Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Devoll

 • 2 foto
  Motor Aprilia
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Aprilia

  shes motor modeli aprilia me grup suzuki 100 cc motori eshte pa dokumenta eshte ne gjendje shum te m

  Devoll Sot, 05:34
  450 Lek
 • 3 foto
  Shitet dajang 80 c
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet dajang 80 c

  Shitet motor dajang ne gjendje shum te mire viti I prodhimit 2014 motori eshte 80 c me letra eshte r

  Devoll Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kali Shitet 4vjec mashkull kale super okazion
  Kafshe ferme

  Kali Shitet 4vjec mashkull kale super okazion

  Shitet kali 4 vjec raca afringer mashkull kali shume i mire dhe kale i forte i bukur .kale me shkoll

  Devoll Dje, 20:02
  1 €
 • 3 foto
  Shitet motor
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motor

  Shitet motor dajang ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te rregullta motori eshte si I ri nga te gj

  Devoll Dje, 18:52
  700 Lek
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Devoll Dje, 02:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 211 240 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes 211 240 benzin

  mercedes benz 211 i 2005 tavan panoramik sendile lekure me memorje

  Devoll 25 qershor 12:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi
  Vetura

  Pjes kembimi

  Shiten pjes kembimi per e212 si dhe b clas 2008 atomat 200 nafte salone lekure amg

  Devoll 25 qershor 12:30
  3.000 €
 • 3 foto
  Volvo V40
  Autopjese dhe paisje

  Volvo V40

  shes volvo v 40 benzin e vit 2000 te gjithen per pjes kembimi 600euro

  Devoll 25 qershor 12:18
  600 €
 • 3 foto
  Golf 5 2.0 nafte pjese kembimi
  Vetura

  Golf 5 2.0 nafte pjese kembimi

  Shes pjeset e golfit 5 2.0 nafte ose komplet 2300€

  Devoll 25 qershor 12:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jeep Nissan Terano
  Vetura

  Jeep Nissan Terano

  me dokumenta te paguara deri ne 2017 timon anglez motor 2.7

  Devoll 24 qershor 21:52
  3.500 €
 • 0 foto
  Goedrum Je6 Set Elektronike Drum Set Drum Elektrik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Goedrum Je6 Set Elektronike Drum Set Drum Elektrik

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Devoll 24 qershor 16:50
  900 €
 • 6 foto
  Cls
  Vetura

  Cls

  Shitet Mercedes-Benz CLS 550 4 Matic . AMG-Line nga fabrika - Viti: 2013 - Km. 120000 - 430hp shum e

  Devoll 24 qershor 16:10
  32.000 €
 • 0 foto
  Fender Road veshur 50s Telecaster Vintage Blonde M
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fender Road veshur 50s Telecaster Vintage Blonde M

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Devoll 24 qershor 15:22
  1.000 €
 • 0 foto
  Guitar Made in 2007 nga Eastman AR905CE 16in Archt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Guitar Made in 2007 nga Eastman AR905CE 16in Archt

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Devoll 24 qershor 15:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Krejt të Reja Ibanez RGD3127 Pearl White Flat elek
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Krejt të Reja Ibanez RGD3127 Pearl White Flat elek

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Devoll 24 qershor 15:10
  2.000 €
 • 0 foto
  Numark Mixdeck Express 3 Mixer Kanal 2 Kontrollues
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Numark Mixdeck Express 3 Mixer Kanal 2 Kontrollues

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Devoll 24 qershor 15:02
  500 €
 • 0 foto
  Brand New Eastman AR580CE HB Archtop Guitar elektr
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Brand New Eastman AR580CE HB Archtop Guitar elektr

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Devoll 24 qershor 14:42
  1.000 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Devoll 23 qershor 09:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop i7, GTX 106
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop i7, GTX 106

  Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop i7, GTX 1060, 750gb SSD, 16GB RAM Karakteristikat shtesë të p

  Devoll 22 qershor 07:12
  500 €
 • 1 foto
  Super BIÇIKLETE E RE NGA GREQIA
  Motore (mbi 50 cc)

  Super BIÇIKLETE E RE NGA GREQIA

  Bicikleta e sapo marre nga greqia e re numri i tel +3550675659440 cmimi diskutohet cmimi 80 mije le

  Devoll 21 qershor 14:26
  80.000 Lek
 • 4 foto
  peugeot partner
  Vetura

  peugeot partner

  Makina esht ne gjendje te mire kartat i mbarojne ne tetor 2019 me te gjitha sherbimet e bera .

