Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE LIPJAN URGJENT
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE LIPJAN URGJENT

  Shitet shtepia me 5 ari oborr shtepia eshte 3 kate e banushme shitet urgjent ose ndrrohet me 2 banes

  Lipjan Sot, 16:29
  80.000 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet banesa 63m2 në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 63m2 në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 63m2 në katin e 3-të në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon

  Prishtinë Sot, 16:29
  930 €
 • 7 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Shtime Sot, 16:29
  66.666 €
 • 9 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Gjakovë Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SH010 Shitet Banesa ne Lagjen Muhagjert 75.000 eur
  Apartment / Banesa

  SH010 Shitet Banesa ne Lagjen Muhagjert 75.000 eur

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet n

  Prishtinë Sot, 16:29
  75.000 €
 • 11 foto
  Passat 2.0TDI DSG 2x R Line Pan/Virt/Key/Led/360
  Vetura

  Passat 2.0TDI DSG 2x R Line Pan/Virt/Key/Led/360

  Volkswagen Passat 2.0TDI DSG 2x R Line Pan/Virt/Key/Led/360 VITI 17.12.2015/6 4 KAMERA 360 SHKALL PA

  Prizren Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA- Ipet banes me qira Kalabria (Emshir) 22/19
  Apartment / Banesa

  LINA- Ipet banes me qira Kalabria (Emshir) 22/19

  Ofrohet me qira banesa ne lagjen Kalabria (Emshir) Banesa eshte e mobiluar Kuadratura: 90m2 Kati;I

  Prishtinë Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Seagate 500GB 2.5\" Transparent External HDD, USB 3
  Pjese per kompjuter

  Seagate 500GB 2.5\" Transparent External HDD, USB 3

  Shitetet Hard Disku Seagate i jashtem (transparent) me kapacitet 500GB dhe shpejtesi te transferit U

  Prishtinë Sot, 16:29
  38 €
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 65.74 m2 kati 5- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 65.74 m2 kati 5- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 65.74 m2 kati 5- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+3

  Fushë Kosovë Sot, 16:29
  490 €
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 89.72m2 kati 2- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 89.72m2 kati 2- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 89.72m2 kati 2- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Fushë Kosovë Sot, 16:29
  490 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI 77 KW I DOGANUAR RKS
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI 77 KW I DOGANUAR RKS

  VW PASSAT 1.9 TDI 77 KW Klima Bordcomputer Tempomat Dritare elektronike Pasqyre elektronike Senzore

  Prishtinë Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PROGRAMI I PUNES ROLLO PERDE STORE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI PERDE TRAK

  Vushtrri Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA

  Prishtinë Sot, 16:29
  37 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  SHITEN DY BANESA TE PARKU I QYTETIT NJERA BANES ESHTE NE KATIN 6 KA 55 METRA KATROR PAMJE NGA PARKU

  Prishtinë Sot, 16:29
  45.000 €
 • 7 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA

  Prishtinë Sot, 16:29
  40 €
 • 5 foto
  RJETA MODERNE KUNDER INSEKTEVE
  Mobilje

  RJETA MODERNE KUNDER INSEKTEVE

  RJETA KUNDER INSEKTEVE SIDOMOS KUNDER MICKOJAVE RJETAT JAN SHUM EFIKASE MODEL I RI NE TREG HAPET

  Prishtinë Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET BANESA 96.60M2 NE LIPJAN URGJENT
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 96.60M2 NE LIPJAN URGJENT

  # URGJENT Shitet banesa 96.60m2 ne katin e 6 në Objektin Muhameti afer kishes në Lipjan ,banesa ësht

  Lipjan Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SH021 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 37.500 €
  Apartment / Banesa

  SH021 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 37.500 €

  Banesa Posedon: 1 - Dhome Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne Fu

  Prishtinë Sot, 16:28
  37.500 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Dhoma gjumi

  Mitrovicë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Novoberdë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  golf 4
  Vetura

  golf 4

  golf 4 beje edhe ndrime me golf 6 ose me golf 7

  Ferizaj Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bora 1.9 TDi 74 KW
  Vetura

  Bora 1.9 TDi 74 KW

  VW Bora 1.9 TDi 74 KW Klima Ulse me nxemje Tempomat Bordcomputer Dritare elektronike Pasqyre elektro

  Prishtinë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 126m2 në FushKosovë afër shkollës ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 126m2 në FushKosovë afër shkollës ⭕

  ⭕Shitet banesa 126m2 në katin e 5-të në FushKosovë (afër shkollës Mihal Grameno) me fletë posedues

  Fushë Kosovë Sot, 16:28
  530 €
 • 11 foto
  GOLF 5 2.0 GT DSG - AUTOMATIK - KLIMATRONIK / 2008
  Vetura

  GOLF 5 2.0 GT DSG - AUTOMATIK - KLIMATRONIK / 2008

  👌 GOLF 5 2.0 GT / TDI DSG - 103 Kw 140 Ps 🌟AUTOMATIK + TIPTRONIK 🌟 Me 1 Bregasni eshte jo me dy pr

