motor

  Shitet motor dajang ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te rregullta motori eshte si I ri nga te gj

  Devoll 26 qershor 18:52
  700 Lek
 • 1 foto
  Super BIÇIKLETE E RE NGA GREQIA
  Motore (mbi 50 cc)

  Super BIÇIKLETE E RE NGA GREQIA

  Bicikleta e sapo marre nga greqia e re numri i tel +3550675659440 cmimi diskutohet cmimi 80 mije le

  Devoll 21 qershor 14:26
  80.000 Lek