  Devoll 20 qershor 15:57
  1.800.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Mercedes-benz E270CDI viti 2001
  Vetura

  Shitet Mercedes-benz E270CDI viti 2001

  Shes Mercedes E270CDI . Viti 2001. Ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet te bera ne kohen e

  Devoll 17 qershor 13:45
  3.300 €
 • 2 foto
  Devialet Phantom 1200watts
  Audio / CD / Stereo

  Devialet Phantom 1200watts

  I shesin Devialet Phantom tim të parë në gjendje shumë të mirë pa asnjë problem, ngjyrë ari, Për he

  Devoll 14 qershor 11:52
  1.400 €
 • 5 foto
  Shtepi ne Devoll
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Devoll

  Shitet shtepi private ne bilisht 3 dhoma gjumi sallon guzhine 2 banja .shtepia eshte ne gjendje te

  Devoll 12 qershor 10:23
  25.000 €
 • 3 foto
  OKAZIIONNN
  Shtepi / Vila

  OKAZIIONNN

  OKAZIIONNN. Shitet ndertese 180m2 + 320m2 truall ne total 500m2. Objekti ndodhet ne BILISHT. Vend i

  Devoll 11 qershor 17:12
  10 Lek
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus Smartphone
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus Smartphone

  përshkrim i produktit Kjo pajisje është e re nga fabrika e Samsung e hapur në kuti origjinale dhe pa

  Devoll 10 qershor 16:23
  400 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 15\" 2018 Core i5 16GB 512GB SSD
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15\" 2018 Core i5 16GB 512GB SSD

  Informacion mbi Produktin Apple MacBook Pro bën performancën e performancës dhe shumëfishimin me 16G

  Devoll 10 qershor 16:14
  400 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Note8 SM-N950U 64GB mesnatë e zezë
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 SM-N950U 64GB mesnatë e zezë

  Informacion mbi Produktin Shënimi8 është një opsion premium për përdoruesit e telefonit celular. Ngj

  Devoll 9 qershor 09:36
  250 €
 • 3 foto
  ASUS ROG GL703VD 17.3\"
  Kompjutera

  ASUS ROG GL703VD 17.3\"

  Informacion mbi Produktin Markë: ASUS MPN: GL703VD-DB74 Modeli: ROG GL703VD Lëshimi: Viti 2018 Pesha

  Devoll 9 qershor 09:15
  400 €
 • 3 foto
   Samsung Galaxy S9+ Plus SM-G965 64GB Smartphone
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+ Plus SM-G965 64GB Smartphone

  Përshkrim i produktit: Kamera me shpejtësi të dyfishtë me dy kamera të pasme Ekran i pafund: nga sk

  Devoll 9 qershor 08:35
  350 €
 • 3 foto
  MacBook Pro 15\" Touch Bar Core i7 2.2GHz 6 CORE
  Kompjutera

  MacBook Pro 15\" Touch Bar Core i7 2.2GHz 6 CORE

  Pikat kryesore të produktit 2.2 GHz Intel Core i7 Gjashtë Core 16GB e 2400 MHz RAM | 1TB SSD 15.4 \

  Devoll 9 qershor 08:35
  400 €
 • 6 foto
  Shes BMW 316D 2.0 nafte. 2010
  Vetura

  Shes BMW 316D 2.0 nafte. 2010

  Shes BMW 316d. viti 2010 . 2 mish nafte .kamio manuale . 129 mije km origjinale. ngjyre e hirit. m

  Devoll 7 qershor 22:49
  10.500 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 13-inch Space Gray
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13-inch Space Gray

