Patundshmeri
Devoll

Patundshmeri në shitje në Devoll

 • 1 foto
  Shtepi ne Devoll
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Devoll

  Shitet shtepi 175 m2 ndertim total me gjith toke 700m2 shtepia eshte 1 kat e gjysem. Shtepia ka 3 dh

  Devoll 14 gusht 15:36
  60.000 Lek
 • 5 foto
  Shtepi ne Devoll
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Devoll

  Shitet shtepi private ne bilisht 3 dhoma gjumi sallon guzhine 2 banja .shtepia eshte ne gjendje te

  Devoll 3 gusht 14:10
  25.000 €
 • 3 foto
  OKAZIIONNN
  Shtepi / Vila

  OKAZIIONNN

  OKAZIIONNN. Shitet ndertese 180m2 + 320m2 truall ne total 500m2. Objekti ndodhet ne BILISHT. Vend i

  Devoll 11 qershor 17:12
  10 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi 175m2 ndertim 700m2 toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 175m2 ndertim 700m2 toke

  Shitete shtepi 3+1 175m2 ndertim 700m2 toke shtepia ndodhet te ish reparti ushtarak bilisht.cmimi i

  Devoll 29 prill 13:09
  60.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shitet shtepi 150 m2 2 kate me truall toke 500m2.Cmimi i diskutueshem .Nr.tel-0692971944

  Devoll 28 prill 16:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shpi private ne bilisht ne gjendje shume te mire 3 dhoma gjumi guzhine sallon 2 banja

  Devoll 3 prill 23:15
  25.000 €
 • 5 foto
  Bilisht
  Apartment / Banesa

  Bilisht

  Shitet apartament ne Bilisht kati 3 .dy dhoma gjumi sallon guzhine e patinuar me tavane te varur

  Devoll 3 prill 01:34
  40.000 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepi banimi 1 kateshe 3+1 me siperfaqe 120 m2 ndertese dhe 400 m2 truall.Lagjia \"Cezma e

  Devoll 2 prill 14:33
  1.500.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet nje apartament tek Tirana Bank.Numri i dhomave 1+1 ,siperfaqja 60 m2,cmimi a-me gjithe mobilj

  Devoll 1 prill 23:11
  2.700.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET VILE 2 Kateshe
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 2 Kateshe

  Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe 310 m2 ndertim dhe 500 m2 truall e cila ndodhet te Kodra e Lapida

  Devoll 14 mars 17:22
  1 Lek
 • 8 foto
  Shitet 2+1 ne Bilisht
  Shtepi / Vila

  Shitet 2+1 ne Bilisht

  Shitet shtepia 2+1 70m2. Kati i pare i nje pallati 5 katesh. Blloku i pallateve te oficerave, mbi sh

  Devoll 16 shkurt 19:12
  34.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet apartament ne Bilisht
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Bilisht

  Shitet apartament Kati 4 . 90.3 metra me certificate pronesie. Adresa :pallati I Vasos .nr tel 00306

  Devoll 10 shkurt 19:22
  35.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament ne Bilisht
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Bilisht

  Shitet apartament ne Bilisht ne rruga kryesore e Bilisht 2 dhoma gjumi sallon guzhine luksoze .te in

  Devoll 18 janar 10:04
  40.000 €