  Prishtinë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Podujevë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Gjilan Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 113 m2 e \"Kabashit\" te Rrethi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 113 m2 e \"Kabashit\" te Rrethi

  Banesa gjendet te rrethi ose te ish-Ben-Af. Eshte ne katin e 5 dhe posedon kete renditje te dhomave

  Prizren Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Garsoniera me Qera ne Qender perball Bill Klintoni
  Apartment / Banesa

  Garsoniera me Qera ne Qender perball Bill Klintoni

  Garsoniera me qera te Beni Dona kati i 2/3 kan hapsesir pre 34 m2 Vetem Klienta Seritoz. Tel&Vi

  Prishtinë Sot, 16:28
  200 €
 • 0 foto
  SH019 Shitet Urgjent Banesa ne Model SLoovenia PR
  Apartment / Banesa

  SH019 Shitet Urgjent Banesa ne Model SLoovenia PR

  Shitet Banesa në Kompleksin Model Sllovenia ne Prishtine kati i II i banimit.Banesa perfundon ne 31.

  Prishtinë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SH003 Shitet 4 Dhomshe ne Dardani 139.000€
  Apartment / Banesa

  SH003 Shitet 4 Dhomshe ne Dardani 139.000€

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 2 - Ballkon Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"Shitet PS3 me 15 lojra + 2 joystick\" (Germany)
  Lojra per PC / Videolojra

  \"Shitet PS3 me 15 lojra + 2 joystick\" (Germany)

  Shes Ps3 Slim 500gb me 15 lojerat te cilat jane ne fotografi! Gjithashtu vijne bashk 2 joystick ne g

  Prishtinë Sot, 16:28
  150 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C220 CDi Automatik Facelift EVO
  Vetura

  Mercedes Benz C220 CDi Automatik Facelift EVO

  Mercedes Benz C220 CDI Automatik Tiptronik Facelift Motor modelit te ri EVO 110 KW 150 PS KM :23876

  Prishtinë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Tavolina-Karrika me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Prishtinë Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE LAGJJA QENDRESA 02/19
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE LAGJJA QENDRESA 02/19

  Shitet;Shtëpia 220m2 Oborrë; 3ari Organizimi i mbrendshem kati I:Qendrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma g

  Prishtinë Sot, 16:28
  190.000 €
 • 7 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19

  Shiten 2 Banesa te Sn-Syla te Gatshme per Banim.. Banesat gjenden ne Lagje te re-Rr.Halim Spahia. 1-

  Ferizaj Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IPHONE 5S 16GB FULL UNLOCK SHIKO FOTOT
  Telefona celulare

  IPHONE 5S 16GB FULL UNLOCK SHIKO FOTOT

  Gjemdje fantastike shihet edhe ne fotot ardhun nga jasht vetum blers serioz 049771771 - Ndrrim nu

  Prishtinë Sot, 16:28
  60 €
 • 10 foto
  SH010 Shitet PENTHAUSE ne Mati 1 - 200.000 €
  Apartment / Banesa

  SH010 Shitet PENTHAUSE ne Mati 1 - 200.000 €

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 3 - Banjo/Wc 1 - Super Ballkon Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 16:27
  200.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 206 1.4 B. KLIME / Km 186.121 -V.P 2001
  Vetura

  PEUGEOT 206 1.4 B. KLIME / Km 186.121 -V.P 2001

  👌 PEUGEOT 206 1.4 BENZIN I THJESHT MOTORRIN SHUM NE GJENDJE TE MIRE S\'NIHET TU PUNU HARGJIMET 4.5 L

  Prishtinë Sot, 16:27
  2.150 €
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Podujevë Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi B4 1.9 Turbo Dizell Rks 20-11-2019
  Vetura

  Audi B4 1.9 Turbo Dizell Rks 20-11-2019

  Audi B4 1.9 Turbo Dizell Viti prodhimit 93 I regjistruar deri me 20-11-2019 Vetura ka matorr shum tm

  Prishtinë Sot, 16:27
  1.390 €
 • 7 foto
  ⭕️Lëshohet me qira ambienti super komercial 700m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshohet me qira ambienti super komercial 700m2

  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700m2 ne Fushe Kosove. ⭕️Lok

  Prishtinë Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SH017 Shitet Banesa ne Velani,obj.Panorama 750€/m2
  Apartment / Banesa

  SH017 Shitet Banesa ne Velani,obj.Panorama 750€/m2

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet mbi p

  Prishtinë Sot, 16:27
  750 €
 • 10 foto
  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2
  Apartment / Banesa

  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne la

  Prishtinë Sot, 16:27
  770 €
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Ferizaj Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Fushë Kosovë 121 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushë Kosovë 121 m2

  ⭕️Shitet banesa 121m2 në katin e 7-të në FushKosovë (Permas te Stacioni i policis) 📞+38349438669

  Fushë Kosovë Sot, 16:27
  420 €
 • 11 foto
  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica
  Mobilje

  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Vushtrri Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica
  Mobilje

  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Prizren Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Ferizaj Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....
  Vetura

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.......... Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe

  Skënderaj Sot, 16:27
  Me Marrveshje