Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 7 foto
  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE RO

  Pejë Sot, 15:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Pejë Sot, 15:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 15:31
  950 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Pejë Sot, 15:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dollapa
  Mobilje

  Dollapa

  Shes dy dollapa te bardh shum pak te perdorurj.Dollapat mund te perdoren edhe si inventar per dyqan.

  Pejë Sot, 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shatora
  Sherbime

  Shatora

  Shatora

  Pejë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Pejë Sot, 15:30
  840 €
 • 5 foto
  SHITET shtepia ne Lagjen PEJA HILL, Tipi B #Peje
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepia ne Lagjen PEJA HILL, Tipi B #Peje

  SHITET shtepia ne Lagjen PEJA HILL, Tipi B #Peje #house #sale #shitje #shtepi Shtëpia ka rreth 213

  Pejë Sot, 15:30
  185.000 €
 • 5 foto
  Wifi kamer per shtepi
  Teknik dhe paisje

  Wifi kamer per shtepi

  Shes kameren me wifi per shtepi, e perdorur. 1 kamer Wifi + monitori Modeli Technaxx TX-28 Qmimi i

  Pejë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shankerica
  Sherbime

  Shankerica

  Shankerica

  Pejë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Pejë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 15:29
  550 €
 • 10 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Pejë Sot, 15:29
  37 €
 • 0 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Dimenzionet: Gjatesia 2.20cm Gjeresia 1.44cm Qmimi eshte i volitshem

  Pejë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Pejë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Pejë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjel luftarak meksikan dhe dy zogza mekzikan
  Kafshe ferme

  Gjel luftarak meksikan dhe dy zogza mekzikan

  Shiten tret perniher qmimi 70 shkurt

  Pejë Sot, 15:28
  70 €
 • 2 foto
  Dyshek me Rryme
  Mobilje

  Dyshek me Rryme

  Shes dyshekun me rryme me keto permasa: Gjatesia e dysshekut eshte 198 cm, ndersa gjersia eshte 89 c

  Pejë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pikture
  Mobilje

  Pikture

  Shitet me qmim te volitshem

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline e ushqimit
  Mobilje

  Tavoline e ushqimit

  Shes tavolinen e ushqimit e cila eshte blere ne Mobin . Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 1.50

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin Pune
  Mobilje

  Tavolin Pune

  Shitet tavolina e punes e pershtatshme per zyra apo dyqan. Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 12

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Blejm Vetura VW BMW AUDI ___Auto-24CompaY?
  Vetura

  Blejm Vetura VW BMW AUDI ___Auto-24CompaY?

  Artanë Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme ble

  Pejë Sot, 15:26
  7.777 €
 • 10 foto
  Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 74 KW 2003 RKS
  Vetura

  Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 74 KW 2003 RKS

  Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 74 KW Viti Prodhimit 2003 Regjistrim Deri Me 05-11-2019 Ne Gjendje Perfekte P

  Pejë Sot, 15:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Pejë Sot, 15:22
  100 €
 • 1 foto
  SHITET BANESA NË PEJË
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË PEJË

  Shitet banesa në Qendër, #Pejë, me sipërfaqe prej ~85.5 m2 në katin e 3-të dhe përbëhet nga: dhoma e

  Pejë Sot, 15:22
  64.100 €
 • 7 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG CH
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG CH

  Shitet pasati ngjendje shum tmir 2011 me liber servisi i ardhun nga zvicra Senzora para mas senzor

  Pejë Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Pejë Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhoma per femij porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per femij porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 15:20
  650 €
 • 1 foto
  Shitet Banesa në qender te Pejes rruga e spitalit!
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në qender te Pejes rruga e spitalit!

  Shitet banesa ne qender te pejes te rruga e spitalit ( 50 metra larg shkolles se artit) Banesa eshte

  Pejë Sot, 15:20
  28.000 €
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Shtepi / Vila

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Apartment / Banesa

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA NË PEJË
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË PEJË

  Shitet banesa në Qendër, #Pejë, me sipërfaqe prej ~85.8 m2 në katin e 5-të dhe përbëhet nga: dhoma e

  Pejë Sot, 15:20
  64.400 €
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Antara SUV 4X4 2.0 Disel
  Vetura

  Opel Antara SUV 4X4 2.0 Disel

  Opel antara viti 2008 2.0 disel me 233mi kilometra me liber servisit I ardhur nga Gjermania vetura o

  Pejë Sot, 15:19
  7.800 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 15:12
  750 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0 TDI - Dizel 2009
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI - Dizel 2009

  Shes Audi A4 2.0 2009 disel me 216 mi klm me liber servisi . Vetura eshte me Full opsione Full Lekur

  Pejë Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bager Kubota Kh-130
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Kubota Kh-130

  shes bagerin ne gjendje teper tmir sa i ardhun nga zvicra i ka 2 korpa 80cm edhe 40cm bageri sk

  Pejë Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  damper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  damper

  shes damperin ne 3 ant shgarkues per me shum tel ose viber +38344354497

  Pejë Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Pejë Sot, 15:07
  30 €
 • 5 foto
  Bager JCB
  Kamionë

  Bager JCB

  Shes bagerin JCB me dy korpa 80 edhe rrafshuse plus qikiqin bager esht ne gjendje shkeqlyshme i gats

  Pejë Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Roleta alumin me izolim 33 ero m2 Pvc 21 ero m2 Mrezh mickojav Zebra 18 ero m2 Te gjitha me montim

  Pejë Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW 730 NE SHITJE
  Vetura

  BMW 730 NE SHITJE

  Shitet bmw 730 Viti 1999 Benzin Manual 5 Shpejtsi Full Opsion Te Kti Modelit Posedon Klim Abs Esp Ka

  Pejë Sot, 15:04
  4.500 €
 • 3 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Prodhojm roleta Alumin me izolim 33ero m2 Pvc 21 ero m2 Zebra 18 ero m2 Mrezha per mickoja 25

  Pejë Sot, 15:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Pejë Sot, 15:02
  60 €
 • 11 foto
  Golf 7-2.0 Manual 6 Shpejtsi
  Vetura

  Golf 7-2.0 Manual 6 Shpejtsi

  Shitet Golf 7, viti i prodhimit 10- 2013 model 2014 2.0 Diesel 150 Ps Me 6 shpejtsii posedon ABS,

  Pejë Sot, 15:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Opel Astra
  Vetura

  Shitet Opel Astra

  Shitet Opel Astra,1.7CDTi,viti proshimit 2012,6shpejtësi,klimatronic,tempomat,xhama të erreta mbrapa

  Pejë Sot, 15:00
  7.200 €
 • 6 foto
  BMW 530-Xdrive 2006 Diesel
  Vetura

  BMW 530-Xdrive 2006 Diesel

  Shess BMW 530 xdrive Motorri 3.0 Diesel -Automatik tiptronik 6 shpejtsi Viti i prodhimit 10/ 2006 4

  Pejë Sot, 15:00
  7.200 €
 • 9 foto
  Nissan Terrano 3.0 BEJM NDRRIM
  Vetura

  Nissan Terrano 3.0 BEJM NDRRIM

  Shes Nissan 3.0 2004 4x4 Per ma shum kontaktoni tel 044221567

  Pejë Sot, 15:00
  Me Marrveshje