Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Elektro servis
  Sherbime

  Elektro servis

  Servisime...

  Prishtinë Sot, 23:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa #EKSKLUZIVE me sip 100m2/rruga "B"/
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa #EKSKLUZIVE me sip 100m2/rruga "B"/

  • 100 m²
  • 3 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 68m2 kati VIII Rr.S.Ceku 317/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 68m2 kati VIII Rr.S.Ceku 317/17

  • 68 m²
  • 1 dhoma
  Ferizaj Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Istog Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Gjakovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Gllogoc Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE

  ...

  Novoberdë Sot, 23:09
  9.900 €
 • 7 foto
  Shitet shtëpia 380m2 në Hajvali
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 380m2 në Hajvali

  • 380 m²
  • 6 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Vetura Tiguan 2.0 2017, Automatik
  Vetura

  Shitet Vetura Tiguan 2.0 2017, Automatik

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Naftë
  • 2017
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 23:09
  21.000 €
 • 10 foto
  ?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?
  Vetura

  ?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?

  • Mercedes-Benz
  • 350
  • Naftë
  • 2006
  • 450 000 - 499 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

  • BMW
  • 325
  • Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Novoberdë Sot, 23:09
  15 €
 • 9 foto
  Shiten 2 Shtepi nga 195m2 treja ne Veternik
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 Shtepi nga 195m2 treja ne Veternik

  • 195 m²
  • 4 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ShTEPI NE SHITJE  PREJ 200m2 bani 50m2 lokal ,
  Shtepi / Vila

  ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal ,

  • 250 m²
  • 5 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:09
  140.000 €
 • 1 foto
  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN
  Vetura

  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

  • Audi
  • A3
  • Naftë
  • 2008
  • 75 000 - 79 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lipjan Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI
  Vetura

  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

  • VW Volkswagen
  • Bora
  • Naftë
  • 2007
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Klinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN
  Vetura

  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

  • Audi
  • A3
  • Benzin
  • 2011
  • 65 000 - 69 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë

  • 70 m²
  • 1 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN
  Vetura

  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

  • Audi
  • A8
  • Naftë
  • 2010
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Rahovec Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Tenda , Karrika , Tavolina dhe Shankerica 049 81 71 81
  Sherbime

  Tenda , Karrika , Tavolina dhe Shankerica 049 81 71 81

  Ofrojme me qera : Tenda te ndryshme , ...

  Gjakovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Banesa 96m2 kati V ROYAL RESIDENCE Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 96m2 kati V ROYAL RESIDENCE Ferizaj

  • 96 m²
  • 2 dhoma
  Ferizaj Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  LINA-Shiten Shtëpijë moderne në Panorama-Residence
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten Shtëpijë moderne në Panorama-Residence

  • 217.8 m²
  • 3,5 dhoma
  Ferizaj Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW AUDI MERCEDES BMW
  Vetura

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW AUDI MERCEDES BMW

  • Ford
  • Escort
  • Benzin
  • 2009
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prizren Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina karrika tenda me qera Gjakove 049:306:493
  Sherbime

  Tavolina karrika tenda me qera Gjakove 049:306:493

  ...

  Gjakovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda me qera 049306493
  Sherbime

  Tenda me qera 049306493

  ...

  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS
  Vetura

  ❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

  • Audi
  • A8
  • Nafte
  • 30 000 - 34 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  • Renault
  • Clio
  • Benzin
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 23:09
  750 €
 • 12 foto
  VW PASSAT B7 2.0 TDI 6 SHPEJSI RKS 6 MUJ 1 PRONAR ME SERVISE
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0 TDI 6 SHPEJSI RKS 6 MUJ 1 PRONAR ME SERVISE

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 23:09
  8.300 €
 • 5 foto
  AxxiV i5 / 17.3\" FHD/ 6 GB Ram/ 740GB HDD/ Intel HD
  Kompjutera

  AxxiV i5 / 17.3\" FHD/ 6 GB Ram/ 740GB HDD/ Intel HD

  AxxiV LLaptop Proesional Ekrani: 17.3\"...

  Ferizaj Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

  ...

  Fushë Kosovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa 95m2, kati 7 afër rrugës B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 95m2, kati 7 afër rrugës B

  ...

  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2007 me klim
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2007 me klim

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Sot, 23:09
  4.200 €
 • 12 foto
  Mobilo Shtëpin Tuaj,Mobileria ‘’Fer-Dizajn’’
  Mobilje

  Mobilo Shtëpin Tuaj,Mobileria ‘’Fer-Dizajn’’

  ...

  Kamenicë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa është 50m2 (37m2 në dokumenta) kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa është 50m2 (37m2 në dokumenta) kati 4

  • 50 m²
  • 1,5 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa 83.67m2, kati 6 dhe 7, te Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 83.67m2, kati 6 dhe 7, te Komuna e re

  ...

  Fushë Kosovë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 54m2 kati 4 PERBALL POLICISE dhe KOMUNES
  Apartment / Banesa

  Banesa 54m2 kati 4 PERBALL POLICISE dhe KOMUNES

  • 54 m²
  • 1 dhoma
  Lipjan Sot, 23:09
  28.500 €
 • 5 foto
  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira Bresje
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira Bresje

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira Bresje - Kom...

  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet toka ne Livagje
  Truall / Toke

  Shitet toka ne Livagje

  • 4000 m2 m²
  Prishtinë Sot, 23:09
  3.000 €
 • 5 foto
  LINA-Shiten 21ari toke Rr,Gjergj Fishta 98/18T
  Truall / Toke

  LINA-Shiten 21ari toke Rr,Gjergj Fishta 98/18T

  • 2100 m²
  Ferizaj Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SMART WIFI TERMOSTAT - Kurse energjin e shpenzuar deri 25%
  Teknik dhe paisje

  SMART WIFI TERMOSTAT - Kurse energjin e shpenzuar deri 25%

  • Model Tjeter
  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet banesa ne Veternik 88m2 me flete poseduese
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Veternik 88m2 me flete poseduese

  • 88 m²
  • 2 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:09
  1.200 €
 • 0 foto
  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

  • Daihatsu
  • Terios
  • Benzinë + Gaz
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 23:09
  6.800 €
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 69.25m2 kati -II- Ferizaj 405/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 69.25m2 kati -II- Ferizaj 405/17

  • 69.25 m²
  • 1 dhoma
  Ferizaj Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN DEFEKT PA DEFEK
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN DEFEKT PA DEFEK

  • BMW
  • 540
  • Nafte
  • 350 000 - 399 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Novoberdë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Tophane 92.53m2 kati 6
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Tophane 92.53m2 kati 6

  • 93 m²
  • 3 dhoma
  Prishtinë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet toka ne Hajvali 37.6Ari - 2500E/Ari
  Truall / Toke

  Shitet toka ne Hajvali 37.6Ari - 2500E/Ari

  • 37.6 m²
  Prishtinë Sot, 23:09
  2.500 €
 • 4 foto
  CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA
  Vetura

  CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA

  • Chevrolet
  • Captiva
  • Nafte
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 23:09
  7.300 €