Pejë

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 1 foto
  AUTO-ZONA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) A
  Vetura

  AUTO-ZONA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) A

  • VW Volkswagen
  • Touareg
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Pejë Sot, 13:45
  13.900 €
 • 2 foto
  Zbritje Tavolina Buke me 6 karrige, porosit +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Tavolina Buke me 6 karrige, porosit +38344152077

  ART-DESIGN

  Pejë Sot, 13:43
  480 €
 • 1 foto
  BLEJM VETURA QE SJU DUHEN TRANSPORTI GRATIS
  Vetura

  BLEJM VETURA QE SJU DUHEN TRANSPORTI GRATIS

  • VW Volkswagen
  • Passat CC
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:40
  7 €
 • 3 foto
  Peugeot Speedfight3 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot Speedfight3 50cc

  • Speedfight 3
  Pejë Sot, 13:40
  1 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Pejë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Qeremindet
  Kafshe ferme

  Shiten Qeremindet

  Shiten Qeremindet e Perdorura 0.18 cent

  Pejë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Pejë Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ?BLEJM VETURA KOSOVE
  Vetura

  ?BLEJM VETURA KOSOVE

  • Audi
  • A8
  • Benzin
  • 2020
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pejë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA???????????????
  Vetura

  BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA???????????????

  • Mercedes-Benz
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2020
  • 10 000 - 14 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online

  ART-DESIGN

  Pejë Sot, 13:35
  750 €
 • 3 foto
  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

  • BMW
  • 730
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SYM FIDDLE 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  SYM FIDDLE 50cc

  • Model Tjeter
  • 2009
  Pejë Sot, 13:34
  800 €
 • 4 foto
  Zbritje Garnitura Salloni porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Garnitura Salloni porosit online +38344152077

  ART-DESIGN

  Pejë Sot, 13:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes
  Vetura

  Shes

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 1990
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Piaggio X7 300cc i.e evo
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio X7 300cc i.e evo

  • X7
  • 2009
  Pejë Sot, 13:31
  1 €
 • 5 foto
  Zbritje Garnitura Salloni porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Garnitura Salloni porosit online +38344152077

  ART-DESIGN

  Pejë Sot, 13:31
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Pejë Sot, 13:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zbritje dhoma gjumi mdf, porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi mdf, porosit online +38344152077

  ART-DESIGN

  Pejë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi -fjetje me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi -fjetje me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Pejë Sot, 13:27
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Pejë Sot, 13:25
  770 €
 • 10 foto
  Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4
  Vetura

  Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4

  • Kia
  • Sportage
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:24
  1.500 €
 • 0 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Pejë Sot, 13:24
  970 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Pejë Sot, 13:24
  840 €
 • 12 foto
  Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet
  Vetura

  Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

  • Peugeot
  • 306
  • Benzin
  • 1999
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:23
  1.800 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz 300 Diesel 1 VIT RKS
  Vetura

  Mercedes Benz 300 Diesel 1 VIT RKS

  • Mercedes-Benz
  • 300
  • Dizel / Naftë
  • 1988
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:22
  1.500 €
 • 10 foto
  BBS me nr 14
  Autopjese dhe paisje

  BBS me nr 14

  ☎️049102900☎️ ✅BBS per Audi b

  Pejë Sot, 13:21
  170 €
 • 6 foto
  Rimorkio Krone SDP 27
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Krone SDP 27

  • SDP 27
  Pejë Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KONVERTER PREJ 18pin NE 24pin POWER
  Pjese per kompjuter

  KONVERTER PREJ 18pin NE 24pin POWER

  SHITET KONVERTERI I RI NGA 18PIN NE 24PI

  Pejë Sot, 13:20
  25 €
 • 11 foto
  Renault Clio 1.2 Benxin
  Vetura

  Renault Clio 1.2 Benxin

  • Renault
  • Clio
  • Benzin
  • 1999
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:20
  1.650 €
 • 11 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina,Dhoma Gjumi vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Pejë Sot, 13:20
  999 €
 • 12 foto
  Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik
  Vetura

  Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik

  • Toyota
  • RAV 4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:18
  12.000 €
 • 12 foto
  Renault Koleos 2.0 Diesel 4X4
  Vetura

  Renault Koleos 2.0 Diesel 4X4

  • Renault
  • Koleos
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:18
  6.500 €
 • 5 foto
  Garnitura Salloni Modele te reja, porosit +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni Modele te reja, porosit +38344152077

  ART-DESIGN

  Pejë Sot, 13:17
  950 €
 • 12 foto
  Golf 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 1993
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:16
  1.650 €
 • 12 foto
  Opel Astra 2.0 Turbo Benxin
  Vetura

  Opel Astra 2.0 Turbo Benxin

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 2006
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:15
  3.700 €
 • 12 foto
  Renault Twingo 1.2 Benxin
  Vetura

  Renault Twingo 1.2 Benxin

  • Renault
  • Twingo
  • Benzin
  • 1999
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:15
  1.350 €
 • 12 foto
  Ford Transit 2002 Pa Dogan
  Vetura

  Ford Transit 2002 Pa Dogan

  • Ford
  • Transit
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pejë Sot, 13:15
  1.900 €
 • 12 foto
  Golf IV 1.9 TDI
  Vetura

  Golf IV 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:15
  3.700 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Pejë Sot, 13:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil

  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturav

  Pejë Sot, 13:15
  1.100 €
 • 10 foto
  Golf 3 Turbo Diesel 1.9
  Vetura

  Golf 3 Turbo Diesel 1.9

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 1993
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:14
  1.400 €
 • 12 foto
  Renault Scenic 1.6 Benxin
  Vetura

  Renault Scenic 1.6 Benxin

  • Renault
  • Scenic
  • Benzin
  • 1997
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:14
  1.400 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz c200 viti 2011 Facelift
  Vetura

  Mercedes Benz c200 viti 2011 Facelift

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Pejë Sot, 13:14
  11.500 €
 • 5 foto
  Fellne Peugeot nr 14
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Peugeot nr 14

  ☎️049102900☎️ ✅FELLNE PEUGEOT

  Pejë Sot, 13:14
  120 €
 • 11 foto
  Fellne BORBET per RENAULT nr ; 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BORBET per RENAULT nr ; 16

  ☎️049102900☎️ ✅FELLNE BORBET P

  Pejë Sot, 13:13
  350 €
 • 8 foto
  Fellne 18 per GOLF VI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per GOLF VI

  ☎️049102900☎️ ✅FELLNE 18 PËR V

  Pejë Sot, 13:13
  250 €
 • 11 foto
  Fellne me goma per Renault Laguna nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma per Renault Laguna nr 16

  ☎️049102900☎️ ✅Fellne origjina

  Pejë Sot, 13:13
  150 €
 • 8 foto
  Bandasha me goma te rreja per FORD
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha me goma te rreja per FORD

  ☎️049102900☎️ ✅Bandasha me rro

  Pejë Sot, 13:12
  150 €
 • 4 foto
  3 Bandasha me goma per T4
  Autopjese dhe paisje

  3 Bandasha me goma per T4

  ☎️049102900☎️ ✅3 Bandasha me g

  Pejë Sot, 13:12
  120 €
 • 9 foto
  4 Goma me nr 16
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma me nr 16

  ☎️049102900☎️ ✅4 Goma si te rr

  Pejë Sot, 13:12
  120 €