  Ne jemi te specializuar në një gamë të gjerë të produkteve Elektronikë: të tilla si, Mobile Phones,

  Devoll 4 qershor 22:14
  485 €
 • 2 foto
   iPhone XS Max - 64GB Gold
  Telefona celulare

  iPhone XS Max - 64GB Gold

  Ne jemi te specializuar në një gamë të gjerë të produkteve Elektronikë: të tilla si, Mobile Phones,

  Devoll 4 qershor 22:06
  356 €
 • 4 foto
  Peugot Boxer
  Vetura

  Peugot Boxer

  Shitet Peugot Boxe 280 nafte 4 dyer 205000 km letrat deri ne nentor te gjitha sherbimet e bera

  Devoll 4 qershor 20:14
  3.500 €
 • 0 foto
  Motor LIFAN 70cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor LIFAN 70cc

  Gjendja si i ri Dy vjet i blere ne dyqan me kartat e zhdoganimit Paisje shtese dy pasqyra, zgare, k

  Devoll 4 qershor 00:20
  550 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Devoll 3 qershor 00:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  APPLE IPHONE XR 64GB Lexuara
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE XR 64GB Lexuara

  APPLE IPHONE XR 64GB Lexuara Faqja e Elektronikë të Mirë A jeni duke pritur për të blerë elektroni

  Devoll 31 maj 12:15
  300 €
 • 3 foto
  Huawei-P30-128GB-6GB-RAM
  Telefona celulare

  Huawei-P30-128GB-6GB-RAM

  telefoni është 100% markë blerësi i ri i interesuar duhet të më kontaktojë për më shumë informacion

  Devoll 28 maj 02:19
  500 €
 • 3 foto
  Motociklete ne shitje
  Motore (mbi 50 cc)

  Motociklete ne shitje

  Motocikleta eshte ne gjendje shume te mire. Nuk eshte shfrytezuar.Nuk ndihet shume kur eshte ne levi

  Devoll 27 maj 21:50
  50.000 Lek
 • 2 foto
  New Arrival Huawei P30 Pro VOG-L29 - 256GB - Auror
  Telefona celulare

  New Arrival Huawei P30 Pro VOG-L29 - 256GB - Auror

  New Arrival Huawei P30 Pro VOG-L29 - 256GB - Aurora (Unlocked) (8GB RAM)....Euro 400 Brand new Or

  Devoll 27 maj 12:07
  400 €
 • 0 foto
  Lojra ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps4

  Shiten ose ndrohen

  Devoll 26 maj 16:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Devoll 26 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.
  Sherbime

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë. Ky mesazh ka për qëllim personat fizikë, personat juridi

  Devoll 26 maj 11:16
  2 €
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Devoll 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Devoll 25 maj 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S8 Smartphone 64GB Zi PRODUCT TONA: janë lajme krunde
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Smartphone 64GB Zi PRODUCT TONA: janë lajme krunde

  Samsung Galaxy S8 Smartphone 64GB Zi PRODUCT TONA: janë lajme krunde   na kontaktoni për më shum

  Devoll 25 maj 03:27
  200 €
 • 5 foto
  HUAWEI Mate20 Pro LYA-L0C E re e zezë në të Kutia e mbyllur e mbyllur, 128GB, RAM 6GB
  Telefona celulare

  HUAWEI Mate20 Pro LYA-L0C E re e zezë në të Kutia e mbyllur e mbyllur, 128GB, RAM 6GB

  HUAWEI Mate20 Pro LYA-L0C E re e zezë në të Kutia e mbyllur e mbyllur, 128GB, RAM 6GB PRODUCT

  Devoll 25 maj 03:22
  210 €
 • 7 foto
  Kamioncine
  Vetura

  Kamioncine

  Mercedes-Benz Model 208

  Devoll 21 maj 12:01
  3.500.000 Lek
 • 0 foto
  PlayStation 4 500GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 500GB

  Playstition 4 Brand new është në dispozicion në dyqan për shitje. Blerësi interesuar duhet të kontak

  Devoll 18 maj 22:10
  180 €